000 038 039 040 041

2016.11 12 kurs sedziowski

 

 
Kalendarz - Kalendarz

72 Mecze

sobota, 03.09.2016
1 11:00 LKS Mniszków - KS Paradyż 2-4
1 11:00 Mechanik Radomsko - UKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski 1-2
niedziela, 04.09.2016
1 11:00 Polonia Piotrków Trybunalski - Zjednoczeni Gmina Bełchatów 2-2
1 13:00 WOY Bukowiec Opoczyński - Szczerbiec Wolbórz 4-1
sobota, 10.09.2016
2 00:00 MUKS Szóstka Radomsko - Mechanik Radomsko 1-5
2 11:00 Zjednoczeni Gmina Bełchatów - LKS Mniszków 5-2
niedziela, 11.09.2016
2 11:00 UKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski - Polonia Piotrków Trybunalski 8-0
sobota, 17.09.2016
3 11:00 Polonia Piotrków Trybunalski - MUKS Szóstka Radomsko 6-4
3 11:00 LKS Mniszków - UKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski 0-9
3 11:00 Mechanik Radomsko - WOY Bukowiec Opoczyński 6-2
niedziela, 18.09.2016
3 11:00 KS Paradyż - Zjednoczeni Gmina Bełchatów 5-3
sobota, 24.09.2016
4 11:00 MUKS Szóstka Radomsko - LKS Mniszków 5-4
4 14:00 WOY Bukowiec Opoczyński - Polonia Piotrków Trybunalski 5-1
niedziela, 25.09.2016
4 16:00 Szczerbiec Wolbórz - Zjednoczeni Gmina Bełchatów 1-5
4 16:00 UKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski - KS Paradyż 1-10
sobota, 01.10.2016
5 11:00 LKS Mniszków - WOY Bukowiec Opoczyński 1-1
5 14:30 Zjednoczeni Gmina Bełchatów - UKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski 3-3
niedziela, 02.10.2016
5 11:00 KS Paradyż - MUKS Szóstka Radomsko 12-0
5 11:00 Mechanik Radomsko - Szczerbiec Wolbórz 3-0
niedziela, 09.10.2016
6 11:00 Mechanik Radomsko - Polonia Piotrków Trybunalski 7-0
6 14:00 WOY Bukowiec Opoczyński - KS Paradyż 0-4
6 14:00 MUKS Szóstka Radomsko - Zjednoczeni Gmina Bełchatów 4-1
6 15:00 Szczerbiec Wolbórz - UKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski 0-6
sobota, 15.10.2016
7 14:30 Zjednoczeni Gmina Bełchatów - WOY Bukowiec Opoczyński 2-4
7 15:00 LKS Mniszków - Mechanik Radomsko 2-4
niedziela, 16.10.2016
7 11:00 Polonia Piotrków Trybunalski - Szczerbiec Wolbórz 9-2
7 11:00 UKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski - MUKS Szóstka Radomsko 5-4
środa, 19.10.2016
2 17:00 Szczerbiec Wolbórz - KS Paradyż 0-6
sobota, 22.10.2016
8 11:00 Polonia Piotrków Trybunalski - LKS Mniszków 4-2
8 11:00 Mechanik Radomsko - KS Paradyż 2-4
niedziela, 23.10.2016
8 13:00 WOY Bukowiec Opoczyński - UKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski 1-5
8 15:00 Szczerbiec Wolbórz - MUKS Szóstka Radomsko 1-4
sobota, 29.10.2016
9 11:00 Zjednoczeni Gmina Bełchatów - Mechanik Radomsko 1-2
9 13:00 LKS Mniszków - Szczerbiec Wolbórz 0-3
niedziela, 30.10.2016
9 11:00 KS Paradyż - Polonia Piotrków Trybunalski 10-0
9 11:00 MUKS Szóstka Radomsko - WOY Bukowiec Opoczyński 0-4
sobota, 01.04.2017
10 11:00 Zjednoczeni Gmina Bełchatów - Polonia Piotrków Trybunalski 0-3
10 11:00 KS Paradyż - LKS Mniszków 11-0
10 15:00 UKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski - Mechanik Radomsko 1-3
niedziela, 02.04.2017
10 11:00 Szczerbiec Wolbórz - WOY Bukowiec Opoczyński 0-5
sobota, 08.04.2017
11 11:00 LKS Mniszków - Zjednoczeni Gmina Bełchatów 3-0
niedziela, 09.04.2017
11 11:00 Polonia Piotrków Trybunalski - UKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski 0-7
wtorek, 11.04.2017
11 17:00 Mechanik Radomsko - MUKS Szóstka Radomsko 3-1
piątek, 14.04.2017
11 11:00 KS Paradyż - Szczerbiec Wolbórz 6-0
sobota, 22.04.2017
12 14:00 Zjednoczeni Gmina Bełchatów - KS Paradyż 0-7
niedziela, 23.04.2017
12 11:00 WOY Bukowiec Opoczyński - Mechanik Radomsko 1-2
12 11:00 UKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski - LKS Mniszków 5-0
sobota, 29.04.2017
13 11:00 LKS Mniszków - MUKS Szóstka Radomsko 1-4
13 14:00 Zjednoczeni Gmina Bełchatów - Szczerbiec Wolbórz 0-3
niedziela, 30.04.2017
13 11:00 KS Paradyż - UKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski 3-3
sobota, 06.05.2017
14 11:00 MUKS Szóstka Radomsko - KS Paradyż 2-7
14 14:00 WOY Bukowiec Opoczyński - LKS Mniszków 4-1
14 15:00 UKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski - Zjednoczeni Gmina Bełchatów 4-2
niedziela, 07.05.2017
14 11:00 Szczerbiec Wolbórz - Mechanik Radomsko 1-3
środa, 10.05.2017
13 17:00 Polonia Piotrków Trybunalski - WOY Bukowiec Opoczyński 1-1
sobota, 13.05.2017
15 11:00 Zjednoczeni Gmina Bełchatów - MUKS Szóstka Radomsko 4-2
15 11:00 KS Paradyż - WOY Bukowiec Opoczyński 6-1
niedziela, 14.05.2017
15 11:00 Polonia Piotrków Trybunalski - Mechanik Radomsko 2-7
wtorek, 16.05.2017
12 18:00 MUKS Szóstka Radomsko - Polonia Piotrków Trybunalski 2-5
środa, 17.05.2017
15 18:30 UKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski - Szczerbiec Wolbórz 3-0
sobota, 20.05.2017
16 14:00 WOY Bukowiec Opoczyński - Zjednoczeni Gmina Bełchatów 2-2
16 15:00 Szczerbiec Wolbórz - Polonia Piotrków Trybunalski 3-1
niedziela, 21.05.2017
16 11:00 Mechanik Radomsko - LKS Mniszków 3-0
16 13:00 MUKS Szóstka Radomsko - UKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski 0-2
sobota, 27.05.2017
17 13:00 LKS Mniszków - Polonia Piotrków Trybunalski 0-6
17 13:00 KS Paradyż - Mechanik Radomsko 4-3
17 13:00 UKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski - WOY Bukowiec Opoczyński 4-2
17 13:00 MUKS Szóstka Radomsko - Szczerbiec Wolbórz 1-3
sobota, 03.06.2017
18 11:00 Polonia Piotrków Trybunalski - KS Paradyż 1-9
18 11:00 Szczerbiec Wolbórz - LKS Mniszków 12-0
18 11:00 WOY Bukowiec Opoczyński - MUKS Szóstka Radomsko 3-0
18 11:00 Mechanik Radomsko - Zjednoczeni Gmina Bełchatów 4-0


:: Powered by JoomLeague - Version 2.0.37.8ed3e7c ::

GODZINY PRACY BIURA

OZPN Piotrków Trybunalski
ul. Wysoka 6
97-300 Piotrków Trybunalski

8:00-16:00
(poniedziałek-środa, piątek)

10:00-18:00
(czwartek)

KONTAKT

Tel: (044) 647-46-33
Tel/Fax: (044) 648-70-04

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Konto: PEKAO S.A. o/Piotrków Trybunalski
Nr 58 1240 3116 1111 0000 3503 6151

NIP: 771-16-99-587

Joomla Templates by Joomla51.com

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pliki cookie używane są dla zapewnienia poprawnego działania strony.

Akceptuję pliki cookies z tej witryny.