000 052 053 054 055 056 057

Kurs sędziowski

 

 
Kalendarz - Kalendarz

90 Mecze

sobota, 03.09.2016
1 10:00 LUKS Gomunice - Astoria Szczerców 0-4
1 11:00 Pilica Przedbórz - RAP Radomsko 1-9
niedziela, 04.09.2016
1 11:00 Polonia Gorzędów - Piotrcovia II Piotrków Trybunalski 3-0
1 14:00 Zjednoczeni Gmina Bełchatów - GKS Bełchatów SSA 0-2
1 14:30 VIS Gidle - Świt Kamieńsk 2-1
sobota, 10.09.2016
2 11:00 Świt Kamieńsk - Polonia Gorzędów 8-1
2 11:00 RAP Radomsko - Astoria Szczerców 7-1
2 16:00 Pilica Przedbórz - Zjednoczeni Gmina Bełchatów 7-1
sobota, 17.09.2016
3 11:00 Astoria Szczerców - Piotrcovia II Piotrków Trybunalski 5-5
3 12:00 VIS Gidle - Pilica Przedbórz 0-1
niedziela, 18.09.2016
3 11:00 Polonia Gorzędów - GKS Bełchatów SSA 0-12
3 11:00 LUKS Gomunice - Świt Kamieńsk 1-1
3 13:00 Zjednoczeni Gmina Bełchatów - RAP Radomsko 0-11
środa, 21.09.2016
2 16:00 Piotrcovia II Piotrków Trybunalski - LUKS Gomunice 5-0
2 17:00 GKS Bełchatów SSA - VIS Gidle 12-1
sobota, 24.09.2016
4 10:00 Świt Kamieńsk - Astoria Szczerców 0-5
4 11:00 GKS Bełchatów SSA - LUKS Gomunice 8-0
4 13:00 Pilica Przedbórz - Polonia Gorzędów 4-0
4 14:00 RAP Radomsko - Piotrcovia II Piotrków Trybunalski 9-0
sobota, 01.10.2016
5 11:00 Astoria Szczerców - GKS Bełchatów SSA 0-4
5 11:00 Polonia Gorzędów - Zjednoczeni Gmina Bełchatów 3-5
5 12:00 VIS Gidle - RAP Radomsko 1-7
niedziela, 02.10.2016
5 11:00 LUKS Gomunice - Pilica Przedbórz 0-3
5 15:00 Piotrcovia II Piotrków Trybunalski - Świt Kamieńsk 3-5
czwartek, 06.10.2016
6 17:00 GKS Bełchatów SSA - Piotrcovia II Piotrków Trybunalski 11-0
sobota, 08.10.2016
6 11:00 Zjednoczeni Gmina Bełchatów - LUKS Gomunice 8-1
6 11:00 Pilica Przedbórz - Astoria Szczerców 0-1
6 12:00 VIS Gidle - Polonia Gorzędów 1-2
6 14:00 RAP Radomsko - Świt Kamieńsk 8-0
czwartek, 13.10.2016
7 16:00 Świt Kamieńsk - GKS Bełchatów SSA 0-11
sobota, 15.10.2016
7 11:00 LUKS Gomunice - VIS Gidle 1-2
7 14:00 Astoria Szczerców - Zjednoczeni Gmina Bełchatów 0-1
niedziela, 16.10.2016
7 11:00 Polonia Gorzędów - RAP Radomsko 0-8
7 13:00 Piotrcovia II Piotrków Trybunalski - Pilica Przedbórz 0-3
sobota, 22.10.2016
8 11:00 Polonia Gorzędów - LUKS Gomunice 6-1
8 11:00 Zjednoczeni Gmina Bełchatów - Piotrcovia II Piotrków Trybunalski 9-0
8 12:00 VIS Gidle - Astoria Szczerców 3-0
8 12:00 Pilica Przedbórz - Świt Kamieńsk 4-0
8 14:00 RAP Radomsko - GKS Bełchatów SSA 1-1
sobota, 29.10.2016
9 11:00 LUKS Gomunice - RAP Radomsko 0-10
9 13:30 Astoria Szczerców - Polonia Gorzędów 1-0
niedziela, 30.10.2016
9 11:00 GKS Bełchatów SSA - Pilica Przedbórz 3-0
9 11:00 Świt Kamieńsk - Zjednoczeni Gmina Bełchatów 3-0
9 13:00 Piotrcovia II Piotrków Trybunalski - VIS Gidle 3-3
sobota, 05.11.2016
4 12:00 Zjednoczeni Gmina Bełchatów - VIS Gidle 4-0
sobota, 01.04.2017
10 00:00 Astoria Szczerców - LUKS Gomunice 3-0
10 11:00 RAP Radomsko - Pilica Przedbórz 4-0
10 13:00 Świt Kamieńsk - VIS Gidle 4-1
niedziela, 02.04.2017
10 10:30 GKS Bełchatów SSA - Zjednoczeni Gmina Bełchatów 11-0
10 13:30 Piotrcovia II Piotrków Trybunalski - Polonia Gorzędów 3-0
czwartek, 06.04.2017
11 17:00 VIS Gidle - GKS Bełchatów SSA 0-10
sobota, 08.04.2017
11 11:00 Polonia Gorzędów - Świt Kamieńsk 2-2
11 11:00 Zjednoczeni Gmina Bełchatów - Pilica Przedbórz 4-1
11 13:00 Astoria Szczerców - RAP Radomsko 0-7
niedziela, 09.04.2017
11 00:00 LUKS Gomunice - Piotrcovia II Piotrków Trybunalski 0-3
czwartek, 20.04.2017
12 18:00 GKS Bełchatów SSA - Polonia Gorzędów 13-1
sobota, 22.04.2017
12 00:00 Świt Kamieńsk - LUKS Gomunice 3-0
12 11:00 RAP Radomsko - Zjednoczeni Gmina Bełchatów 5-1
niedziela, 23.04.2017
12 13:30 Piotrcovia II Piotrków Trybunalski - Astoria Szczerców 3-1
sobota, 29.04.2017
13 00:00 LUKS Gomunice - GKS Bełchatów SSA 0-3
niedziela, 30.04.2017
13 11:00 Astoria Szczerców - Świt Kamieńsk 2-0
sobota, 06.05.2017
14 00:00 Pilica Przedbórz - LUKS Gomunice 3-0
14 11:00 Zjednoczeni Gmina Bełchatów - Polonia Gorzędów 0-0
14 11:00 Świt Kamieńsk - Piotrcovia II Piotrków Trybunalski 4-3
14 13:00 GKS Bełchatów SSA - Astoria Szczerców 5-1
niedziela, 07.05.2017
14 11:00 RAP Radomsko - VIS Gidle 5-0
środa, 10.05.2017
13 17:00 Polonia Gorzędów - Pilica Przedbórz 3-1
sobota, 13.05.2017
15 10:00 Astoria Szczerców - Pilica Przedbórz 3-1
15 11:00 Polonia Gorzędów - VIS Gidle 0-4
15 11:00 Świt Kamieńsk - RAP Radomsko 1-9
niedziela, 14.05.2017
15 00:00 LUKS Gomunice - Zjednoczeni Gmina Bełchatów 0-3
15 13:30 Piotrcovia II Piotrków Trybunalski - GKS Bełchatów SSA 0-4
wtorek, 16.05.2017
12 17:00 Pilica Przedbórz - VIS Gidle 1-2
środa, 17.05.2017
13 17:00 Piotrcovia II Piotrków Trybunalski - RAP Radomsko 0-7
piątek, 19.05.2017
16 17:00 Zjednoczeni Gmina Bełchatów - Astoria Szczerców 0-2
sobota, 20.05.2017
16 00:00 VIS Gidle - LUKS Gomunice 3-0
16 11:00 Pilica Przedbórz - Piotrcovia II Piotrków Trybunalski 3-3
16 11:00 RAP Radomsko - Polonia Gorzędów 3-0
16 13:00 GKS Bełchatów SSA - Świt Kamieńsk 15-0
piątek, 26.05.2017
17 17:30 Piotrcovia II Piotrków Trybunalski - Zjednoczeni Gmina Bełchatów 1-3
17 19:00 GKS Bełchatów SSA - RAP Radomsko 4-1
niedziela, 28.05.2017
17 00:00 LUKS Gomunice - Polonia Gorzędów 0-3
17 11:00 Astoria Szczerców - VIS Gidle 2-3
poniedziałek, 29.05.2017
17 17:30 Świt Kamieńsk - Pilica Przedbórz 1-1
czwartek, 01.06.2017
13 17:30 VIS Gidle - Zjednoczeni Gmina Bełchatów 4-1
niedziela, 04.06.2017
18 00:00 RAP Radomsko - LUKS Gomunice 3-0
18 11:00 Polonia Gorzędów - Astoria Szczerców 1-2
18 11:00 VIS Gidle - Piotrcovia II Piotrków Trybunalski 4-3
18 11:00 Zjednoczeni Gmina Bełchatów - Świt Kamieńsk 0-1
18 11:00 Pilica Przedbórz - GKS Bełchatów SSA 0-3


:: Powered by JoomLeague - Version 2.0.37.8ed3e7c ::

GODZINY PRACY BIURA

OZPN Piotrków Trybunalski
ul. Wysoka 6
97-300 Piotrków Trybunalski

8:00-16:00
(poniedziałek-środa, piątek)

10:00-18:00
(czwartek)

KONTAKT

Tel: (044) 647-46-33
Tel/Fax: (044) 648-70-04

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Konto: PEKAO S.A. o/Piotrków Trybunalski
Nr 58 1240 3116 1111 0000 3503 6151

NIP: 771-16-99-587

Joomla Templates by Joomla51.com

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pliki cookie używane są dla zapewnienia poprawnego działania strony.

Akceptuję pliki cookies z tej witryny.