000 058 059 060 061 062 063

 

 
Kalendarz - Kalendarz

132 Mecze

sobota, 19.08.2017
1 17:00 LKS Mierzyn - LKS Wola Krzysztoporska 4-4
1 17:00 LUKS Gomunice - Start Niechcice 0-1
niedziela, 20.08.2017
1 16:00 Motor Bujniczki - Grabka Grabica 0-0
1 17:00 Piast Krzywanice - Astoria II Szczerców 3-3
1 17:00 Victoria Żytno - Ruch 1951 Chrzanowice 2-3
1 17:30 Luciążanka Przygłów - LKS Czarnocin 2-5
sobota, 26.08.2017
2 16:30 Grabka Grabica - Luciążanka Przygłów 10-1
2 17:00 LKS Wola Krzysztoporska - Motor Bujniczki 4-2
2 17:00 Ruch 1951 Chrzanowice - LUKS Gomunice 1-4
2 17:00 Start Niechcice - LKS Mierzyn 2-0
2 17:00 Astoria II Szczerców - LKS Czarnocin 0-3
niedziela, 27.08.2017
2 17:00 Piast Krzywanice - Victoria Żytno 3-4
sobota, 02.09.2017
3 16:00 Victoria Żytno - Astoria II Szczerców 1-3
3 17:00 LKS Czarnocin - Grabka Grabica 2-2
3 17:00 LKS Mierzyn - Ruch 1951 Chrzanowice 3-2
3 17:00 LUKS Gomunice - Piast Krzywanice 4-0
niedziela, 03.09.2017
3 16:00 Motor Bujniczki - Start Niechcice 0-1
3 17:00 Luciążanka Przygłów - LKS Wola Krzysztoporska 2-1
sobota, 09.09.2017
4 16:00 LKS Wola Krzysztoporska - LKS Czarnocin 0-1
4 16:00 Start Niechcice - Luciążanka Przygłów 7-1
4 16:30 Ruch 1951 Chrzanowice - Motor Bujniczki 7-2
4 16:30 Astoria II Szczerców - Grabka Grabica 1-0
niedziela, 10.09.2017
4 16:00 Victoria Żytno - LUKS Gomunice 0-7
4 16:30 Piast Krzywanice - LKS Mierzyn 0-3
sobota, 16.09.2017
5 16:00 LUKS Gomunice - Astoria II Szczerców 2-3
5 16:00 Grabka Grabica - LKS Wola Krzysztoporska 3-0
5 16:30 LKS Czarnocin - Start Niechcice 6-1
5 16:30 LKS Mierzyn - Victoria Żytno 3-0
5 16:30 Luciążanka Przygłów - Ruch 1951 Chrzanowice 0-5
niedziela, 17.09.2017
5 15:00 Motor Bujniczki - Piast Krzywanice 2-2
sobota, 23.09.2017
6 16:00 LUKS Gomunice - LKS Mierzyn 3-0
6 16:00 Ruch 1951 Chrzanowice - LKS Czarnocin 2-3
6 16:00 Start Niechcice - Grabka Grabica 1-2
6 16:00 Astoria II Szczerców - LKS Wola Krzysztoporska 7-0
niedziela, 24.09.2017
6 16:00 Piast Krzywanice - Luciążanka Przygłów 5-1
6 16:00 Victoria Żytno - Motor Bujniczki 0-2
sobota, 30.09.2017
7 15:00 LKS Wola Krzysztoporska - Start Niechcice 1-4
7 16:00 LKS Czarnocin - Piast Krzywanice 2-1
7 16:00 LKS Mierzyn - Astoria II Szczerców 4-2
7 16:00 Grabka Grabica - Ruch 1951 Chrzanowice 5-1
7 16:00 Luciążanka Przygłów - Victoria Żytno 3-3
niedziela, 01.10.2017
7 00:00 Motor Bujniczki - LUKS Gomunice 2-1
sobota, 07.10.2017
8 15:00 LUKS Gomunice - Luciążanka Przygłów 2-0
8 15:30 LKS Mierzyn - Motor Bujniczki 1-1
8 15:30 Ruch 1951 Chrzanowice - LKS Wola Krzysztoporska 7-2
8 15:30 Astoria II Szczerców - Start Niechcice 3-3
niedziela, 08.10.2017
8 11:00 Victoria Żytno - LKS Czarnocin 3-4
8 15:30 Piast Krzywanice - Grabka Grabica 1-2
sobota, 14.10.2017
9 15:30 LKS Czarnocin - LUKS Gomunice 1-3
9 15:30 LKS Wola Krzysztoporska - Piast Krzywanice 0-1
9 15:30 Grabka Grabica - Victoria Żytno 4-0
9 15:30 Start Niechcice - Ruch 1951 Chrzanowice 1-4
niedziela, 15.10.2017
9 12:30 Luciążanka Przygłów - LKS Mierzyn 2-0
9 14:00 Motor Bujniczki - Astoria II Szczerców 0-1
sobota, 21.10.2017
10 15:00 LKS Mierzyn - LKS Czarnocin 6-2
10 15:00 LUKS Gomunice - Grabka Grabica 1-2
10 15:00 Astoria II Szczerców - Ruch 1951 Chrzanowice 1-0
niedziela, 22.10.2017
10 14:00 Motor Bujniczki - Luciążanka Przygłów 4-1
10 15:00 Piast Krzywanice - Start Niechcice 3-4
10 15:00 Victoria Żytno - LKS Wola Krzysztoporska 3-0
sobota, 28.10.2017
11 14:00 LKS Czarnocin - Motor Bujniczki 8-0
11 14:00 LKS Wola Krzysztoporska - LUKS Gomunice 1-1
11 14:00 Grabka Grabica - LKS Mierzyn 0-1
11 14:00 Ruch 1951 Chrzanowice - Piast Krzywanice 3-2
11 14:00 Start Niechcice - Victoria Żytno 5-1
niedziela, 29.10.2017
11 13:30 Luciążanka Przygłów - Astoria II Szczerców 0-3
sobota, 31.03.2018
13 12:30 Luciążanka Przygłów - Grabka Grabica 3-4
13 16:00 LKS Czarnocin - Astoria II Szczerców 2-2
13 16:00 LKS Mierzyn - Start Niechcice 2-2
13 16:00 LUKS Gomunice - Ruch 1951 Chrzanowice 2-0
13 16:00 Motor Bujniczki - LKS Wola Krzysztoporska 2-1
13 16:00 Victoria Żytno - Piast Krzywanice 4-1
sobota, 07.04.2018
14 16:00 Start Niechcice - Motor Bujniczki 1-0
14 16:30 LKS Wola Krzysztoporska - Luciążanka Przygłów 1-4
14 16:30 Ruch 1951 Chrzanowice - LKS Mierzyn 4-1
14 16:45 Astoria II Szczerców - Victoria Żytno 3-0
niedziela, 08.04.2018
14 16:00 Grabka Grabica - LKS Czarnocin 2-1
14 16:30 Piast Krzywanice - LUKS Gomunice 0-3
sobota, 14.04.2018
15 16:00 LKS Mierzyn - Piast Krzywanice 0-1
15 16:00 Grabka Grabica - Astoria II Szczerców 2-3
15 16:30 LKS Czarnocin - LKS Wola Krzysztoporska 5-2
niedziela, 15.04.2018
15 15:00 Motor Bujniczki - Ruch 1951 Chrzanowice 2-1
15 16:00 LUKS Gomunice - Victoria Żytno 4-0
15 16:30 Luciążanka Przygłów - Start Niechcice 3-1
sobota, 21.04.2018
16 17:00 LKS Wola Krzysztoporska - Grabka Grabica 0-2
16 17:00 Ruch 1951 Chrzanowice - Luciążanka Przygłów 2-2
16 17:00 Start Niechcice - LKS Czarnocin 0-2
niedziela, 22.04.2018
16 14:30 Astoria II Szczerców - LUKS Gomunice 2-2
16 16:00 Victoria Żytno - LKS Mierzyn 1-0
16 17:00 Piast Krzywanice - Motor Bujniczki 1-2
sobota, 28.04.2018
17 17:00 LKS Czarnocin - Ruch 1951 Chrzanowice -
17 17:00 LKS Mierzyn - LUKS Gomunice -
17 17:00 LKS Wola Krzysztoporska - Astoria II Szczerców -
17 17:00 Grabka Grabica - Start Niechcice -
niedziela, 29.04.2018
17 15:00 Motor Bujniczki - Victoria Żytno -
17 17:00 Luciążanka Przygłów - Piast Krzywanice -
środa, 02.05.2018
12 17:00 LKS Czarnocin - Luciążanka Przygłów -
12 17:00 LKS Wola Krzysztoporska - LKS Mierzyn -
12 17:00 Grabka Grabica - Motor Bujniczki -
12 17:00 Ruch 1951 Chrzanowice - Victoria Żytno -
12 17:00 Start Niechcice - LUKS Gomunice -
czwartek, 03.05.2018
12 17:00 Astoria II Szczerców - Piast Krzywanice -
sobota, 05.05.2018
18 17:00 LUKS Gomunice - Motor Bujniczki -
18 17:00 Ruch 1951 Chrzanowice - Grabka Grabica -
18 17:00 Start Niechcice - LKS Wola Krzysztoporska -
niedziela, 06.05.2018
18 11:00 Victoria Żytno - Luciążanka Przygłów -
18 17:00 Piast Krzywanice - LKS Czarnocin -
18 17:30 Astoria II Szczerców - LKS Mierzyn -
sobota, 12.05.2018
19 17:00 LKS Czarnocin - Victoria Żytno -
19 17:00 LKS Wola Krzysztoporska - Ruch 1951 Chrzanowice -
19 17:00 Start Niechcice - Astoria II Szczerców -
19 17:00 Luciążanka Przygłów - LUKS Gomunice -
19 17:30 Grabka Grabica - Piast Krzywanice -
niedziela, 13.05.2018
19 16:00 Motor Bujniczki - LKS Mierzyn -
sobota, 19.05.2018
20 17:00 LKS Mierzyn - Luciążanka Przygłów -
20 17:00 LUKS Gomunice - LKS Czarnocin -
20 17:00 Ruch 1951 Chrzanowice - Start Niechcice -
niedziela, 20.05.2018
20 11:00 Victoria Żytno - Grabka Grabica -
20 17:00 Piast Krzywanice - LKS Wola Krzysztoporska -
20 17:30 Astoria II Szczerców - Motor Bujniczki -
niedziela, 27.05.2018
21 17:00 LKS Czarnocin - LKS Mierzyn -
21 17:00 LKS Wola Krzysztoporska - Victoria Żytno -
21 17:00 Grabka Grabica - LUKS Gomunice -
21 17:00 Ruch 1951 Chrzanowice - Astoria II Szczerców -
21 17:00 Start Niechcice - Piast Krzywanice -
21 17:00 Luciążanka Przygłów - Motor Bujniczki -
sobota, 02.06.2018
22 17:00 LKS Mierzyn - Grabka Grabica -
22 17:00 LUKS Gomunice - LKS Wola Krzysztoporska -
22 17:00 Motor Bujniczki - LKS Czarnocin -
22 17:00 Piast Krzywanice - Ruch 1951 Chrzanowice -
22 17:00 Victoria Żytno - Start Niechcice -
22 17:00 Astoria II Szczerców - Luciążanka Przygłów -


:: Powered by JoomLeague - Version 2.0.37.8ed3e7c ::

GODZINY PRACY BIURA

OZPN Piotrków Trybunalski
ul. Wysoka 6
97-300 Piotrków Trybunalski

8:00-16:00
(poniedziałek-środa, piątek)

10:00-18:00
(czwartek)

KONTAKT

Tel: (044) 647-46-33
Tel/Fax: (044) 648-70-04

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Konto: PEKAO S.A. o/Piotrków Trybunalski
Nr 58 1240 3116 1111 0000 3503 6151

NIP: 771-16-99-587

Joomla Templates by Joomla51.com

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pliki cookie używane są dla zapewnienia poprawnego działania strony.

Akceptuję pliki cookies z tej witryny.