000 038 039 040 041

2016.11 12 kurs sedziowski

 

 
Kalendarz - Kalendarz

91 Mecze

wtorek, 15.08.2017
1 14:00 Zapał Krzętów - Astoria Szczerców 1-8
1 17:00 GUKS Gorzkowice - RKS Radomsko 1-3
1 17:00 Szczerbiec Wolbórz - Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 0-0
1 17:00 Start Lgota Wielka - Polonia Piotrków Trybunalski 1-2
1 17:00 Czarni Rozprza - Włókniarz Moszczenica 0-2
1 17:00 Omega II Kleszczów - Świt Kamieńsk 1-1
1 17:30 MGKS Drzewica - Lechia II 1923 Tomaszów Mazowiecki 2-2
piątek, 18.08.2017
2 17:30 Świt Kamieńsk - Start Lgota Wielka -
sobota, 19.08.2017
2 15:00 RKS Radomsko - MGKS Drzewica -
2 17:00 Szczerbiec Wolbórz - Zapał Krzętów -
2 17:30 Polonia Piotrków Trybunalski - Czarni Rozprza -
2 17:30 Kawaleria Tomaszów Mazowiecki - Lechia II 1923 Tomaszów Mazowiecki -
niedziela, 20.08.2017
2 17:30 Włókniarz Moszczenica - GUKS Gorzkowice -
poniedziałek, 21.08.2017
2 17:30 Astoria Szczerców - Omega II Kleszczów -
sobota, 26.08.2017
3 15:00 GUKS Gorzkowice - Polonia Piotrków Trybunalski -
3 15:00 Start Lgota Wielka - Astoria Szczerców -
3 15:00 Omega II Kleszczów - Szczerbiec Wolbórz -
3 17:00 Czarni Rozprza - Świt Kamieńsk -
niedziela, 27.08.2017
3 14:00 Zapał Krzętów - Kawaleria Tomaszów Mazowiecki -
3 15:00 Lechia II 1923 Tomaszów Mazowiecki - RKS Radomsko -
3 17:00 MGKS Drzewica - Włókniarz Moszczenica -
sobota, 02.09.2017
4 13:00 Świt Kamieńsk - GUKS Gorzkowice -
4 17:00 Astoria Szczerców - Czarni Rozprza -
4 17:00 Polonia Piotrków Trybunalski - MGKS Drzewica -
4 17:00 Szczerbiec Wolbórz - Start Lgota Wielka -
4 17:00 Kawaleria Tomaszów Mazowiecki - RKS Radomsko -
4 17:00 Zapał Krzętów - Omega II Kleszczów -
niedziela, 03.09.2017
4 17:00 Włókniarz Moszczenica - Lechia II 1923 Tomaszów Mazowiecki -
sobota, 09.09.2017
5 16:00 Start Lgota Wielka - Zapał Krzętów -
5 16:30 GUKS Gorzkowice - Astoria Szczerców -
5 16:30 Czarni Rozprza - Szczerbiec Wolbórz -
5 16:30 RKS Radomsko - Włókniarz Moszczenica -
niedziela, 10.09.2017
5 15:00 Omega II Kleszczów - Kawaleria Tomaszów Mazowiecki -
5 15:00 Lechia II 1923 Tomaszów Mazowiecki - Polonia Piotrków Trybunalski -
5 16:30 MGKS Drzewica - Świt Kamieńsk -
sobota, 16.09.2017
6 11:00 Świt Kamieńsk - Lechia II 1923 Tomaszów Mazowiecki -
6 15:00 Omega II Kleszczów - Start Lgota Wielka -
6 16:00 Kawaleria Tomaszów Mazowiecki - Włókniarz Moszczenica -
6 16:30 Astoria Szczerców - MGKS Drzewica -
niedziela, 17.09.2017
6 11:00 Szczerbiec Wolbórz - GUKS Gorzkowice -
6 14:00 Zapał Krzętów - Czarni Rozprza -
6 16:30 Polonia Piotrków Trybunalski - RKS Radomsko -
sobota, 23.09.2017
7 15:00 Start Lgota Wielka - Kawaleria Tomaszów Mazowiecki -
7 16:00 GUKS Gorzkowice - Zapał Krzętów -
7 16:00 Czarni Rozprza - Omega II Kleszczów -
7 16:00 RKS Radomsko - Świt Kamieńsk -
niedziela, 24.09.2017
7 15:00 Lechia II 1923 Tomaszów Mazowiecki - Astoria Szczerców -
7 16:00 MGKS Drzewica - Szczerbiec Wolbórz -
7 16:00 Włókniarz Moszczenica - Polonia Piotrków Trybunalski -
sobota, 30.09.2017
8 15:00 Start Lgota Wielka - Czarni Rozprza -
8 15:30 Świt Kamieńsk - Włókniarz Moszczenica -
8 16:00 Astoria Szczerców - RKS Radomsko -
8 16:00 Szczerbiec Wolbórz - Lechia II 1923 Tomaszów Mazowiecki -
8 16:00 Kawaleria Tomaszów Mazowiecki - Polonia Piotrków Trybunalski -
niedziela, 01.10.2017
8 14:00 Zapał Krzętów - MGKS Drzewica -
8 15:00 Omega II Kleszczów - GUKS Gorzkowice -
sobota, 07.10.2017
9 15:00 GUKS Gorzkowice - Start Lgota Wielka -
9 15:00 RKS Radomsko - Szczerbiec Wolbórz -
9 15:30 MGKS Drzewica - Omega II Kleszczów -
9 15:30 Polonia Piotrków Trybunalski - Świt Kamieńsk -
9 15:30 Czarni Rozprza - Kawaleria Tomaszów Mazowiecki -
niedziela, 08.10.2017
9 15:00 Lechia II 1923 Tomaszów Mazowiecki - Zapał Krzętów -
9 15:30 Włókniarz Moszczenica - Astoria Szczerców -
sobota, 14.10.2017
10 15:00 Szczerbiec Wolbórz - Włókniarz Moszczenica -
10 15:00 Start Lgota Wielka - MGKS Drzewica -
10 15:30 Astoria Szczerców - Polonia Piotrków Trybunalski -
10 15:30 Kawaleria Tomaszów Mazowiecki - Świt Kamieńsk -
10 15:30 Czarni Rozprza - GUKS Gorzkowice -
niedziela, 15.10.2017
10 14:00 Zapał Krzętów - RKS Radomsko -
10 15:00 Omega II Kleszczów - Lechia II 1923 Tomaszów Mazowiecki -
sobota, 21.10.2017
11 15:00 GUKS Gorzkowice - Kawaleria Tomaszów Mazowiecki -
11 15:00 Świt Kamieńsk - Astoria Szczerców -
11 15:00 Polonia Piotrków Trybunalski - Szczerbiec Wolbórz -
11 15:00 RKS Radomsko - Omega II Kleszczów -
niedziela, 22.10.2017
11 15:00 MGKS Drzewica - Czarni Rozprza -
11 15:00 Włókniarz Moszczenica - Zapał Krzętów -
11 15:00 Lechia II 1923 Tomaszów Mazowiecki - Start Lgota Wielka -
sobota, 28.10.2017
12 14:00 GUKS Gorzkowice - MGKS Drzewica -
12 14:00 Szczerbiec Wolbórz - Świt Kamieńsk -
12 14:00 Czarni Rozprza - Lechia II 1923 Tomaszów Mazowiecki -
niedziela, 29.10.2017
12 13:00 Kawaleria Tomaszów Mazowiecki - Astoria Szczerców -
12 13:30 Zapał Krzętów - Polonia Piotrków Trybunalski -
12 13:30 Start Lgota Wielka - RKS Radomsko -
12 13:30 Omega II Kleszczów - Włókniarz Moszczenica -
sobota, 04.11.2017
13 13:30 Astoria Szczerców - Szczerbiec Wolbórz -
13 13:30 Świt Kamieńsk - Zapał Krzętów -
13 13:30 Polonia Piotrków Trybunalski - Omega II Kleszczów -
13 13:30 RKS Radomsko - Czarni Rozprza -
niedziela, 05.11.2017
13 13:30 MGKS Drzewica - Kawaleria Tomaszów Mazowiecki -
13 13:30 Włókniarz Moszczenica - Start Lgota Wielka -
13 13:30 Lechia II 1923 Tomaszów Mazowiecki - GUKS Gorzkowice -


:: Powered by JoomLeague - Version 2.0.37.8ed3e7c ::

GODZINY PRACY BIURA

OZPN Piotrków Trybunalski
ul. Wysoka 6
97-300 Piotrków Trybunalski

8:00-16:00
(poniedziałek-środa, piątek)

10:00-18:00
(czwartek)

KONTAKT

Tel: (044) 647-46-33
Tel/Fax: (044) 648-70-04

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Konto: PEKAO S.A. o/Piotrków Trybunalski
Nr 58 1240 3116 1111 0000 3503 6151

NIP: 771-16-99-587

Joomla Templates by Joomla51.com

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pliki cookie używane są dla zapewnienia poprawnego działania strony.

Akceptuję pliki cookies z tej witryny.