000 043 046 047 048 049 050 051

2016.11 12 kurs sedziowski

 

 
Kalendarz - Kalendarz

36 Mecze

piątek, 01.09.2017
1 17:00 Ceramika Opoczno - LKS Radzice 14-0
sobota, 02.09.2017
1 11:00 Stal Niewiadów - RKS Rzeczyca 7-0
niedziela, 03.09.2017
1 13:00 Luciążanka Przygłów - MGKS Drzewica 0-15
1 15:00 Polonia Piotrków Trybunalski - Włókniarz Moszczenica 2-6
czwartek, 07.09.2017
2 17:00 Ceramika Opoczno - Luciążanka Przygłów 13-0
sobota, 09.09.2017
2 11:00 MGKS Drzewica - Polonia Piotrków Trybunalski 12-1
2 11:00 Włókniarz Moszczenica - Stal Niewiadów 1-0
niedziela, 10.09.2017
2 12:00 RKS Rzeczyca - Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki 0-8
sobota, 16.09.2017
3 14:00 Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki - Włókniarz Moszczenica 3-1
niedziela, 17.09.2017
3 11:00 Polonia Piotrków Trybunalski - Ceramika Opoczno 1-3
3 11:00 Stal Niewiadów - MGKS Drzewica 0-3
3 13:00 Luciążanka Przygłów - LKS Radzice 3-0
piątek, 22.09.2017
4 16:30 Ceramika Opoczno - Stal Niewiadów 1-0
sobota, 23.09.2017
4 11:00 MGKS Drzewica - Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki 5-3
4 11:00 LKS Radzice - RKS Rzeczyca 0-9
niedziela, 24.09.2017
4 13:00 Luciążanka Przygłów - Polonia Piotrków Trybunalski 0-6
sobota, 30.09.2017
5 11:00 Stal Niewiadów - Luciążanka Przygłów 6-0
5 11:00 Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki - Ceramika Opoczno 0-0
5 12:00 RKS Rzeczyca - Włókniarz Moszczenica 0-9
niedziela, 01.10.2017
5 11:00 Polonia Piotrków Trybunalski - LKS Radzice 9-0
sobota, 07.10.2017
6 11:00 MGKS Drzewica - RKS Rzeczyca 18-0
6 11:00 LKS Radzice - Włókniarz Moszczenica 0-15
niedziela, 08.10.2017
6 11:00 Polonia Piotrków Trybunalski - Stal Niewiadów 0-2
6 12:00 Luciążanka Przygłów - Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki 0-8
sobota, 14.10.2017
7 11:00 Włókniarz Moszczenica - MGKS Drzewica 2-1
7 11:00 Stal Niewiadów - LKS Radzice 3-0
7 13:30 Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki - Polonia Piotrków Trybunalski 13-0
niedziela, 15.10.2017
7 12:00 RKS Rzeczyca - Ceramika Opoczno 1-3
sobota, 21.10.2017
8 11:00 Stal Niewiadów - Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki 0-0
8 11:00 LKS Radzice - MGKS Drzewica 0-12
niedziela, 22.10.2017
8 12:00 Luciążanka Przygłów - RKS Rzeczyca -
8 14:00 Ceramika Opoczno - Włókniarz Moszczenica 1-0
sobota, 28.10.2017
9 11:00 Włókniarz Moszczenica - Luciążanka Przygłów -
9 11:00 Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki - LKS Radzice -
9 12:00 RKS Rzeczyca - Polonia Piotrków Trybunalski -
niedziela, 29.10.2017
9 11:00 MGKS Drzewica - Ceramika Opoczno -


:: Powered by JoomLeague - Version 2.0.37.8ed3e7c ::

GODZINY PRACY BIURA

OZPN Piotrków Trybunalski
ul. Wysoka 6
97-300 Piotrków Trybunalski

8:00-16:00
(poniedziałek-środa, piątek)

10:00-18:00
(czwartek)

KONTAKT

Tel: (044) 647-46-33
Tel/Fax: (044) 648-70-04

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Konto: PEKAO S.A. o/Piotrków Trybunalski
Nr 58 1240 3116 1111 0000 3503 6151

NIP: 771-16-99-587

Joomla Templates by Joomla51.com

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pliki cookie używane są dla zapewnienia poprawnego działania strony.

Akceptuję pliki cookies z tej witryny.