000 068 069 070 071 072 073

Kurs sędziowski

 

 
Kalendarz - Kalendarz

132 Mecze

sobota, 19.08.2017
1 16:00 LKS Będków - Skalnik Sulejów 1-0
1 17:00 Relax Czerniewice - RKS Rzeczyca 4-3
1 17:00 Polonia Rokiciny - LKS Lubochnia 0-5
1 17:00 Olimpia Wola Załężna - LKS Mniszków 2-2
niedziela, 20.08.2017
1 17:00 Błysk Aleksandrów - Sparta Ostrów 3-0
1 17:00 LKS Radzice - Kasztelan Żarnów 3-9
sobota, 26.08.2017
2 16:00 Polonia Rokiciny - RKS Rzeczyca 2-3
2 16:00 Kasztelan Żarnów - Relax Czerniewice 6-1
2 17:00 LKS Mniszków - Błysk Aleksandrów 0-0
2 17:00 Skalnik Sulejów - Sparta Ostrów 3-1
niedziela, 27.08.2017
2 14:00 LKS Lubochnia - Olimpia Wola Załężna 3-3
2 17:00 LKS Będków - LKS Radzice 3-2
sobota, 02.09.2017
3 16:00 Olimpia Wola Załężna - RKS Rzeczyca 5-1
3 17:00 Błysk Aleksandrów - LKS Lubochnia 3-2
3 17:00 LKS Radzice - Skalnik Sulejów 1-3
3 17:00 Polonia Rokiciny - Kasztelan Żarnów 1-2
niedziela, 03.09.2017
3 16:00 Sparta Ostrów - LKS Mniszków 0-5
3 17:00 Relax Czerniewice - LKS Będków 1-2
sobota, 09.09.2017
4 16:30 Skalnik Sulejów - LKS Mniszków 1-2
4 16:30 LKS Będków - Polonia Rokiciny 1-2
4 16:30 RKS Rzeczyca - Błysk Aleksandrów 3-1
niedziela, 10.09.2017
4 14:00 LKS Lubochnia - Sparta Ostrów 8-2
4 16:30 LKS Radzice - Relax Czerniewice 3-1
4 16:30 Kasztelan Żarnów - Olimpia Wola Załężna 1-1
sobota, 16.09.2017
5 16:00 Olimpia Wola Załężna - LKS Będków 5-0
5 16:30 LKS Mniszków - LKS Lubochnia 3-1
5 16:30 Polonia Rokiciny - LKS Radzice 3-4
niedziela, 17.09.2017
5 16:00 Sparta Ostrów - RKS Rzeczyca 2-1
5 16:30 Błysk Aleksandrów - Kasztelan Żarnów 4-1
5 16:30 Relax Czerniewice - Skalnik Sulejów 0-4
sobota, 23.09.2017
6 16:00 Skalnik Sulejów - LKS Lubochnia 5-6
6 16:00 LKS Będków - Błysk Aleksandrów 3-6
6 16:00 RKS Rzeczyca - LKS Mniszków 0-8
niedziela, 24.09.2017
6 16:00 Relax Czerniewice - Polonia Rokiciny 4-0
6 16:00 LKS Radzice - Olimpia Wola Załężna 1-2
6 16:00 Kasztelan Żarnów - Sparta Ostrów 9-1
sobota, 30.09.2017
7 15:30 Olimpia Wola Załężna - Relax Czerniewice 3-0
7 16:00 LKS Mniszków - Kasztelan Żarnów 1-0
7 16:00 Polonia Rokiciny - Skalnik Sulejów 3-2
niedziela, 01.10.2017
7 14:00 LKS Lubochnia - RKS Rzeczyca 3-2
7 16:00 Błysk Aleksandrów - LKS Radzice 3-0
7 16:00 Sparta Ostrów - LKS Będków 2-1
sobota, 07.10.2017
8 15:30 Skalnik Sulejów - RKS Rzeczyca 3-0
8 15:30 LKS Będków - LKS Mniszków 2-4
8 15:30 Polonia Rokiciny - Olimpia Wola Załężna 1-8
niedziela, 08.10.2017
8 15:30 Relax Czerniewice - Błysk Aleksandrów 1-3
8 15:30 LKS Radzice - Sparta Ostrów 8-1
sobota, 14.10.2017
9 15:00 RKS Rzeczyca - Kasztelan Żarnów 2-1
9 15:30 LKS Mniszków - LKS Radzice 4-1
niedziela, 15.10.2017
9 12:00 Olimpia Wola Załężna - Skalnik Sulejów 2-3
9 14:00 LKS Lubochnia - LKS Będków 3-0
9 15:00 Sparta Ostrów - Relax Czerniewice 2-2
9 15:30 Błysk Aleksandrów - Polonia Rokiciny 4-0
sobota, 21.10.2017
10 15:00 Skalnik Sulejów - Kasztelan Żarnów 2-0
10 15:00 LKS Będków - RKS Rzeczyca 2-4
10 15:00 Polonia Rokiciny - Sparta Ostrów 6-1
niedziela, 22.10.2017
10 12:00 Olimpia Wola Załężna - Błysk Aleksandrów 1-1
10 15:00 Relax Czerniewice - LKS Mniszków 0-4
10 15:00 LKS Radzice - LKS Lubochnia 3-1
sobota, 28.10.2017
11 14:00 LKS Mniszków - Polonia Rokiciny 3-0
niedziela, 29.10.2017
11 13:30 LKS Lubochnia - Relax Czerniewice 1-1
11 13:30 Sparta Ostrów - Olimpia Wola Załężna 0-11
11 13:30 RKS Rzeczyca - LKS Radzice 6-1
niedziela, 05.11.2017
11 13:30 Błysk Aleksandrów - Skalnik Sulejów 2-0
8 13:30 Kasztelan Żarnów - LKS Lubochnia 4-0
niedziela, 12.11.2017
11 13:00 Kasztelan Żarnów - LKS Będków 5-1
niedziela, 25.03.2018
13 15:00 Sparta Ostrów - Skalnik Sulejów 0-3
13 15:00 LKS Radzice - LKS Będków 8-0
13 17:00 RKS Rzeczyca - Polonia Rokiciny 4-7
sobota, 31.03.2018
13 13:00 Olimpia Wola Załężna - LKS Lubochnia 6-1
13 16:00 Błysk Aleksandrów - LKS Mniszków 2-4
13 16:00 Relax Czerniewice - Kasztelan Żarnów 2-1
sobota, 07.04.2018
14 15:00 Kasztelan Żarnów - Polonia Rokiciny 0-0
14 16:00 Skalnik Sulejów - LKS Radzice 1-1
14 16:30 LKS Mniszków - Sparta Ostrów 3-0
niedziela, 08.04.2018
14 15:00 RKS Rzeczyca - Olimpia Wola Załężna 1-3
14 16:00 LKS Lubochnia - Błysk Aleksandrów 3-1
14 16:30 LKS Będków - Relax Czerniewice 3-3
sobota, 14.04.2018
15 16:00 Olimpia Wola Załężna - Kasztelan Żarnów 3-1
15 16:30 LKS Mniszków - Skalnik Sulejów 4-2
niedziela, 15.04.2018
15 15:00 Relax Czerniewice - LKS Radzice 3-1
15 15:00 Sparta Ostrów - LKS Lubochnia 0-5
15 16:00 Polonia Rokiciny - LKS Będków 2-0
15 16:30 Błysk Aleksandrów - RKS Rzeczyca 6-1
sobota, 21.04.2018
16 15:00 RKS Rzeczyca - Sparta Ostrów 4-0
16 17:00 Skalnik Sulejów - Relax Czerniewice 0-1
16 17:00 LKS Będków - Olimpia Wola Załężna 2-3
niedziela, 22.04.2018
16 15:00 LKS Radzice - Polonia Rokiciny 2-2
16 16:00 LKS Lubochnia - LKS Mniszków 3-3
16 17:00 Kasztelan Żarnów - Błysk Aleksandrów 1-2
sobota, 28.04.2018
17 16:00 LKS Lubochnia - Skalnik Sulejów 4-2
17 17:00 LKS Mniszków - RKS Rzeczyca 3-2
17 17:00 Olimpia Wola Załężna - LKS Radzice 4-0
niedziela, 29.04.2018
17 12:00 Polonia Rokiciny - Relax Czerniewice 3-1
17 15:00 Sparta Ostrów - Kasztelan Żarnów 0-3
17 17:00 Błysk Aleksandrów - LKS Będków 8-0
wtorek, 01.05.2018
12 15:00 RKS Rzeczyca - Relax Czerniewice 2-0
środa, 02.05.2018
12 17:00 LKS Lubochnia - Polonia Rokiciny 3-1
12 17:00 LKS Mniszków - Olimpia Wola Załężna 0-0
12 17:00 Skalnik Sulejów - LKS Będków 5-1
12 17:00 Sparta Ostrów - Błysk Aleksandrów 0-3
12 17:00 Kasztelan Żarnów - LKS Radzice 0-1
sobota, 05.05.2018
18 17:00 RKS Rzeczyca - LKS Lubochnia 1-2
18 17:30 LKS Będków - Sparta Ostrów 4-0
niedziela, 06.05.2018
18 15:00 LKS Radzice - Błysk Aleksandrów 0-5
18 17:00 Skalnik Sulejów - Polonia Rokiciny 3-0
18 17:00 Relax Czerniewice - Olimpia Wola Załężna 1-6
18 17:00 Kasztelan Żarnów - LKS Mniszków 5-2
sobota, 12.05.2018
19 17:00 LKS Mniszków - LKS Będków 5-2
19 17:00 Olimpia Wola Załężna - Polonia Rokiciny 7-0
niedziela, 13.05.2018
19 15:00 Sparta Ostrów - LKS Radzice 0-3
19 15:00 RKS Rzeczyca - Skalnik Sulejów 1-0
19 16:00 LKS Lubochnia - Kasztelan Żarnów 6-0
19 17:30 Błysk Aleksandrów - Relax Czerniewice 4-2
sobota, 19.05.2018
20 16:00 Kasztelan Żarnów - RKS Rzeczyca 4-0
20 17:00 Skalnik Sulejów - Olimpia Wola Załężna 0-5
20 17:00 Relax Czerniewice - Sparta Ostrów 3-0
niedziela, 20.05.2018
20 17:00 LKS Radzice - LKS Mniszków 1-2
20 17:00 Polonia Rokiciny - Błysk Aleksandrów 3-2
20 18:00 LKS Będków - LKS Lubochnia 2-4
niedziela, 27.05.2018
21 17:00 LKS Lubochnia - LKS Radzice 4-1
21 17:00 LKS Mniszków - Relax Czerniewice 4-2
21 17:00 Błysk Aleksandrów - Olimpia Wola Załężna 1-6
21 17:00 Sparta Ostrów - Polonia Rokiciny 0-10
21 17:00 RKS Rzeczyca - LKS Będków 3-0
21 17:00 Kasztelan Żarnów - Skalnik Sulejów 0-0
sobota, 02.06.2018
22 17:00 Skalnik Sulejów - Błysk Aleksandrów 3-3
22 17:00 LKS Będków - Kasztelan Żarnów 0-5
22 17:00 Relax Czerniewice - LKS Lubochnia 0-1
22 17:00 LKS Radzice - RKS Rzeczyca 3-2
22 17:00 Polonia Rokiciny - LKS Mniszków 0-4
22 17:00 Olimpia Wola Załężna - Sparta Ostrów 8-0


:: Powered by JoomLeague - Version 2.0.37.8ed3e7c ::

GODZINY PRACY BIURA

OZPN Piotrków Trybunalski
ul. Wysoka 6
97-300 Piotrków Trybunalski

8:00-16:00
(poniedziałek-środa, piątek)

10:00-18:00
(czwartek)

KONTAKT

Tel: (044) 647-46-33
Tel/Fax: (044) 648-70-04

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Konto: PEKAO S.A. o/Piotrków Trybunalski
Nr 58 1240 3116 1111 0000 3503 6151

NIP: 771-16-99-587

Joomla Templates by Joomla51.com

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pliki cookie używane są dla zapewnienia poprawnego działania strony.

Akceptuję pliki cookies z tej witryny.