000 064 065 066a 067 068 069

Kurs sędziowski

 

 
Kalendarz - Kalendarz

110 Mecze

sobota, 26.08.2017
1 11:00 Włókniarz Zelów - Astoria Szczerców 1-3
1 13:00 UKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski (k) - Concordia 1909 Piotrków Trybunalski 1-13
niedziela, 27.08.2017
1 11:00 Start Niechcice - RAP Radomsko 0-6
środa, 30.08.2017
1 11:00 MUKS Szóstka Radomsko - GUKS Gorzkowice 10-2
piątek, 01.09.2017
2 17:00 Astoria Szczerców - MUKS Szóstka Radomsko 1-4
sobota, 02.09.2017
2 11:00 GUKS Gorzkowice - GKS Bełchatów SSA 0-7
2 11:00 RAP Radomsko - Włókniarz Zelów 6-0
niedziela, 03.09.2017
2 11:00 UKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski (k) - Grabka Grabica 3-0
sobota, 09.09.2017
3 11:00 Grabka Grabica - Concordia 1909 Piotrków Trybunalski 0-8
3 11:00 MUKS Szóstka Radomsko - RAP Radomsko 3-3
3 11:00 Włókniarz Zelów - Omega Kleszczów 3-5
3 17:00 GKS Bełchatów SSA - Astoria Szczerców 10-1
niedziela, 10.09.2017
3 11:00 Start Niechcice - UKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski (k) 14-0
środa, 13.09.2017
1 16:00 Grabka Grabica - Omega Kleszczów 0-3
sobota, 16.09.2017
4 11:00 Grabka Grabica - Start Niechcice 2-5
4 11:00 RAP Radomsko - GKS Bełchatów SSA 2-3
niedziela, 17.09.2017
4 11:00 Omega Kleszczów - MUKS Szóstka Radomsko 3-2
4 15:00 Concordia 1909 Piotrków Trybunalski - GUKS Gorzkowice 4-2
sobota, 23.09.2017
5 11:00 GUKS Gorzkowice - Astoria Szczerców 6-3
5 11:00 Włókniarz Zelów - Grabka Grabica 6-0
5 15:00 GKS Bełchatów SSA - Omega Kleszczów 2-2
niedziela, 24.09.2017
5 11:00 Start Niechcice - Concordia 1909 Piotrków Trybunalski 1-5
środa, 27.09.2017
2 16:00 Omega Kleszczów - Start Niechcice 2-1
5 17:30 MUKS Szóstka Radomsko - UKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski (k) 8-0
sobota, 30.09.2017
6 11:00 Grabka Grabica - MUKS Szóstka Radomsko 0-10
6 11:00 RAP Radomsko - GUKS Gorzkowice 5-1
6 13:00 Concordia 1909 Piotrków Trybunalski - Astoria Szczerców 1-1
niedziela, 01.10.2017
6 11:00 Start Niechcice - Włókniarz Zelów 3-0
6 16:30 UKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski (k) - GKS Bełchatów SSA 0-21
piątek, 06.10.2017
7 17:30 Astoria Szczerców - RAP Radomsko 0-2
sobota, 07.10.2017
7 10:30 Włókniarz Zelów - Concordia 1909 Piotrków Trybunalski 2-5
7 11:00 GUKS Gorzkowice - Omega Kleszczów 1-4
7 11:00 MUKS Szóstka Radomsko - Start Niechcice 7-0
niedziela, 08.10.2017
7 11:30 GKS Bełchatów SSA - Grabka Grabica 10-0
sobota, 14.10.2017
8 13:00 Włókniarz Zelów - MUKS Szóstka Radomsko 0-5
niedziela, 15.10.2017
8 11:00 Omega Kleszczów - Astoria Szczerców 5-1
8 11:00 Start Niechcice - GKS Bełchatów SSA 0-7
8 15:00 UKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski (k) - GUKS Gorzkowice 1-14
środa, 18.10.2017
8 17:30 Concordia 1909 Piotrków Trybunalski - RAP Radomsko 0-0
piątek, 20.10.2017
9 17:00 Astoria Szczerców - UKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski (k) 6-0
sobota, 21.10.2017
9 11:00 GUKS Gorzkowice - Grabka Grabica 10-1
9 14:00 MUKS Szóstka Radomsko - Concordia 1909 Piotrków Trybunalski 3-3
niedziela, 22.10.2017
9 11:30 GKS Bełchatów SSA - Włókniarz Zelów 12-0
poniedziałek, 23.10.2017
9 15:30 RAP Radomsko - Omega Kleszczów 2-2
sobota, 28.10.2017
10 11:00 Grabka Grabica - Astoria Szczerców 0-9
10 14:00 MUKS Szóstka Radomsko - GKS Bełchatów SSA 0-2
sobota, 04.11.2017
11 11:00 GUKS Gorzkowice - Włókniarz Zelów 7-0
11 11:00 RAP Radomsko - Grabka Grabica 3-0
11 15:00 GKS Bełchatów SSA - Concordia 1909 Piotrków Trybunalski 4-0
niedziela, 05.11.2017
11 11:00 Astoria Szczerców - Start Niechcice 8-1
11 12:00 Omega Kleszczów - UKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski (k) 16-0
środa, 08.11.2017
10 14:30 Omega Kleszczów - Concordia 1909 Piotrków Trybunalski 1-2
10 15:00 UKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski (k) - RAP Radomsko 0-15
sobota, 11.11.2017
10 11:00 Start Niechcice - GUKS Gorzkowice 2-8
niedziela, 12.11.2017
4 11:00 UKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski (k) - Włókniarz Zelów 3-0
piątek, 06.04.2018
12 17:00 Astoria Szczerców - Włókniarz Zelów 3-1
sobota, 07.04.2018
12 11:00 GUKS Gorzkowice - MUKS Szóstka Radomsko 5-4
12 11:00 Omega Kleszczów - Grabka Grabica 6-0
12 11:00 RAP Radomsko - Start Niechcice 4-1
niedziela, 08.04.2018
12 11:00 Concordia 1909 Piotrków Trybunalski - UKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski (k) 15-0
sobota, 14.04.2018
13 10:00 MUKS Szóstka Radomsko - Astoria Szczerców 4-0
13 16:00 GKS Bełchatów SSA - GUKS Gorzkowice 1-2
niedziela, 15.04.2018
13 11:00 Grabka Grabica - UKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski (k) 4-0
13 11:00 Start Niechcice - Omega Kleszczów 1-4
13 14:00 Włókniarz Zelów - RAP Radomsko 0-7
sobota, 21.04.2018
14 11:00 Astoria Szczerców - GKS Bełchatów SSA 0-7
14 11:00 Omega Kleszczów - Włókniarz Zelów 15-1
niedziela, 22.04.2018
14 11:00 Concordia 1909 Piotrków Trybunalski - Grabka Grabica 4-2
14 11:00 RAP Radomsko - MUKS Szóstka Radomsko 0-4
14 15:00 UKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski (k) - Start Niechcice 3-0
sobota, 28.04.2018
15 11:00 GUKS Gorzkowice - Concordia 1909 Piotrków Trybunalski 0-1
15 11:00 Start Niechcice - Grabka Grabica 5-0
15 11:00 MUKS Szóstka Radomsko - Omega Kleszczów 2-2
15 14:00 Włókniarz Zelów - UKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski (k) 9-0
niedziela, 29.04.2018
15 11:30 GKS Bełchatów SSA - RAP Radomsko 6-0
wtorek, 01.05.2018
16 11:00 Astoria Szczerców - GUKS Gorzkowice 1-4
16 11:00 Grabka Grabica - Włókniarz Zelów 2-1
16 11:00 Concordia 1909 Piotrków Trybunalski - Start Niechcice 1-0
16 13:00 UKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski (k) - MUKS Szóstka Radomsko 0-14
16 14:00 Omega Kleszczów - GKS Bełchatów SSA 1-4
sobota, 05.05.2018
17 10:30 GKS Bełchatów SSA - UKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski (k) 18-0
17 11:00 GUKS Gorzkowice - RAP Radomsko 4-1
17 11:00 Astoria Szczerców - Concordia 1909 Piotrków Trybunalski 1-5
17 13:00 Włókniarz Zelów - Start Niechcice 2-4
niedziela, 06.05.2018
17 11:00 MUKS Szóstka Radomsko - Grabka Grabica 6-1
sobota, 12.05.2018
18 11:00 Omega Kleszczów - GUKS Gorzkowice 2-0
18 11:00 RAP Radomsko - Astoria Szczerców 5-1
niedziela, 13.05.2018
18 11:00 Grabka Grabica - GKS Bełchatów SSA 0-6
18 11:00 Concordia 1909 Piotrków Trybunalski - Włókniarz Zelów 8-0
wtorek, 15.05.2018
18 16:00 Start Niechcice - MUKS Szóstka Radomsko 3-4
czwartek, 17.05.2018
19 16:00 GUKS Gorzkowice - UKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski (k) 14-0
piątek, 18.05.2018
19 17:00 MUKS Szóstka Radomsko - Włókniarz Zelów 3-0
sobota, 19.05.2018
19 11:00 Astoria Szczerców - Omega Kleszczów 0-8
19 11:00 GKS Bełchatów SSA - Start Niechcice 13-0
niedziela, 20.05.2018
19 11:00 RAP Radomsko - Concordia 1909 Piotrków Trybunalski 3-1
sobota, 26.05.2018
20 11:00 Omega Kleszczów - RAP Radomsko 3-0
niedziela, 27.05.2018
20 11:00 Grabka Grabica - GUKS Gorzkowice 1-6
20 11:00 Włókniarz Zelów - GKS Bełchatów SSA 0-8
20 11:00 Concordia 1909 Piotrków Trybunalski - MUKS Szóstka Radomsko 0-0
20 17:00 UKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski (k) - Astoria Szczerców 1-12
środa, 30.05.2018
21 16:00 GUKS Gorzkowice - Start Niechcice 2-0
sobota, 02.06.2018
21 10:00 GKS Bełchatów SSA - MUKS Szóstka Radomsko 2-1
21 11:00 Astoria Szczerców - Grabka Grabica 7-0
niedziela, 03.06.2018
21 10:00 Concordia 1909 Piotrków Trybunalski - Omega Kleszczów 0-3
21 11:00 RAP Radomsko - UKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski (k) 15-0
sobota, 09.06.2018
22 11:00 Grabka Grabica - RAP Radomsko 0-11
22 11:00 Start Niechcice - Astoria Szczerców 3-1
22 11:00 Włókniarz Zelów - GUKS Gorzkowice 2-10
22 11:00 Concordia 1909 Piotrków Trybunalski - GKS Bełchatów SSA 1-1
22 11:00 UKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski (k) - Omega Kleszczów 0-16


:: Powered by JoomLeague - Version 2.0.37.8ed3e7c ::

GODZINY PRACY BIURA

OZPN Piotrków Trybunalski
ul. Wysoka 6
97-300 Piotrków Trybunalski

8:00-16:00
(poniedziałek-środa, piątek)

10:00-18:00
(czwartek)

KONTAKT

Tel: (044) 647-46-33
Tel/Fax: (044) 648-70-04

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Konto: PEKAO S.A. o/Piotrków Trybunalski
Nr 58 1240 3116 1111 0000 3503 6151

NIP: 771-16-99-587

Joomla Templates by Joomla51.com

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pliki cookie używane są dla zapewnienia poprawnego działania strony.

Akceptuję pliki cookies z tej witryny.