000 058 059 060 061 062 063

 

 
Kalendarz - Kalendarz

182 Mecze

wtorek, 15.08.2017
1 14:00 Zapał Krzętów - Astoria Szczerców 1-8
1 17:00 GUKS Gorzkowice - RKS Radomsko 1-3
1 17:00 Szczerbiec Wolbórz - Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 0-0
1 17:00 Start Lgota Wielka - Polonia Piotrków Trybunalski 1-2
1 17:00 Czarni Rozprza - Włókniarz Moszczenica 0-2
1 17:00 Omega II Kleszczów - Świt Kamieńsk 1-1
1 17:30 MGKS Drzewica - Lechia II 1923 Tomaszów Mazowiecki 2-2
piątek, 18.08.2017
2 17:30 Świt Kamieńsk - Start Lgota Wielka 3-1
sobota, 19.08.2017
2 15:00 RKS Radomsko - MGKS Drzewica 5-1
2 17:00 Szczerbiec Wolbórz - Zapał Krzętów 3-2
2 17:30 Polonia Piotrków Trybunalski - Czarni Rozprza 4-0
2 17:30 Kawaleria Tomaszów Mazowiecki - Lechia II 1923 Tomaszów Mazowiecki 1-1
niedziela, 20.08.2017
2 17:30 Włókniarz Moszczenica - GUKS Gorzkowice 3-2
poniedziałek, 21.08.2017
2 17:30 Astoria Szczerców - Omega II Kleszczów 3-1
sobota, 26.08.2017
3 15:00 GUKS Gorzkowice - Polonia Piotrków Trybunalski 2-1
3 15:00 Start Lgota Wielka - Astoria Szczerców 2-4
3 15:00 Omega II Kleszczów - Szczerbiec Wolbórz 6-1
3 17:00 Czarni Rozprza - Świt Kamieńsk 6-1
niedziela, 27.08.2017
3 14:00 Zapał Krzętów - Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 1-0
3 15:00 Lechia II 1923 Tomaszów Mazowiecki - RKS Radomsko 0-2
3 17:00 MGKS Drzewica - Włókniarz Moszczenica 1-3
sobota, 02.09.2017
4 13:00 Świt Kamieńsk - GUKS Gorzkowice 2-2
4 17:00 Astoria Szczerców - Czarni Rozprza 2-0
4 17:00 Polonia Piotrków Trybunalski - MGKS Drzewica 3-1
4 17:00 Szczerbiec Wolbórz - Start Lgota Wielka 1-0
4 17:00 Kawaleria Tomaszów Mazowiecki - RKS Radomsko 0-2
4 17:00 Zapał Krzętów - Omega II Kleszczów 2-1
niedziela, 03.09.2017
4 17:00 Włókniarz Moszczenica - Lechia II 1923 Tomaszów Mazowiecki 1-1
sobota, 09.09.2017
5 16:00 Start Lgota Wielka - Zapał Krzętów 5-2
5 16:30 GUKS Gorzkowice - Astoria Szczerców 1-2
5 16:30 Czarni Rozprza - Szczerbiec Wolbórz 1-0
5 16:30 RKS Radomsko - Włókniarz Moszczenica 2-0
niedziela, 10.09.2017
5 15:00 Omega II Kleszczów - Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 2-1
5 15:00 Lechia II 1923 Tomaszów Mazowiecki - Polonia Piotrków Trybunalski 1-1
5 16:30 MGKS Drzewica - Świt Kamieńsk 0-6
sobota, 16.09.2017
6 11:00 Świt Kamieńsk - Lechia II 1923 Tomaszów Mazowiecki 1-1
6 15:00 Omega II Kleszczów - Start Lgota Wielka 5-0
6 16:00 Kawaleria Tomaszów Mazowiecki - Włókniarz Moszczenica 1-4
6 16:30 Astoria Szczerców - MGKS Drzewica 4-1
niedziela, 17.09.2017
6 11:00 Szczerbiec Wolbórz - GUKS Gorzkowice 2-3
6 14:00 Zapał Krzętów - Czarni Rozprza 1-5
6 16:30 Polonia Piotrków Trybunalski - RKS Radomsko 0-2
piątek, 22.09.2017
7 16:00 Czarni Rozprza - Omega II Kleszczów 3-3
sobota, 23.09.2017
7 15:00 Start Lgota Wielka - Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 5-1
niedziela, 24.09.2017
7 15:00 Lechia II 1923 Tomaszów Mazowiecki - Astoria Szczerców 0-0
7 16:00 MGKS Drzewica - Szczerbiec Wolbórz 2-0
7 16:00 Włókniarz Moszczenica - Polonia Piotrków Trybunalski 1-3
7 16:00 RKS Radomsko - Świt Kamieńsk 4-3
środa, 27.09.2017
7 16:00 GUKS Gorzkowice - Zapał Krzętów 5-0
sobota, 30.09.2017
8 15:00 Astoria Szczerców - RKS Radomsko 2-3
8 15:00 Start Lgota Wielka - Czarni Rozprza 0-4
8 15:30 Świt Kamieńsk - Włókniarz Moszczenica 2-0
8 16:00 Szczerbiec Wolbórz - Lechia II 1923 Tomaszów Mazowiecki 1-1
8 16:00 Kawaleria Tomaszów Mazowiecki - Polonia Piotrków Trybunalski 0-2
niedziela, 01.10.2017
8 13:00 Zapał Krzętów - MGKS Drzewica 1-5
8 15:00 Omega II Kleszczów - GUKS Gorzkowice 2-1
sobota, 07.10.2017
9 15:00 GUKS Gorzkowice - Start Lgota Wielka 1-4
9 15:00 RKS Radomsko - Szczerbiec Wolbórz 3-0
9 15:30 MGKS Drzewica - Omega II Kleszczów 1-1
9 15:30 Polonia Piotrków Trybunalski - Świt Kamieńsk 0-0
9 15:30 Czarni Rozprza - Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 3-0
niedziela, 08.10.2017
9 15:00 Lechia II 1923 Tomaszów Mazowiecki - Zapał Krzętów 7-1
9 15:30 Włókniarz Moszczenica - Astoria Szczerców 1-1
sobota, 14.10.2017
10 15:00 Szczerbiec Wolbórz - Włókniarz Moszczenica 1-1
10 15:00 Start Lgota Wielka - MGKS Drzewica 1-1
10 15:30 Astoria Szczerców - Polonia Piotrków Trybunalski 2-0
10 15:30 Kawaleria Tomaszów Mazowiecki - Świt Kamieńsk 1-5
10 15:30 Czarni Rozprza - GUKS Gorzkowice 3-1
niedziela, 15.10.2017
10 14:00 Zapał Krzętów - RKS Radomsko 0-3
10 15:00 Omega II Kleszczów - Lechia II 1923 Tomaszów Mazowiecki 0-2
sobota, 21.10.2017
11 15:00 GUKS Gorzkowice - Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 3-0
11 15:00 Świt Kamieńsk - Astoria Szczerców 1-3
11 15:00 MGKS Drzewica - Czarni Rozprza 3-1
11 15:00 Polonia Piotrków Trybunalski - Szczerbiec Wolbórz 3-3
11 15:00 RKS Radomsko - Omega II Kleszczów 4-2
niedziela, 22.10.2017
11 15:00 Włókniarz Moszczenica - Zapał Krzętów 7-1
11 15:00 Lechia II 1923 Tomaszów Mazowiecki - Start Lgota Wielka 5-0
sobota, 28.10.2017
12 14:00 GUKS Gorzkowice - MGKS Drzewica 2-2
12 14:00 Szczerbiec Wolbórz - Świt Kamieńsk 5-0
12 14:00 Czarni Rozprza - Lechia II 1923 Tomaszów Mazowiecki 0-0
niedziela, 29.10.2017
12 13:00 Kawaleria Tomaszów Mazowiecki - Astoria Szczerców 0-2
12 13:30 Zapał Krzętów - Polonia Piotrków Trybunalski 2-4
12 14:00 Omega II Kleszczów - Włókniarz Moszczenica 5-0
sobota, 04.11.2017
13 13:30 Astoria Szczerców - Szczerbiec Wolbórz 3-0
13 13:30 Świt Kamieńsk - Zapał Krzętów 4-1
13 13:30 Polonia Piotrków Trybunalski - Omega II Kleszczów 3-0
13 13:30 RKS Radomsko - Czarni Rozprza 5-0
niedziela, 05.11.2017
13 13:30 MGKS Drzewica - Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 3-1
13 13:30 Włókniarz Moszczenica - Start Lgota Wielka 3-1
13 13:30 Lechia II 1923 Tomaszów Mazowiecki - GUKS Gorzkowice 2-1
niedziela, 12.11.2017
12 13:00 Start Lgota Wielka - RKS Radomsko 0-1
sobota, 24.03.2018
15 16:00 Czarni Rozprza - Polonia Piotrków Trybunalski 1-3
15 16:00 Lechia II 1923 Tomaszów Mazowiecki - Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 3-0
niedziela, 25.03.2018
15 14:00 Start Lgota Wielka - Świt Kamieńsk 0-3
15 14:00 Omega II Kleszczów - Astoria Szczerców 0-3
sobota, 31.03.2018
15 12:00 GUKS Gorzkowice - Włókniarz Moszczenica 1-2
15 14:00 MGKS Drzewica - RKS Radomsko 4-3
15 16:00 Zapał Krzętów - Szczerbiec Wolbórz 0-0
sobota, 07.04.2018
16 15:00 Świt Kamieńsk - Czarni Rozprza 0-1
16 15:00 Kawaleria Tomaszów Mazowiecki - Zapał Krzętów 2-0
16 15:00 RKS Radomsko - Lechia II 1923 Tomaszów Mazowiecki 2-0
16 16:00 Polonia Piotrków Trybunalski - GUKS Gorzkowice 2-0
16 16:00 Szczerbiec Wolbórz - Omega II Kleszczów 1-1
niedziela, 08.04.2018
16 16:30 Astoria Szczerców - Start Lgota Wielka 4-2
16 16:30 Włókniarz Moszczenica - MGKS Drzewica 1-0
sobota, 14.04.2018
17 15:00 Start Lgota Wielka - Szczerbiec Wolbórz 3-0
17 15:00 Czarni Rozprza - Astoria Szczerców 1-0
17 15:00 RKS Radomsko - Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 2-1
17 16:00 GUKS Gorzkowice - Świt Kamieńsk 1-0
17 16:00 MGKS Drzewica - Polonia Piotrków Trybunalski 1-1
17 17:00 Lechia II 1923 Tomaszów Mazowiecki - Włókniarz Moszczenica 3-0
niedziela, 15.04.2018
17 14:00 Omega II Kleszczów - Zapał Krzętów 2-1
sobota, 21.04.2018
18 15:00 Świt Kamieńsk - MGKS Drzewica 0-2
18 17:00 Astoria Szczerców - GUKS Gorzkowice 1-4
18 17:00 Polonia Piotrków Trybunalski - Lechia II 1923 Tomaszów Mazowiecki 4-3
18 17:00 Szczerbiec Wolbórz - Czarni Rozprza 0-1
18 17:00 Kawaleria Tomaszów Mazowiecki - Omega II Kleszczów 0-1
niedziela, 22.04.2018
18 13:00 Zapał Krzętów - Start Lgota Wielka 0-3
18 17:00 Włókniarz Moszczenica - RKS Radomsko 1-1
sobota, 28.04.2018
19 15:00 Start Lgota Wielka - Omega II Kleszczów 8-1
19 15:00 RKS Radomsko - Polonia Piotrków Trybunalski 5-1
19 17:00 GUKS Gorzkowice - Szczerbiec Wolbórz 3-5
19 17:00 MGKS Drzewica - Astoria Szczerców 1-2
19 17:00 Czarni Rozprza - Zapał Krzętów 2-1
niedziela, 29.04.2018
19 15:00 Lechia II 1923 Tomaszów Mazowiecki - Świt Kamieńsk 1-1
19 17:00 Włókniarz Moszczenica - Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 2-1
wtorek, 01.05.2018
14 17:00 RKS Radomsko - GUKS Gorzkowice 4-0
środa, 02.05.2018
14 17:00 Świt Kamieńsk - Omega II Kleszczów 3-1
14 17:00 Polonia Piotrków Trybunalski - Start Lgota Wielka 1-1
14 17:00 Kawaleria Tomaszów Mazowiecki - Szczerbiec Wolbórz 6-1
14 17:00 Włókniarz Moszczenica - Czarni Rozprza 2-0
14 17:00 Lechia II 1923 Tomaszów Mazowiecki - MGKS Drzewica 1-4
czwartek, 03.05.2018
14 14:00 Astoria Szczerców - Zapał Krzętów 3-1
sobota, 05.05.2018
20 16:00 Astoria Szczerców - Lechia II 1923 Tomaszów Mazowiecki 1-1
20 16:00 Świt Kamieńsk - RKS Radomsko 2-1
20 17:00 Polonia Piotrków Trybunalski - Włókniarz Moszczenica 4-0
20 17:00 Szczerbiec Wolbórz - MGKS Drzewica 0-2
20 17:00 Kawaleria Tomaszów Mazowiecki - Start Lgota Wielka 2-0
niedziela, 06.05.2018
20 13:00 Omega II Kleszczów - Czarni Rozprza 3-1
20 17:00 Zapał Krzętów - GUKS Gorzkowice 2-3
sobota, 12.05.2018
21 15:00 GUKS Gorzkowice - Omega II Kleszczów 3-0
21 16:00 RKS Radomsko - Astoria Szczerców 3-0
21 17:00 MGKS Drzewica - Zapał Krzętów 5-0
21 17:00 Polonia Piotrków Trybunalski - Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 9-0
21 17:00 Lechia II 1923 Tomaszów Mazowiecki - Szczerbiec Wolbórz 4-1
21 17:30 Włókniarz Moszczenica - Świt Kamieńsk 1-3
21 17:30 Czarni Rozprza - Start Lgota Wielka 1-2
sobota, 19.05.2018
22 17:00 Świt Kamieńsk - Polonia Piotrków Trybunalski 0-2
22 17:00 Szczerbiec Wolbórz - RKS Radomsko 0-4
22 17:00 Kawaleria Tomaszów Mazowiecki - Czarni Rozprza 1-2
22 17:30 Astoria Szczerców - Włókniarz Moszczenica 4-0
niedziela, 20.05.2018
22 14:00 Zapał Krzętów - Lechia II 1923 Tomaszów Mazowiecki 4-5
22 15:30 Omega II Kleszczów - MGKS Drzewica 0-1
22 16:00 Start Lgota Wielka - GUKS Gorzkowice 2-1
sobota, 26.05.2018
23 17:00 GUKS Gorzkowice - Czarni Rozprza -
23 17:00 Świt Kamieńsk - Kawaleria Tomaszów Mazowiecki -
23 17:00 MGKS Drzewica - Start Lgota Wielka -
23 17:00 Polonia Piotrków Trybunalski - Astoria Szczerców -
23 17:00 RKS Radomsko - Zapał Krzętów -
niedziela, 27.05.2018
23 17:00 Lechia II 1923 Tomaszów Mazowiecki - Omega II Kleszczów -
23 17:30 Włókniarz Moszczenica - Szczerbiec Wolbórz -
czwartek, 31.05.2018
24 17:00 Astoria Szczerców - Świt Kamieńsk -
24 17:00 Szczerbiec Wolbórz - Polonia Piotrków Trybunalski -
24 17:00 Kawaleria Tomaszów Mazowiecki - GUKS Gorzkowice -
24 17:00 Zapał Krzętów - Włókniarz Moszczenica -
24 17:00 Start Lgota Wielka - Lechia II 1923 Tomaszów Mazowiecki -
24 17:00 Czarni Rozprza - MGKS Drzewica -
24 17:00 Omega II Kleszczów - RKS Radomsko -
niedziela, 03.06.2018
25 17:00 Astoria Szczerców - Kawaleria Tomaszów Mazowiecki -
25 17:00 Świt Kamieńsk - Szczerbiec Wolbórz -
25 17:00 MGKS Drzewica - GUKS Gorzkowice -
25 17:00 Polonia Piotrków Trybunalski - Zapał Krzętów -
25 17:00 Włókniarz Moszczenica - Omega II Kleszczów -
25 17:00 Lechia II 1923 Tomaszów Mazowiecki - Czarni Rozprza -
25 17:00 RKS Radomsko - Start Lgota Wielka -
sobota, 09.06.2018
26 17:00 GUKS Gorzkowice - Lechia II 1923 Tomaszów Mazowiecki -
26 17:00 Szczerbiec Wolbórz - Astoria Szczerców -
26 17:00 Kawaleria Tomaszów Mazowiecki - MGKS Drzewica -
26 17:00 Zapał Krzętów - Świt Kamieńsk -
26 17:00 Start Lgota Wielka - Włókniarz Moszczenica -
26 17:00 Czarni Rozprza - RKS Radomsko -
26 17:00 Omega II Kleszczów - Polonia Piotrków Trybunalski -


:: Powered by JoomLeague - Version 2.0.37.8ed3e7c ::

GODZINY PRACY BIURA

OZPN Piotrków Trybunalski
ul. Wysoka 6
97-300 Piotrków Trybunalski

8:00-16:00
(poniedziałek-środa, piątek)

10:00-18:00
(czwartek)

KONTAKT

Tel: (044) 647-46-33
Tel/Fax: (044) 648-70-04

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Konto: PEKAO S.A. o/Piotrków Trybunalski
Nr 58 1240 3116 1111 0000 3503 6151

NIP: 771-16-99-587

Joomla Templates by Joomla51.com

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pliki cookie używane są dla zapewnienia poprawnego działania strony.

Akceptuję pliki cookies z tej witryny.