000 043 046 047 048 049 050 051

2016.11 12 kurs sedziowski

 

 
Kalendarz - Kalendarz

36 Mecze

sobota, 02.09.2017
1 11:00 Pilica Przedbórz - UKS Gmina Rozprza 1-6
1 11:00 Polonia Gorzędów - Astoria Szczerców 1-2
1 11:00 VIS Gidle - Świt Kamieńsk 1-5
1 14:00 RAP Radomsko - Zjednoczeni Gmina Bełchatów 9-0
sobota, 09.09.2017
2 11:00 Świt Kamieńsk - RAP Radomsko 1-6
2 11:00 UKS Gmina Rozprza - Polonia Gorzędów 9-2
niedziela, 10.09.2017
2 13:00 UKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski - Pilica Przedbórz 11-1
sobota, 16.09.2017
3 11:00 Polonia Gorzędów - UKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski 4-2
3 11:00 VIS Gidle - UKS Gmina Rozprza 0-1
3 14:00 RAP Radomsko - Astoria Szczerców 12-1
niedziela, 17.09.2017
3 11:00 Zjednoczeni Gmina Bełchatów - Świt Kamieńsk 4-0
wtorek, 19.09.2017
2 16:00 Astoria Szczerców - VIS Gidle 3-3
sobota, 23.09.2017
4 13:00 Astoria Szczerców - Zjednoczeni Gmina Bełchatów 0-4
niedziela, 24.09.2017
4 11:00 Pilica Przedbórz - Polonia Gorzędów 1-0
4 16:30 UKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski - VIS Gidle 2-5
sobota, 30.09.2017
5 10:00 Świt Kamieńsk - Astoria Szczerców 4-0
5 11:00 VIS Gidle - Pilica Przedbórz 4-2
niedziela, 01.10.2017
5 15:30 Zjednoczeni Gmina Bełchatów - UKS Gmina Rozprza 1-0
sobota, 07.10.2017
6 13:30 UKS Gmina Rozprza - Świt Kamieńsk 3-0
niedziela, 08.10.2017
6 11:00 Pilica Przedbórz - RAP Radomsko 0-10
6 15:00 UKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski - Zjednoczeni Gmina Bełchatów 1-1
środa, 11.10.2017
4 16:00 UKS Gmina Rozprza - RAP Radomsko 2-9
sobota, 14.10.2017
7 11:00 RAP Radomsko - Polonia Gorzędów 9-0
7 12:30 Astoria Szczerców - UKS Gmina Rozprza 2-4
7 15:30 Zjednoczeni Gmina Bełchatów - Pilica Przedbórz 6-0
niedziela, 15.10.2017
7 11:00 Świt Kamieńsk - UKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski 1-6
wtorek, 17.10.2017
5 15:30 RAP Radomsko - UKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski -
piątek, 20.10.2017
8 15:00 Pilica Przedbórz - Świt Kamieńsk -
sobota, 21.10.2017
8 11:00 Polonia Gorzędów - Zjednoczeni Gmina Bełchatów -
8 15:00 UKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski - Astoria Szczerców 4-0
niedziela, 22.10.2017
8 12:00 VIS Gidle - RAP Radomsko 0-8
sobota, 28.10.2017
9 10:00 Astoria Szczerców - Pilica Przedbórz -
9 13:00 Zjednoczeni Gmina Bełchatów - VIS Gidle -
9 13:30 UKS Gmina Rozprza - UKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski -
niedziela, 29.10.2017
9 11:00 Świt Kamieńsk - Polonia Gorzędów -
sobota, 04.11.2017
6 11:00 Polonia Gorzędów - VIS Gidle -


:: Powered by JoomLeague - Version 2.0.37.8ed3e7c ::

GODZINY PRACY BIURA

OZPN Piotrków Trybunalski
ul. Wysoka 6
97-300 Piotrków Trybunalski

8:00-16:00
(poniedziałek-środa, piątek)

10:00-18:00
(czwartek)

KONTAKT

Tel: (044) 647-46-33
Tel/Fax: (044) 648-70-04

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Konto: PEKAO S.A. o/Piotrków Trybunalski
Nr 58 1240 3116 1111 0000 3503 6151

NIP: 771-16-99-587

Joomla Templates by Joomla51.com

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pliki cookie używane są dla zapewnienia poprawnego działania strony.

Akceptuję pliki cookies z tej witryny.