000 043 046 047 048 049 050 051

2016.11 12 kurs sedziowski

 

 
Kalendarz - Kalendarz

155 Mecze

sobota, 20.08.2016
1 17:00 LKS Czarnocin - LKS Białaczów 3-0
1 17:00 Skalnik Sulejów - Pionier Baby 1-1
1 17:00 Relax Czerniewice - Kasztelan Żarnów 4-2
niedziela, 21.08.2016
1 12:00 Olimpia Wola Załężna - Luciążanka Przygłów 1-3
1 16:00 LKS Radzice - WOY Bukowiec Opoczyński 7-1
1 17:30 Błysk Aleksandrów - Polonia Rokiciny 9-1
sobota, 27.08.2016
2 16:00 Polonia Rokiciny - LKS Czarnocin 6-1
2 16:00 Kasztelan Żarnów - Olimpia Wola Załężna 1-3
2 17:00 Kawaleria Tomaszów Mazowiecki - Błysk Aleksandrów 5-0
2 17:00 LKS Białaczów - Skalnik Sulejów 4-4
2 17:00 Luciążanka Przygłów - LKS Radzice 0-0
niedziela, 28.08.2016
2 17:00 Pionier Baby - Relax Czerniewice 3-5
sobota, 03.09.2016
3 17:00 LKS Czarnocin - Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 2-1
3 17:00 Skalnik Sulejów - Polonia Rokiciny 0-1
3 17:00 LKS Radzice - Kasztelan Żarnów 4-0
niedziela, 04.09.2016
3 12:00 Olimpia Wola Załężna - Pionier Baby 0-4
3 16:00 WOY Bukowiec Opoczyński - Luciążanka Przygłów 1-4
3 16:00 Relax Czerniewice - LKS Białaczów 4-4
sobota, 10.09.2016
4 16:00 Kawaleria Tomaszów Mazowiecki - Skalnik Sulejów 2-0
4 16:00 Polonia Rokiciny - Relax Czerniewice 0-5
4 16:30 LKS Białaczów - Olimpia Wola Załężna 1-3
niedziela, 11.09.2016
4 13:00 Pionier Baby - LKS Radzice 0-1
4 16:00 Kasztelan Żarnów - WOY Bukowiec Opoczyński 3-1
4 16:30 Błysk Aleksandrów - LKS Czarnocin 2-1
sobota, 17.09.2016
5 16:00 LKS Radzice - LKS Białaczów 8-2
5 16:30 Skalnik Sulejów - Błysk Aleksandrów 1-0
niedziela, 18.09.2016
5 12:00 Olimpia Wola Załężna - Polonia Rokiciny 3-1
5 15:00 WOY Bukowiec Opoczyński - Pionier Baby 2-3
5 16:00 Relax Czerniewice - Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 0-3
5 16:30 Luciążanka Przygłów - Kasztelan Żarnów 3-3
sobota, 24.09.2016
6 16:00 LKS Czarnocin - Skalnik Sulejów 3-1
6 16:00 Kawaleria Tomaszów Mazowiecki - Olimpia Wola Załężna 5-0
6 16:00 Pionier Baby - Luciążanka Przygłów 1-1
6 16:00 LKS Białaczów - WOY Bukowiec Opoczyński 5-1
6 16:00 Polonia Rokiciny - LKS Radzice 1-3
niedziela, 25.09.2016
6 16:00 Błysk Aleksandrów - Relax Czerniewice 3-5
sobota, 01.10.2016
7 16:00 Luciążanka Przygłów - LKS Białaczów 6-1
7 16:00 Kasztelan Żarnów - Pionier Baby 4-2
niedziela, 02.10.2016
7 12:00 Olimpia Wola Załężna - Błysk Aleksandrów 1-2
7 15:00 WOY Bukowiec Opoczyński - Polonia Rokiciny 2-3
7 15:00 Relax Czerniewice - LKS Czarnocin 4-2
7 16:00 LKS Radzice - Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 1-0
sobota, 08.10.2016
8 15:00 Kawaleria Tomaszów Mazowiecki - WOY Bukowiec Opoczyński 11-0
8 15:00 Polonia Rokiciny - Luciążanka Przygłów 4-4
8 15:30 LKS Czarnocin - Olimpia Wola Załężna 5-4
8 15:30 Skalnik Sulejów - Relax Czerniewice 2-2
8 15:30 LKS Białaczów - Kasztelan Żarnów 0-1
niedziela, 09.10.2016
8 15:30 Błysk Aleksandrów - LKS Radzice 5-2
sobota, 15.10.2016
9 15:30 Luciążanka Przygłów - Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 0-0
9 15:30 Kasztelan Żarnów - Polonia Rokiciny 1-2
niedziela, 16.10.2016
9 11:00 Pionier Baby - LKS Białaczów 1-4
9 12:00 Olimpia Wola Załężna - Skalnik Sulejów 2-1
9 14:00 WOY Bukowiec Opoczyński - Błysk Aleksandrów 3-4
9 15:30 LKS Radzice - LKS Czarnocin 6-3
sobota, 22.10.2016
10 15:00 Kawaleria Tomaszów Mazowiecki - Kasztelan Żarnów 3-0
10 15:00 Skalnik Sulejów - LKS Radzice 0-0
10 15:00 Polonia Rokiciny - Pionier Baby 4-2
niedziela, 23.10.2016
10 15:00 LKS Czarnocin - WOY Bukowiec Opoczyński 3-0
10 15:00 Błysk Aleksandrów - Luciążanka Przygłów 1-0
10 15:00 Relax Czerniewice - Olimpia Wola Załężna 3-4
sobota, 29.10.2016
11 14:00 LKS Białaczów - Polonia Rokiciny 1-0
11 14:00 Luciążanka Przygłów - LKS Czarnocin 0-2
niedziela, 30.10.2016
11 13:30 WOY Bukowiec Opoczyński - Skalnik Sulejów 2-5
11 13:30 Pionier Baby - Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 1-8
11 13:30 LKS Radzice - Relax Czerniewice 9-1
11 13:30 Kasztelan Żarnów - Błysk Aleksandrów 0-3
sobota, 05.11.2016
12 13:30 Kawaleria Tomaszów Mazowiecki - LKS Białaczów 3-0
12 13:30 Skalnik Sulejów - Luciążanka Przygłów 3-0
niedziela, 06.11.2016
12 12:00 Olimpia Wola Załężna - LKS Radzice 3-1
12 13:30 LKS Czarnocin - Kasztelan Żarnów 1-4
12 13:30 Błysk Aleksandrów - Pionier Baby 7-3
12 13:30 Relax Czerniewice - WOY Bukowiec Opoczyński 6-1
piątek, 11.11.2016
13 13:00 Kasztelan Żarnów - Skalnik Sulejów 1-1
sobota, 12.11.2016
13 13:00 LKS Białaczów - Błysk Aleksandrów 0-2
13 13:00 Luciążanka Przygłów - Relax Czerniewice 2-4
13 13:00 Polonia Rokiciny - Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 0-3
niedziela, 13.11.2016
13 13:00 WOY Bukowiec Opoczyński - Olimpia Wola Załężna 0-6
13 13:00 Pionier Baby - LKS Czarnocin 0-4
sobota, 18.03.2017
14 00:00 WOY Bukowiec Opoczyński - LKS Radzice 0-3
14 15:00 LKS Białaczów - LKS Czarnocin 0-4
14 15:30 Luciążanka Przygłów - Olimpia Wola Załężna 0-11
niedziela, 19.03.2017
14 15:00 Kasztelan Żarnów - Relax Czerniewice 1-1
14 15:30 Pionier Baby - Skalnik Sulejów 3-0
14 15:30 Polonia Rokiciny - Błysk Aleksandrów 2-1
sobota, 25.03.2017
15 15:30 LKS Czarnocin - Polonia Rokiciny 1-1
15 15:30 Skalnik Sulejów - LKS Białaczów 2-1
niedziela, 26.03.2017
15 12:00 Olimpia Wola Załężna - Kasztelan Żarnów 4-4
15 15:00 Relax Czerniewice - Pionier Baby 5-1
15 15:00 LKS Radzice - Luciążanka Przygłów 4-0
15 15:30 Błysk Aleksandrów - Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 0-0
sobota, 01.04.2017
16 00:00 Luciążanka Przygłów - WOY Bukowiec Opoczyński 3-0
16 15:00 Kawaleria Tomaszów Mazowiecki - LKS Czarnocin 1-0
16 16:00 LKS Białaczów - Relax Czerniewice 1-3
niedziela, 02.04.2017
16 15:00 Kasztelan Żarnów - LKS Radzice 0-4
16 16:00 Pionier Baby - Olimpia Wola Załężna 2-8
16 16:00 Polonia Rokiciny - Skalnik Sulejów 2-0
sobota, 08.04.2017
17 00:00 WOY Bukowiec Opoczyński - Kasztelan Żarnów 0-3
17 16:00 Skalnik Sulejów - Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 0-4
17 16:30 LKS Czarnocin - Błysk Aleksandrów 4-1
niedziela, 09.04.2017
17 12:00 Olimpia Wola Załężna - LKS Białaczów 6-1
17 15:00 LKS Radzice - Pionier Baby 7-0
17 16:00 Relax Czerniewice - Polonia Rokiciny 1-3
sobota, 22.04.2017
18 00:00 Pionier Baby - WOY Bukowiec Opoczyński 3-0
18 16:00 Kasztelan Żarnów - Luciążanka Przygłów 5-0
18 17:00 Kawaleria Tomaszów Mazowiecki - Relax Czerniewice 6-0
18 17:00 LKS Białaczów - LKS Radzice 2-0
niedziela, 23.04.2017
18 17:00 Błysk Aleksandrów - Skalnik Sulejów 5-2
18 17:00 Polonia Rokiciny - Olimpia Wola Załężna 3-3
sobota, 29.04.2017
19 16:00 Skalnik Sulejów - LKS Czarnocin 2-1
19 17:00 Luciążanka Przygłów - Pionier Baby 3-4
niedziela, 30.04.2017
19 12:00 Olimpia Wola Załężna - Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 0-1
19 16:00 LKS Radzice - Polonia Rokiciny 2-1
19 17:00 Relax Czerniewice - Błysk Aleksandrów 4-1
środa, 03.05.2017
20 11:00 LKS Czarnocin - Relax Czerniewice 6-2
20 11:00 Kawaleria Tomaszów Mazowiecki - LKS Radzice 0-0
20 11:00 Błysk Aleksandrów - Olimpia Wola Załężna 2-4
20 11:00 Pionier Baby - Kasztelan Żarnów 3-4
20 14:00 LKS Białaczów - Luciążanka Przygłów 3-1
sobota, 06.05.2017
19 00:00 WOY Bukowiec Opoczyński - LKS Białaczów 0-3
21 00:00 WOY Bukowiec Opoczyński - Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 0-3
21 17:00 Luciążanka Przygłów - Polonia Rokiciny 1-5
niedziela, 07.05.2017
20 00:00 Polonia Rokiciny - WOY Bukowiec Opoczyński 3-0
21 12:00 Olimpia Wola Załężna - LKS Czarnocin 2-6
21 16:00 LKS Radzice - Błysk Aleksandrów 4-1
21 17:00 Relax Czerniewice - Skalnik Sulejów 4-2
21 17:00 Kasztelan Żarnów - LKS Białaczów 3-2
sobota, 13.05.2017
22 00:00 Błysk Aleksandrów - WOY Bukowiec Opoczyński 3-0
22 17:00 LKS Czarnocin - LKS Radzice 1-0
22 17:00 Kawaleria Tomaszów Mazowiecki - Luciążanka Przygłów 5-0
22 17:00 Skalnik Sulejów - Olimpia Wola Załężna 3-4
22 17:00 LKS Białaczów - Pionier Baby 2-4
niedziela, 14.05.2017
22 17:00 Polonia Rokiciny - Kasztelan Żarnów 3-2
sobota, 20.05.2017
23 00:00 WOY Bukowiec Opoczyński - LKS Czarnocin 0-3
23 17:00 Luciążanka Przygłów - Błysk Aleksandrów 1-0
23 17:00 Kasztelan Żarnów - Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 0-1
niedziela, 21.05.2017
23 12:00 Olimpia Wola Załężna - Relax Czerniewice 3-7
23 16:00 LKS Radzice - Skalnik Sulejów 3-2
23 17:00 Pionier Baby - Polonia Rokiciny 1-9
sobota, 27.05.2017
24 17:00 LKS Czarnocin - Luciążanka Przygłów 10-3
24 17:00 Kawaleria Tomaszów Mazowiecki - Pionier Baby 7-0
niedziela, 28.05.2017
24 17:00 Relax Czerniewice - LKS Radzice 3-2
24 17:00 Polonia Rokiciny - LKS Białaczów 5-0
24 18:00 Błysk Aleksandrów - Kasztelan Żarnów 1-3
niedziela, 04.06.2017
25 00:00 WOY Bukowiec Opoczyński - Relax Czerniewice 0-3
25 17:00 Pionier Baby - Błysk Aleksandrów 2-3
25 17:00 LKS Białaczów - Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 1-4
25 17:00 Luciążanka Przygłów - Skalnik Sulejów 1-2
25 17:00 LKS Radzice - Olimpia Wola Załężna 4-2
25 17:00 Kasztelan Żarnów - LKS Czarnocin 2-2
piątek, 09.06.2017
26 00:00 Olimpia Wola Załężna - WOY Bukowiec Opoczyński 3-0
26 19:00 Kawaleria Tomaszów Mazowiecki - Polonia Rokiciny 4-0
niedziela, 11.06.2017
26 17:00 LKS Czarnocin - Pionier Baby 10-0
26 17:00 Skalnik Sulejów - Kasztelan Żarnów 0-3
26 17:00 Błysk Aleksandrów - LKS Białaczów 5-4
26 17:00 Relax Czerniewice - Luciążanka Przygłów 3-8


:: Powered by JoomLeague - Version 2.0.37.8ed3e7c ::

GODZINY PRACY BIURA

OZPN Piotrków Trybunalski
ul. Wysoka 6
97-300 Piotrków Trybunalski

8:00-16:00
(poniedziałek-środa, piątek)

10:00-18:00
(czwartek)

KONTAKT

Tel: (044) 647-46-33
Tel/Fax: (044) 648-70-04

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Konto: PEKAO S.A. o/Piotrków Trybunalski
Nr 58 1240 3116 1111 0000 3503 6151

NIP: 771-16-99-587

Joomla Templates by Joomla51.com

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pliki cookie używane są dla zapewnienia poprawnego działania strony.

Akceptuję pliki cookies z tej witryny.