000 038 039 040 041

2016.11 12 kurs sedziowski

 

 
Kalendarz - Kalendarz

110 Mecze

sobota, 27.08.2016
1 15:00 LKS Będków - Atom Januszewice 7-0
1 15:00 IKS Inowłódz - Syrenka Zakościele 3-4
1 17:00 KS Poświętne - Luciążanka II Przygłów 4-0
niedziela, 28.08.2016
1 13:30 LUKS Mroczków-Dzielna - Tęcza Janków 1-1
1 15:00 Zjednoczeni Budziszewice - Sparta Ostrów 2-4
sobota, 03.09.2016
2 17:00 Luciążanka II Przygłów - IKS Inowłódz 0-2
niedziela, 04.09.2016
2 16:00 Atom Januszewice - KS Poświętne 4-3
2 16:30 Sparta Ostrów - LKS Będków 1-1
2 17:00 LKS Mroczków - Zjednoczeni Budziszewice 4-5
2 17:00 Syrenka Zakościele - LUKS Mroczków-Dzielna 2-0
sobota, 10.09.2016
3 15:00 LKS Będków - LKS Mroczków 6-1
3 16:30 LUKS Mroczków-Dzielna - Luciążanka II Przygłów 6-1
niedziela, 11.09.2016
3 11:00 Tęcza Janków - Syrenka Zakościele 2-4
3 14:00 IKS Inowłódz - Atom Januszewice 3-0
3 16:00 KS Poświętne - Sparta Ostrów 1-2
sobota, 17.09.2016
4 16:30 Luciążanka II Przygłów - Tęcza Janków 2-2
niedziela, 18.09.2016
4 13:00 Zjednoczeni Budziszewice - LKS Będków 3-5
4 16:00 Atom Januszewice - LUKS Mroczków-Dzielna 0-2
4 16:00 LKS Mroczków - KS Poświętne 1-6
4 16:00 Sparta Ostrów - IKS Inowłódz 2-1
sobota, 24.09.2016
5 16:00 KS Poświętne - Zjednoczeni Budziszewice 7-1
niedziela, 25.09.2016
5 11:00 Tęcza Janków - Atom Januszewice 2-0
5 13:30 LUKS Mroczków-Dzielna - Sparta Ostrów 6-1
5 15:00 IKS Inowłódz - LKS Mroczków 7-1
5 16:00 Syrenka Zakościele - Luciążanka II Przygłów 5-2
sobota, 01.10.2016
6 15:00 LKS Będków - KS Poświętne 5-1
niedziela, 02.10.2016
6 13:00 Zjednoczeni Budziszewice - IKS Inowłódz 1-8
6 15:00 LKS Mroczków - LUKS Mroczków-Dzielna 1-5
6 16:00 Atom Januszewice - Syrenka Zakościele 3-1
6 16:00 Sparta Ostrów - Tęcza Janków 2-1
sobota, 08.10.2016
7 15:30 Luciążanka II Przygłów - Atom Januszewice 4-7
niedziela, 09.10.2016
7 11:00 Tęcza Janków - LKS Mroczków 6-1
7 14:00 IKS Inowłódz - LKS Będków 2-3
7 15:00 Syrenka Zakościele - Sparta Ostrów 11-0
7 15:30 LUKS Mroczków-Dzielna - Zjednoczeni Budziszewice 4-0
sobota, 15.10.2016
8 15:00 LKS Będków - LUKS Mroczków-Dzielna 4-0
niedziela, 16.10.2016
8 13:00 Zjednoczeni Budziszewice - Tęcza Janków 1-8
8 15:00 KS Poświętne - IKS Inowłódz 3-0
8 15:00 LKS Mroczków - Syrenka Zakościele 1-9
8 15:00 Sparta Ostrów - Luciążanka II Przygłów 8-0
sobota, 22.10.2016
9 15:00 Luciążanka II Przygłów - LKS Mroczków 2-3
niedziela, 23.10.2016
9 11:00 Tęcza Janków - LKS Będków 1-3
9 13:30 LUKS Mroczków-Dzielna - KS Poświętne 3-0
9 15:00 Atom Januszewice - Sparta Ostrów 2-3
9 15:00 Syrenka Zakościele - Zjednoczeni Budziszewice 9-0
sobota, 29.10.2016
10 14:00 LKS Będków - Syrenka Zakościele 2-2
niedziela, 30.10.2016
10 13:00 Zjednoczeni Budziszewice - Luciążanka II Przygłów 8-1
10 13:30 KS Poświętne - Tęcza Janków 1-1
10 13:30 IKS Inowłódz - LUKS Mroczków-Dzielna 1-3
10 13:30 LKS Mroczków - Atom Januszewice 1-4
niedziela, 06.11.2016
11 11:00 Tęcza Janków - IKS Inowłódz 5-1
11 13:00 Sparta Ostrów - LKS Mroczków 8-0
11 13:30 Atom Januszewice - Zjednoczeni Budziszewice 3-3
11 13:30 Syrenka Zakościele - KS Poświętne 1-0
11 13:30 Luciążanka II Przygłów - LKS Będków 0-6
sobota, 25.03.2017
12 15:30 Luciążanka II Przygłów - KS Poświętne 0-4
niedziela, 26.03.2017
12 11:00 Tęcza Janków - LUKS Mroczków-Dzielna 1-2
12 11:00 Syrenka Zakościele - IKS Inowłódz 1-1
12 15:00 Atom Januszewice - LKS Będków 2-3
12 15:00 Sparta Ostrów - Zjednoczeni Budziszewice 3-2
sobota, 01.04.2017
13 15:00 LKS Będków - Sparta Ostrów 1-3
13 15:00 LUKS Mroczków-Dzielna - Syrenka Zakościele 5-2
niedziela, 02.04.2017
13 13:00 Zjednoczeni Budziszewice - LKS Mroczków 4-1
13 15:00 IKS Inowłódz - Luciążanka II Przygłów 9-0
13 16:00 KS Poświętne - Atom Januszewice 1-6
sobota, 08.04.2017
14 16:00 Luciążanka II Przygłów - LUKS Mroczków-Dzielna 0-4
niedziela, 09.04.2017
14 11:00 Syrenka Zakościele - Tęcza Janków 5-2
14 15:00 Sparta Ostrów - KS Poświętne 4-2
14 15:30 Atom Januszewice - IKS Inowłódz 2-2
14 16:00 LKS Mroczków - LKS Będków 0-5
niedziela, 23.04.2017
15 11:00 Tęcza Janków - Luciążanka II Przygłów 3-0
15 13:00 LUKS Mroczków-Dzielna - Atom Januszewice 3-3
15 13:30 LKS Będków - Zjednoczeni Budziszewice 9-2
15 16:00 KS Poświętne - LKS Mroczków 2-2
15 17:00 IKS Inowłódz - Sparta Ostrów 2-3
niedziela, 30.04.2017
16 13:00 Zjednoczeni Budziszewice - KS Poświętne 3-3
16 16:00 Sparta Ostrów - LUKS Mroczków-Dzielna 0-2
16 17:00 LKS Mroczków - IKS Inowłódz 1-2
16 17:00 Luciążanka II Przygłów - Syrenka Zakościele 0-3
środa, 03.05.2017
17 12:00 IKS Inowłódz - Zjednoczeni Budziszewice 0-4
17 14:30 Syrenka Zakościele - Atom Januszewice 4-1
17 15:00 KS Poświętne - LKS Będków 1-1
17 15:00 Tęcza Janków - Sparta Ostrów 2-8
17 15:00 LUKS Mroczków-Dzielna - LKS Mroczków 6-2
sobota, 06.05.2017
18 15:00 LKS Będków - IKS Inowłódz 3-0
niedziela, 07.05.2017
18 13:00 Zjednoczeni Budziszewice - LUKS Mroczków-Dzielna 2-1
18 16:00 Atom Januszewice - Luciążanka II Przygłów 3-0
18 16:00 Sparta Ostrów - Syrenka Zakościele 5-0
18 17:00 LKS Mroczków - Tęcza Janków 2-5
sobota, 13.05.2017
19 17:30 Syrenka Zakościele - LKS Mroczków 3-0
niedziela, 14.05.2017
19 11:00 Tęcza Janków - Zjednoczeni Budziszewice 4-2
19 15:00 IKS Inowłódz - KS Poświętne 3-0
19 15:00 LUKS Mroczków-Dzielna - LKS Będków 2-3
19 17:00 Luciążanka II Przygłów - Sparta Ostrów 0-6
środa, 17.05.2017
16 17:30 Atom Januszewice - Tęcza Janków 3-0
sobota, 20.05.2017
20 15:00 LKS Będków - Tęcza Janków 4-2
niedziela, 21.05.2017
20 13:00 Zjednoczeni Budziszewice - Syrenka Zakościele 3-1
20 16:00 KS Poświętne - LUKS Mroczków-Dzielna 3-3
20 16:00 Sparta Ostrów - Atom Januszewice 2-2
20 17:00 LKS Mroczków - Luciążanka II Przygłów 5-0
niedziela, 28.05.2017
21 13:00 Tęcza Janków - KS Poświętne 3-2
21 13:00 Atom Januszewice - LKS Mroczków 9-3
21 13:00 LUKS Mroczków-Dzielna - IKS Inowłódz 1-4
21 13:00 Syrenka Zakościele - LKS Będków 3-4
21 13:00 Luciążanka II Przygłów - Zjednoczeni Budziszewice 3-20
niedziela, 04.06.2017
22 13:00 KS Poświętne - Syrenka Zakościele 4-1
22 13:00 LKS Będków - Luciążanka II Przygłów 3-0
22 13:00 Zjednoczeni Budziszewice - Atom Januszewice 3-2
22 13:00 IKS Inowłódz - Tęcza Janków 3-2
22 13:00 LKS Mroczków - Sparta Ostrów 0-7


:: Powered by JoomLeague - Version 2.0.37.8ed3e7c ::

GODZINY PRACY BIURA

OZPN Piotrków Trybunalski
ul. Wysoka 6
97-300 Piotrków Trybunalski

8:00-16:00
(poniedziałek-środa, piątek)

10:00-18:00
(czwartek)

KONTAKT

Tel: (044) 647-46-33
Tel/Fax: (044) 648-70-04

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Konto: PEKAO S.A. o/Piotrków Trybunalski
Nr 58 1240 3116 1111 0000 3503 6151

NIP: 771-16-99-587

Joomla Templates by Joomla51.com

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pliki cookie używane są dla zapewnienia poprawnego działania strony.

Akceptuję pliki cookies z tej witryny.