000 038 039 040 041

2016.11 12 kurs sedziowski

 

 
Kalendarz - Kalendarz

132 Mecze

sobota, 27.08.2016
1 11:00 Astoria Szczerców - Włókniarz Zelów 2-2
1 11:00 GKS Bełchatów SSA - Grabka Grabica 14-0
1 12:45 Omega Kleszczów - UKS RAP Radomsko 6-3
niedziela, 28.08.2016
1 10:00 LKS Wola Krzysztoporska - UKS APN Piotrków Trybunalski 0-18
1 11:00 UKS Gmina Rozprza - Concordia Piotrków Trybunalski 6-0
środa, 31.08.2016
1 11:00 MUKS Szóstka Radomsko - GUKS Gorzkowice 2-0
sobota, 03.09.2016
2 11:00 GUKS Gorzkowice - GKS Bełchatów SSA 2-1
2 11:00 Włókniarz Zelów - UKS Gmina Rozprza 0-5
2 12:00 LKS Wola Krzysztoporska - MUKS Szóstka Radomsko 0-7
niedziela, 04.09.2016
2 11:00 UKS RAP Radomsko - Astoria Szczerców 2-1
2 13:30 Grabka Grabica - Omega Kleszczów 1-1
piątek, 09.09.2016
3 16:30 Omega Kleszczów - GUKS Gorzkowice 1-4
sobota, 10.09.2016
3 11:00 Astoria Szczerców - Grabka Grabica 5-0
3 13:00 GKS Bełchatów SSA - LKS Wola Krzysztoporska 16-0
3 13:00 Concordia Piotrków Trybunalski - Włókniarz Zelów 1-6
niedziela, 11.09.2016
3 11:00 UKS Gmina Rozprza - UKS RAP Radomsko 2-4
3 13:00 MUKS Szóstka Radomsko - UKS APN Piotrków Trybunalski 3-0
środa, 14.09.2016
2 17:00 UKS APN Piotrków Trybunalski - Concordia Piotrków Trybunalski 6-0
sobota, 17.09.2016
4 11:00 GUKS Gorzkowice - Astoria Szczerców 9-1
4 12:00 LKS Wola Krzysztoporska - Omega Kleszczów 0-8
4 17:00 UKS APN Piotrków Trybunalski - Włókniarz Zelów 0-3
niedziela, 18.09.2016
4 11:00 UKS RAP Radomsko - Concordia Piotrków Trybunalski 1-1
4 13:00 MUKS Szóstka Radomsko - GKS Bełchatów SSA 4-0
4 16:00 Grabka Grabica - UKS Gmina Rozprza 1-2
sobota, 24.09.2016
5 11:00 Astoria Szczerców - LKS Wola Krzysztoporska 8-1
5 11:00 UKS Gmina Rozprza - GUKS Gorzkowice 2-6
5 12:45 Omega Kleszczów - MUKS Szóstka Radomsko 1-3
5 13:00 Concordia Piotrków Trybunalski - Grabka Grabica 1-0
5 14:30 GKS Bełchatów SSA - UKS APN Piotrków Trybunalski 3-0
niedziela, 25.09.2016
5 11:00 Włókniarz Zelów - UKS RAP Radomsko 2-3
sobota, 01.10.2016
6 11:00 GUKS Gorzkowice - Concordia Piotrków Trybunalski 2-0
6 12:00 LKS Wola Krzysztoporska - UKS Gmina Rozprza 1-8
6 17:00 UKS APN Piotrków Trybunalski - UKS RAP Radomsko 0-3
niedziela, 02.10.2016
6 11:00 GKS Bełchatów SSA - Omega Kleszczów 3-2
6 13:30 MUKS Szóstka Radomsko - Astoria Szczerców 2-0
6 16:00 Grabka Grabica - Włókniarz Zelów 0-3
sobota, 08.10.2016
7 11:00 Astoria Szczerców - GKS Bełchatów SSA 0-1
7 11:00 Concordia Piotrków Trybunalski - LKS Wola Krzysztoporska 4-0
7 11:00 UKS RAP Radomsko - Grabka Grabica 6-0
niedziela, 09.10.2016
7 11:00 Omega Kleszczów - UKS APN Piotrków Trybunalski 3-0
7 11:00 Włókniarz Zelów - GUKS Gorzkowice 0-3
7 11:00 UKS Gmina Rozprza - MUKS Szóstka Radomsko 0-1
sobota, 15.10.2016
8 10:30 GKS Bełchatów SSA - UKS Gmina Rozprza 4-1
8 11:00 GUKS Gorzkowice - UKS RAP Radomsko 1-4
8 12:00 LKS Wola Krzysztoporska - Włókniarz Zelów 0-3
8 16:00 UKS APN Piotrków Trybunalski - Grabka Grabica 0-3
niedziela, 16.10.2016
8 11:00 Omega Kleszczów - Astoria Szczerców 7-0
8 11:00 MUKS Szóstka Radomsko - Concordia Piotrków Trybunalski 3-0
sobota, 22.10.2016
9 11:00 Astoria Szczerców - UKS APN Piotrków Trybunalski 3-0
9 11:00 Grabka Grabica - GUKS Gorzkowice 0-2
9 11:00 Concordia Piotrków Trybunalski - GKS Bełchatów SSA 3-5
niedziela, 23.10.2016
9 11:00 Włókniarz Zelów - MUKS Szóstka Radomsko 0-4
9 11:00 UKS Gmina Rozprza - Omega Kleszczów 3-3
9 14:00 UKS RAP Radomsko - LKS Wola Krzysztoporska 11-0
sobota, 29.10.2016
10 00:00 UKS APN Piotrków Trybunalski - GUKS Gorzkowice 5-2
10 00:00 MUKS Szóstka Radomsko - UKS RAP Radomsko 2-0
10 11:00 Astoria Szczerców - UKS Gmina Rozprza 4-8
10 11:00 Omega Kleszczów - Concordia Piotrków Trybunalski 6-0
10 11:00 GKS Bełchatów SSA - Włókniarz Zelów 7-3
10 12:00 LKS Wola Krzysztoporska - Grabka Grabica 0-0
sobota, 05.11.2016
11 11:00 GUKS Gorzkowice - LKS Wola Krzysztoporska 9-1
11 11:00 UKS RAP Radomsko - GKS Bełchatów SSA 4-0
niedziela, 06.11.2016
11 11:00 Grabka Grabica - MUKS Szóstka Radomsko 0-5
11 11:00 Włókniarz Zelów - Omega Kleszczów 2-6
11 11:00 UKS Gmina Rozprza - UKS APN Piotrków Trybunalski 0-7
sobota, 12.11.2016
11 11:00 Concordia Piotrków Trybunalski - Astoria Szczerców 1-1
sobota, 01.04.2017
12 11:00 GUKS Gorzkowice - MUKS Szóstka Radomsko 0-6
12 11:00 Grabka Grabica - GKS Bełchatów SSA 3-0
12 11:00 UKS APN Piotrków Trybunalski - LKS Wola Krzysztoporska 10-0
12 14:00 UKS RAP Radomsko - Omega Kleszczów 1-0
niedziela, 02.04.2017
12 00:00 Concordia Piotrków Trybunalski - UKS Gmina Rozprza 0-3
12 11:00 Włókniarz Zelów - Astoria Szczerców 0-1
piątek, 07.04.2017
13 17:00 Astoria Szczerców - UKS RAP Radomsko 1-1
sobota, 08.04.2017
13 00:00 Concordia Piotrków Trybunalski - UKS APN Piotrków Trybunalski 0-3
13 11:00 MUKS Szóstka Radomsko - LKS Wola Krzysztoporska 7-0
niedziela, 09.04.2017
13 10:00 GKS Bełchatów SSA - GUKS Gorzkowice 6-2
13 11:00 Omega Kleszczów - Grabka Grabica 1-0
13 13:00 UKS Gmina Rozprza - Włókniarz Zelów 4-1
czwartek, 13.04.2017
14 11:00 LKS Wola Krzysztoporska - GKS Bełchatów SSA 1-7
14 13:00 Grabka Grabica - Astoria Szczerców 1-3
14 14:00 UKS RAP Radomsko - UKS Gmina Rozprza 3-2
14 15:00 GUKS Gorzkowice - Omega Kleszczów 3-4
piątek, 14.04.2017
14 14:30 UKS APN Piotrków Trybunalski - MUKS Szóstka Radomsko 1-2
sobota, 15.04.2017
14 11:00 Włókniarz Zelów - Concordia Piotrków Trybunalski 3-0
piątek, 21.04.2017
15 17:00 Astoria Szczerców - GUKS Gorzkowice 1-4
sobota, 22.04.2017
15 00:00 Concordia Piotrków Trybunalski - UKS RAP Radomsko 0-3
15 12:00 Omega Kleszczów - LKS Wola Krzysztoporska 7-0
15 17:00 GKS Bełchatów SSA - MUKS Szóstka Radomsko 1-3
niedziela, 23.04.2017
15 11:00 Włókniarz Zelów - UKS APN Piotrków Trybunalski 0-7
15 11:00 UKS Gmina Rozprza - Grabka Grabica 0-0
sobota, 29.04.2017
16 00:00 Grabka Grabica - Concordia Piotrków Trybunalski 3-0
16 11:00 LKS Wola Krzysztoporska - Astoria Szczerców 0-1
16 11:00 MUKS Szóstka Radomsko - Omega Kleszczów 2-1
16 15:00 GUKS Gorzkowice - UKS Gmina Rozprza 4-3
czwartek, 04.05.2017
18 17:00 GUKS Gorzkowice - Włókniarz Zelów 6-3
sobota, 06.05.2017
17 00:00 Concordia Piotrków Trybunalski - GUKS Gorzkowice 0-3
niedziela, 07.05.2017
17 13:00 UKS Gmina Rozprza - LKS Wola Krzysztoporska 12-0
17 14:00 Włókniarz Zelów - Grabka Grabica 2-1
17 14:00 UKS RAP Radomsko - UKS APN Piotrków Trybunalski 0-3
poniedziałek, 08.05.2017
17 17:00 Omega Kleszczów - GKS Bełchatów SSA 0-4
17 18:00 Astoria Szczerców - MUKS Szóstka Radomsko 1-1
sobota, 13.05.2017
18 00:00 LKS Wola Krzysztoporska - Concordia Piotrków Trybunalski 3-0
18 11:00 UKS APN Piotrków Trybunalski - Omega Kleszczów 1-1
18 11:00 MUKS Szóstka Radomsko - UKS Gmina Rozprza 4-1
18 13:00 Grabka Grabica - UKS RAP Radomsko 1-6
18 15:00 GKS Bełchatów SSA - Astoria Szczerców 1-5
piątek, 19.05.2017
19 17:00 Włókniarz Zelów - LKS Wola Krzysztoporska 8-0
sobota, 20.05.2017
19 00:00 Concordia Piotrków Trybunalski - MUKS Szóstka Radomsko 0-3
19 14:00 Grabka Grabica - UKS APN Piotrków Trybunalski 0-5
19 14:00 UKS RAP Radomsko - GUKS Gorzkowice 0-1
niedziela, 21.05.2017
19 13:00 UKS Gmina Rozprza - GKS Bełchatów SSA 1-4
poniedziałek, 22.05.2017
19 17:00 Astoria Szczerców - Omega Kleszczów 0-1
środa, 24.05.2017
16 17:00 UKS RAP Radomsko - Włókniarz Zelów 9-0
sobota, 27.05.2017
20 11:00 GUKS Gorzkowice - Grabka Grabica 6-0
20 11:00 LKS Wola Krzysztoporska - UKS RAP Radomsko 1-9
20 11:00 UKS APN Piotrków Trybunalski - Astoria Szczerców 6-0
20 11:00 MUKS Szóstka Radomsko - Włókniarz Zelów 5-0
niedziela, 28.05.2017
20 00:00 GKS Bełchatów SSA - Concordia Piotrków Trybunalski 3-0
poniedziałek, 29.05.2017
20 17:30 Omega Kleszczów - UKS Gmina Rozprza 5-1
środa, 31.05.2017
16 17:30 UKS APN Piotrków Trybunalski - GKS Bełchatów SSA 5-0
sobota, 03.06.2017
21 00:00 Concordia Piotrków Trybunalski - Omega Kleszczów 0-3
21 11:00 GUKS Gorzkowice - UKS APN Piotrków Trybunalski 1-5
21 13:00 Grabka Grabica - LKS Wola Krzysztoporska 1-0
21 13:00 Włókniarz Zelów - GKS Bełchatów SSA 2-3
21 13:00 UKS RAP Radomsko - MUKS Szóstka Radomsko 0-1
21 13:00 UKS Gmina Rozprza - Astoria Szczerców 2-4
sobota, 10.06.2017
22 00:00 Astoria Szczerców - Concordia Piotrków Trybunalski 3-0
22 11:00 UKS APN Piotrków Trybunalski - UKS Gmina Rozprza 5-3
22 13:00 LKS Wola Krzysztoporska - GUKS Gorzkowice 0-8
22 13:00 Omega Kleszczów - Włókniarz Zelów 4-1
22 13:00 GKS Bełchatów SSA - UKS RAP Radomsko 0-2
22 13:00 MUKS Szóstka Radomsko - Grabka Grabica 5-1


:: Powered by JoomLeague - Version 2.0.37.8ed3e7c ::

GODZINY PRACY BIURA

OZPN Piotrków Trybunalski
ul. Wysoka 6
97-300 Piotrków Trybunalski

8:00-16:00
(poniedziałek-środa, piątek)

10:00-18:00
(czwartek)

KONTAKT

Tel: (044) 647-46-33
Tel/Fax: (044) 648-70-04

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Konto: PEKAO S.A. o/Piotrków Trybunalski
Nr 58 1240 3116 1111 0000 3503 6151

NIP: 771-16-99-587

Joomla Templates by Joomla51.com

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pliki cookie używane są dla zapewnienia poprawnego działania strony.

Akceptuję pliki cookies z tej witryny.