000 043 046 047 048 049 050 051

2016.11 12 kurs sedziowski

 

 
Kalendarz - Kalendarz

156 Mecze

sobota, 20.08.2016
1 15:00 Start Niechcice - Motor Bujniczki 0-2
1 17:00 LKS Wola Krzysztoporska - LKS Mierzyn 3-0
1 17:00 LUKS Gomunice - Czarni Rozprza 1-4
niedziela, 21.08.2016
1 13:30 Mechanik Radomsko - Victoria Woźniki 3-0
1 16:00 Piast Krzywanice - Polonia Gorzędów 0-0
1 17:00 Astoria II Szczerców - Omega II Kleszczów 1-2
sobota, 27.08.2016
2 16:00 Victoria Woźniki - LKS Wola Krzysztoporska 3-1
2 17:00 Polonia Gorzędów - Mechanik Radomsko 0-2
2 17:00 Czarni Rozprza - Start Niechcice 1-2
niedziela, 28.08.2016
2 17:00 LKS Mierzyn - LUKS Gomunice 1-2
2 17:00 Motor Bujniczki - Astoria II Szczerców 0-0
2 17:00 Victoria Żytno - Piast Krzywanice 0-1
sobota, 03.09.2016
3 15:00 Start Niechcice - LKS Mierzyn 1-2
3 17:00 LKS Wola Krzysztoporska - Polonia Gorzędów 5-0
3 17:00 LUKS Gomunice - Victoria Woźniki 0-2
niedziela, 04.09.2016
3 14:00 Mechanik Radomsko - Victoria Żytno 4-0
3 16:00 Omega II Kleszczów - Motor Bujniczki 3-2
3 17:00 Astoria II Szczerców - Czarni Rozprza 0-2
sobota, 10.09.2016
4 16:00 Czarni Rozprza - Omega II Kleszczów 2-1
4 16:30 LKS Mierzyn - Astoria II Szczerców 0-0
4 16:30 Polonia Gorzędów - LUKS Gomunice 1-4
4 16:30 Piast Krzywanice - Mechanik Radomsko 1-0
niedziela, 11.09.2016
4 16:00 Victoria Woźniki - Start Niechcice 1-0
4 16:00 Victoria Żytno - LKS Wola Krzysztoporska 1-3
sobota, 17.09.2016
5 15:00 Start Niechcice - Polonia Gorzędów 1-0
5 16:30 LKS Wola Krzysztoporska - Piast Krzywanice 3-0
5 16:30 LUKS Gomunice - Victoria Żytno 3-2
niedziela, 18.09.2016
5 15:00 Motor Bujniczki - Czarni Rozprza 2-2
5 16:00 Omega II Kleszczów - LKS Mierzyn 3-0
5 16:00 Astoria II Szczerców - Victoria Woźniki 2-1
sobota, 24.09.2016
6 16:00 LKS Mierzyn - Motor Bujniczki 1-0
6 16:00 Polonia Gorzędów - Astoria II Szczerców 0-2
6 16:00 Victoria Woźniki - Omega II Kleszczów 0-4
6 16:00 Victoria Żytno - Start Niechcice 2-4
niedziela, 25.09.2016
6 14:00 Mechanik Radomsko - LKS Wola Krzysztoporska 4-0
6 16:00 Piast Krzywanice - LUKS Gomunice 3-3
sobota, 01.10.2016
7 15:00 Start Niechcice - Piast Krzywanice 2-0
7 15:00 Czarni Rozprza - LKS Mierzyn 4-0
niedziela, 02.10.2016
7 14:00 LUKS Gomunice - Mechanik Radomsko 4-3
7 15:00 Motor Bujniczki - Victoria Woźniki 3-0
7 15:00 Omega II Kleszczów - Polonia Gorzędów 4-0
7 15:30 Astoria II Szczerców - Victoria Żytno 2-0
sobota, 08.10.2016
8 11:00 Piast Krzywanice - Astoria II Szczerców 2-1
8 15:00 Victoria Żytno - Omega II Kleszczów 0-2
8 15:30 LKS Wola Krzysztoporska - LUKS Gomunice 4-2
8 15:30 Polonia Gorzędów - Motor Bujniczki 5-0
8 15:30 Victoria Woźniki - Czarni Rozprza 0-3
niedziela, 09.10.2016
8 14:00 Mechanik Radomsko - Start Niechcice 0-1
sobota, 15.10.2016
9 15:00 LKS Mierzyn - Victoria Woźniki 3-0
9 15:00 Start Niechcice - LKS Wola Krzysztoporska 2-1
9 15:00 Czarni Rozprza - Polonia Gorzędów 9-2
niedziela, 16.10.2016
9 14:00 Motor Bujniczki - Victoria Żytno 3-2
9 15:00 Omega II Kleszczów - Piast Krzywanice 6-0
9 15:00 Astoria II Szczerców - Mechanik Radomsko 3-0
sobota, 22.10.2016
10 15:00 LKS Wola Krzysztoporska - Astoria II Szczerców 1-2
10 15:00 LUKS Gomunice - Start Niechcice 0-5
10 15:00 Polonia Gorzędów - LKS Mierzyn 2-7
niedziela, 23.10.2016
10 14:00 Mechanik Radomsko - Omega II Kleszczów 2-1
10 15:00 Piast Krzywanice - Motor Bujniczki 2-3
10 15:00 Victoria Żytno - Czarni Rozprza 1-2
sobota, 29.10.2016
11 14:00 LKS Mierzyn - Victoria Żytno 3-1
11 14:00 Czarni Rozprza - Piast Krzywanice 7-1
11 14:00 Victoria Woźniki - Polonia Gorzędów 3-2
niedziela, 30.10.2016
11 13:30 Motor Bujniczki - Mechanik Radomsko 3-3
11 13:30 Omega II Kleszczów - LKS Wola Krzysztoporska 6-0
11 13:30 Astoria II Szczerców - LUKS Gomunice 3-0
sobota, 05.11.2016
12 13:30 LKS Wola Krzysztoporska - Motor Bujniczki 3-1
12 13:30 LUKS Gomunice - Omega II Kleszczów 1-8
12 13:30 Start Niechcice - Astoria II Szczerców 1-1
niedziela, 06.11.2016
12 13:30 Piast Krzywanice - LKS Mierzyn 3-1
12 13:30 Mechanik Radomsko - Czarni Rozprza 1-1
12 13:30 Victoria Żytno - Victoria Woźniki 2-0
piątek, 11.11.2016
13 13:00 Motor Bujniczki - LUKS Gomunice 3-0
sobota, 12.11.2016
13 13:00 LKS Mierzyn - Mechanik Radomsko 4-0
13 13:00 Polonia Gorzędów - Victoria Żytno 2-4
13 13:00 Czarni Rozprza - LKS Wola Krzysztoporska 7-0
13 13:00 Victoria Woźniki - Piast Krzywanice 2-2
niedziela, 13.11.2016
13 13:00 Omega II Kleszczów - Start Niechcice 5-0
sobota, 18.03.2017
14 15:00 Polonia Gorzędów - Piast Krzywanice 0-0
14 15:00 Czarni Rozprza - LUKS Gomunice 8-1
14 15:30 LKS Mierzyn - LKS Wola Krzysztoporska 3-1
niedziela, 19.03.2017
14 14:00 Motor Bujniczki - Start Niechcice 1-2
14 15:00 Omega II Kleszczów - Astoria II Szczerców 2-0
14 15:30 Victoria Woźniki - Mechanik Radomsko 3-3
sobota, 25.03.2017
15 15:00 LUKS Gomunice - LKS Mierzyn 0-1
15 15:00 Start Niechcice - Czarni Rozprza 0-5
15 15:30 LKS Wola Krzysztoporska - Victoria Woźniki 2-1
niedziela, 26.03.2017
15 14:00 Mechanik Radomsko - Polonia Gorzędów 1-2
15 15:00 Piast Krzywanice - Victoria Żytno 1-4
15 15:30 Astoria II Szczerców - Motor Bujniczki 2-0
sobota, 01.04.2017
16 15:00 Polonia Gorzędów - LKS Wola Krzysztoporska 3-0
16 15:00 Czarni Rozprza - Astoria II Szczerców 3-1
16 16:30 LKS Mierzyn - Start Niechcice 1-1
16 16:30 Victoria Woźniki - LUKS Gomunice 1-3
niedziela, 02.04.2017
16 14:00 Motor Bujniczki - Omega II Kleszczów 1-5
16 16:00 Victoria Żytno - Mechanik Radomsko 0-1
sobota, 08.04.2017
17 16:00 Start Niechcice - Victoria Woźniki 3-1
17 16:30 LUKS Gomunice - Polonia Gorzędów 4-1
niedziela, 09.04.2017
17 14:00 Mechanik Radomsko - Piast Krzywanice 4-2
17 16:00 LKS Wola Krzysztoporska - Victoria Żytno 2-3
17 16:00 Omega II Kleszczów - Czarni Rozprza 3-3
17 16:00 Astoria II Szczerców - LKS Mierzyn 1-0
sobota, 22.04.2017
18 16:00 Polonia Gorzędów - Start Niechcice 5-3
18 16:00 Czarni Rozprza - Motor Bujniczki 2-0
18 17:00 LKS Mierzyn - Omega II Kleszczów 1-4
18 17:00 Victoria Woźniki - Astoria II Szczerców 1-3
niedziela, 23.04.2017
18 16:00 Piast Krzywanice - LKS Wola Krzysztoporska 3-2
18 17:00 Victoria Żytno - LUKS Gomunice 2-2
sobota, 29.04.2017
19 17:00 LUKS Gomunice - Piast Krzywanice 1-1
niedziela, 30.04.2017
19 14:00 Motor Bujniczki - LKS Mierzyn 0-1
19 16:00 LKS Wola Krzysztoporska - Mechanik Radomsko 0-3
19 16:00 Omega II Kleszczów - Victoria Woźniki 7-0
19 16:30 Astoria II Szczerców - Polonia Gorzędów 3-2
środa, 03.05.2017
20 11:00 LKS Mierzyn - Czarni Rozprza 1-3
20 11:00 Polonia Gorzędów - Omega II Kleszczów 0-7
20 11:00 Piast Krzywanice - Start Niechcice 3-4
20 11:00 Mechanik Radomsko - LUKS Gomunice 2-2
20 11:00 Victoria Woźniki - Motor Bujniczki 0-3
20 11:00 Victoria Żytno - Astoria II Szczerców 0-3
sobota, 06.05.2017
21 17:00 LUKS Gomunice - LKS Wola Krzysztoporska 2-3
21 17:00 Start Niechcice - Mechanik Radomsko 3-2
21 17:00 Czarni Rozprza - Victoria Woźniki 2-0
niedziela, 07.05.2017
21 15:00 Motor Bujniczki - Polonia Gorzędów 1-3
21 16:00 Omega II Kleszczów - Victoria Żytno 0-3
21 17:00 Astoria II Szczerców - Piast Krzywanice 1-1
sobota, 13.05.2017
22 16:00 LKS Wola Krzysztoporska - Start Niechcice 6-4
22 17:00 Polonia Gorzędów - Czarni Rozprza 0-4
22 17:00 Piast Krzywanice - Omega II Kleszczów 0-2
niedziela, 14.05.2017
22 14:00 Mechanik Radomsko - Astoria II Szczerców 1-3
22 17:00 Victoria Woźniki - LKS Mierzyn 3-2
22 17:00 Victoria Żytno - Motor Bujniczki 5-0
sobota, 20.05.2017
23 17:00 LKS Mierzyn - Polonia Gorzędów 0-3
23 17:00 Start Niechcice - LUKS Gomunice 1-1
23 17:00 Czarni Rozprza - Victoria Żytno 2-0
niedziela, 21.05.2017
23 00:00 Omega II Kleszczów - Mechanik Radomsko 3-0
23 17:00 Motor Bujniczki - Piast Krzywanice 1-2
23 17:00 Astoria II Szczerców - LKS Wola Krzysztoporska 6-0
sobota, 27.05.2017
24 17:00 LKS Wola Krzysztoporska - Omega II Kleszczów 0-5
24 17:00 LUKS Gomunice - Astoria II Szczerców 1-1
24 17:00 Victoria Żytno - LKS Mierzyn 1-1
niedziela, 28.05.2017
24 12:00 Polonia Gorzędów - Victoria Woźniki 0-0
24 14:00 Mechanik Radomsko - Motor Bujniczki 3-3
24 17:00 Piast Krzywanice - Czarni Rozprza 1-5
czwartek, 01.06.2017
19 17:30 Start Niechcice - Victoria Żytno 0-6
niedziela, 04.06.2017
25 17:00 LKS Mierzyn - Piast Krzywanice 1-1
25 17:00 Motor Bujniczki - LKS Wola Krzysztoporska 3-0
25 17:00 Czarni Rozprza - Mechanik Radomsko 3-0
25 17:00 Victoria Woźniki - Victoria Żytno 0-2
25 17:00 Omega II Kleszczów - LUKS Gomunice 5-0
25 17:00 Astoria II Szczerców - Start Niechcice 2-1
niedziela, 11.06.2017
26 17:00 LKS Wola Krzysztoporska - Czarni Rozprza 2-3
26 17:00 LUKS Gomunice - Motor Bujniczki 4-2
26 17:00 Piast Krzywanice - Victoria Woźniki 0-2
26 17:00 Start Niechcice - Omega II Kleszczów 1-3
26 17:00 Mechanik Radomsko - LKS Mierzyn 6-2
26 17:00 Victoria Żytno - Polonia Gorzędów 3-4


:: Powered by JoomLeague - Version 2.0.37.8ed3e7c ::

GODZINY PRACY BIURA

OZPN Piotrków Trybunalski
ul. Wysoka 6
97-300 Piotrków Trybunalski

8:00-16:00
(poniedziałek-środa, piątek)

10:00-18:00
(czwartek)

KONTAKT

Tel: (044) 647-46-33
Tel/Fax: (044) 648-70-04

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Konto: PEKAO S.A. o/Piotrków Trybunalski
Nr 58 1240 3116 1111 0000 3503 6151

NIP: 771-16-99-587

Joomla Templates by Joomla51.com

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pliki cookie używane są dla zapewnienia poprawnego działania strony.

Akceptuję pliki cookies z tej witryny.