000 038 039 040 041

2016.11 12 kurs sedziowski

 

 
Kalendarz - Kalendarz

42 Mecze

sobota, 03.09.2016
1 11:00 Kawaleria Tomaszów Mazowiecki - Zjednoczeni Gmina Bełchatów 1-11
1 16:30 Czartoria Ręczno - GUKS Gorzkowice 2-3
niedziela, 04.09.2016
1 11:00 Relax Czerniewice - Włókniarz Moszczenica 6-2
sobota, 10.09.2016
2 11:00 GUKS Gorzkowice - Zjednoczeni Gmina Bełchatów 3-1
2 11:00 Włókniarz Moszczenica - Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 4-1
niedziela, 11.09.2016
2 15:00 Czartoria Ręczno - Grabka Grabica 2-3
sobota, 17.09.2016
3 11:00 Zjednoczeni Gmina Bełchatów - Włókniarz Moszczenica 6-2
niedziela, 18.09.2016
3 11:00 Grabka Grabica - GUKS Gorzkowice 4-4
3 11:00 Relax Czerniewice - Czartoria Ręczno 1-3
sobota, 24.09.2016
4 11:00 Grabka Grabica - Relax Czerniewice 6-5
4 11:00 Czartoria Ręczno - Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 3-0
środa, 28.09.2016
4 16:00 GUKS Gorzkowice - Włókniarz Moszczenica 5-3
sobota, 01.10.2016
5 11:00 Zjednoczeni Gmina Bełchatów - Czartoria Ręczno 7-1
niedziela, 02.10.2016
5 11:00 Kawaleria Tomaszów Mazowiecki - Grabka Grabica 1-5
5 11:00 Relax Czerniewice - GUKS Gorzkowice 3-3
sobota, 08.10.2016
6 11:00 Czartoria Ręczno - Włókniarz Moszczenica 1-1
niedziela, 09.10.2016
6 11:00 Grabka Grabica - Zjednoczeni Gmina Bełchatów 0-0
6 11:00 Relax Czerniewice - Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 9-3
sobota, 15.10.2016
7 11:00 Zjednoczeni Gmina Bełchatów - Relax Czerniewice 3-2
niedziela, 16.10.2016
7 11:00 Kawaleria Tomaszów Mazowiecki - GUKS Gorzkowice 0-7
7 14:00 Włókniarz Moszczenica - Grabka Grabica 3-0
sobota, 22.04.2017
8 11:00 Zjednoczeni Gmina Bełchatów - Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 4-1
niedziela, 23.04.2017
8 11:00 GUKS Gorzkowice - Czartoria Ręczno 2-2
8 11:00 Włókniarz Moszczenica - Relax Czerniewice 4-0
sobota, 29.04.2017
9 11:00 Zjednoczeni Gmina Bełchatów - GUKS Gorzkowice 3-3
9 11:00 Kawaleria Tomaszów Mazowiecki - Włókniarz Moszczenica 2-3
niedziela, 30.04.2017
9 15:00 Grabka Grabica - Czartoria Ręczno 5-1
sobota, 06.05.2017
10 11:00 Czartoria Ręczno - Relax Czerniewice 0-3
10 16:00 Włókniarz Moszczenica - Zjednoczeni Gmina Bełchatów 0-3
niedziela, 07.05.2017
10 11:00 GUKS Gorzkowice - Grabka Grabica 3-0
sobota, 13.05.2017
11 11:00 Kawaleria Tomaszów Mazowiecki - Czartoria Ręczno 0-0
niedziela, 14.05.2017
11 11:00 Relax Czerniewice - Grabka Grabica 0-3
środa, 17.05.2017
12 17:00 GUKS Gorzkowice - Relax Czerniewice 4-0
sobota, 20.05.2017
12 11:00 Czartoria Ręczno - Zjednoczeni Gmina Bełchatów 1-4
niedziela, 21.05.2017
12 15:00 Grabka Grabica - Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 8-3
środa, 24.05.2017
11 17:00 Włókniarz Moszczenica - GUKS Gorzkowice 3-3
sobota, 27.05.2017
13 15:00 Zjednoczeni Gmina Bełchatów - Grabka Grabica 5-3
13 15:00 Kawaleria Tomaszów Mazowiecki - Relax Czerniewice 2-4
13 15:00 Włókniarz Moszczenica - Czartoria Ręczno 5-1
środa, 31.05.2017
14 18:00 Grabka Grabica - Włókniarz Moszczenica 6-1
sobota, 03.06.2017
14 11:00 Relax Czerniewice - Zjednoczeni Gmina Bełchatów 1-6
14 13:00 GUKS Gorzkowice - Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 3-2


:: Powered by JoomLeague - Version 2.0.37.8ed3e7c ::

GODZINY PRACY BIURA

OZPN Piotrków Trybunalski
ul. Wysoka 6
97-300 Piotrków Trybunalski

8:00-16:00
(poniedziałek-środa, piątek)

10:00-18:00
(czwartek)

KONTAKT

Tel: (044) 647-46-33
Tel/Fax: (044) 648-70-04

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Konto: PEKAO S.A. o/Piotrków Trybunalski
Nr 58 1240 3116 1111 0000 3503 6151

NIP: 771-16-99-587

Joomla Templates by Joomla51.com

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pliki cookie używane są dla zapewnienia poprawnego działania strony.

Akceptuję pliki cookies z tej witryny.