000 043 046 047 048 049 050 051

2016.11 12 kurs sedziowski

 

 
Kalendarz - Kalendarz

90 Mecze

sobota, 03.09.2016
1 16:00 Alfa Kleszczów - Ruch 1951 Chrzanowice 4-3
niedziela, 04.09.2016
1 11:00 VIS Gidle - Warta-Carbo Pławno 1-0
1 13:00 KS Niedośpielin - BG Sport Bąkowa Góra 1-1
1 17:00 EBE SPN Bełchatów - LKS Dobryszyce 2-2
1 17:00 Pilica II Przedbórz - Grocholice Bełchatów 3-3
sobota, 10.09.2016
2 14:00 Grocholice Bełchatów - Ruch 1951 Chrzanowice 3-1
niedziela, 11.09.2016
2 14:00 LKS Dobryszyce - Alfa Kleszczów 2-1
2 16:00 BG Sport Bąkowa Góra - EBE SPN Bełchatów 2-1
2 16:00 Pilica II Przedbórz - VIS Gidle 0-3
2 16:30 Warta-Carbo Pławno - KS Niedośpielin 2-3
sobota, 17.09.2016
3 16:00 Ruch 1951 Chrzanowice - LKS Dobryszyce 3-2
3 16:00 Alfa Kleszczów - BG Sport Bąkowa Góra 6-0
3 16:30 KS Niedośpielin - Pilica II Przedbórz 5-1
niedziela, 18.09.2016
3 11:00 VIS Gidle - Grocholice Bełchatów 2-1
3 16:00 EBE SPN Bełchatów - Warta-Carbo Pławno 5-0
sobota, 24.09.2016
4 14:00 Grocholice Bełchatów - LKS Dobryszyce 7-2
4 16:00 Pilica II Przedbórz - EBE SPN Bełchatów 0-2
niedziela, 25.09.2016
4 11:00 VIS Gidle - KS Niedośpielin 1-2
4 15:00 BG Sport Bąkowa Góra - Ruch 1951 Chrzanowice 1-3
4 16:00 Warta-Carbo Pławno - Alfa Kleszczów 1-2
sobota, 01.10.2016
5 14:00 LKS Dobryszyce - BG Sport Bąkowa Góra 2-3
5 15:00 Alfa Kleszczów - Pilica II Przedbórz 5-1
5 16:00 Ruch 1951 Chrzanowice - Warta-Carbo Pławno 4-0
5 16:00 KS Niedośpielin - Grocholice Bełchatów 1-1
niedziela, 02.10.2016
5 15:30 EBE SPN Bełchatów - VIS Gidle 3-0
sobota, 08.10.2016
6 15:00 Grocholice Bełchatów - BG Sport Bąkowa Góra 2-2
6 15:30 Pilica II Przedbórz - Ruch 1951 Chrzanowice 0-4
niedziela, 09.10.2016
6 11:00 VIS Gidle - Alfa Kleszczów 1-2
6 15:00 Warta-Carbo Pławno - LKS Dobryszyce 1-2
6 15:30 KS Niedośpielin - EBE SPN Bełchatów 0-1
sobota, 15.10.2016
7 15:00 Ruch 1951 Chrzanowice - VIS Gidle 4-1
7 15:00 Alfa Kleszczów - KS Niedośpielin 0-3
niedziela, 16.10.2016
7 14:00 LKS Dobryszyce - Pilica II Przedbórz 2-2
7 15:00 BG Sport Bąkowa Góra - Warta-Carbo Pławno 2-2
7 15:00 EBE SPN Bełchatów - Grocholice Bełchatów 1-1
sobota, 22.10.2016
8 14:30 Grocholice Bełchatów - Warta-Carbo Pławno 4-2
niedziela, 23.10.2016
8 11:00 VIS Gidle - LKS Dobryszyce 2-1
8 15:00 EBE SPN Bełchatów - Alfa Kleszczów 2-2
8 15:00 Pilica II Przedbórz - BG Sport Bąkowa Góra 4-3
8 15:00 KS Niedośpielin - Ruch 1951 Chrzanowice 5-1
sobota, 29.10.2016
9 14:00 Ruch 1951 Chrzanowice - EBE SPN Bełchatów 2-1
9 14:00 Alfa Kleszczów - Grocholice Bełchatów 0-1
niedziela, 30.10.2016
9 13:30 BG Sport Bąkowa Góra - VIS Gidle 1-2
9 13:30 LKS Dobryszyce - KS Niedośpielin 0-2
9 13:30 Warta-Carbo Pławno - Pilica II Przedbórz 2-3
sobota, 01.04.2017
10 15:00 Grocholice Bełchatów - Pilica II Przedbórz 3-0
10 16:00 Ruch 1951 Chrzanowice - Alfa Kleszczów 5-1
10 16:30 Warta-Carbo Pławno - VIS Gidle 3-1
niedziela, 02.04.2017
10 13:00 LKS Dobryszyce - EBE SPN Bełchatów 1-6
10 15:00 BG Sport Bąkowa Góra - KS Niedośpielin 0-3
sobota, 08.04.2017
11 15:00 EBE SPN Bełchatów - BG Sport Bąkowa Góra 5-0
11 16:00 Ruch 1951 Chrzanowice - Grocholice Bełchatów 3-5
11 16:00 Alfa Kleszczów - LKS Dobryszyce 5-1
niedziela, 09.04.2017
11 12:00 VIS Gidle - Pilica II Przedbórz 4-0
11 16:30 KS Niedośpielin - Warta-Carbo Pławno 5-1
sobota, 22.04.2017
12 16:00 Grocholice Bełchatów - VIS Gidle 4-0
niedziela, 23.04.2017
12 13:00 LKS Dobryszyce - Ruch 1951 Chrzanowice 2-4
12 15:00 BG Sport Bąkowa Góra - Alfa Kleszczów 0-3
12 17:00 Warta-Carbo Pławno - EBE SPN Bełchatów 3-3
środa, 26.04.2017
12 17:00 Pilica II Przedbórz - KS Niedośpielin 0-3
sobota, 29.04.2017
13 13:00 LKS Dobryszyce - Grocholice Bełchatów 0-2
13 16:00 Ruch 1951 Chrzanowice - BG Sport Bąkowa Góra 2-1
13 16:00 Alfa Kleszczów - Warta-Carbo Pławno 6-1
13 16:00 EBE SPN Bełchatów - Pilica II Przedbórz 11-0
13 17:00 KS Niedośpielin - VIS Gidle 4-0
sobota, 06.05.2017
14 16:00 Grocholice Bełchatów - KS Niedośpielin 3-3
14 17:00 VIS Gidle - EBE SPN Bełchatów 3-2
niedziela, 07.05.2017
14 16:00 BG Sport Bąkowa Góra - LKS Dobryszyce 2-0
14 17:00 Warta-Carbo Pławno - Ruch 1951 Chrzanowice 0-7
14 17:00 Pilica II Przedbórz - Alfa Kleszczów 0-1
sobota, 13.05.2017
15 16:00 Ruch 1951 Chrzanowice - Pilica II Przedbórz 8-0
15 16:00 Alfa Kleszczów - VIS Gidle 1-3
15 16:00 EBE SPN Bełchatów - KS Niedośpielin 2-1
niedziela, 14.05.2017
15 13:00 LKS Dobryszyce - Warta-Carbo Pławno 2-2
15 16:00 BG Sport Bąkowa Góra - Grocholice Bełchatów 4-3
sobota, 20.05.2017
16 16:00 Grocholice Bełchatów - EBE SPN Bełchatów 0-3
niedziela, 21.05.2017
16 17:00 Warta-Carbo Pławno - BG Sport Bąkowa Góra 1-1
16 17:00 Pilica II Przedbórz - LKS Dobryszyce 3-1
16 17:00 KS Niedośpielin - Alfa Kleszczów 2-0
16 18:00 VIS Gidle - Ruch 1951 Chrzanowice 1-4
niedziela, 28.05.2017
17 13:00 BG Sport Bąkowa Góra - Pilica II Przedbórz 3-0
17 13:00 Ruch 1951 Chrzanowice - KS Niedośpielin 3-0
17 13:00 LKS Dobryszyce - VIS Gidle 1-5
17 13:00 Alfa Kleszczów - EBE SPN Bełchatów 1-4
17 13:00 Warta-Carbo Pławno - Grocholice Bełchatów 2-0
niedziela, 04.06.2017
18 13:00 Grocholice Bełchatów - Alfa Kleszczów 1-3
18 13:00 VIS Gidle - BG Sport Bąkowa Góra 5-0
18 13:00 EBE SPN Bełchatów - Ruch 1951 Chrzanowice 2-5
18 13:00 Pilica II Przedbórz - Warta-Carbo Pławno 2-0
18 13:00 KS Niedośpielin - LKS Dobryszyce 6-0


:: Powered by JoomLeague - Version 2.0.37.8ed3e7c ::

GODZINY PRACY BIURA

OZPN Piotrków Trybunalski
ul. Wysoka 6
97-300 Piotrków Trybunalski

8:00-16:00
(poniedziałek-środa, piątek)

10:00-18:00
(czwartek)

KONTAKT

Tel: (044) 647-46-33
Tel/Fax: (044) 648-70-04

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Konto: PEKAO S.A. o/Piotrków Trybunalski
Nr 58 1240 3116 1111 0000 3503 6151

NIP: 771-16-99-587

Joomla Templates by Joomla51.com

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pliki cookie używane są dla zapewnienia poprawnego działania strony.

Akceptuję pliki cookies z tej witryny.