000 043 046 047 048 049 050 051

2016.11 12 kurs sedziowski

 

 
Kalendarz - Kalendarz

72 Mecze

sobota, 03.09.2016
1 11:00 LKS Radzice - Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki 4-7
1 13:00 RKS Rzeczyca - MGKS Drzewica 6-2
niedziela, 04.09.2016
1 11:00 Kasztelan Żarnów - Stal Niewiadów 4-1
1 15:30 Olimpia Wola Załężna - LKS Mniszków 2-0
sobota, 10.09.2016
2 11:00 Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki - Olimpia Wola Załężna 1-3
2 11:00 Stal Niewiadów - RKS Rzeczyca 1-2
niedziela, 11.09.2016
2 11:00 LKS Mniszków - Kasztelan Żarnów 0-6
poniedziałek, 12.09.2016
2 17:15 Ceramika Opoczno - MGKS Drzewica 4-0
sobota, 17.09.2016
3 11:00 Kasztelan Żarnów - Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki 3-0
3 11:00 LKS Radzice - Ceramika Opoczno 0-8
niedziela, 18.09.2016
3 11:00 MGKS Drzewica - Stal Niewiadów 1-1
3 13:00 RKS Rzeczyca - LKS Mniszków 1-0
sobota, 24.09.2016
4 11:00 Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki - RKS Rzeczyca 2-5
4 11:00 LKS Mniszków - MGKS Drzewica 3-4
4 11:00 LKS Radzice - Olimpia Wola Załężna 0-3
niedziela, 25.09.2016
4 16:30 Ceramika Opoczno - Stal Niewiadów 1-2
sobota, 01.10.2016
5 11:00 MGKS Drzewica - Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki 4-2
5 11:00 Stal Niewiadów - LKS Mniszków 4-0
niedziela, 02.10.2016
5 11:00 Kasztelan Żarnów - LKS Radzice 3-0
5 15:30 Olimpia Wola Załężna - Ceramika Opoczno 1-4
sobota, 08.10.2016
6 10:00 Ceramika Opoczno - LKS Mniszków 4-1
6 11:00 Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki - Stal Niewiadów 0-4
6 11:00 LKS Radzice - RKS Rzeczyca 2-1
niedziela, 09.10.2016
6 15:30 Olimpia Wola Załężna - Kasztelan Żarnów 1-2
sobota, 15.10.2016
7 11:00 Kasztelan Żarnów - Ceramika Opoczno 4-3
7 11:00 LKS Mniszków - Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki 1-5
niedziela, 16.10.2016
7 11:00 MGKS Drzewica - LKS Radzice 4-1
7 13:00 RKS Rzeczyca - Olimpia Wola Załężna 6-0
sobota, 22.10.2016
8 11:00 Ceramika Opoczno - Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki 3-1
8 11:00 Olimpia Wola Załężna - MGKS Drzewica 2-3
8 11:00 LKS Radzice - Stal Niewiadów 2-1
niedziela, 23.10.2016
8 11:00 Kasztelan Żarnów - RKS Rzeczyca 1-0
sobota, 29.10.2016
9 11:00 LKS Mniszków - LKS Radzice 2-3
9 11:00 MGKS Drzewica - Kasztelan Żarnów 4-1
9 11:00 Stal Niewiadów - Olimpia Wola Załężna 5-1
9 12:00 RKS Rzeczyca - Ceramika Opoczno 0-0
sobota, 01.04.2017
10 11:00 Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki - LKS Radzice 4-2
10 11:00 LKS Mniszków - Olimpia Wola Załężna 1-1
10 11:00 MGKS Drzewica - RKS Rzeczyca 5-1
10 11:00 Stal Niewiadów - Kasztelan Żarnów 1-0
sobota, 08.04.2017
11 11:00 MGKS Drzewica - Ceramika Opoczno 1-1
niedziela, 09.04.2017
11 12:00 RKS Rzeczyca - Stal Niewiadów 0-1
11 16:00 Kasztelan Żarnów - LKS Mniszków 5-1
11 16:00 Olimpia Wola Załężna - Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki 1-6
czwartek, 13.04.2017
12 12:00 Ceramika Opoczno - LKS Radzice 1-0
sobota, 22.04.2017
12 11:00 LKS Mniszków - RKS Rzeczyca 4-1
12 11:00 Stal Niewiadów - MGKS Drzewica 0-3
niedziela, 23.04.2017
12 17:00 Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki - Kasztelan Żarnów 0-1
sobota, 29.04.2017
13 11:00 MGKS Drzewica - LKS Mniszków 7-0
niedziela, 30.04.2017
13 11:00 Stal Niewiadów - Ceramika Opoczno 0-2
13 11:00 RKS Rzeczyca - Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki 2-2
piątek, 05.05.2017
14 17:00 Ceramika Opoczno - Olimpia Wola Załężna 2-0
sobota, 06.05.2017
14 11:00 Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki - MGKS Drzewica 1-1
14 11:00 LKS Mniszków - Stal Niewiadów 0-3
14 11:00 LKS Radzice - Kasztelan Żarnów 0-3
sobota, 13.05.2017
15 11:00 LKS Mniszków - Ceramika Opoczno 1-2
15 13:00 Stal Niewiadów - Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki 1-1
niedziela, 14.05.2017
15 00:00 RKS Rzeczyca - LKS Radzice 3-0
15 16:00 Kasztelan Żarnów - Olimpia Wola Załężna 6-0
piątek, 19.05.2017
16 18:00 Ceramika Opoczno - Kasztelan Żarnów 1-3
sobota, 20.05.2017
16 11:00 Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki - LKS Mniszków 4-0
16 11:00 LKS Radzice - MGKS Drzewica 0-3
niedziela, 21.05.2017
16 16:00 Olimpia Wola Załężna - RKS Rzeczyca 0-3
wtorek, 23.05.2017
13 17:30 Olimpia Wola Załężna - LKS Radzice 3-2
niedziela, 28.05.2017
17 11:00 Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki - Ceramika Opoczno 1-3
17 11:00 MGKS Drzewica - Olimpia Wola Załężna 8-0
17 11:00 Stal Niewiadów - LKS Radzice 5-0
17 11:00 RKS Rzeczyca - Kasztelan Żarnów 2-3
niedziela, 04.06.2017
18 11:00 Kasztelan Żarnów - MGKS Drzewica 6-1
18 11:00 Ceramika Opoczno - RKS Rzeczyca 3-0
18 11:00 Olimpia Wola Załężna - Stal Niewiadów 2-6
18 11:00 LKS Radzice - LKS Mniszków 3-0


:: Powered by JoomLeague - Version 2.0.37.8ed3e7c ::

GODZINY PRACY BIURA

OZPN Piotrków Trybunalski
ul. Wysoka 6
97-300 Piotrków Trybunalski

8:00-16:00
(poniedziałek-środa, piątek)

10:00-18:00
(czwartek)

KONTAKT

Tel: (044) 647-46-33
Tel/Fax: (044) 648-70-04

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Konto: PEKAO S.A. o/Piotrków Trybunalski
Nr 58 1240 3116 1111 0000 3503 6151

NIP: 771-16-99-587

Joomla Templates by Joomla51.com

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pliki cookie używane są dla zapewnienia poprawnego działania strony.

Akceptuję pliki cookies z tej witryny.