000 043 046 047 048 049 050 051

2016.11 12 kurs sedziowski

 

 
Kalendarz - Kalendarz

66 Mecze

sobota, 19.08.2017
1 15:00 Victoria Woźniki - LKS Dobryszyce 0-2
1 17:00 Grocholice Bełchatów - Pionier Baby 3-0
1 17:00 VIS Gidle - Pilica II Przedbórz 1-3
niedziela, 20.08.2017
1 16:00 KS Niedośpielin - EBE SPN Bełchatów 3-0
1 16:30 Grabka II Grabica - Polonia Gorzędów 2-4
sobota, 26.08.2017
2 12:00 EBE SPN Bełchatów - Pilica II Przedbórz 7-0
2 15:00 Warta-Carbo Pławno - Victoria Woźniki 2-1
niedziela, 27.08.2017
2 15:00 LKS Dobryszyce - Grabka II Grabica 4-1
2 17:00 Pionier Baby - VIS Gidle 2-6
2 17:00 Polonia Gorzędów - Grocholice Bełchatów 1-3
2 17:00 KS Niedośpielin - Alfa Kleszczów 3-0
sobota, 02.09.2017
3 15:00 Grocholice Bełchatów - LKS Dobryszyce 1-1
3 15:00 Alfa Kleszczów - EBE SPN Bełchatów 2-3
3 15:00 Victoria Woźniki - KS Niedośpielin 1-5
niedziela, 03.09.2017
3 16:30 Grabka II Grabica - Warta-Carbo Pławno 2-5
3 17:00 VIS Gidle - Polonia Gorzędów 2-3
3 17:00 Pilica II Przedbórz - Pionier Baby 0-3
środa, 06.09.2017
1 17:00 Alfa Kleszczów - Warta-Carbo Pławno 1-1
sobota, 09.09.2017
4 16:00 Polonia Gorzędów - Pilica II Przedbórz 7-1
4 16:00 Alfa Kleszczów - Victoria Woźniki 3-0
4 16:30 KS Niedośpielin - Grabka II Grabica 6-0
niedziela, 10.09.2017
4 13:00 LKS Dobryszyce - VIS Gidle 3-0
4 16:00 Warta-Carbo Pławno - Grocholice Bełchatów 0-3
4 16:30 EBE SPN Bełchatów - Pionier Baby 10-1
sobota, 16.09.2017
5 16:00 Grocholice Bełchatów - KS Niedośpielin 1-4
5 16:30 Pilica II Przedbórz - LKS Dobryszyce 0-5
niedziela, 17.09.2017
5 16:00 Victoria Woźniki - EBE SPN Bełchatów 3-5
5 16:30 Pionier Baby - Polonia Gorzędów 3-3
5 16:30 VIS Gidle - Warta-Carbo Pławno 5-3
5 16:30 Grabka II Grabica - Alfa Kleszczów 7-0
sobota, 23.09.2017
6 15:00 LKS Dobryszyce - Pionier Baby 9-1
6 16:00 Alfa Kleszczów - Grocholice Bełchatów 0-2
6 16:00 Victoria Woźniki - Grabka II Grabica 5-3
niedziela, 24.09.2017
6 13:00 EBE SPN Bełchatów - Polonia Gorzędów 4-0
6 16:00 Warta-Carbo Pławno - Pilica II Przedbórz 2-6
6 16:00 KS Niedośpielin - VIS Gidle 4-0
sobota, 30.09.2017
7 15:00 Polonia Gorzędów - LKS Dobryszyce 2-2
7 16:00 Grocholice Bełchatów - Victoria Woźniki 2-1
niedziela, 01.10.2017
7 15:30 Pionier Baby - Warta-Carbo Pławno 2-2
7 16:00 VIS Gidle - Alfa Kleszczów 4-0
7 16:00 Pilica II Przedbórz - KS Niedośpielin 0-3
7 16:00 Grabka II Grabica - EBE SPN Bełchatów 0-1
sobota, 07.10.2017
8 15:30 LKS Dobryszyce - EBE SPN Bełchatów 4-2
8 15:30 Alfa Kleszczów - Pilica II Przedbórz 0-0
8 15:30 Victoria Woźniki - VIS Gidle 0-3
niedziela, 08.10.2017
8 15:00 Grabka II Grabica - Grocholice Bełchatów 2-7
8 15:30 Warta-Carbo Pławno - Polonia Gorzędów 0-2
8 15:30 KS Niedośpielin - Pionier Baby 10-0
sobota, 14.10.2017
9 15:00 Grocholice Bełchatów - EBE SPN Bełchatów 3-3
9 15:00 LKS Dobryszyce - Warta-Carbo Pławno 2-2
9 15:00 Polonia Gorzędów - KS Niedośpielin 0-3
niedziela, 15.10.2017
9 15:00 Pionier Baby - Alfa Kleszczów 4-5
9 15:30 VIS Gidle - Grabka II Grabica 2-1
9 15:30 Pilica II Przedbórz - Victoria Woźniki 2-2
sobota, 21.10.2017
10 15:00 Grocholice Bełchatów - VIS Gidle 3-2
10 15:00 Alfa Kleszczów - Polonia Gorzędów 4-4
10 15:00 Victoria Woźniki - Pionier Baby 0-2
niedziela, 22.10.2017
10 11:00 KS Niedośpielin - LKS Dobryszyce 2-0
10 15:00 EBE SPN Bełchatów - Warta-Carbo Pławno 2-0
10 15:00 Grabka II Grabica - Pilica II Przedbórz 7-1
sobota, 28.10.2017
11 14:00 VIS Gidle - EBE SPN Bełchatów -
niedziela, 29.10.2017
11 13:00 LKS Dobryszyce - Alfa Kleszczów -
11 13:30 Pionier Baby - Grabka II Grabica -
11 13:30 Polonia Gorzędów - Victoria Woźniki -
11 13:30 Warta-Carbo Pławno - KS Niedośpielin -
11 13:30 Pilica II Przedbórz - Grocholice Bełchatów -


:: Powered by JoomLeague - Version 2.0.37.8ed3e7c ::

GODZINY PRACY BIURA

OZPN Piotrków Trybunalski
ul. Wysoka 6
97-300 Piotrków Trybunalski

8:00-16:00
(poniedziałek-środa, piątek)

10:00-18:00
(czwartek)

KONTAKT

Tel: (044) 647-46-33
Tel/Fax: (044) 648-70-04

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Konto: PEKAO S.A. o/Piotrków Trybunalski
Nr 58 1240 3116 1111 0000 3503 6151

NIP: 771-16-99-587

Joomla Templates by Joomla51.com

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pliki cookie używane są dla zapewnienia poprawnego działania strony.

Akceptuję pliki cookies z tej witryny.