000 043 046 047 048 049 050 051

2016.11 12 kurs sedziowski

 

 
Kalendarz - Kalendarz

182 Mecze

sobota, 15.08.2015
1 15:00 Świt Kamieńsk - GUKS Gorzkowice 1-2
1 17:00 Szczerbiec Wolbórz - MGKS Drzewica 1-0
1 17:00 Stal Niewiadów - LKS Lubochnia 3-2
1 17:00 RKS Rzeczyca - Start Niechcice 2-0
niedziela, 16.08.2015
1 15:30 Grabka Grabica - LKS Mniszków 2-2
1 17:00 Kawaleria Tomaszów Mazowiecki - Ceramika Opoczno 0-1
1 17:00 Omega II Kleszczów - Włókniarz Moszczenica 1-2
sobota, 22.08.2015
2 17:00 GUKS Gorzkowice - Omega II Kleszczów 5-0
2 17:00 Ceramika Opoczno - Szczerbiec Wolbórz 2-1
2 17:00 LKS Lubochnia - Świt Kamieńsk 5-1
2 17:00 RKS Rzeczyca - Grabka Grabica 2-1
2 17:30 Start Niechcice - Włókniarz Moszczenica 0-2
niedziela, 23.08.2015
2 16:00 LKS Mniszków - Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 1-1
2 17:00 MGKS Drzewica - Stal Niewiadów 1-3
sobota, 29.08.2015
3 17:00 Szczerbiec Wolbórz - LKS Mniszków 1-2
3 17:00 Kawaleria Tomaszów Mazowiecki - RKS Rzeczyca 2-2
3 17:00 Stal Niewiadów - Ceramika Opoczno 4-0
niedziela, 30.08.2015
3 11:00 Świt Kamieńsk - MGKS Drzewica 2-1
3 11:00 Omega II Kleszczów - LKS Lubochnia 1-6
3 14:00 Włókniarz Moszczenica - GUKS Gorzkowice 3-1
3 17:30 Grabka Grabica - Start Niechcice 0-2
sobota, 05.09.2015
4 17:00 Ceramika Opoczno - Świt Kamieńsk 1-0
4 17:00 LKS Lubochnia - Włókniarz Moszczenica 2-1
niedziela, 06.09.2015
4 13:00 Grabka Grabica - Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 2-1
4 16:00 LKS Mniszków - Stal Niewiadów 3-2
4 16:00 RKS Rzeczyca - Szczerbiec Wolbórz 2-0
4 17:00 MGKS Drzewica - Omega II Kleszczów 5-0
4 17:00 Start Niechcice - GUKS Gorzkowice 0-2
sobota, 12.09.2015
5 14:00 Szczerbiec Wolbórz - Grabka Grabica 2-1
5 16:00 GUKS Gorzkowice - LKS Lubochnia 6-3
5 16:00 Świt Kamieńsk - LKS Mniszków 3-0
5 16:00 Kawaleria Tomaszów Mazowiecki - Start Niechcice 1-1
5 16:30 Włókniarz Moszczenica - MGKS Drzewica 0-1
5 16:30 Stal Niewiadów - RKS Rzeczyca 4-2
niedziela, 13.09.2015
5 11:00 Omega II Kleszczów - Ceramika Opoczno 0-4
sobota, 19.09.2015
6 15:00 Kawaleria Tomaszów Mazowiecki - Szczerbiec Wolbórz 0-1
6 16:00 Ceramika Opoczno - Włókniarz Moszczenica 1-0
6 16:00 Start Niechcice - LKS Lubochnia 2-1
niedziela, 20.09.2015
6 13:30 Grabka Grabica - Stal Niewiadów 0-3
6 16:00 MGKS Drzewica - GUKS Gorzkowice 1-0
6 16:00 LKS Mniszków - Omega II Kleszczów 3-0
6 16:00 RKS Rzeczyca - Świt Kamieńsk 1-3
sobota, 26.09.2015
7 15:00 Świt Kamieńsk - Grabka Grabica 6-1
7 15:00 Szczerbiec Wolbórz - Start Niechcice 2-0
7 16:00 GUKS Gorzkowice - Ceramika Opoczno 1-0
7 16:00 LKS Lubochnia - MGKS Drzewica 1-1
7 16:00 Stal Niewiadów - Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 2-0
niedziela, 27.09.2015
7 11:00 Omega II Kleszczów - RKS Rzeczyca 4-3
7 16:00 Włókniarz Moszczenica - LKS Mniszków 1-0
sobota, 03.10.2015
8 15:00 Szczerbiec Wolbórz - Stal Niewiadów 2-2
8 15:00 Kawaleria Tomaszów Mazowiecki - Świt Kamieńsk 0-1
8 15:00 RKS Rzeczyca - Włókniarz Moszczenica 1-1
8 15:30 Ceramika Opoczno - LKS Lubochnia 2-0
8 15:30 Start Niechcice - MGKS Drzewica 0-1
niedziela, 04.10.2015
8 15:00 Grabka Grabica - Omega II Kleszczów 6-0
8 15:00 LKS Mniszków - GUKS Gorzkowice 1-1
sobota, 10.10.2015
9 15:00 GUKS Gorzkowice - RKS Rzeczyca 5-2
9 15:00 Świt Kamieńsk - Szczerbiec Wolbórz 3-1
9 15:30 LKS Lubochnia - LKS Mniszków 4-1
9 15:30 Stal Niewiadów - Start Niechcice 4-0
niedziela, 11.10.2015
9 11:00 Omega II Kleszczów - Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 2-3
9 15:00 MGKS Drzewica - Ceramika Opoczno 0-2
9 15:30 Włókniarz Moszczenica - Grabka Grabica 1-1
sobota, 17.10.2015
10 15:00 Szczerbiec Wolbórz - Omega II Kleszczów 8-1
10 15:00 Kawaleria Tomaszów Mazowiecki - Włókniarz Moszczenica 0-3
10 15:00 Start Niechcice - Ceramika Opoczno 1-4
10 15:00 Stal Niewiadów - Świt Kamieńsk 2-3
niedziela, 18.10.2015
10 14:00 Grabka Grabica - GUKS Gorzkowice 0-5
10 14:00 RKS Rzeczyca - LKS Lubochnia 1-3
10 15:00 LKS Mniszków - MGKS Drzewica 2-1
sobota, 24.10.2015
11 15:00 GUKS Gorzkowice - Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 1-0
11 15:00 LKS Lubochnia - Grabka Grabica 3-0
11 15:00 Świt Kamieńsk - Start Niechcice 5-0
niedziela, 25.10.2015
11 11:00 Omega II Kleszczów - Stal Niewiadów 2-2
11 14:00 Ceramika Opoczno - LKS Mniszków 3-0
11 14:00 MGKS Drzewica - RKS Rzeczyca 1-1
11 14:00 Włókniarz Moszczenica - Szczerbiec Wolbórz 2-0
sobota, 31.10.2015
12 13:30 Świt Kamieńsk - Omega II Kleszczów 6-1
12 13:30 Szczerbiec Wolbórz - GUKS Gorzkowice 0-0
12 13:30 Grabka Grabica - MGKS Drzewica 0-2
12 13:30 Kawaleria Tomaszów Mazowiecki - LKS Lubochnia 0-1
12 13:30 Start Niechcice - LKS Mniszków 0-1
12 13:30 Stal Niewiadów - Włókniarz Moszczenica 2-1
12 13:30 RKS Rzeczyca - Ceramika Opoczno 1-6
sobota, 07.11.2015
13 13:30 GUKS Gorzkowice - Stal Niewiadów 1-2
13 13:30 Ceramika Opoczno - Grabka Grabica 2-0
13 13:30 LKS Lubochnia - Szczerbiec Wolbórz 0-1
niedziela, 08.11.2015
13 11:00 Omega II Kleszczów - Start Niechcice 0-1
13 13:30 MGKS Drzewica - Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 2-1
13 13:30 LKS Mniszków - RKS Rzeczyca 1-1
13 13:30 Włókniarz Moszczenica - Świt Kamieńsk 3-0
sobota, 12.03.2016
14 15:00 GUKS Gorzkowice - Świt Kamieńsk 3-3
14 15:00 Ceramika Opoczno - Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 1-0
14 15:00 LKS Lubochnia - Stal Niewiadów 3-3
14 15:00 Start Niechcice - RKS Rzeczyca 2-2
niedziela, 13.03.2016
14 14:30 MGKS Drzewica - Szczerbiec Wolbórz 2-2
14 15:00 Włókniarz Moszczenica - Omega II Kleszczów 0-1
14 15:30 LKS Mniszków - Grabka Grabica 2-0
sobota, 19.03.2016
15 15:00 Szczerbiec Wolbórz - Ceramika Opoczno 0-0
15 15:00 Kawaleria Tomaszów Mazowiecki - LKS Mniszków 4-1
15 15:00 Stal Niewiadów - MGKS Drzewica 0-1
15 15:30 Świt Kamieńsk - LKS Lubochnia 1-0
15 15:30 Grabka Grabica - RKS Rzeczyca 1-2
niedziela, 20.03.2016
15 11:00 Omega II Kleszczów - GUKS Gorzkowice 1-1
15 15:30 Włókniarz Moszczenica - Start Niechcice 3-0
sobota, 26.03.2016
16 14:00 MGKS Drzewica - Świt Kamieńsk 0-1
sobota, 02.04.2016
16 15:00 LKS Lubochnia - Omega II Kleszczów 1-3
16 16:00 Ceramika Opoczno - Stal Niewiadów 0-0
16 16:00 Start Niechcice - Grabka Grabica 1-2
niedziela, 03.04.2016
16 14:00 RKS Rzeczyca - Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 1-2
16 16:00 GUKS Gorzkowice - Włókniarz Moszczenica 2-2
16 16:00 LKS Mniszków - Szczerbiec Wolbórz 0-1
sobota, 09.04.2016
17 15:00 Szczerbiec Wolbórz - RKS Rzeczyca 2-1
17 16:00 GUKS Gorzkowice - Start Niechcice 4-4
17 16:00 Świt Kamieńsk - Ceramika Opoczno 1-1
17 16:00 Stal Niewiadów - LKS Mniszków 1-1
17 17:00 Kawaleria Tomaszów Mazowiecki - Grabka Grabica 3-0
niedziela, 10.04.2016
17 11:00 Omega II Kleszczów - MGKS Drzewica 2-0
17 16:30 Włókniarz Moszczenica - LKS Lubochnia 4-0
sobota, 16.04.2016
18 16:00 Ceramika Opoczno - Omega II Kleszczów 2-0
18 16:00 LKS Lubochnia - GUKS Gorzkowice 3-3
18 17:00 Grabka Grabica - Szczerbiec Wolbórz 3-0
niedziela, 17.04.2016
18 14:00 RKS Rzeczyca - Stal Niewiadów 1-2
18 16:00 MGKS Drzewica - Włókniarz Moszczenica 1-3
18 16:00 LKS Mniszków - Świt Kamieńsk 0-0
18 16:00 Start Niechcice - Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 2-1
sobota, 23.04.2016
19 15:00 Szczerbiec Wolbórz - Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 2-1
19 16:00 GUKS Gorzkowice - MGKS Drzewica 6-0
19 16:00 LKS Lubochnia - Start Niechcice 0-0
19 17:00 Świt Kamieńsk - RKS Rzeczyca 2-1
19 17:00 Stal Niewiadów - Grabka Grabica 3-1
niedziela, 24.04.2016
19 11:00 Omega II Kleszczów - LKS Mniszków 3-1
19 17:00 Włókniarz Moszczenica - Ceramika Opoczno 0-4
sobota, 30.04.2016
20 16:00 Ceramika Opoczno - GUKS Gorzkowice 6-0
20 16:00 Start Niechcice - Szczerbiec Wolbórz 1-2
20 16:30 Grabka Grabica - Świt Kamieńsk 1-1
20 16:30 RKS Rzeczyca - Omega II Kleszczów 4-1
20 17:00 MGKS Drzewica - LKS Lubochnia 0-2
20 17:00 Kawaleria Tomaszów Mazowiecki - Stal Niewiadów 1-2
20 17:00 LKS Mniszków - Włókniarz Moszczenica 0-2
sobota, 07.05.2016
21 17:00 GUKS Gorzkowice - LKS Mniszków 1-1
21 17:00 LKS Lubochnia - Ceramika Opoczno 0-4
21 17:00 Świt Kamieńsk - Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 2-1
21 17:00 Stal Niewiadów - Szczerbiec Wolbórz 2-0
niedziela, 08.05.2016
21 11:00 Omega II Kleszczów - Grabka Grabica 1-2
21 17:00 MGKS Drzewica - Start Niechcice 4-0
21 17:00 Włókniarz Moszczenica - RKS Rzeczyca 1-1
sobota, 14.05.2016
22 16:30 Grabka Grabica - Włókniarz Moszczenica 1-0
22 17:00 Ceramika Opoczno - MGKS Drzewica 7-0
22 17:00 Szczerbiec Wolbórz - Świt Kamieńsk 1-3
22 17:00 Kawaleria Tomaszów Mazowiecki - Omega II Kleszczów 3-0
22 17:00 Start Niechcice - Stal Niewiadów 1-4
niedziela, 15.05.2016
22 16:00 RKS Rzeczyca - GUKS Gorzkowice 1-2
22 17:00 LKS Mniszków - LKS Lubochnia 2-0
sobota, 21.05.2016
23 15:00 Świt Kamieńsk - Stal Niewiadów 1-3
23 17:00 GUKS Gorzkowice - Grabka Grabica 3-1
23 17:00 Ceramika Opoczno - Start Niechcice 7-0
23 17:00 LKS Lubochnia - RKS Rzeczyca 0-1
niedziela, 22.05.2016
23 11:00 Omega II Kleszczów - Szczerbiec Wolbórz 3-0
23 17:00 MGKS Drzewica - LKS Mniszków 2-5
23 17:00 Włókniarz Moszczenica - Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 1-3
sobota, 28.05.2016
24 16:30 Grabka Grabica - LKS Lubochnia 4-0
24 17:00 Szczerbiec Wolbórz - Włókniarz Moszczenica 3-3
24 17:00 Kawaleria Tomaszów Mazowiecki - GUKS Gorzkowice 2-2
24 17:00 LKS Mniszków - Ceramika Opoczno 0-2
24 17:00 Start Niechcice - Świt Kamieńsk 3-4
24 17:00 Stal Niewiadów - Omega II Kleszczów 1-0
niedziela, 29.05.2016
24 17:00 RKS Rzeczyca - MGKS Drzewica 2-2
sobota, 04.06.2016
25 00:00 Omega II Kleszczów - Świt Kamieńsk 2-2
25 17:00 GUKS Gorzkowice - Szczerbiec Wolbórz 0-0
25 17:00 Ceramika Opoczno - RKS Rzeczyca 6-0
25 17:00 LKS Lubochnia - Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 2-2
25 17:00 MGKS Drzewica - Grabka Grabica 1-2
25 17:00 LKS Mniszków - Start Niechcice 4-0
25 17:00 Włókniarz Moszczenica - Stal Niewiadów 0-2
piątek, 10.06.2016
26 18:00 Świt Kamieńsk - Włókniarz Moszczenica 3-1
sobota, 11.06.2016
26 15:00 Szczerbiec Wolbórz - LKS Lubochnia 5-1
26 15:00 Stal Niewiadów - GUKS Gorzkowice 5-2
26 17:00 Grabka Grabica - Ceramika Opoczno 0-2
26 17:00 Kawaleria Tomaszów Mazowiecki - MGKS Drzewica 6-0
26 17:00 Start Niechcice - Omega II Kleszczów 4-3
26 17:00 RKS Rzeczyca - LKS Mniszków 3-1


:: Powered by JoomLeague - Version 2.0.37.8ed3e7c ::

GODZINY PRACY BIURA

OZPN Piotrków Trybunalski
ul. Wysoka 6
97-300 Piotrków Trybunalski

8:00-16:00
(poniedziałek-środa, piątek)

10:00-18:00
(czwartek)

KONTAKT

Tel: (044) 647-46-33
Tel/Fax: (044) 648-70-04

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Konto: PEKAO S.A. o/Piotrków Trybunalski
Nr 58 1240 3116 1111 0000 3503 6151

NIP: 771-16-99-587

Joomla Templates by Joomla51.com

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pliki cookie używane są dla zapewnienia poprawnego działania strony.

Akceptuję pliki cookies z tej witryny.