000 043 046 047 048 049 050 051

2016.11 12 kurs sedziowski

 

 
Kalendarz - Kalendarz

89 Mecze

sobota, 27.08.2016
1 12:00 Start Niechcice (k) - UKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski (k) 0-3
1 14:00 LKS Mierzyn - Włókniarz Moszczenica 0-3
środa, 31.08.2016
1 17:00 Polonia Piotrków Trybunalski - UKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski 0-4
piątek, 02.09.2016
2 17:00 Włókniarz Moszczenica - Luciążanka Przygłów 17-0
sobota, 03.09.2016
2 14:00 Szczerbiec Wolbórz - Polonia Piotrków Trybunalski 3-4
niedziela, 04.09.2016
2 11:00 GKS Bełchatów II SSA - Start Niechcice (k) 3-0
sobota, 10.09.2016
3 11:00 LKS Mierzyn - UKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski (k) 0-2
niedziela, 11.09.2016
3 11:00 Polonia Piotrków Trybunalski - Włókniarz Moszczenica 1-1
3 12:00 Luciążanka Przygłów - UKS APN Piotrków Trybunalski 0-15
3 13:00 UKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski - Szczerbiec Wolbórz 9-1
sobota, 17.09.2016
4 00:00 UKS APN Piotrków Trybunalski - Polonia Piotrków Trybunalski 0-3
4 14:30 Włókniarz Moszczenica - UKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski 0-1
niedziela, 18.09.2016
4 11:00 UKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski (k) - Luciążanka Przygłów 4-1
4 13:00 GKS Bełchatów II SSA - LKS Mierzyn 5-0
sobota, 24.09.2016
5 11:00 LKS Mierzyn - Start Niechcice (k) 4-0
5 13:00 Szczerbiec Wolbórz - Włókniarz Moszczenica 0-4
niedziela, 25.09.2016
5 12:00 Luciążanka Przygłów - GKS Bełchatów II SSA 2-9
5 13:00 UKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski - UKS APN Piotrków Trybunalski 3-0
5 14:00 Polonia Piotrków Trybunalski - UKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski (k) 0-0
piątek, 30.09.2016
6 16:00 UKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski (k) - UKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski 0-3
6 17:30 UKS APN Piotrków Trybunalski - Szczerbiec Wolbórz 5-0
sobota, 01.10.2016
6 11:00 GKS Bełchatów II SSA - Polonia Piotrków Trybunalski 6-0
6 12:00 Start Niechcice (k) - Luciążanka Przygłów 0-3
środa, 05.10.2016
2 16:30 UKS APN Piotrków Trybunalski - LKS Mierzyn 16-0
piątek, 07.10.2016
7 15:30 Włókniarz Moszczenica - UKS APN Piotrków Trybunalski 0-3
sobota, 08.10.2016
7 12:00 Szczerbiec Wolbórz - UKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski (k) 1-1
niedziela, 09.10.2016
7 11:00 UKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski - GKS Bełchatów II SSA 5-2
7 13:00 Polonia Piotrków Trybunalski - Start Niechcice (k) 4-1
sobota, 15.10.2016
8 10:30 GKS Bełchatów II SSA - Szczerbiec Wolbórz 4-1
8 11:00 LKS Mierzyn - Luciążanka Przygłów 3-4
8 12:00 Start Niechcice (k) - UKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski 0-5
niedziela, 16.10.2016
8 15:00 UKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski (k) - Włókniarz Moszczenica 0-2
piątek, 21.10.2016
9 17:30 UKS APN Piotrków Trybunalski - UKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski (k) 3-0
sobota, 22.10.2016
9 11:00 Włókniarz Moszczenica - GKS Bełchatów II SSA 3-4
9 12:00 Szczerbiec Wolbórz - Start Niechcice (k) 16-0
niedziela, 23.10.2016
9 13:00 Polonia Piotrków Trybunalski - LKS Mierzyn 4-0
sobota, 29.10.2016
10 11:00 LKS Mierzyn - UKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski 0-8
10 12:00 Start Niechcice (k) - Włókniarz Moszczenica 0-12
10 14:30 GKS Bełchatów II SSA - UKS APN Piotrków Trybunalski 1-6
niedziela, 30.10.2016
10 12:00 Luciążanka Przygłów - Polonia Piotrków Trybunalski 2-5
piątek, 04.11.2016
11 17:30 UKS APN Piotrków Trybunalski - Start Niechcice (k) 6-0
11 18:00 Szczerbiec Wolbórz - LKS Mierzyn 4-2
niedziela, 06.11.2016
11 11:00 UKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski - Luciążanka Przygłów 12-0
11 13:00 UKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski (k) - GKS Bełchatów II SSA 1-1
piątek, 31.03.2017
12 17:00 Włókniarz Moszczenica - LKS Mierzyn 7-0
sobota, 01.04.2017
12 13:00 Szczerbiec Wolbórz - Luciążanka Przygłów 6-1
niedziela, 02.04.2017
12 00:00 UKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski (k) - Start Niechcice (k) 3-0
12 16:00 UKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski - Polonia Piotrków Trybunalski 5-0
sobota, 08.04.2017
13 11:00 LKS Mierzyn - UKS APN Piotrków Trybunalski 1-11
niedziela, 09.04.2017
13 00:00 Start Niechcice (k) - GKS Bełchatów II SSA 0-3
13 13:00 Luciążanka Przygłów - Włókniarz Moszczenica 0-5
13 14:00 Polonia Piotrków Trybunalski - Szczerbiec Wolbórz 0-7
piątek, 14.04.2017
14 11:00 UKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski (k) - LKS Mierzyn 1-2
14 15:00 Włókniarz Moszczenica - Polonia Piotrków Trybunalski 5-0
14 17:00 Szczerbiec Wolbórz - UKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski 1-3
14 17:30 UKS APN Piotrków Trybunalski - Luciążanka Przygłów 10-0
sobota, 22.04.2017
15 11:00 LKS Mierzyn - GKS Bełchatów II SSA 0-4
niedziela, 23.04.2017
15 11:00 Polonia Piotrków Trybunalski - UKS APN Piotrków Trybunalski 0-15
15 14:00 Luciążanka Przygłów - UKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski (k) 0-2
15 16:00 UKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski - Włókniarz Moszczenica 1-1
sobota, 29.04.2017
16 15:00 Włókniarz Moszczenica - Szczerbiec Wolbórz 8-1
niedziela, 30.04.2017
16 00:00 Start Niechcice (k) - LKS Mierzyn 0-3
16 13:00 GKS Bełchatów II SSA - Luciążanka Przygłów 2-0
środa, 03.05.2017
17 00:00 Luciążanka Przygłów - Start Niechcice (k) 3-0
17 11:00 Polonia Piotrków Trybunalski - GKS Bełchatów II SSA 0-6
17 13:00 Szczerbiec Wolbórz - UKS APN Piotrków Trybunalski 1-4
czwartek, 04.05.2017
17 17:30 UKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski - UKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski (k) 3-0
sobota, 06.05.2017
18 00:00 Start Niechcice (k) - Polonia Piotrków Trybunalski 0-3
18 12:00 UKS APN Piotrków Trybunalski - Włókniarz Moszczenica 7-1
niedziela, 07.05.2017
18 16:00 UKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski (k) - Szczerbiec Wolbórz 3-5
18 17:00 GKS Bełchatów II SSA - UKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski 1-5
środa, 10.05.2017
16 17:30 UKS APN Piotrków Trybunalski - UKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski 3-2
sobota, 13.05.2017
19 11:00 Szczerbiec Wolbórz - GKS Bełchatów II SSA 2-4
19 14:00 Włókniarz Moszczenica - UKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski (k) 4-0
19 14:00 Luciążanka Przygłów - LKS Mierzyn 2-2
niedziela, 14.05.2017
19 00:00 UKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski - Start Niechcice (k) 3-0
wtorek, 16.05.2017
16 17:30 UKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski (k) - Polonia Piotrków Trybunalski 1-0
piątek, 19.05.2017
20 16:00 UKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski (k) - UKS APN Piotrków Trybunalski 0-1
sobota, 20.05.2017
20 11:00 LKS Mierzyn - Polonia Piotrków Trybunalski 9-0
20 15:00 GKS Bełchatów II SSA - Włókniarz Moszczenica 1-0
niedziela, 21.05.2017
20 00:00 Start Niechcice (k) - Szczerbiec Wolbórz 0-3
niedziela, 28.05.2017
21 00:00 Włókniarz Moszczenica - Start Niechcice (k) 3-0
21 11:00 Polonia Piotrków Trybunalski - Luciążanka Przygłów 2-1
21 11:00 UKS APN Piotrków Trybunalski - GKS Bełchatów II SSA 6-0
21 11:00 UKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski - LKS Mierzyn 8-0
sobota, 03.06.2017
22 00:00 Start Niechcice (k) - UKS APN Piotrków Trybunalski 0-3
niedziela, 04.06.2017
22 11:00 LKS Mierzyn - Szczerbiec Wolbórz 1-3
22 11:00 Luciążanka Przygłów - UKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski 0-12
22 11:00 GKS Bełchatów II SSA - UKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski (k) 3-3


:: Powered by JoomLeague - Version 2.0.37.8ed3e7c ::

GODZINY PRACY BIURA

OZPN Piotrków Trybunalski
ul. Wysoka 6
97-300 Piotrków Trybunalski

8:00-16:00
(poniedziałek-środa, piątek)

10:00-18:00
(czwartek)

KONTAKT

Tel: (044) 647-46-33
Tel/Fax: (044) 648-70-04

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Konto: PEKAO S.A. o/Piotrków Trybunalski
Nr 58 1240 3116 1111 0000 3503 6151

NIP: 771-16-99-587

Joomla Templates by Joomla51.com

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pliki cookie używane są dla zapewnienia poprawnego działania strony.

Akceptuję pliki cookies z tej witryny.