000 038 039 040 041

2016.11 12 kurs sedziowski

 

 
Kalendarz - Kalendarz

131 Mecze

sobota, 27.08.2016
1 11:00 Świt Kamieńsk - Luciążanka Przygłów 4-2
1 11:00 Włókniarz Moszczenica - Grabka Grabica 5-0
1 12:00 IKS Inowłódz - Mazovia I Tomaszów Mazowiecki 1-4
niedziela, 28.08.2016
1 11:00 LUKS Mroczków-Dzielna - MGKS Drzewica 0-3
1 17:00 Atom Januszewice - Astoria Szczerców 5-1
sobota, 03.09.2016
2 11:00 Astoria Szczerców - Świt Kamieńsk 0-5
2 11:00 MGKS Drzewica - IKS Inowłódz 6-1
2 15:00 Mazovia I Tomaszów Mazowiecki - Atom Januszewice 6-0
niedziela, 04.09.2016
2 11:00 LKS Czarnocin - LUKS Mroczków-Dzielna 2-2
2 11:00 Pilica Przedbórz - Włókniarz Moszczenica 0-0
środa, 07.09.2016
3 16:00 Grabka Grabica - Pilica Przedbórz 0-3
3 16:00 IKS Inowłódz - LKS Czarnocin 3-0
3 16:30 Świt Kamieńsk - Mazovia I Tomaszów Mazowiecki 2-4
3 17:00 Atom Januszewice - MGKS Drzewica 0-1
3 17:00 Włókniarz Moszczenica - Luciążanka Przygłów 9-1
sobota, 10.09.2016
4 11:00 Astoria Szczerców - Włókniarz Moszczenica 0-1
niedziela, 11.09.2016
4 11:00 MGKS Drzewica - Świt Kamieńsk 1-1
4 11:00 LUKS Mroczków-Dzielna - IKS Inowłódz 0-0
4 14:30 Luciążanka Przygłów - Grabka Grabica 1-4
sobota, 17.09.2016
5 11:00 Świt Kamieńsk - LKS Czarnocin 4-1
5 11:00 Włókniarz Moszczenica - Mazovia I Tomaszów Mazowiecki 1-0
5 13:00 Pilica Przedbórz - Luciążanka Przygłów 6-1
5 16:00 Atom Januszewice - LUKS Mroczków-Dzielna 2-2
niedziela, 18.09.2016
5 13:30 Grabka Grabica - Astoria Szczerców 2-0
sobota, 24.09.2016
6 11:00 Astoria Szczerców - Pilica Przedbórz 2-3
6 11:00 MGKS Drzewica - Włókniarz Moszczenica 0-10
niedziela, 25.09.2016
6 11:00 IKS Inowłódz - Atom Januszewice 2-2
6 12:00 LUKS Mroczków-Dzielna - Świt Kamieńsk 0-3
6 17:00 Mazovia I Tomaszów Mazowiecki - Grabka Grabica 7-1
sobota, 01.10.2016
7 12:00 Grabka Grabica - MGKS Drzewica 3-0
7 12:00 Pilica Przedbórz - Mazovia I Tomaszów Mazowiecki 1-1
niedziela, 02.10.2016
7 11:00 Świt Kamieńsk - IKS Inowłódz 3-2
7 11:00 Włókniarz Moszczenica - LKS Czarnocin 3-0
7 12:00 Luciążanka Przygłów - Astoria Szczerców 2-2
sobota, 08.10.2016
8 11:00 MGKS Drzewica - Pilica Przedbórz 1-6
niedziela, 09.10.2016
8 11:00 LKS Czarnocin - Grabka Grabica 1-2
8 11:00 LUKS Mroczków-Dzielna - Włókniarz Moszczenica 0-3
8 15:00 Mazovia I Tomaszów Mazowiecki - Luciążanka Przygłów 8-2
8 15:30 Atom Januszewice - Świt Kamieńsk 3-0
sobota, 15.10.2016
9 11:00 Astoria Szczerców - Mazovia I Tomaszów Mazowiecki 3-3
9 12:00 Pilica Przedbórz - LKS Czarnocin 1-1
niedziela, 16.10.2016
9 09:00 Grabka Grabica - LUKS Mroczków-Dzielna 3-4
9 11:00 Włókniarz Moszczenica - IKS Inowłódz 9-0
9 12:00 Luciążanka Przygłów - MGKS Drzewica 3-2
sobota, 22.10.2016
10 11:00 MGKS Drzewica - Astoria Szczerców 7-0
10 12:00 IKS Inowłódz - Grabka Grabica 1-1
niedziela, 23.10.2016
10 11:00 LKS Czarnocin - Luciążanka Przygłów 3-4
10 11:00 Atom Januszewice - Włókniarz Moszczenica 1-3
10 11:00 LUKS Mroczków-Dzielna - Pilica Przedbórz 0-4
sobota, 29.10.2016
11 11:00 Włókniarz Moszczenica - Świt Kamieńsk 1-0
11 13:30 Grabka Grabica - Atom Januszewice 6-2
niedziela, 30.10.2016
11 11:00 Astoria Szczerców - LKS Czarnocin 2-1
11 11:00 Pilica Przedbórz - IKS Inowłódz 2-1
11 13:30 Luciążanka Przygłów - LUKS Mroczków-Dzielna 0-3
11 15:00 Mazovia I Tomaszów Mazowiecki - MGKS Drzewica 2-1
sobota, 05.11.2016
12 12:00 IKS Inowłódz - Luciążanka Przygłów 3-0
12 13:00 Atom Januszewice - Pilica Przedbórz 5-0
niedziela, 06.11.2016
12 11:00 LKS Czarnocin - Mazovia I Tomaszów Mazowiecki 2-3
12 11:00 Świt Kamieńsk - Grabka Grabica 1-0
12 13:00 LUKS Mroczków-Dzielna - Astoria Szczerców 5-2
piątek, 11.11.2016
4 11:00 LKS Czarnocin - Atom Januszewice 0-1
sobota, 12.11.2016
13 11:00 Astoria Szczerców - IKS Inowłódz 2-1
niedziela, 13.11.2016
13 11:00 Pilica Przedbórz - Świt Kamieńsk 3-3
13 13:00 MGKS Drzewica - LKS Czarnocin 3-0
13 13:00 Luciążanka Przygłów - Atom Januszewice 1-3
13 13:00 Mazovia I Tomaszów Mazowiecki - LUKS Mroczków-Dzielna 7-0
sobota, 25.03.2017
14 11:00 Astoria Szczerców - Atom Januszewice 2-2
14 11:00 MGKS Drzewica - LUKS Mroczków-Dzielna 6-0
14 15:30 Grabka Grabica - Włókniarz Moszczenica 0-5
niedziela, 26.03.2017
14 15:00 Luciążanka Przygłów - Świt Kamieńsk 0-3
14 15:00 Mazovia I Tomaszów Mazowiecki - IKS Inowłódz 10-1
sobota, 01.04.2017
15 11:00 Świt Kamieńsk - Astoria Szczerców 3-0
15 11:00 IKS Inowłódz - MGKS Drzewica 1-3
15 12:00 LUKS Mroczków-Dzielna - LKS Czarnocin 2-1
15 15:00 Atom Januszewice - Mazovia I Tomaszów Mazowiecki 0-6
niedziela, 02.04.2017
15 11:00 Włókniarz Moszczenica - Pilica Przedbórz 1-1
sobota, 08.04.2017
16 11:00 LKS Czarnocin - IKS Inowłódz 1-1
16 11:00 Pilica Przedbórz - Grabka Grabica 2-2
16 14:00 MGKS Drzewica - Atom Januszewice 3-0
niedziela, 09.04.2017
16 15:00 Mazovia I Tomaszów Mazowiecki - Świt Kamieńsk 7-0
16 16:00 Luciążanka Przygłów - Włókniarz Moszczenica 0-3
piątek, 14.04.2017
17 00:00 Grabka Grabica - Luciążanka Przygłów 3-0
17 11:00 Atom Januszewice - LKS Czarnocin 5-1
17 12:00 IKS Inowłódz - LUKS Mroczków-Dzielna 5-1
17 12:00 Włókniarz Moszczenica - Astoria Szczerców 0-2
sobota, 15.04.2017
17 11:00 Świt Kamieńsk - MGKS Drzewica 4-1
sobota, 22.04.2017
18 00:00 Luciążanka Przygłów - Pilica Przedbórz 0-3
18 11:00 Astoria Szczerców - Grabka Grabica 1-2
18 11:00 LKS Czarnocin - Świt Kamieńsk 1-1
niedziela, 23.04.2017
18 11:00 LUKS Mroczków-Dzielna - Atom Januszewice 0-1
18 11:00 Mazovia I Tomaszów Mazowiecki - Włókniarz Moszczenica 4-2
sobota, 29.04.2017
19 11:00 Grabka Grabica - Mazovia I Tomaszów Mazowiecki 1-2
19 11:00 Włókniarz Moszczenica - MGKS Drzewica 1-2
środa, 03.05.2017
20 13:00 LKS Czarnocin - Włókniarz Moszczenica 0-4
20 13:00 MGKS Drzewica - Grabka Grabica 6-0
20 15:00 IKS Inowłódz - Świt Kamieńsk 1-0
20 15:00 Mazovia I Tomaszów Mazowiecki - Pilica Przedbórz 16-1
sobota, 06.05.2017
20 00:00 Astoria Szczerców - Luciążanka Przygłów 3-0
21 00:00 Luciążanka Przygłów - Mazovia I Tomaszów Mazowiecki 0-3
21 11:00 Grabka Grabica - LKS Czarnocin 2-2
19 11:00 Atom Januszewice - IKS Inowłódz 2-2
21 11:00 Włókniarz Moszczenica - LUKS Mroczków-Dzielna 3-0
21 13:00 Pilica Przedbórz - MGKS Drzewica 0-2
środa, 10.05.2017
19 17:30 Pilica Przedbórz - Astoria Szczerców 2-0
sobota, 13.05.2017
22 11:00 LKS Czarnocin - Pilica Przedbórz 4-2
21 13:00 Świt Kamieńsk - Atom Januszewice 0-3
niedziela, 14.05.2017
22 00:00 MGKS Drzewica - Luciążanka Przygłów 3-0
22 11:00 LUKS Mroczków-Dzielna - Grabka Grabica 3-1
22 12:00 IKS Inowłódz - Włókniarz Moszczenica 2-1
22 15:00 Mazovia I Tomaszów Mazowiecki - Astoria Szczerców 11-0
sobota, 20.05.2017
23 10:00 Włókniarz Moszczenica - Atom Januszewice 0-2
23 11:00 Astoria Szczerców - MGKS Drzewica 3-0
23 11:00 Grabka Grabica - IKS Inowłódz 0-6
23 13:00 Pilica Przedbórz - LUKS Mroczków-Dzielna 3-3
niedziela, 21.05.2017
23 00:00 Luciążanka Przygłów - LKS Czarnocin 0-3
sobota, 27.05.2017
24 11:00 LKS Czarnocin - Astoria Szczerców 1-3
24 11:00 Świt Kamieńsk - Włókniarz Moszczenica 1-8
24 11:00 MGKS Drzewica - Mazovia I Tomaszów Mazowiecki 7-3
24 11:00 IKS Inowłódz - Pilica Przedbórz 3-0
24 17:00 Atom Januszewice - Grabka Grabica 5-0
niedziela, 28.05.2017
24 00:00 LUKS Mroczków-Dzielna - Luciążanka Przygłów 3-0
środa, 31.05.2017
19 17:30 Świt Kamieńsk - LUKS Mroczków-Dzielna 4-0
sobota, 03.06.2017
25 00:00 Luciążanka Przygłów - IKS Inowłódz 0-3
25 11:00 Astoria Szczerców - LUKS Mroczków-Dzielna 3-0
25 11:00 Grabka Grabica - Świt Kamieńsk 3-0
25 11:00 Pilica Przedbórz - Atom Januszewice 1-4
25 11:00 Mazovia I Tomaszów Mazowiecki - LKS Czarnocin 9-1
sobota, 10.06.2017
26 11:00 LKS Czarnocin - MGKS Drzewica 1-2
26 11:00 Świt Kamieńsk - Pilica Przedbórz 2-1
26 11:00 IKS Inowłódz - Astoria Szczerców 3-1
26 11:00 LUKS Mroczków-Dzielna - Mazovia I Tomaszów Mazowiecki 2-4


:: Powered by JoomLeague - Version 2.0.37.8ed3e7c ::

GODZINY PRACY BIURA

OZPN Piotrków Trybunalski
ul. Wysoka 6
97-300 Piotrków Trybunalski

8:00-16:00
(poniedziałek-środa, piątek)

10:00-18:00
(czwartek)

KONTAKT

Tel: (044) 647-46-33
Tel/Fax: (044) 648-70-04

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Konto: PEKAO S.A. o/Piotrków Trybunalski
Nr 58 1240 3116 1111 0000 3503 6151

NIP: 771-16-99-587

Joomla Templates by Joomla51.com

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pliki cookie używane są dla zapewnienia poprawnego działania strony.

Akceptuję pliki cookies z tej witryny.