000 042 043 044 045 046 047

2016.11 12 kurs sedziowski

 

 
Kalendarz - Kalendarz

182 Mecze

sobota, 13.08.2016
1 17:00 LKS Lubochnia - GUKS Gorzkowice 1-1
1 17:00 Świt Kamieńsk - Zapał Krzętów 8-0
1 17:00 Stal Niewiadów - Astoria Szczerców 3-1
niedziela, 14.08.2016
1 11:00 Lechia II 1923 Tomaszów Mazowiecki - RKS Rzeczyca 7-0
1 14:00 Start Lgota Wielka - Grabka Grabica 0-1
1 17:00 MGKS Drzewica - Włókniarz Moszczenica 3-1
1 17:00 LKS Mniszków - Szczerbiec Wolbórz 1-3
sobota, 20.08.2016
2 15:00 RKS Rzeczyca - Zapał Krzętów 6-2
2 16:30 Grabka Grabica - MGKS Drzewica 0-1
2 17:00 Astoria Szczerców - Świt Kamieńsk 1-4
niedziela, 21.08.2016
2 15:00 Lechia II 1923 Tomaszów Mazowiecki - Start Lgota Wielka 2-2
2 17:00 GUKS Gorzkowice - LKS Mniszków 7-1
2 17:00 Szczerbiec Wolbórz - Stal Niewiadów 1-3
2 17:00 Włókniarz Moszczenica - LKS Lubochnia 5-0
sobota, 27.08.2016
3 15:00 Start Lgota Wielka - RKS Rzeczyca 2-4
3 17:00 Świt Kamieńsk - Szczerbiec Wolbórz 1-1
3 17:00 Zapał Krzętów - Astoria Szczerców 0-4
3 17:00 Stal Niewiadów - GUKS Gorzkowice 6-0
niedziela, 28.08.2016
3 17:00 LKS Lubochnia - Grabka Grabica 5-0
3 17:00 MGKS Drzewica - Lechia II 1923 Tomaszów Mazowiecki 0-3
3 17:00 LKS Mniszków - Włókniarz Moszczenica 0-2
sobota, 03.09.2016
4 13:00 GUKS Gorzkowice - Świt Kamieńsk 1-1
4 15:00 Start Lgota Wielka - MGKS Drzewica 0-1
4 16:00 RKS Rzeczyca - Astoria Szczerców 0-1
4 16:30 Grabka Grabica - LKS Mniszków 0-1
4 17:00 Szczerbiec Wolbórz - Zapał Krzętów 2-0
4 17:00 Lechia II 1923 Tomaszów Mazowiecki - LKS Lubochnia 3-1
niedziela, 04.09.2016
4 15:00 Włókniarz Moszczenica - Stal Niewiadów 2-3
sobota, 10.09.2016
5 16:00 LKS Lubochnia - Start Lgota Wielka 2-3
5 16:30 Astoria Szczerców - Szczerbiec Wolbórz 1-2
5 16:30 Świt Kamieńsk - Włókniarz Moszczenica 0-4
5 16:30 Stal Niewiadów - Grabka Grabica 6-0
niedziela, 11.09.2016
5 14:00 Zapał Krzętów - GUKS Gorzkowice 2-1
5 16:00 MGKS Drzewica - RKS Rzeczyca 3-0
5 16:00 LKS Mniszków - Lechia II 1923 Tomaszów Mazowiecki 2-1
sobota, 17.09.2016
6 11:00 Grabka Grabica - Świt Kamieńsk 0-3
6 16:00 GUKS Gorzkowice - Astoria Szczerców 2-2
6 16:00 RKS Rzeczyca - Szczerbiec Wolbórz 1-2
niedziela, 18.09.2016
6 15:00 Start Lgota Wielka - LKS Mniszków 3-1
6 15:00 Lechia II 1923 Tomaszów Mazowiecki - Stal Niewiadów 0-3
6 16:00 MGKS Drzewica - LKS Lubochnia 2-0
6 16:00 Włókniarz Moszczenica - Zapał Krzętów 3-0
sobota, 24.09.2016
7 15:00 LKS Lubochnia - RKS Rzeczyca 2-0
7 16:00 Astoria Szczerców - Włókniarz Moszczenica 2-0
7 16:00 Stal Niewiadów - Start Lgota Wielka 7-1
niedziela, 25.09.2016
7 11:00 Szczerbiec Wolbórz - GUKS Gorzkowice 2-0
7 14:00 Zapał Krzętów - Grabka Grabica 5-1
7 16:00 Świt Kamieńsk - Lechia II 1923 Tomaszów Mazowiecki 2-3
7 16:00 LKS Mniszków - MGKS Drzewica 0-2
sobota, 01.10.2016
8 15:00 LKS Lubochnia - LKS Mniszków 4-5
8 15:00 Start Lgota Wielka - Świt Kamieńsk 0-0
8 16:00 Grabka Grabica - Astoria Szczerców 0-1
niedziela, 02.10.2016
8 14:00 RKS Rzeczyca - GUKS Gorzkowice 1-4
8 15:00 MGKS Drzewica - Stal Niewiadów 1-2
8 15:00 Lechia II 1923 Tomaszów Mazowiecki - Zapał Krzętów 7-0
8 15:30 Włókniarz Moszczenica - Szczerbiec Wolbórz 2-0
sobota, 08.10.2016
9 11:00 GUKS Gorzkowice - Włókniarz Moszczenica 0-1
9 14:00 Astoria Szczerców - Lechia II 1923 Tomaszów Mazowiecki 3-1
9 15:00 Świt Kamieńsk - MGKS Drzewica 4-0
9 15:00 Szczerbiec Wolbórz - Grabka Grabica 2-1
9 15:30 Stal Niewiadów - LKS Lubochnia 2-1
niedziela, 09.10.2016
9 14:00 Zapał Krzętów - Start Lgota Wielka 3-4
9 15:30 LKS Mniszków - RKS Rzeczyca 2-3
sobota, 15.10.2016
10 15:00 LKS Lubochnia - Świt Kamieńsk 0-3
10 15:00 Start Lgota Wielka - Astoria Szczerców 4-2
10 15:00 RKS Rzeczyca - Włókniarz Moszczenica 0-3
10 15:30 Grabka Grabica - GUKS Gorzkowice 1-2
niedziela, 16.10.2016
10 15:00 MGKS Drzewica - Zapał Krzętów 1-3
10 15:00 LKS Mniszków - Stal Niewiadów 1-3
10 15:00 Lechia II 1923 Tomaszów Mazowiecki - Szczerbiec Wolbórz 0-0
sobota, 22.10.2016
11 15:00 GUKS Gorzkowice - Lechia II 1923 Tomaszów Mazowiecki 2-0
11 15:00 Astoria Szczerców - MGKS Drzewica 3-0
11 15:00 Świt Kamieńsk - LKS Mniszków 3-1
11 15:00 Szczerbiec Wolbórz - Start Lgota Wielka 2-5
11 15:00 Stal Niewiadów - RKS Rzeczyca 4-0
niedziela, 23.10.2016
11 14:00 Zapał Krzętów - LKS Lubochnia 0-0
11 14:00 Włókniarz Moszczenica - Grabka Grabica 2-2
sobota, 29.10.2016
12 14:00 LKS Lubochnia - Astoria Szczerców 1-3
12 14:00 Stal Niewiadów - Świt Kamieńsk 2-1
niedziela, 30.10.2016
12 11:00 Start Lgota Wielka - GUKS Gorzkowice 1-1
12 13:30 MGKS Drzewica - Szczerbiec Wolbórz 2-0
12 13:30 LKS Mniszków - Zapał Krzętów 1-2
12 13:30 RKS Rzeczyca - Grabka Grabica 1-1
12 13:30 Lechia II 1923 Tomaszów Mazowiecki - Włókniarz Moszczenica 0-1
sobota, 05.11.2016
13 13:30 GUKS Gorzkowice - MGKS Drzewica 4-0
13 13:30 Astoria Szczerców - LKS Mniszków 7-0
13 13:30 Świt Kamieńsk - RKS Rzeczyca 6-1
13 13:30 Szczerbiec Wolbórz - LKS Lubochnia 0-2
13 13:30 Grabka Grabica - Lechia II 1923 Tomaszów Mazowiecki 3-1
niedziela, 06.11.2016
13 13:30 Zapał Krzętów - Stal Niewiadów 0-4
13 13:30 Włókniarz Moszczenica - Start Lgota Wielka 1-0
sobota, 18.03.2017
14 15:00 GUKS Gorzkowice - LKS Lubochnia 2-1
14 15:00 Szczerbiec Wolbórz - LKS Mniszków 1-0
14 15:00 RKS Rzeczyca - Lechia II 1923 Tomaszów Mazowiecki 0-1
14 15:30 Astoria Szczerców - Stal Niewiadów 1-3
14 15:30 Grabka Grabica - Start Lgota Wielka 2-3
niedziela, 19.03.2017
14 14:00 Zapał Krzętów - Świt Kamieńsk 1-2
14 15:00 Włókniarz Moszczenica - MGKS Drzewica 2-2
sobota, 25.03.2017
15 15:00 LKS Lubochnia - Włókniarz Moszczenica 1-2
15 15:00 Start Lgota Wielka - Lechia II 1923 Tomaszów Mazowiecki 3-1
15 15:30 LKS Mniszków - GUKS Gorzkowice 3-1
15 15:30 Stal Niewiadów - Szczerbiec Wolbórz 3-0
niedziela, 26.03.2017
15 14:00 Zapał Krzętów - RKS Rzeczyca 2-3
15 15:00 Świt Kamieńsk - Astoria Szczerców 2-2
15 15:30 MGKS Drzewica - Grabka Grabica 2-2
sobota, 01.04.2017
16 15:00 GUKS Gorzkowice - Stal Niewiadów 0-2
16 16:00 Astoria Szczerców - Zapał Krzętów 0-3
16 16:00 Szczerbiec Wolbórz - Świt Kamieńsk 1-0
16 16:00 Grabka Grabica - LKS Lubochnia 0-0
niedziela, 02.04.2017
16 14:00 RKS Rzeczyca - Start Lgota Wielka 5-1
16 15:00 Lechia II 1923 Tomaszów Mazowiecki - MGKS Drzewica 3-1
16 16:00 Włókniarz Moszczenica - LKS Mniszków 1-1
sobota, 08.04.2017
17 16:00 LKS Lubochnia - Lechia II 1923 Tomaszów Mazowiecki 0-0
17 16:00 Świt Kamieńsk - GUKS Gorzkowice 1-0
17 16:30 Astoria Szczerców - RKS Rzeczyca 4-1
17 16:30 LKS Mniszków - Grabka Grabica 1-0
17 16:30 Stal Niewiadów - Włókniarz Moszczenica 3-2
niedziela, 09.04.2017
17 14:00 Zapał Krzętów - Szczerbiec Wolbórz 0-2
17 16:30 MGKS Drzewica - Start Lgota Wielka 2-0
sobota, 22.04.2017
18 13:30 GUKS Gorzkowice - Zapał Krzętów 2-1
18 16:30 Grabka Grabica - Stal Niewiadów 1-4
18 17:00 Szczerbiec Wolbórz - Astoria Szczerców 0-4
niedziela, 23.04.2017
18 14:00 RKS Rzeczyca - MGKS Drzewica 5-2
18 16:00 Start Lgota Wielka - LKS Lubochnia 2-0
18 16:00 Włókniarz Moszczenica - Świt Kamieńsk 3-3
18 17:00 Lechia II 1923 Tomaszów Mazowiecki - LKS Mniszków 6-2
sobota, 29.04.2017
19 15:00 Świt Kamieńsk - Grabka Grabica 4-2
19 17:00 Astoria Szczerców - GUKS Gorzkowice 5-0
19 17:00 LKS Mniszków - Start Lgota Wielka 2-1
19 17:00 Stal Niewiadów - Lechia II 1923 Tomaszów Mazowiecki 5-1
niedziela, 30.04.2017
19 14:00 Zapał Krzętów - Włókniarz Moszczenica 3-2
19 16:00 Szczerbiec Wolbórz - RKS Rzeczyca 2-3
środa, 03.05.2017
20 17:00 GUKS Gorzkowice - Szczerbiec Wolbórz 2-0
20 17:00 MGKS Drzewica - LKS Mniszków 4-1
20 17:00 Grabka Grabica - Zapał Krzętów 0-1
20 17:00 Start Lgota Wielka - Stal Niewiadów 1-2
20 17:00 Włókniarz Moszczenica - Astoria Szczerców 0-4
20 17:00 RKS Rzeczyca - LKS Lubochnia 2-2
20 18:00 Lechia II 1923 Tomaszów Mazowiecki - Świt Kamieńsk 3-5
sobota, 06.05.2017
21 16:00 GUKS Gorzkowice - RKS Rzeczyca 3-0
21 17:00 Astoria Szczerców - Grabka Grabica 6-1
21 17:00 Świt Kamieńsk - Start Lgota Wielka 4-1
21 17:00 LKS Mniszków - LKS Lubochnia 1-2
21 17:00 Zapał Krzętów - Lechia II 1923 Tomaszów Mazowiecki 0-2
21 17:00 Stal Niewiadów - MGKS Drzewica 4-0
niedziela, 07.05.2017
21 16:00 Szczerbiec Wolbórz - Włókniarz Moszczenica 0-3
sobota, 13.05.2017
22 15:00 Start Lgota Wielka - Zapał Krzętów 4-0
22 16:30 Grabka Grabica - Szczerbiec Wolbórz 1-1
22 17:00 LKS Lubochnia - Stal Niewiadów 0-2
22 17:00 Włókniarz Moszczenica - GUKS Gorzkowice 1-1
22 17:00 RKS Rzeczyca - LKS Mniszków 3-1
22 17:30 MGKS Drzewica - Świt Kamieńsk 2-2
niedziela, 14.05.2017
22 15:00 Lechia II 1923 Tomaszów Mazowiecki - Astoria Szczerców 0-2
sobota, 20.05.2017
23 17:00 GUKS Gorzkowice - Grabka Grabica 4-1
23 17:00 Astoria Szczerców - Start Lgota Wielka 5-1
23 17:00 Świt Kamieńsk - LKS Lubochnia 1-1
23 17:00 Stal Niewiadów - LKS Mniszków 6-2
23 17:30 Włókniarz Moszczenica - RKS Rzeczyca 4-0
niedziela, 21.05.2017
23 11:00 Szczerbiec Wolbórz - Lechia II 1923 Tomaszów Mazowiecki 4-0
23 14:00 Zapał Krzętów - MGKS Drzewica 0-2
środa, 24.05.2017
19 17:30 LKS Lubochnia - MGKS Drzewica 0-4
sobota, 27.05.2017
24 17:00 LKS Lubochnia - Zapał Krzętów 2-5
24 17:00 LKS Mniszków - Świt Kamieńsk 0-4
24 17:00 RKS Rzeczyca - Stal Niewiadów 1-2
niedziela, 28.05.2017
24 15:00 Lechia II 1923 Tomaszów Mazowiecki - GUKS Gorzkowice 3-4
24 16:00 Grabka Grabica - Włókniarz Moszczenica 0-3
24 16:00 Start Lgota Wielka - Szczerbiec Wolbórz 1-0
24 18:00 MGKS Drzewica - Astoria Szczerców 2-3
sobota, 03.06.2017
25 17:00 GUKS Gorzkowice - Start Lgota Wielka 3-5
25 17:00 Astoria Szczerców - LKS Lubochnia 3-0
25 17:00 Świt Kamieńsk - Stal Niewiadów 1-3
25 17:00 Szczerbiec Wolbórz - MGKS Drzewica 1-1
25 17:00 Grabka Grabica - RKS Rzeczyca 5-1
25 17:00 Zapał Krzętów - LKS Mniszków 1-0
25 17:00 Włókniarz Moszczenica - Lechia II 1923 Tomaszów Mazowiecki 0-3
piątek, 09.06.2017
26 17:30 LKS Lubochnia - Szczerbiec Wolbórz 0-2
sobota, 10.06.2017
26 15:00 MGKS Drzewica - GUKS Gorzkowice 1-0
26 17:00 LKS Mniszków - Astoria Szczerców 0-0
26 17:00 Start Lgota Wielka - Włókniarz Moszczenica 2-3
26 17:00 Stal Niewiadów - Zapał Krzętów 4-0
26 17:00 RKS Rzeczyca - Świt Kamieńsk 1-3
26 17:00 Lechia II 1923 Tomaszów Mazowiecki - Grabka Grabica 1-0


:: Powered by JoomLeague - Version 2.0.37.8ed3e7c ::

GODZINY PRACY BIURA

OZPN Piotrków Trybunalski
ul. Wysoka 6
97-300 Piotrków Trybunalski

8:00-16:00
(poniedziałek-środa, piątek)

10:00-18:00
(czwartek)

KONTAKT

Tel: (044) 647-46-33
Tel/Fax: (044) 648-70-04

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Konto: PEKAO S.A. o/Piotrków Trybunalski
Nr 58 1240 3116 1111 0000 3503 6151

NIP: 771-16-99-587

Joomla Templates by Joomla51.com

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pliki cookie używane są dla zapewnienia poprawnego działania strony.

Akceptuję pliki cookies z tej witryny.