000 038 039 040 041

2016.11 12 kurs sedziowski

 

 
Kalendarz - Kalendarz

89 Mecze

sobota, 29.08.2015
1 17:00 Alfa Kleszczów - Warta-Carbo Pławno 6-0
1 17:00 EBE SPN Bełchatów - Piast Krzywanice 2-1
niedziela, 30.08.2015
1 17:00 VIS Gidle - LKS Dobryszyce 2-0
1 17:00 GKS Rogi - Grocholice Bełchatów 1-0
1 17:00 Pilica II Przedbórz - Ruch 1951 Chrzanowice 2-1
sobota, 05.09.2015
2 17:00 Ruch 1951 Chrzanowice - Piast Krzywanice 2-3
niedziela, 06.09.2015
2 16:00 Warta-Carbo Pławno - GKS Rogi 1-1
2 17:00 Grocholice Bełchatów - VIS Gidle 0-0
2 17:00 LKS Dobryszyce - EBE SPN Bełchatów 1-0
2 17:00 Pilica II Przedbórz - Alfa Kleszczów 1-2
sobota, 12.09.2015
3 16:00 Alfa Kleszczów - Ruch 1951 Chrzanowice 1-0
3 16:00 GKS Rogi - Pilica II Przedbórz 3-0
niedziela, 13.09.2015
3 16:00 VIS Gidle - Warta-Carbo Pławno 0-1
3 16:00 EBE SPN Bełchatów - Grocholice Bełchatów 7-2
3 16:30 Piast Krzywanice - LKS Dobryszyce 3-1
sobota, 19.09.2015
4 16:00 Ruch 1951 Chrzanowice - LKS Dobryszyce 4-0
4 16:00 Alfa Kleszczów - GKS Rogi 2-0
niedziela, 20.09.2015
4 16:00 Grocholice Bełchatów - Piast Krzywanice 2-3
4 16:00 Warta-Carbo Pławno - EBE SPN Bełchatów 0-3
4 16:00 Pilica II Przedbórz - VIS Gidle 2-1
niedziela, 27.09.2015
5 14:00 LKS Dobryszyce - Grocholice Bełchatów 3-4
5 15:00 VIS Gidle - Alfa Kleszczów 1-2
5 15:00 GKS Rogi - Ruch 1951 Chrzanowice 0-1
5 16:00 Piast Krzywanice - Warta-Carbo Pławno 4-2
5 16:00 EBE SPN Bełchatów - Pilica II Przedbórz 1-4
sobota, 03.10.2015
6 15:00 Alfa Kleszczów - EBE SPN Bełchatów 0-0
6 15:30 Ruch 1951 Chrzanowice - Grocholice Bełchatów 4-0
niedziela, 04.10.2015
6 14:00 GKS Rogi - VIS Gidle 5-2
6 15:00 Warta-Carbo Pławno - LKS Dobryszyce 1-1
6 15:30 Pilica II Przedbórz - Piast Krzywanice 1-4
sobota, 10.10.2015
7 15:00 Grocholice Bełchatów - Warta-Carbo Pławno 1-0
7 15:00 VIS Gidle - Ruch 1951 Chrzanowice 0-3
niedziela, 11.10.2015
7 15:00 Piast Krzywanice - Alfa Kleszczów 3-0
7 15:00 EBE SPN Bełchatów - GKS Rogi 4-1
sobota, 17.10.2015
8 15:00 Ruch 1951 Chrzanowice - Warta-Carbo Pławno 3-2
8 15:00 Alfa Kleszczów - LKS Dobryszyce 8-1
niedziela, 18.10.2015
8 14:00 GKS Rogi - Piast Krzywanice 0-1
8 15:00 VIS Gidle - EBE SPN Bełchatów 1-2
8 15:00 Pilica II Przedbórz - Grocholice Bełchatów 3-1
sobota, 24.10.2015
9 15:00 Grocholice Bełchatów - Alfa Kleszczów 0-2
9 15:00 Warta-Carbo Pławno - Pilica II Przedbórz 1-5
niedziela, 25.10.2015
9 14:00 LKS Dobryszyce - GKS Rogi 0-0
9 14:00 Piast Krzywanice - VIS Gidle 1-1
9 14:00 EBE SPN Bełchatów - Ruch 1951 Chrzanowice 1-1
sobota, 16.04.2016
10 16:30 Ruch 1951 Chrzanowice - Pilica II Przedbórz 2-2
10 16:30 Warta-Carbo Pławno - Alfa Kleszczów 0-3
niedziela, 17.04.2016
10 13:00 LKS Dobryszyce - VIS Gidle 1-1
10 14:00 Grocholice Bełchatów - GKS Rogi 0-0
10 16:00 Piast Krzywanice - EBE SPN Bełchatów 0-3
sobota, 23.04.2016
11 15:00 Alfa Kleszczów - Pilica II Przedbórz 3-0
niedziela, 24.04.2016
11 15:00 EBE SPN Bełchatów - LKS Dobryszyce 2-0
11 16:00 VIS Gidle - Grocholice Bełchatów 2-4
11 16:00 Piast Krzywanice - Ruch 1951 Chrzanowice 2-3
11 16:00 GKS Rogi - Warta-Carbo Pławno 3-0
sobota, 30.04.2016
12 15:00 Grocholice Bełchatów - EBE SPN Bełchatów 1-2
12 17:00 Ruch 1951 Chrzanowice - Alfa Kleszczów 2-0
12 17:00 Warta-Carbo Pławno - VIS Gidle 0-3
niedziela, 01.05.2016
12 15:00 LKS Dobryszyce - Piast Krzywanice 0-2
12 16:00 Pilica II Przedbórz - GKS Rogi 0-1
sobota, 07.05.2016
13 17:00 EBE SPN Bełchatów - Warta-Carbo Pławno 7-1
niedziela, 08.05.2016
13 11:00 VIS Gidle - Pilica II Przedbórz 5-1
13 15:00 LKS Dobryszyce - Ruch 1951 Chrzanowice 1-2
13 17:00 Piast Krzywanice - Grocholice Bełchatów 4-2
13 17:00 GKS Rogi - Alfa Kleszczów 0-1
sobota, 14.05.2016
14 15:00 Alfa Kleszczów - VIS Gidle 3-0
14 17:00 Ruch 1951 Chrzanowice - GKS Rogi 3-3
14 17:30 Warta-Carbo Pławno - Piast Krzywanice 0-6
niedziela, 15.05.2016
14 16:00 Grocholice Bełchatów - LKS Dobryszyce 0-3
14 17:00 Pilica II Przedbórz - EBE SPN Bełchatów 3-4
sobota, 21.05.2016
15 14:00 EBE SPN Bełchatów - Alfa Kleszczów 1-1
15 17:00 Piast Krzywanice - Pilica II Przedbórz 5-2
niedziela, 22.05.2016
15 11:00 VIS Gidle - GKS Rogi 0-1
15 15:00 LKS Dobryszyce - Warta-Carbo Pławno 9-0
15 16:00 Grocholice Bełchatów - Ruch 1951 Chrzanowice 0-3
sobota, 28.05.2016
16 15:00 Alfa Kleszczów - Piast Krzywanice 0-2
16 17:00 Ruch 1951 Chrzanowice - VIS Gidle 2-0
niedziela, 29.05.2016
16 14:00 Warta-Carbo Pławno - Grocholice Bełchatów 0-2
16 17:00 GKS Rogi - EBE SPN Bełchatów 2-0
16 17:00 Pilica II Przedbórz - LKS Dobryszyce 0-3
niedziela, 05.06.2016
17 11:00 Grocholice Bełchatów - Pilica II Przedbórz 1-1
17 11:00 LKS Dobryszyce - Alfa Kleszczów 2-2
17 11:00 Piast Krzywanice - GKS Rogi 7-0
17 11:00 Warta-Carbo Pławno - Ruch 1951 Chrzanowice 0-5
17 11:00 EBE SPN Bełchatów - VIS Gidle 4-2
niedziela, 12.06.2016
18 14:00 Ruch 1951 Chrzanowice - EBE SPN Bełchatów 1-3
18 14:00 VIS Gidle - Piast Krzywanice 5-0
18 14:00 Alfa Kleszczów - Grocholice Bełchatów 3-1
18 14:00 GKS Rogi - LKS Dobryszyce 1-1
18 14:00 Pilica II Przedbórz - Warta-Carbo Pławno 3-0


:: Powered by JoomLeague - Version 2.0.37.8ed3e7c ::

GODZINY PRACY BIURA

OZPN Piotrków Trybunalski
ul. Wysoka 6
97-300 Piotrków Trybunalski

8:00-16:00
(poniedziałek-środa, piątek)

10:00-18:00
(czwartek)

KONTAKT

Tel: (044) 647-46-33
Tel/Fax: (044) 648-70-04

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Konto: PEKAO S.A. o/Piotrków Trybunalski
Nr 58 1240 3116 1111 0000 3503 6151

NIP: 771-16-99-587

Joomla Templates by Joomla51.com

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pliki cookie używane są dla zapewnienia poprawnego działania strony.

Akceptuję pliki cookies z tej witryny.