000 064 065 066a

 

 
Kalendarz - Kalendarz

131 Mecze

sobota, 26.08.2017
1 11:00 UKS Gmina Rozprza - Concordia 1909 Piotrków Trybunalski 2-3
niedziela, 27.08.2017
1 11:00 Piotrcovia II Piotrków Trybunalski - Świt Kamieńsk 6-0
1 11:00 RAP Radomsko - LKS Wola Krzysztoporska 5-0
1 12:00 Luciążanka Przygłów - GKS Bełchatów SSA 0-17
wtorek, 29.08.2017
1 18:00 Włókniarz Zelów - UKS APN Piotrków Trybunalski 0-23
sobota, 02.09.2017
2 10:00 Świt Kamieńsk - UKS Gmina Rozprza 1-4
2 11:00 UKS APN Piotrków Trybunalski - Concordia 1909 Piotrków Trybunalski 14-0
2 12:00 LKS Wola Krzysztoporska - Piotrcovia II Piotrków Trybunalski 2-1
niedziela, 03.09.2017
2 11:00 Włókniarz Zelów - Luciążanka Przygłów 9-2
2 15:00 GKS Bełchatów SSA - Włókniarz Moszczenica 3-0
poniedziałek, 04.09.2017
2 17:00 Skalnik Sulejów - RAP Radomsko 1-2
środa, 06.09.2017
3 17:00 Luciążanka Przygłów - UKS APN Piotrków Trybunalski 0-10
piątek, 08.09.2017
3 16:30 Włókniarz Moszczenica - Włókniarz Zelów 1-5
sobota, 09.09.2017
3 13:30 UKS Gmina Rozprza - LKS Wola Krzysztoporska 1-0
3 15:00 Concordia 1909 Piotrków Trybunalski - Świt Kamieńsk 4-3
niedziela, 10.09.2017
3 11:00 RAP Radomsko - GKS Bełchatów SSA 3-6
3 15:00 Piotrcovia II Piotrków Trybunalski - Skalnik Sulejów 4-1
sobota, 16.09.2017
4 11:00 LKS Wola Krzysztoporska - Concordia 1909 Piotrków Trybunalski 0-3
4 11:00 Skalnik Sulejów - UKS Gmina Rozprza 4-0
4 11:00 UKS APN Piotrków Trybunalski - Świt Kamieńsk 15-0
4 12:00 Luciążanka Przygłów - Włókniarz Moszczenica 0-3
4 17:00 GKS Bełchatów SSA - Piotrcovia II Piotrków Trybunalski 4-1
niedziela, 17.09.2017
4 11:00 Włókniarz Zelów - RAP Radomsko 2-1
piątek, 22.09.2017
5 16:00 Włókniarz Moszczenica - UKS APN Piotrków Trybunalski 1-10
sobota, 23.09.2017
5 13:00 Concordia 1909 Piotrków Trybunalski - Skalnik Sulejów 3-2
niedziela, 24.09.2017
5 11:00 Świt Kamieńsk - LKS Wola Krzysztoporska 4-4
5 11:00 RAP Radomsko - Luciążanka Przygłów 8-0
5 11:00 UKS Gmina Rozprza - GKS Bełchatów SSA 0-10
5 13:00 Piotrcovia II Piotrków Trybunalski - Włókniarz Zelów 5-1
sobota, 30.09.2017
6 11:00 Włókniarz Zelów - UKS Gmina Rozprza 2-1
6 12:00 Luciążanka Przygłów - Piotrcovia II Piotrków Trybunalski 0-5
6 13:00 UKS APN Piotrków Trybunalski - LKS Wola Krzysztoporska 16-0
6 14:30 Włókniarz Moszczenica - RAP Radomsko 0-2
niedziela, 01.10.2017
6 13:00 GKS Bełchatów SSA - Concordia 1909 Piotrków Trybunalski 8-1
poniedziałek, 02.10.2017
6 16:00 Skalnik Sulejów - Świt Kamieńsk 8-2
sobota, 07.10.2017
7 11:00 Świt Kamieńsk - GKS Bełchatów SSA 2-8
7 12:30 Włókniarz Zelów - Concordia 1909 Piotrków Trybunalski 1-3
niedziela, 08.10.2017
7 11:00 LKS Wola Krzysztoporska - Skalnik Sulejów 1-2
7 11:00 RAP Radomsko - UKS APN Piotrków Trybunalski 2-5
7 11:00 UKS Gmina Rozprza - Luciążanka Przygłów 3-0
7 13:00 Piotrcovia II Piotrków Trybunalski - Włókniarz Moszczenica 8-0
piątek, 13.10.2017
8 15:00 Włókniarz Moszczenica - UKS Gmina Rozprza 3-2
sobota, 14.10.2017
8 11:00 UKS APN Piotrków Trybunalski - Skalnik Sulejów 7-1
8 11:00 Włókniarz Zelów - Świt Kamieńsk 3-1
8 12:00 Luciążanka Przygłów - Concordia 1909 Piotrków Trybunalski 0-1
niedziela, 15.10.2017
8 11:00 GKS Bełchatów SSA - LKS Wola Krzysztoporska 3-1
8 11:00 RAP Radomsko - Piotrcovia II Piotrków Trybunalski 2-1
sobota, 21.10.2017
9 11:00 Świt Kamieńsk - Luciążanka Przygłów 4-1
9 11:00 Skalnik Sulejów - GKS Bełchatów SSA 1-3
9 11:00 Concordia 1909 Piotrków Trybunalski - Włókniarz Moszczenica 1-0
9 14:00 LKS Wola Krzysztoporska - Włókniarz Zelów 0-7
niedziela, 22.10.2017
9 11:00 UKS Gmina Rozprza - RAP Radomsko 1-3
9 15:00 Piotrcovia II Piotrków Trybunalski - UKS APN Piotrków Trybunalski 0-5
środa, 25.10.2017
11 15:30 Świt Kamieńsk - RAP Radomsko 1-8
sobota, 28.10.2017
10 11:00 UKS APN Piotrków Trybunalski - GKS Bełchatów SSA 4-2
10 11:00 Włókniarz Zelów - Skalnik Sulejów 2-1
10 12:00 Luciążanka Przygłów - LKS Wola Krzysztoporska 0-4
10 13:30 Włókniarz Moszczenica - Świt Kamieńsk 5-2
sobota, 04.11.2017
11 11:00 LKS Wola Krzysztoporska - Włókniarz Moszczenica 0-1
11 11:00 Concordia 1909 Piotrków Trybunalski - Piotrcovia II Piotrków Trybunalski 1-2
niedziela, 05.11.2017
11 11:00 Skalnik Sulejów - Luciążanka Przygłów 5-0
11 13:00 GKS Bełchatów SSA - Włókniarz Zelów 8-0
11 15:30 UKS Gmina Rozprza - UKS APN Piotrków Trybunalski 2-8
wtorek, 07.11.2017
10 15:30 Piotrcovia II Piotrków Trybunalski - UKS Gmina Rozprza 7-0
środa, 08.11.2017
10 14:30 RAP Radomsko - Concordia 1909 Piotrków Trybunalski 0-1
sobota, 07.04.2018
12 11:00 Świt Kamieńsk - Piotrcovia II Piotrków Trybunalski 0-10
12 13:00 Concordia 1909 Piotrków Trybunalski - UKS Gmina Rozprza 2-1
12 17:00 UKS APN Piotrków Trybunalski - Włókniarz Zelów 9-0
niedziela, 08.04.2018
12 11:00 LKS Wola Krzysztoporska - RAP Radomsko 2-6
12 13:30 GKS Bełchatów SSA - Luciążanka Przygłów 15-0
12 14:00 Skalnik Sulejów - Włókniarz Moszczenica 1-0
piątek, 13.04.2018
13 16:00 Piotrcovia II Piotrków Trybunalski - LKS Wola Krzysztoporska 7-1
13 16:30 Włókniarz Moszczenica - GKS Bełchatów SSA 0-3
sobota, 14.04.2018
13 11:00 Luciążanka Przygłów - Włókniarz Zelów 1-4
13 11:00 UKS Gmina Rozprza - Świt Kamieńsk 3-2
13 13:00 Concordia 1909 Piotrków Trybunalski - UKS APN Piotrków Trybunalski 0-4
niedziela, 15.04.2018
13 11:00 RAP Radomsko - Skalnik Sulejów 7-2
sobota, 21.04.2018
14 11:00 Skalnik Sulejów - Piotrcovia II Piotrków Trybunalski 0-6
14 11:00 Włókniarz Zelów - Włókniarz Moszczenica 3-2
14 17:00 GKS Bełchatów SSA - RAP Radomsko 7-4
14 17:00 UKS APN Piotrków Trybunalski - Luciążanka Przygłów 15-0
niedziela, 22.04.2018
14 11:00 LKS Wola Krzysztoporska - UKS Gmina Rozprza 3-1
14 11:00 Świt Kamieńsk - Concordia 1909 Piotrków Trybunalski 3-4
piątek, 27.04.2018
15 16:30 Włókniarz Moszczenica - Luciążanka Przygłów 6-1
sobota, 28.04.2018
15 11:00 Świt Kamieńsk - UKS APN Piotrków Trybunalski 0-25
15 13:00 Concordia 1909 Piotrków Trybunalski - LKS Wola Krzysztoporska 3-0
niedziela, 29.04.2018
15 11:00 RAP Radomsko - Włókniarz Zelów 4-1
15 13:00 Piotrcovia II Piotrków Trybunalski - GKS Bełchatów SSA 2-4
sobota, 05.05.2018
16 11:00 LKS Wola Krzysztoporska - Świt Kamieńsk 6-3
16 11:00 Skalnik Sulejów - Concordia 1909 Piotrków Trybunalski 4-0
16 11:00 Luciążanka Przygłów - RAP Radomsko 0-9
16 11:00 Włókniarz Zelów - Piotrcovia II Piotrków Trybunalski 4-1
16 17:00 UKS APN Piotrków Trybunalski - Włókniarz Moszczenica 6-0
niedziela, 06.05.2018
16 13:00 GKS Bełchatów SSA - UKS Gmina Rozprza 5-2
sobota, 12.05.2018
17 13:00 Concordia 1909 Piotrków Trybunalski - GKS Bełchatów SSA 0-6
niedziela, 13.05.2018
17 11:00 LKS Wola Krzysztoporska - UKS APN Piotrków Trybunalski 1-14
17 11:00 UKS Gmina Rozprza - Włókniarz Zelów 0-1
17 15:00 Piotrcovia II Piotrków Trybunalski - Luciążanka Przygłów 6-0
środa, 16.05.2018
17 16:00 Świt Kamieńsk - Skalnik Sulejów 0-4
17 18:00 RAP Radomsko - Włókniarz Moszczenica 6-3
piątek, 18.05.2018
18 17:30 GKS Bełchatów SSA - Świt Kamieńsk 15-1
sobota, 19.05.2018
18 11:00 Luciążanka Przygłów - UKS Gmina Rozprza 0-2
18 11:00 Concordia 1909 Piotrków Trybunalski - Włókniarz Zelów 2-2
18 17:00 UKS APN Piotrków Trybunalski - RAP Radomsko 4-0
niedziela, 20.05.2018
18 11:00 Skalnik Sulejów - LKS Wola Krzysztoporska 3-2
środa, 23.05.2018
20 18:00 UKS APN Piotrków Trybunalski - Piotrcovia II Piotrków Trybunalski 5-0
15 18:00 UKS Gmina Rozprza - Skalnik Sulejów 1-1
czwartek, 24.05.2018
19 17:45 Concordia 1909 Piotrków Trybunalski - Luciążanka Przygłów 7-2
sobota, 26.05.2018
19 11:00 Świt Kamieńsk - Włókniarz Zelów 2-7
19 14:30 UKS Gmina Rozprza - Włókniarz Moszczenica 2-2
niedziela, 27.05.2018
19 11:00 LKS Wola Krzysztoporska - GKS Bełchatów SSA 1-7
19 15:00 Piotrcovia II Piotrków Trybunalski - RAP Radomsko 3-3
poniedziałek, 28.05.2018
19 17:00 Skalnik Sulejów - UKS APN Piotrków Trybunalski 0-3
środa, 30.05.2018
20 16:00 RAP Radomsko - UKS Gmina Rozprza 6-1
20 16:30 Włókniarz Moszczenica - Concordia 1909 Piotrków Trybunalski 3-4
20 17:00 Luciążanka Przygłów - Świt Kamieńsk 1-3
20 18:00 Włókniarz Zelów - LKS Wola Krzysztoporska 3-1
20 18:30 GKS Bełchatów SSA - Skalnik Sulejów 3-3
sobota, 02.06.2018
21 11:00 Świt Kamieńsk - Włókniarz Moszczenica 2-6
21 13:00 Skalnik Sulejów - Włókniarz Zelów 1-1
21 13:00 Concordia 1909 Piotrków Trybunalski - RAP Radomsko 0-5
niedziela, 03.06.2018
21 11:00 UKS Gmina Rozprza - Piotrcovia II Piotrków Trybunalski 1-4
środa, 06.06.2018
21 17:00 GKS Bełchatów SSA - UKS APN Piotrków Trybunalski 1-3
czwartek, 07.06.2018
21 17:00 LKS Wola Krzysztoporska - Luciążanka Przygłów 4-1
18 17:30 Włókniarz Moszczenica - Piotrcovia II Piotrków Trybunalski 0-7
piątek, 08.06.2018
22 18:00 RAP Radomsko - Świt Kamieńsk 13-0
niedziela, 10.06.2018
22 11:00 Włókniarz Moszczenica - LKS Wola Krzysztoporska 2-2
22 11:00 UKS APN Piotrków Trybunalski - UKS Gmina Rozprza 17-0
22 11:00 Luciążanka Przygłów - Skalnik Sulejów 0-2
22 11:00 Włókniarz Zelów - GKS Bełchatów SSA 2-3
22 11:00 Piotrcovia II Piotrków Trybunalski - Concordia 1909 Piotrków Trybunalski 4-0


:: Powered by JoomLeague - Version 2.0.37.8ed3e7c ::

GODZINY PRACY BIURA

OZPN Piotrków Trybunalski
ul. Wysoka 6
97-300 Piotrków Trybunalski

8:00-16:00
(poniedziałek-środa, piątek)

10:00-18:00
(czwartek)

KONTAKT

Tel: (044) 647-46-33
Tel/Fax: (044) 648-70-04

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Konto: PEKAO S.A. o/Piotrków Trybunalski
Nr 58 1240 3116 1111 0000 3503 6151

NIP: 771-16-99-587

Joomla Templates by Joomla51.com

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pliki cookie używane są dla zapewnienia poprawnego działania strony.

Akceptuję pliki cookies z tej witryny.