000 068 069 070 071 072 073

Kurs sędziowski

 

 
Kalendarz - Kalendarz

156 Mecze

sobota, 26.08.2017
1 11:00 Ceramika Opoczno - GKS Bełchatów II SSA 7-0
1 15:00 Mazovia I Tomaszów Mazowiecki - Włókniarz Moszczenica 1-3
niedziela, 27.08.2017
1 11:00 LKS Lubochnia - LKS Czarnocin 0-2
1 11:00 Polonia Piotrków Trybunalski - Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki 0-8
1 11:00 Olimpia Wola Załężna - Szczerbiec Wolbórz 1-2
poniedziałek, 28.08.2017
1 15:00 Skalnik Sulejów - UKS APN Piotrków Trybunalski 0-5
środa, 30.08.2017
2 15:00 Szczerbiec Wolbórz - Ceramika Opoczno 2-5
2 16:30 Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki - Mazovia I Tomaszów Mazowiecki 9-0
2 17:00 LKS Czarnocin - Skalnik Sulejów 1-4
2 17:00 Włókniarz Moszczenica - Olimpia Wola Załężna 6-1
2 17:30 UKS APN Piotrków Trybunalski - Polonia Piotrków Trybunalski 2-0
2 18:00 KS Paradyż - LKS Lubochnia 7-0
sobota, 02.09.2017
3 11:00 Polonia Piotrków Trybunalski - LKS Czarnocin 11-0
3 11:00 Skalnik Sulejów - KS Paradyż 1-3
niedziela, 03.09.2017
3 11:00 Ceramika Opoczno - Włókniarz Moszczenica 1-2
3 11:00 Mazovia I Tomaszów Mazowiecki - UKS APN Piotrków Trybunalski 0-5
3 11:00 Olimpia Wola Załężna - Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki 0-10
3 11:30 GKS Bełchatów II SSA - Szczerbiec Wolbórz 2-2
sobota, 09.09.2017
4 11:00 LKS Czarnocin - Mazovia I Tomaszów Mazowiecki 1-2
4 11:00 LKS Lubochnia - Skalnik Sulejów 0-2
4 11:00 KS Paradyż - Polonia Piotrków Trybunalski 2-2
4 11:00 Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki - Ceramika Opoczno 2-1
4 13:30 Włókniarz Moszczenica - GKS Bełchatów II SSA 2-2
4 17:00 UKS APN Piotrków Trybunalski - Olimpia Wola Załężna 9-0
środa, 13.09.2017
5 16:00 Polonia Piotrków Trybunalski - LKS Lubochnia 11-0
5 17:00 Ceramika Opoczno - UKS APN Piotrków Trybunalski 1-1
5 17:00 Szczerbiec Wolbórz - Włókniarz Moszczenica 1-1
5 17:00 Olimpia Wola Załężna - LKS Czarnocin 1-1
5 17:30 GKS Bełchatów II SSA - Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki 0-12
5 18:00 Mazovia I Tomaszów Mazowiecki - KS Paradyż 1-0
sobota, 16.09.2017
6 10:00 Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki - Szczerbiec Wolbórz 14-1
6 11:00 LKS Czarnocin - Ceramika Opoczno 0-16
6 11:00 KS Paradyż - Olimpia Wola Załężna 5-0
6 15:00 UKS APN Piotrków Trybunalski - GKS Bełchatów II SSA 4-1
niedziela, 17.09.2017
6 11:00 LKS Lubochnia - Mazovia I Tomaszów Mazowiecki 0-8
poniedziałek, 18.09.2017
6 16:30 Skalnik Sulejów - Polonia Piotrków Trybunalski 0-1
sobota, 23.09.2017
7 11:00 Włókniarz Moszczenica - Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki 0-6
7 13:00 Ceramika Opoczno - KS Paradyż 3-0
7 15:00 Mazovia I Tomaszów Mazowiecki - Skalnik Sulejów 1-1
niedziela, 24.09.2017
7 11:00 Olimpia Wola Załężna - LKS Lubochnia 2-1
7 13:00 GKS Bełchatów II SSA - LKS Czarnocin 14-0
sobota, 30.09.2017
8 11:00 LKS Czarnocin - Szczerbiec Wolbórz 0-5
8 11:00 Polonia Piotrków Trybunalski - Mazovia I Tomaszów Mazowiecki 7-1
8 11:00 Skalnik Sulejów - Olimpia Wola Załężna 4-2
8 11:00 KS Paradyż - GKS Bełchatów II SSA 4-2
8 15:00 UKS APN Piotrków Trybunalski - Włókniarz Moszczenica 1-3
niedziela, 01.10.2017
8 11:00 LKS Lubochnia - Ceramika Opoczno 0-14
piątek, 06.10.2017
9 16:00 Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki - UKS APN Piotrków Trybunalski 4-0
sobota, 07.10.2017
9 13:00 Ceramika Opoczno - Skalnik Sulejów 0-0
niedziela, 08.10.2017
9 11:00 Szczerbiec Wolbórz - KS Paradyż 1-1
9 11:00 Olimpia Wola Załężna - Polonia Piotrków Trybunalski 0-9
9 15:00 GKS Bełchatów II SSA - LKS Lubochnia 5-0
poniedziałek, 09.10.2017
9 15:30 Włókniarz Moszczenica - LKS Czarnocin 15-0
środa, 11.10.2017
7 17:30 Szczerbiec Wolbórz - UKS APN Piotrków Trybunalski 4-1
sobota, 14.10.2017
10 11:00 LKS Czarnocin - Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki 0-10
10 11:00 Polonia Piotrków Trybunalski - Ceramika Opoczno 0-7
niedziela, 15.10.2017
10 11:00 LKS Lubochnia - Szczerbiec Wolbórz 1-6
10 12:00 KS Paradyż - Włókniarz Moszczenica 1-1
10 12:30 Mazovia I Tomaszów Mazowiecki - Olimpia Wola Załężna 3-3
poniedziałek, 16.10.2017
10 15:30 Skalnik Sulejów - GKS Bełchatów II SSA 0-4
sobota, 21.10.2017
11 09:30 Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki - KS Paradyż 7-1
11 13:00 Ceramika Opoczno - Mazovia I Tomaszów Mazowiecki 7-0
11 13:00 Włókniarz Moszczenica - LKS Lubochnia 8-0
11 13:00 UKS APN Piotrków Trybunalski - LKS Czarnocin 3-0
niedziela, 22.10.2017
11 11:00 Szczerbiec Wolbórz - Skalnik Sulejów 2-0
11 15:00 GKS Bełchatów II SSA - Polonia Piotrków Trybunalski 2-1
sobota, 28.10.2017
12 11:00 Polonia Piotrków Trybunalski - Szczerbiec Wolbórz 6-4
12 11:00 Olimpia Wola Załężna - Ceramika Opoczno 0-7
niedziela, 29.10.2017
12 11:00 Skalnik Sulejów - Włókniarz Moszczenica 0-4
12 15:00 Mazovia I Tomaszów Mazowiecki - GKS Bełchatów II SSA 1-4
wtorek, 31.10.2017
12 16:00 LKS Lubochnia - Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki 0-28
sobota, 04.11.2017
13 11:00 LKS Czarnocin - KS Paradyż 0-13
13 13:00 Włókniarz Moszczenica - Polonia Piotrków Trybunalski 2-3
13 13:00 UKS APN Piotrków Trybunalski - LKS Lubochnia 11-1
13 17:00 Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki - Skalnik Sulejów 13-0
niedziela, 05.11.2017
13 11:00 Szczerbiec Wolbórz - Mazovia I Tomaszów Mazowiecki 6-2
13 11:00 GKS Bełchatów II SSA - Olimpia Wola Załężna 7-0
niedziela, 12.11.2017
12 11:00 KS Paradyż - UKS APN Piotrków Trybunalski 2-1
sobota, 24.03.2018
14 11:00 Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki - Polonia Piotrków Trybunalski 11-0
niedziela, 25.03.2018
14 14:00 GKS Bełchatów II SSA - Ceramika Opoczno 0-6
czwartek, 29.03.2018
15 00:00 Skalnik Sulejów - LKS Czarnocin 3-0
15 11:00 LKS Lubochnia - KS Paradyż 0-6
piątek, 30.03.2018
15 11:00 Mazovia I Tomaszów Mazowiecki - Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki 0-6
sobota, 07.04.2018
16 15:00 UKS APN Piotrków Trybunalski - Mazovia I Tomaszów Mazowiecki 8-1
niedziela, 08.04.2018
16 00:00 LKS Czarnocin - Polonia Piotrków Trybunalski 0-3
16 11:00 Szczerbiec Wolbórz - GKS Bełchatów II SSA 0-2
16 11:00 KS Paradyż - Skalnik Sulejów 6-1
16 12:00 Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki - Olimpia Wola Załężna 15-0
środa, 11.04.2018
16 17:00 Włókniarz Moszczenica - Ceramika Opoczno 2-1
sobota, 14.04.2018
17 10:30 GKS Bełchatów II SSA - Włókniarz Moszczenica 0-2
niedziela, 15.04.2018
17 00:00 Mazovia I Tomaszów Mazowiecki - LKS Czarnocin 3-0
17 11:00 Polonia Piotrków Trybunalski - KS Paradyż 0-1
17 11:00 Olimpia Wola Załężna - UKS APN Piotrków Trybunalski 0-3
17 15:00 Skalnik Sulejów - LKS Lubochnia 4-1
17 16:00 Ceramika Opoczno - Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki 2-1
środa, 18.04.2018
15 17:00 Ceramika Opoczno - Szczerbiec Wolbórz 6-1
sobota, 21.04.2018
18 10:00 Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki - GKS Bełchatów II SSA 14-0
18 11:00 LKS Lubochnia - Polonia Piotrków Trybunalski 3-2
18 11:00 KS Paradyż - Mazovia I Tomaszów Mazowiecki 3-0
18 15:00 UKS APN Piotrków Trybunalski - Ceramika Opoczno 0-0
niedziela, 22.04.2018
18 00:00 LKS Czarnocin - Olimpia Wola Załężna 0-3
21 10:30 Olimpia Wola Załężna - Skalnik Sulejów 2-2
poniedziałek, 23.04.2018
18 17:00 Włókniarz Moszczenica - Szczerbiec Wolbórz 1-3
środa, 25.04.2018
15 17:30 Polonia Piotrków Trybunalski - UKS APN Piotrków Trybunalski 0-3
20 17:30 Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki - Włókniarz Moszczenica 5-0
piątek, 27.04.2018
19 00:00 Ceramika Opoczno - LKS Czarnocin 3-0
19 17:00 Olimpia Wola Załężna - KS Paradyż 0-11
sobota, 28.04.2018
19 11:00 Polonia Piotrków Trybunalski - Skalnik Sulejów 1-0
19 11:00 Mazovia I Tomaszów Mazowiecki - LKS Lubochnia 0-1
19 15:00 GKS Bełchatów II SSA - UKS APN Piotrków Trybunalski 1-2
niedziela, 29.04.2018
19 10:00 Szczerbiec Wolbórz - Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki 0-4
wtorek, 01.05.2018
20 00:00 LKS Czarnocin - GKS Bełchatów II SSA 0-3
20 11:00 LKS Lubochnia - Olimpia Wola Załężna 2-1
20 11:00 Skalnik Sulejów - Mazovia I Tomaszów Mazowiecki 2-1
20 17:30 UKS APN Piotrków Trybunalski - Szczerbiec Wolbórz 2-2
piątek, 04.05.2018
21 16:00 Ceramika Opoczno - LKS Lubochnia 9-0
sobota, 05.05.2018
21 16:00 GKS Bełchatów II SSA - KS Paradyż 2-4
niedziela, 06.05.2018
21 00:00 Szczerbiec Wolbórz - LKS Czarnocin 3-0
21 13:00 Mazovia I Tomaszów Mazowiecki - Polonia Piotrków Trybunalski 2-3
poniedziałek, 07.05.2018
21 18:00 Włókniarz Moszczenica - UKS APN Piotrków Trybunalski 2-2
wtorek, 08.05.2018
20 17:30 KS Paradyż - Ceramika Opoczno 0-4
środa, 09.05.2018
14 00:00 LKS Czarnocin - LKS Lubochnia 0-3
14 17:00 Szczerbiec Wolbórz - Olimpia Wola Załężna 6-1
14 17:00 UKS APN Piotrków Trybunalski - Skalnik Sulejów 6-1
14 18:00 Włókniarz Moszczenica - Mazovia I Tomaszów Mazowiecki 0-3
piątek, 11.05.2018
22 17:00 Skalnik Sulejów - Ceramika Opoczno 1-5
sobota, 12.05.2018
22 11:00 KS Paradyż - Szczerbiec Wolbórz 3-2
22 15:00 UKS APN Piotrków Trybunalski - Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki 0-7
22 16:00 LKS Lubochnia - GKS Bełchatów II SSA 0-3
niedziela, 13.05.2018
22 00:00 LKS Czarnocin - Włókniarz Moszczenica 0-3
22 14:00 Polonia Piotrków Trybunalski - Olimpia Wola Załężna 10-0
piątek, 18.05.2018
23 17:00 Ceramika Opoczno - Polonia Piotrków Trybunalski 1-1
sobota, 19.05.2018
23 00:00 Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki - LKS Czarnocin 3-0
23 16:00 Włókniarz Moszczenica - KS Paradyż 1-2
niedziela, 20.05.2018
23 11:00 Szczerbiec Wolbórz - LKS Lubochnia 3-1
23 11:00 Olimpia Wola Załężna - Mazovia I Tomaszów Mazowiecki 3-5
poniedziałek, 21.05.2018
23 17:30 GKS Bełchatów II SSA - Skalnik Sulejów 2-2
środa, 23.05.2018
24 17:30 KS Paradyż - Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki 0-6
sobota, 26.05.2018
24 00:00 LKS Czarnocin - UKS APN Piotrków Trybunalski 0-3
24 12:30 Mazovia I Tomaszów Mazowiecki - Ceramika Opoczno 1-7
24 14:00 Polonia Piotrków Trybunalski - GKS Bełchatów II SSA 0-2
24 14:00 Skalnik Sulejów - Szczerbiec Wolbórz 1-2
24 16:00 LKS Lubochnia - Włókniarz Moszczenica 3-2
wtorek, 29.05.2018
15 17:00 Olimpia Wola Załężna - Włókniarz Moszczenica 2-3
czwartek, 31.05.2018
25 18:30 Ceramika Opoczno - Olimpia Wola Załężna 9-0
sobota, 02.06.2018
25 10:00 Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki - LKS Lubochnia 8-1
25 15:00 UKS APN Piotrków Trybunalski - KS Paradyż 1-3
25 15:30 GKS Bełchatów II SSA - Mazovia I Tomaszów Mazowiecki 4-1
niedziela, 03.06.2018
25 11:00 Szczerbiec Wolbórz - Polonia Piotrków Trybunalski 1-2
poniedziałek, 04.06.2018
25 17:30 Włókniarz Moszczenica - Skalnik Sulejów 4-1
czwartek, 07.06.2018
26 17:00 LKS Lubochnia - UKS APN Piotrków Trybunalski 0-2
sobota, 09.06.2018
26 00:00 KS Paradyż - LKS Czarnocin 3-0
26 11:00 Polonia Piotrków Trybunalski - Włókniarz Moszczenica 5-2
26 11:00 Skalnik Sulejów - Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki 0-12
26 11:00 Mazovia I Tomaszów Mazowiecki - Szczerbiec Wolbórz 3-1
26 11:00 Olimpia Wola Załężna - GKS Bełchatów II SSA 1-7


:: Powered by JoomLeague - Version 2.0.37.8ed3e7c ::

GODZINY PRACY BIURA

OZPN Piotrków Trybunalski
ul. Wysoka 6
97-300 Piotrków Trybunalski

8:00-16:00
(poniedziałek-środa, piątek)

10:00-18:00
(czwartek)

KONTAKT

Tel: (044) 647-46-33
Tel/Fax: (044) 648-70-04

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Konto: PEKAO S.A. o/Piotrków Trybunalski
Nr 58 1240 3116 1111 0000 3503 6151

NIP: 771-16-99-587

Joomla Templates by Joomla51.com

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pliki cookie używane są dla zapewnienia poprawnego działania strony.

Akceptuję pliki cookies z tej witryny.