000 043 046 047 048 049 050 051

2016.11 12 kurs sedziowski

 

 
Kalendarz - Kalendarz

110 Mecze

piątek, 26.08.2016
1 16:00 UKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski - Concordia 1909 Piotrków Trybunalski 0-5
sobota, 27.08.2016
1 11:00 Szczerbiec Wolbórz - Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki 9-2
niedziela, 28.08.2016
1 17:00 Mazovia I Tomaszów Mazowiecki - Ceramika Opoczno 1-2
środa, 31.08.2016
1 17:00 Skalnik Sulejów - Polonia Piotrków Trybunalski 3-1
1 17:30 KS Paradyż - Włókniarz Moszczenica 2-8
sobota, 03.09.2016
2 11:00 Ceramika Opoczno - UKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski 7-1
2 11:00 Polonia Piotrków Trybunalski - Mazovia I Tomaszów Mazowiecki 3-1
2 13:30 Concordia 1909 Piotrków Trybunalski - KS Paradyż 2-0
niedziela, 04.09.2016
2 12:00 Włókniarz Moszczenica - Szczerbiec Wolbórz 8-2
środa, 07.09.2016
2 17:30 LKS Lubochnia - Skalnik Sulejów 2-5
piątek, 09.09.2016
3 16:00 UKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski - Polonia Piotrków Trybunalski 1-6
sobota, 10.09.2016
3 11:00 Szczerbiec Wolbórz - Concordia 1909 Piotrków Trybunalski 2-8
3 11:00 KS Paradyż - Ceramika Opoczno 1-6
niedziela, 11.09.2016
3 11:00 Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki - Włókniarz Moszczenica 1-5
3 13:00 Mazovia I Tomaszów Mazowiecki - LKS Lubochnia 12-0
sobota, 17.09.2016
4 11:00 Skalnik Sulejów - Mazovia I Tomaszów Mazowiecki 1-4
4 13:00 Ceramika Opoczno - Szczerbiec Wolbórz 5-0
4 13:30 Concordia 1909 Piotrków Trybunalski - Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki 10-0
niedziela, 18.09.2016
4 11:00 Polonia Piotrków Trybunalski - KS Paradyż 1-0
4 13:30 LKS Lubochnia - UKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski 0-0
piątek, 23.09.2016
5 16:00 Włókniarz Moszczenica - Concordia 1909 Piotrków Trybunalski 2-2
5 16:00 UKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski - Skalnik Sulejów 2-3
sobota, 24.09.2016
5 11:00 Szczerbiec Wolbórz - Polonia Piotrków Trybunalski 2-5
5 11:00 KS Paradyż - LKS Lubochnia 9-2
niedziela, 25.09.2016
5 11:00 Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki - Ceramika Opoczno 0-10
sobota, 01.10.2016
6 11:00 Skalnik Sulejów - KS Paradyż 3-2
6 11:00 Mazovia I Tomaszów Mazowiecki - UKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski 10-0
niedziela, 02.10.2016
6 11:00 Polonia Piotrków Trybunalski - Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki 13-3
6 13:30 LKS Lubochnia - Szczerbiec Wolbórz 3-7
poniedziałek, 03.10.2016
6 16:30 Ceramika Opoczno - Włókniarz Moszczenica 4-0
sobota, 08.10.2016
7 13:30 Concordia 1909 Piotrków Trybunalski - Ceramika Opoczno 1-1
niedziela, 09.10.2016
7 11:00 Szczerbiec Wolbórz - Skalnik Sulejów 3-2
7 11:00 KS Paradyż - Mazovia I Tomaszów Mazowiecki 2-3
7 11:00 Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki - LKS Lubochnia 1-1
poniedziałek, 10.10.2016
7 15:30 Włókniarz Moszczenica - Polonia Piotrków Trybunalski 0-4
piątek, 14.10.2016
8 16:00 UKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski - KS Paradyż 1-4
sobota, 15.10.2016
8 11:00 Polonia Piotrków Trybunalski - Concordia 1909 Piotrków Trybunalski 2-1
8 11:00 Skalnik Sulejów - Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki 4-1
8 16:00 Mazovia I Tomaszów Mazowiecki - Szczerbiec Wolbórz 5-1
niedziela, 16.10.2016
8 13:30 LKS Lubochnia - Włókniarz Moszczenica 0-9
sobota, 22.10.2016
9 12:30 Włókniarz Moszczenica - Skalnik Sulejów 5-0
9 13:30 Concordia 1909 Piotrków Trybunalski - LKS Lubochnia 7-0
niedziela, 23.10.2016
9 11:00 Szczerbiec Wolbórz - UKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski 2-1
9 13:00 Ceramika Opoczno - Polonia Piotrków Trybunalski 3-0
9 15:00 Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki - Mazovia I Tomaszów Mazowiecki 1-4
sobota, 29.10.2016
10 11:00 Skalnik Sulejów - Concordia 1909 Piotrków Trybunalski 1-1
10 11:00 KS Paradyż - Szczerbiec Wolbórz 5-0
niedziela, 30.10.2016
10 13:00 Mazovia I Tomaszów Mazowiecki - Włókniarz Moszczenica 2-2
10 13:30 LKS Lubochnia - Ceramika Opoczno 1-12
10 15:00 UKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski - Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki 3-0
sobota, 05.11.2016
11 10:00 Concordia 1909 Piotrków Trybunalski - Mazovia I Tomaszów Mazowiecki 0-1
11 11:00 Polonia Piotrków Trybunalski - LKS Lubochnia 9-1
niedziela, 06.11.2016
11 11:00 Włókniarz Moszczenica - UKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski 4-3
11 11:00 Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki - KS Paradyż 2-3
11 14:00 Ceramika Opoczno - Skalnik Sulejów 1-2
sobota, 01.04.2017
12 12:00 Concordia 1909 Piotrków Trybunalski - UKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski 2-2
niedziela, 02.04.2017
12 11:00 Polonia Piotrków Trybunalski - Skalnik Sulejów 0-0
12 15:00 Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki - Szczerbiec Wolbórz 3-0
poniedziałek, 03.04.2017
12 17:00 Ceramika Opoczno - Mazovia I Tomaszów Mazowiecki 3-0
12 17:00 Włókniarz Moszczenica - KS Paradyż 5-1
sobota, 08.04.2017
13 11:00 Szczerbiec Wolbórz - Włókniarz Moszczenica 0-10
13 11:00 KS Paradyż - Concordia 1909 Piotrków Trybunalski 2-1
13 11:00 Mazovia I Tomaszów Mazowiecki - Polonia Piotrków Trybunalski 4-0
niedziela, 09.04.2017
13 11:00 Skalnik Sulejów - LKS Lubochnia 2-0
czwartek, 13.04.2017
14 15:00 Ceramika Opoczno - KS Paradyż 4-0
14 15:00 Polonia Piotrków Trybunalski - UKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski 2-2
14 16:00 LKS Lubochnia - Mazovia I Tomaszów Mazowiecki 0-6
14 16:00 Włókniarz Moszczenica - Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki 9-1
14 16:00 Concordia 1909 Piotrków Trybunalski - Szczerbiec Wolbórz 4-1
piątek, 21.04.2017
15 16:00 UKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski - LKS Lubochnia 2-0
sobota, 22.04.2017
15 09:00 Mazovia I Tomaszów Mazowiecki - Skalnik Sulejów 0-1
15 11:00 Szczerbiec Wolbórz - Ceramika Opoczno 0-7
niedziela, 23.04.2017
15 15:00 Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki - Concordia 1909 Piotrków Trybunalski 0-5
sobota, 29.04.2017
16 13:30 Ceramika Opoczno - Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki 11-0
piątek, 05.05.2017
17 17:30 Włókniarz Moszczenica - Ceramika Opoczno 7-0
sobota, 06.05.2017
17 11:00 Szczerbiec Wolbórz - LKS Lubochnia 3-3
17 11:00 KS Paradyż - Skalnik Sulejów 0-1
niedziela, 07.05.2017
17 13:30 UKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski - Mazovia I Tomaszów Mazowiecki 0-3
17 15:00 Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki - Polonia Piotrków Trybunalski 2-4
poniedziałek, 08.05.2017
16 17:30 Concordia 1909 Piotrków Trybunalski - Włókniarz Moszczenica 1-2
wtorek, 09.05.2017
13 17:30 UKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski - Ceramika Opoczno 0-3
sobota, 13.05.2017
18 13:30 LKS Lubochnia - Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki 4-3
niedziela, 14.05.2017
18 11:00 Skalnik Sulejów - Szczerbiec Wolbórz 3-3
18 13:00 Polonia Piotrków Trybunalski - Włókniarz Moszczenica 3-0
18 13:00 Mazovia I Tomaszów Mazowiecki - KS Paradyż 4-1
poniedziałek, 15.05.2017
18 17:30 Ceramika Opoczno - Concordia 1909 Piotrków Trybunalski 2-1
środa, 17.05.2017
15 17:30 KS Paradyż - Polonia Piotrków Trybunalski 5-5
piątek, 19.05.2017
19 17:00 Włókniarz Moszczenica - LKS Lubochnia 9-0
sobota, 20.05.2017
19 11:00 Szczerbiec Wolbórz - Mazovia I Tomaszów Mazowiecki 0-11
19 13:30 Concordia 1909 Piotrków Trybunalski - Polonia Piotrków Trybunalski 2-2
niedziela, 21.05.2017
19 15:00 Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki - Skalnik Sulejów 0-3
wtorek, 23.05.2017
16 17:30 LKS Lubochnia - KS Paradyż 0-3
16 17:30 Skalnik Sulejów - UKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski 7-1
środa, 24.05.2017
16 17:00 Polonia Piotrków Trybunalski - Szczerbiec Wolbórz 5-0
sobota, 27.05.2017
20 11:00 UKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski - Szczerbiec Wolbórz 1-2
20 13:30 LKS Lubochnia - Concordia 1909 Piotrków Trybunalski 1-6
niedziela, 28.05.2017
20 11:00 Skalnik Sulejów - Włókniarz Moszczenica 1-5
20 14:00 Polonia Piotrków Trybunalski - Ceramika Opoczno 1-7
20 15:00 Mazovia I Tomaszów Mazowiecki - Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki 4-0
wtorek, 30.05.2017
19 17:30 KS Paradyż - UKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski 6-2
sobota, 03.06.2017
21 13:00 Ceramika Opoczno - LKS Lubochnia 12-0
21 13:00 Szczerbiec Wolbórz - KS Paradyż 2-6
21 13:00 Włókniarz Moszczenica - Mazovia I Tomaszów Mazowiecki 7-3
21 13:00 Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki - UKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski 1-2
21 13:00 Concordia 1909 Piotrków Trybunalski - Skalnik Sulejów 5-1
czwartek, 08.06.2017
22 17:30 LKS Lubochnia - Polonia Piotrków Trybunalski 2-3
sobota, 10.06.2017
22 09:00 Mazovia I Tomaszów Mazowiecki - Concordia 1909 Piotrków Trybunalski 1-3
22 13:00 Skalnik Sulejów - Ceramika Opoczno 0-4
22 13:00 KS Paradyż - Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki 7-2
22 13:00 UKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski - Włókniarz Moszczenica 1-3


:: Powered by JoomLeague - Version 2.0.37.8ed3e7c ::

GODZINY PRACY BIURA

OZPN Piotrków Trybunalski
ul. Wysoka 6
97-300 Piotrków Trybunalski

8:00-16:00
(poniedziałek-środa, piątek)

10:00-18:00
(czwartek)

KONTAKT

Tel: (044) 647-46-33
Tel/Fax: (044) 648-70-04

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Konto: PEKAO S.A. o/Piotrków Trybunalski
Nr 58 1240 3116 1111 0000 3503 6151

NIP: 771-16-99-587

Joomla Templates by Joomla51.com

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pliki cookie używane są dla zapewnienia poprawnego działania strony.

Akceptuję pliki cookies z tej witryny.