000 043 046 047 048 049 050 051

2016.11 12 kurs sedziowski

 

 
Kalendarz - Kalendarz

66 Mecze

sobota, 26.08.2017
1 11:00 IKS Inowłódz - RAP II Radomsko 0-8
1 11:00 LKS Mniszków - UKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski 3-0
1 11:00 Szczerbiec Wolbórz - KAJA Opoczno (k) 0-3
1 11:00 Concordia 1909 II Piotrków Trybunalski - Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki 0-12
niedziela, 27.08.2017
1 11:00 MGKS Drzewica - UKS Gmina Rozprza 5-1
1 11:00 Ceramika Opoczno - Mazovia I Tomaszów Mazowiecki 0-10
piątek, 01.09.2017
2 18:30 Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki - Mazovia I Tomaszów Mazowiecki 3-2
niedziela, 03.09.2017
2 11:00 UKS Gmina Rozprza - IKS Inowłódz 4-0
2 11:00 RAP II Radomsko - LKS Mniszków 5-2
2 11:00 Concordia 1909 II Piotrków Trybunalski - MGKS Drzewica 4-1
2 13:00 UKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski - Szczerbiec Wolbórz 2-0
sobota, 09.09.2017
3 11:00 IKS Inowłódz - Concordia 1909 II Piotrków Trybunalski 1-3
3 11:00 LKS Mniszków - UKS Gmina Rozprza 2-1
3 11:00 Szczerbiec Wolbórz - RAP II Radomsko 0-7
3 13:00 MGKS Drzewica - Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki 0-12
3 15:00 Mazovia I Tomaszów Mazowiecki - KAJA Opoczno (k) 3-2
niedziela, 10.09.2017
3 12:30 Ceramika Opoczno - UKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski 1-0
wtorek, 12.09.2017
2 16:00 KAJA Opoczno (k) - Ceramika Opoczno 0-1
sobota, 16.09.2017
4 11:00 UKS Gmina Rozprza - Szczerbiec Wolbórz 4-1
4 12:00 Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki - KAJA Opoczno (k) 10-1
niedziela, 17.09.2017
4 11:00 MGKS Drzewica - IKS Inowłódz 0-3
4 11:00 RAP II Radomsko - Ceramika Opoczno 4-0
4 13:00 Concordia 1909 II Piotrków Trybunalski - LKS Mniszków 6-1
4 15:00 UKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski - Mazovia I Tomaszów Mazowiecki 1-2
sobota, 23.09.2017
5 09:00 IKS Inowłódz - Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki 1-18
5 13:00 LKS Mniszków - MGKS Drzewica 2-3
5 13:00 Mazovia I Tomaszów Mazowiecki - RAP II Radomsko 0-0
5 15:30 KAJA Opoczno (k) - UKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski 1-2
niedziela, 24.09.2017
5 13:00 Ceramika Opoczno - UKS Gmina Rozprza 3-0
czwartek, 28.09.2017
6 17:30 Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki - UKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski 8-1
sobota, 30.09.2017
6 11:00 MGKS Drzewica - Szczerbiec Wolbórz 6-1
6 11:00 UKS Gmina Rozprza - Mazovia I Tomaszów Mazowiecki 0-6
6 11:00 IKS Inowłódz - LKS Mniszków 2-0
6 11:00 Concordia 1909 II Piotrków Trybunalski - Ceramika Opoczno 1-3
sobota, 07.10.2017
7 13:00 LKS Mniszków - Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki 0-13
7 15:00 Mazovia I Tomaszów Mazowiecki - Concordia 1909 II Piotrków Trybunalski 7-0
7 16:00 Szczerbiec Wolbórz - IKS Inowłódz 3-3
niedziela, 08.10.2017
7 11:00 UKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski - RAP II Radomsko 2-3
7 11:00 KAJA Opoczno (k) - UKS Gmina Rozprza 2-1
7 15:00 Ceramika Opoczno - MGKS Drzewica 4-1
wtorek, 10.10.2017
5 18:00 Szczerbiec Wolbórz - Concordia 1909 II Piotrków Trybunalski 1-4
środa, 11.10.2017
8 18:00 Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki - RAP II Radomsko 6-0
sobota, 14.10.2017
8 11:00 IKS Inowłódz - Ceramika Opoczno 4-5
8 11:00 LKS Mniszków - Szczerbiec Wolbórz 3-0
8 11:00 Concordia 1909 II Piotrków Trybunalski - KAJA Opoczno (k) 3-1
8 14:00 MGKS Drzewica - Mazovia I Tomaszów Mazowiecki 0-6
niedziela, 15.10.2017
8 11:00 UKS Gmina Rozprza - UKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski 0-4
środa, 18.10.2017
11 15:45 MGKS Drzewica - RAP II Radomsko 0-4
sobota, 21.10.2017
9 11:00 Szczerbiec Wolbórz - Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki 0-17
9 13:00 UKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski - Concordia 1909 II Piotrków Trybunalski -
niedziela, 22.10.2017
9 11:00 RAP II Radomsko - UKS Gmina Rozprza -
9 11:00 KAJA Opoczno (k) - MGKS Drzewica 1-1
9 11:00 Mazovia I Tomaszów Mazowiecki - IKS Inowłódz 10-0
9 13:00 Ceramika Opoczno - LKS Mniszków 1-2
sobota, 28.10.2017
10 11:00 MGKS Drzewica - UKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski -
10 11:00 IKS Inowłódz - KAJA Opoczno (k) -
10 11:00 LKS Mniszków - Mazovia I Tomaszów Mazowiecki -
10 11:00 Concordia 1909 II Piotrków Trybunalski - RAP II Radomsko -
10 15:00 Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki - UKS Gmina Rozprza -
niedziela, 29.10.2017
10 11:00 Szczerbiec Wolbórz - Ceramika Opoczno -
sobota, 04.11.2017
11 11:00 Mazovia I Tomaszów Mazowiecki - Szczerbiec Wolbórz -
niedziela, 05.11.2017
11 11:00 UKS Gmina Rozprza - Concordia 1909 II Piotrków Trybunalski -
11 11:00 KAJA Opoczno (k) - LKS Mniszków -
11 13:00 UKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski - IKS Inowłódz -
11 13:00 Ceramika Opoczno - Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki -
sobota, 18.11.2017
6 11:00 RAP II Radomsko - KAJA Opoczno (k) -


:: Powered by JoomLeague - Version 2.0.37.8ed3e7c ::

GODZINY PRACY BIURA

OZPN Piotrków Trybunalski
ul. Wysoka 6
97-300 Piotrków Trybunalski

8:00-16:00
(poniedziałek-środa, piątek)

10:00-18:00
(czwartek)

KONTAKT

Tel: (044) 647-46-33
Tel/Fax: (044) 648-70-04

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Konto: PEKAO S.A. o/Piotrków Trybunalski
Nr 58 1240 3116 1111 0000 3503 6151

NIP: 771-16-99-587

Joomla Templates by Joomla51.com

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pliki cookie używane są dla zapewnienia poprawnego działania strony.

Akceptuję pliki cookies z tej witryny.