000 043 046 047 048 049 050 051

2016.11 12 kurs sedziowski

 

 
Kalendarz - Kalendarz

109 Mecze

sobota, 22.08.2015
1 17:00 Błysk Aleksandrów - Syrenka Zakościele 2-0
niedziela, 23.08.2015
1 11:00 Zjednoczeni Budziszewice - KS Poświętne 2-6
1 13:00 IKS Inowłódz - BG Sport Bąkowa Góra 2-2
1 16:00 Sparta Ostrów - LKS Będków 0-3
1 16:30 LKS Czarnocin - LUKS Mroczków-Dzielna 5-1
sobota, 29.08.2015
2 17:00 BG Sport Bąkowa Góra - Błysk Aleksandrów 2-4
niedziela, 30.08.2015
2 15:00 LKS Będków - LKS Czarnocin 2-3
2 16:00 KS Poświętne - Sparta Ostrów 2-2
2 17:00 LKS Mroczków - LUKS Mroczków-Dzielna 1-2
2 17:00 Syrenka Zakościele - Zjednoczeni Budziszewice 2-2
niedziela, 06.09.2015
3 11:00 Zjednoczeni Budziszewice - BG Sport Bąkowa Góra 1-2
3 13:00 IKS Inowłódz - LKS Mroczków 7-1
3 15:00 LKS Czarnocin - KS Poświętne 5-0
3 15:00 LUKS Mroczków-Dzielna - LKS Będków 3-2
3 16:00 Sparta Ostrów - Syrenka Zakościele 1-5
niedziela, 13.09.2015
4 12:00 BG Sport Bąkowa Góra - Sparta Ostrów 4-2
4 13:00 KS Poświętne - LUKS Mroczków-Dzielna 3-4
4 13:00 IKS Inowłódz - Błysk Aleksandrów 2-0
4 16:00 Syrenka Zakościele - LKS Czarnocin 1-4
4 16:30 LKS Mroczków - LKS Będków 2-7
niedziela, 20.09.2015
5 11:00 Zjednoczeni Budziszewice - IKS Inowłódz 0-2
5 15:00 LKS Czarnocin - BG Sport Bąkowa Góra 2-2
5 15:00 LKS Będków - KS Poświętne 5-4
5 15:00 LUKS Mroczków-Dzielna - Syrenka Zakościele 4-0
5 16:00 Błysk Aleksandrów - LKS Mroczków 11-2
niedziela, 27.09.2015
6 11:00 BG Sport Bąkowa Góra - LUKS Mroczków-Dzielna 3-2
6 13:00 IKS Inowłódz - Sparta Ostrów 4-2
6 16:00 Błysk Aleksandrów - Zjednoczeni Budziszewice 5-2
6 16:00 LKS Mroczków - KS Poświętne 1-3
6 16:00 Syrenka Zakościele - LKS Będków 1-8
niedziela, 04.10.2015
7 11:00 Zjednoczeni Budziszewice - LKS Mroczków 6-0
7 14:30 LKS Czarnocin - IKS Inowłódz 0-0
7 15:00 KS Poświętne - Syrenka Zakościele 2-1
7 15:00 LKS Będków - BG Sport Bąkowa Góra 4-0
7 15:00 Sparta Ostrów - Błysk Aleksandrów 3-3
sobota, 10.10.2015
8 15:30 Błysk Aleksandrów - LKS Czarnocin 1-1
niedziela, 11.10.2015
8 11:00 Zjednoczeni Budziszewice - Sparta Ostrów 1-3
8 13:00 IKS Inowłódz - LUKS Mroczków-Dzielna 2-2
8 15:00 BG Sport Bąkowa Góra - KS Poświętne 2-4
8 15:00 LKS Mroczków - Syrenka Zakościele 1-6
niedziela, 18.10.2015
9 14:00 LUKS Mroczków-Dzielna - Błysk Aleksandrów 1-3
9 14:30 LKS Czarnocin - Zjednoczeni Budziszewice 8-3
9 15:00 LKS Będków - IKS Inowłódz 0-0
9 15:00 Sparta Ostrów - LKS Mroczków 5-2
9 15:00 Syrenka Zakościele - BG Sport Bąkowa Góra 1-2
niedziela, 25.10.2015
10 11:00 Zjednoczeni Budziszewice - LUKS Mroczków-Dzielna 3-4
10 13:00 IKS Inowłódz - KS Poświętne 2-4
10 14:00 Błysk Aleksandrów - LKS Będków 5-1
10 14:00 LKS Mroczków - BG Sport Bąkowa Góra 2-5
10 14:00 Sparta Ostrów - LKS Czarnocin 1-2
niedziela, 08.11.2015
11 10:30 Syrenka Zakościele - IKS Inowłódz 3-2
11 13:00 LUKS Mroczków-Dzielna - Sparta Ostrów 2-0
11 13:30 KS Poświętne - Błysk Aleksandrów 1-3
11 13:30 LKS Będków - Zjednoczeni Budziszewice 2-2
niedziela, 03.04.2016
12 11:00 Syrenka Zakościele - Błysk Aleksandrów 2-1
12 14:00 LKS Będków - Sparta Ostrów 5-1
12 15:00 KS Poświętne - Zjednoczeni Budziszewice 7-3
12 15:00 BG Sport Bąkowa Góra - IKS Inowłódz 2-1
12 15:00 LUKS Mroczków-Dzielna - LKS Czarnocin 2-2
niedziela, 10.04.2016
13 11:00 Zjednoczeni Budziszewice - Syrenka Zakościele 1-1
13 15:00 LKS Czarnocin - LKS Będków 3-2
13 15:00 LUKS Mroczków-Dzielna - LKS Mroczków 3-1
13 15:30 Sparta Ostrów - KS Poświętne 4-2
13 16:30 Błysk Aleksandrów - BG Sport Bąkowa Góra 3-2
niedziela, 17.04.2016
14 11:00 Syrenka Zakościele - Sparta Ostrów 1-3
14 14:00 LKS Będków - LUKS Mroczków-Dzielna 3-0
14 15:00 BG Sport Bąkowa Góra - Zjednoczeni Budziszewice 5-1
14 16:00 KS Poświętne - LKS Czarnocin 0-3
14 16:00 LKS Mroczków - IKS Inowłódz 2-5
niedziela, 24.04.2016
15 14:00 LKS Będków - LKS Mroczków 6-0
15 15:00 LKS Czarnocin - Syrenka Zakościele 3-0
15 16:00 LUKS Mroczków-Dzielna - KS Poświętne 2-1
15 16:00 Sparta Ostrów - BG Sport Bąkowa Góra 3-0
15 17:00 Błysk Aleksandrów - IKS Inowłódz 4-0
sobota, 30.04.2016
16 17:15 IKS Inowłódz - Zjednoczeni Budziszewice 4-1
niedziela, 01.05.2016
16 16:00 KS Poświętne - LKS Będków 3-2
16 16:00 BG Sport Bąkowa Góra - LKS Czarnocin 1-4
16 17:00 LKS Mroczków - Błysk Aleksandrów 2-3
16 17:00 Syrenka Zakościele - LUKS Mroczków-Dzielna 2-0
niedziela, 08.05.2016
17 11:00 Zjednoczeni Budziszewice - Błysk Aleksandrów 2-3
17 14:00 LKS Będków - Syrenka Zakościele 5-1
17 15:00 LUKS Mroczków-Dzielna - BG Sport Bąkowa Góra 6-4
17 16:00 KS Poświętne - LKS Mroczków 4-1
17 16:00 Sparta Ostrów - IKS Inowłódz 1-3
sobota, 14.05.2016
18 15:00 IKS Inowłódz - LKS Czarnocin 0-1
niedziela, 15.05.2016
18 15:00 Błysk Aleksandrów - Sparta Ostrów 4-0
18 16:00 BG Sport Bąkowa Góra - LKS Będków 1-3
18 17:00 LKS Mroczków - Zjednoczeni Budziszewice 4-2
18 17:00 Syrenka Zakościele - KS Poświętne 3-0
sobota, 21.05.2016
19 17:00 Syrenka Zakościele - LKS Mroczków 11-1
niedziela, 22.05.2016
19 14:00 LUKS Mroczków-Dzielna - IKS Inowłódz 0-3
19 15:00 LKS Czarnocin - Błysk Aleksandrów 0-2
19 17:00 KS Poświętne - BG Sport Bąkowa Góra 2-1
19 17:00 Sparta Ostrów - Zjednoczeni Budziszewice 5-1
sobota, 28.05.2016
20 15:00 IKS Inowłódz - LKS Będków 1-4
20 17:00 BG Sport Bąkowa Góra - Syrenka Zakościele 1-5
20 17:00 LKS Mroczków - Sparta Ostrów 3-1
niedziela, 29.05.2016
20 11:00 Zjednoczeni Budziszewice - LKS Czarnocin 0-3
20 15:00 Błysk Aleksandrów - LUKS Mroczków-Dzielna 2-1
niedziela, 05.06.2016
21 11:00 KS Poświętne - IKS Inowłódz 5-0
21 11:00 LKS Czarnocin - Sparta Ostrów 2-1
21 11:00 BG Sport Bąkowa Góra - LKS Mroczków 4-4
21 11:00 LKS Będków - Błysk Aleksandrów 2-1
21 11:00 LUKS Mroczków-Dzielna - Zjednoczeni Budziszewice 0-3
niedziela, 12.06.2016
22 14:00 Błysk Aleksandrów - KS Poświętne 2-0
22 14:00 Zjednoczeni Budziszewice - LKS Będków 4-3
22 14:00 IKS Inowłódz - Syrenka Zakościele 1-3
22 14:00 LKS Mroczków - LKS Czarnocin 2-2
22 14:00 Sparta Ostrów - LUKS Mroczków-Dzielna 4-1


:: Powered by JoomLeague - Version 2.0.37.8ed3e7c ::

GODZINY PRACY BIURA

OZPN Piotrków Trybunalski
ul. Wysoka 6
97-300 Piotrków Trybunalski

8:00-16:00
(poniedziałek-środa, piątek)

10:00-18:00
(czwartek)

KONTAKT

Tel: (044) 647-46-33
Tel/Fax: (044) 648-70-04

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Konto: PEKAO S.A. o/Piotrków Trybunalski
Nr 58 1240 3116 1111 0000 3503 6151

NIP: 771-16-99-587

Joomla Templates by Joomla51.com

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pliki cookie używane są dla zapewnienia poprawnego działania strony.

Akceptuję pliki cookies z tej witryny.