000 038 039 040 041

2016.11 12 kurs sedziowski

 

 
Kalendarz - Kalendarz

66 Mecze

sobota, 19.08.2017
1 16:00 LKS Będków - Skalnik Sulejów -
1 17:00 Relax Czerniewice - RKS Rzeczyca -
1 17:00 Polonia Rokiciny - LKS Lubochnia -
1 17:00 Olimpia Wola Załężna - LKS Mniszków -
niedziela, 20.08.2017
1 17:00 Błysk Aleksandrów - Sparta Ostrów -
1 17:00 LKS Radzice - Kasztelan Żarnów -
sobota, 26.08.2017
2 16:00 Kasztelan Żarnów - Relax Czerniewice -
2 17:00 LKS Mniszków - Błysk Aleksandrów -
2 17:00 Skalnik Sulejów - Sparta Ostrów -
2 17:00 RKS Rzeczyca - Polonia Rokiciny -
niedziela, 27.08.2017
2 14:00 LKS Lubochnia - Olimpia Wola Załężna -
2 17:00 LKS Będków - LKS Radzice -
sobota, 02.09.2017
3 16:00 Olimpia Wola Załężna - RKS Rzeczyca -
3 17:00 LKS Radzice - Skalnik Sulejów -
3 17:00 Polonia Rokiciny - Kasztelan Żarnów -
niedziela, 03.09.2017
3 11:00 Błysk Aleksandrów - LKS Lubochnia -
3 16:00 Sparta Ostrów - LKS Mniszków -
3 17:00 Relax Czerniewice - LKS Będków -
sobota, 09.09.2017
4 16:30 Skalnik Sulejów - LKS Mniszków -
4 16:30 LKS Będków - Polonia Rokiciny -
4 16:30 RKS Rzeczyca - Błysk Aleksandrów -
niedziela, 10.09.2017
4 14:00 LKS Lubochnia - Sparta Ostrów -
4 16:30 LKS Radzice - Relax Czerniewice -
4 16:30 Kasztelan Żarnów - Olimpia Wola Załężna -
sobota, 16.09.2017
5 16:00 Olimpia Wola Załężna - LKS Będków -
5 16:30 LKS Mniszków - LKS Lubochnia -
5 16:30 Polonia Rokiciny - LKS Radzice -
niedziela, 17.09.2017
5 16:00 Sparta Ostrów - RKS Rzeczyca -
5 16:30 Błysk Aleksandrów - Kasztelan Żarnów -
5 16:30 Relax Czerniewice - Skalnik Sulejów -
sobota, 23.09.2017
6 16:00 Skalnik Sulejów - LKS Lubochnia -
6 16:00 LKS Będków - Błysk Aleksandrów -
6 16:00 RKS Rzeczyca - LKS Mniszków -
niedziela, 24.09.2017
6 16:00 Relax Czerniewice - Polonia Rokiciny -
6 16:00 LKS Radzice - Olimpia Wola Załężna -
6 16:00 Kasztelan Żarnów - Sparta Ostrów -
sobota, 30.09.2017
7 15:30 Olimpia Wola Załężna - Relax Czerniewice -
7 16:00 LKS Mniszków - Kasztelan Żarnów -
7 16:00 Polonia Rokiciny - Skalnik Sulejów -
niedziela, 01.10.2017
7 14:00 LKS Lubochnia - RKS Rzeczyca -
7 16:00 Błysk Aleksandrów - LKS Radzice -
7 16:00 Sparta Ostrów - LKS Będków -
sobota, 07.10.2017
8 15:30 Skalnik Sulejów - RKS Rzeczyca -
8 15:30 LKS Będków - LKS Mniszków -
8 15:30 Polonia Rokiciny - Olimpia Wola Załężna -
niedziela, 08.10.2017
8 15:30 Relax Czerniewice - Błysk Aleksandrów -
8 15:30 LKS Radzice - Sparta Ostrów -
8 15:30 Kasztelan Żarnów - LKS Lubochnia -
sobota, 14.10.2017
9 15:00 RKS Rzeczyca - Kasztelan Żarnów -
9 15:30 LKS Mniszków - LKS Radzice -
niedziela, 15.10.2017
9 12:00 Olimpia Wola Załężna - Skalnik Sulejów -
9 14:00 LKS Lubochnia - LKS Będków -
9 15:00 Sparta Ostrów - Relax Czerniewice -
9 15:30 Błysk Aleksandrów - Polonia Rokiciny -
sobota, 21.10.2017
10 15:00 Skalnik Sulejów - Kasztelan Żarnów -
10 15:00 LKS Będków - RKS Rzeczyca -
10 15:00 Polonia Rokiciny - Sparta Ostrów -
niedziela, 22.10.2017
10 12:00 Olimpia Wola Załężna - Błysk Aleksandrów -
10 15:00 Relax Czerniewice - LKS Mniszków -
10 15:00 LKS Radzice - LKS Lubochnia -
sobota, 28.10.2017
11 14:00 LKS Mniszków - Polonia Rokiciny -
niedziela, 29.10.2017
11 13:30 LKS Lubochnia - Relax Czerniewice -
11 13:30 Błysk Aleksandrów - Skalnik Sulejów -
11 13:30 Sparta Ostrów - Olimpia Wola Załężna -
11 13:30 RKS Rzeczyca - LKS Radzice -
11 13:30 Kasztelan Żarnów - LKS Będków -


:: Powered by JoomLeague - Version 2.0.37.8ed3e7c ::

GODZINY PRACY BIURA

OZPN Piotrków Trybunalski
ul. Wysoka 6
97-300 Piotrków Trybunalski

8:00-16:00
(poniedziałek-środa, piątek)

10:00-18:00
(czwartek)

KONTAKT

Tel: (044) 647-46-33
Tel/Fax: (044) 648-70-04

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Konto: PEKAO S.A. o/Piotrków Trybunalski
Nr 58 1240 3116 1111 0000 3503 6151

NIP: 771-16-99-587

Joomla Templates by Joomla51.com

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pliki cookie używane są dla zapewnienia poprawnego działania strony.

Akceptuję pliki cookies z tej witryny.