000 043 046 047 048 049 050 051

2016.11 12 kurs sedziowski

 

 
Kalendarz - Kalendarz

132 Mecze

sobota, 22.08.2015
1 17:00 Victoria Woźniki - Astoria II Szczerców 4-2
1 17:00 Czarni Rozprza - Polonia Gorzędów 1-1
1 17:00 LKS Wola Krzysztoporska - Pamapol-Hetman Rusiec 3-1
1 17:00 LUKS Gomunice - LKS Mierzyn 0-3
niedziela, 23.08.2015
1 14:00 Zapał Krzętów - Start Lgota Wielka 2-1
1 17:00 Victoria Żytno - Motor Bujniczki 1-2
sobota, 29.08.2015
2 17:00 Victoria Woźniki - Czarni Rozprza 3-0
2 17:00 Polonia Gorzędów - LKS Wola Krzysztoporska 2-1
2 17:00 Pamapol-Hetman Rusiec - Victoria Żytno 2-6
2 17:00 LKS Mierzyn - Zapał Krzętów 0-1
niedziela, 30.08.2015
2 17:00 Astoria II Szczerców - Start Lgota Wielka 1-5
2 17:00 Motor Bujniczki - LUKS Gomunice 1-1
sobota, 05.09.2015
3 16:00 LKS Wola Krzysztoporska - Victoria Woźniki 1-1
3 17:00 Czarni Rozprza - Astoria II Szczerców 3-2
3 17:00 LUKS Gomunice - Pamapol-Hetman Rusiec 3-1
3 17:00 Zapał Krzętów - Motor Bujniczki 3-1
niedziela, 06.09.2015
3 16:00 Victoria Żytno - Polonia Gorzędów 0-3
3 16:00 Start Lgota Wielka - LKS Mierzyn 2-1
sobota, 12.09.2015
4 16:00 Czarni Rozprza - LKS Wola Krzysztoporska 5-1
4 16:30 Victoria Woźniki - Victoria Żytno 1-4
4 16:30 Polonia Gorzędów - LUKS Gomunice 0-0
4 16:30 Pamapol-Hetman Rusiec - Zapał Krzętów 2-4
niedziela, 13.09.2015
4 16:00 Motor Bujniczki - Start Lgota Wielka 1-0
4 16:30 Astoria II Szczerców - LKS Mierzyn 2-2
sobota, 19.09.2015
5 15:00 Start Lgota Wielka - Pamapol-Hetman Rusiec 2-1
5 16:00 LKS Wola Krzysztoporska - Astoria II Szczerców 3-3
5 16:00 LUKS Gomunice - Victoria Woźniki 2-1
5 16:00 LKS Mierzyn - Motor Bujniczki 3-2
niedziela, 20.09.2015
5 13:00 Victoria Żytno - Czarni Rozprza 2-1
5 14:00 Zapał Krzętów - Polonia Gorzędów 3-2
sobota, 26.09.2015
6 15:00 Polonia Gorzędów - Start Lgota Wielka 1-2
6 15:30 Czarni Rozprza - LUKS Gomunice 0-1
6 16:00 LKS Wola Krzysztoporska - Victoria Żytno 4-2
6 16:00 Pamapol-Hetman Rusiec - LKS Mierzyn 3-2
niedziela, 27.09.2015
6 16:00 Victoria Woźniki - Zapał Krzętów 0-3
6 16:00 Astoria II Szczerców - Motor Bujniczki 0-3
sobota, 03.10.2015
7 15:00 Start Lgota Wielka - Victoria Woźniki 6-1
7 15:30 LUKS Gomunice - LKS Wola Krzysztoporska 1-0
7 15:30 LKS Mierzyn - Polonia Gorzędów 4-1
niedziela, 04.10.2015
7 14:00 Zapał Krzętów - Czarni Rozprza 2-2
7 15:00 Victoria Żytno - Astoria II Szczerców 2-0
7 15:00 Motor Bujniczki - Pamapol-Hetman Rusiec 5-1
sobota, 10.10.2015
8 15:30 Polonia Gorzędów - Motor Bujniczki 0-1
niedziela, 11.10.2015
8 14:00 Victoria Żytno - LUKS Gomunice 3-0
8 15:00 Victoria Woźniki - LKS Mierzyn 0-0
8 15:00 Czarni Rozprza - Start Lgota Wielka 0-0
8 15:30 LKS Wola Krzysztoporska - Zapał Krzętów 2-0
8 15:30 Astoria II Szczerców - Pamapol-Hetman Rusiec 4-1
sobota, 17.10.2015
9 11:00 LKS Mierzyn - Czarni Rozprza 3-0
9 15:00 LUKS Gomunice - Astoria II Szczerców 0-1
9 15:00 Pamapol-Hetman Rusiec - Polonia Gorzędów 4-2
niedziela, 18.10.2015
9 13:00 Start Lgota Wielka - LKS Wola Krzysztoporska 2-0
9 14:00 Zapał Krzętów - Victoria Żytno 3-1
9 14:00 Motor Bujniczki - Victoria Woźniki 0-1
sobota, 24.10.2015
10 15:00 LKS Wola Krzysztoporska - LKS Mierzyn 3-2
10 15:00 LUKS Gomunice - Zapał Krzętów 1-2
niedziela, 25.10.2015
10 13:00 Czarni Rozprza - Motor Bujniczki 0-2
10 13:00 Victoria Żytno - Start Lgota Wielka 1-3
10 14:00 Victoria Woźniki - Pamapol-Hetman Rusiec 0-1
10 14:00 Astoria II Szczerców - Polonia Gorzędów 2-1
sobota, 31.10.2015
11 13:30 LKS Mierzyn - Victoria Żytno 5-0
11 14:00 Zapał Krzętów - Astoria II Szczerców 2-0
sobota, 07.11.2015
11 13:30 Polonia Gorzędów - Victoria Woźniki 1-1
11 13:30 Pamapol-Hetman Rusiec - Czarni Rozprza 1-3
11 13:30 Start Lgota Wielka - LUKS Gomunice 4-1
niedziela, 08.11.2015
11 13:30 Motor Bujniczki - LKS Wola Krzysztoporska 1-2
sobota, 02.04.2016
12 15:00 Pamapol-Hetman Rusiec - LKS Wola Krzysztoporska 2-1
12 16:00 Polonia Gorzędów - Czarni Rozprza 1-5
12 16:00 Start Lgota Wielka - Zapał Krzętów 1-2
12 16:00 LKS Mierzyn - LUKS Gomunice 3-1
niedziela, 03.04.2016
12 14:00 Motor Bujniczki - Victoria Żytno 1-0
12 16:00 Astoria II Szczerców - Victoria Woźniki 2-0
sobota, 09.04.2016
13 15:00 Start Lgota Wielka - Astoria II Szczerców 3-0
13 16:00 LKS Wola Krzysztoporska - Polonia Gorzędów 1-3
13 16:00 LUKS Gomunice - Motor Bujniczki 0-0
niedziela, 10.04.2016
13 13:00 Czarni Rozprza - Victoria Woźniki 1-2
13 14:00 Zapał Krzętów - LKS Mierzyn 2-1
13 16:00 Victoria Żytno - Pamapol-Hetman Rusiec 5-2
sobota, 16.04.2016
14 15:00 Pamapol-Hetman Rusiec - LUKS Gomunice 2-2
14 16:00 Polonia Gorzędów - Victoria Żytno 4-0
14 16:00 LKS Mierzyn - Start Lgota Wielka 2-2
14 16:30 Victoria Woźniki - LKS Wola Krzysztoporska 3-0
niedziela, 17.04.2016
14 15:00 Motor Bujniczki - Zapał Krzętów 0-1
14 16:30 Astoria II Szczerców - Czarni Rozprza 0-2
sobota, 23.04.2016
15 15:00 Start Lgota Wielka - Motor Bujniczki 7-1
15 16:00 LKS Wola Krzysztoporska - Czarni Rozprza 1-6
15 16:00 LUKS Gomunice - Polonia Gorzędów 3-0
15 16:00 LKS Mierzyn - Astoria II Szczerców 1-1
niedziela, 24.04.2016
15 14:00 Zapał Krzętów - Pamapol-Hetman Rusiec 2-1
15 17:00 Victoria Żytno - Victoria Woźniki 2-2
sobota, 30.04.2016
16 15:00 Pamapol-Hetman Rusiec - Start Lgota Wielka 0-3
16 17:00 Victoria Woźniki - LUKS Gomunice 3-1
16 17:00 Czarni Rozprza - Victoria Żytno 3-5
niedziela, 01.05.2016
16 14:00 Polonia Gorzędów - Zapał Krzętów 1-4
16 15:00 Motor Bujniczki - LKS Mierzyn 0-3
16 17:00 Astoria II Szczerców - LKS Wola Krzysztoporska 4-0
sobota, 07.05.2016
17 17:00 LUKS Gomunice - Czarni Rozprza 1-4
17 17:00 LKS Mierzyn - Pamapol-Hetman Rusiec 3-0
niedziela, 08.05.2016
17 14:00 Zapał Krzętów - Victoria Woźniki 2-1
17 15:00 Victoria Żytno - LKS Wola Krzysztoporska 3-0
17 15:00 Motor Bujniczki - Astoria II Szczerców 1-4
17 16:00 Start Lgota Wielka - Polonia Gorzędów 6-1
sobota, 14.05.2016
18 15:30 Pamapol-Hetman Rusiec - Motor Bujniczki 2-3
18 17:00 Victoria Woźniki - Start Lgota Wielka 1-1
18 17:00 Czarni Rozprza - Zapał Krzętów 0-0
18 17:00 LKS Wola Krzysztoporska - LUKS Gomunice 1-0
18 17:00 Polonia Gorzędów - LKS Mierzyn 5-2
niedziela, 15.05.2016
18 17:00 Astoria II Szczerców - Victoria Żytno 0-2
sobota, 21.05.2016
19 16:00 Start Lgota Wielka - Czarni Rozprza 4-1
19 17:00 LUKS Gomunice - Victoria Żytno 1-5
19 17:00 Pamapol-Hetman Rusiec - Astoria II Szczerców 3-0
19 17:00 LKS Mierzyn - Victoria Woźniki 5-0
niedziela, 22.05.2016
19 14:00 Zapał Krzętów - LKS Wola Krzysztoporska 3-2
19 16:00 Motor Bujniczki - Polonia Gorzędów 1-0
sobota, 28.05.2016
20 16:00 LKS Wola Krzysztoporska - Start Lgota Wielka 3-1
20 17:00 Victoria Woźniki - Motor Bujniczki 1-1
20 17:00 Czarni Rozprza - LKS Mierzyn 1-2
20 17:00 Astoria II Szczerców - LUKS Gomunice 1-2
20 17:00 Polonia Gorzędów - Pamapol-Hetman Rusiec 5-0
niedziela, 29.05.2016
20 17:00 Victoria Żytno - Zapał Krzętów 2-1
niedziela, 05.06.2016
21 17:00 Zapał Krzętów - LUKS Gomunice 2-1
21 17:00 Polonia Gorzędów - Astoria II Szczerców 3-5
21 17:00 Pamapol-Hetman Rusiec - Victoria Woźniki 1-1
21 17:00 Motor Bujniczki - Czarni Rozprza 2-1
21 17:00 Start Lgota Wielka - Victoria Żytno 2-2
21 17:00 LKS Mierzyn - LKS Wola Krzysztoporska 3-1
niedziela, 12.06.2016
22 11:00 Victoria Woźniki - Polonia Gorzędów 3-5
22 11:00 Czarni Rozprza - Pamapol-Hetman Rusiec 3-0
22 11:00 LKS Wola Krzysztoporska - Motor Bujniczki 0-2
22 11:00 Victoria Żytno - LKS Mierzyn 3-2
22 11:00 LUKS Gomunice - Start Lgota Wielka 1-0
22 11:00 Astoria II Szczerców - Zapał Krzętów 3-3


:: Powered by JoomLeague - Version 2.0.37.8ed3e7c ::

GODZINY PRACY BIURA

OZPN Piotrków Trybunalski
ul. Wysoka 6
97-300 Piotrków Trybunalski

8:00-16:00
(poniedziałek-środa, piątek)

10:00-18:00
(czwartek)

KONTAKT

Tel: (044) 647-46-33
Tel/Fax: (044) 648-70-04

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Konto: PEKAO S.A. o/Piotrków Trybunalski
Nr 58 1240 3116 1111 0000 3503 6151

NIP: 771-16-99-587

Joomla Templates by Joomla51.com

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pliki cookie używane są dla zapewnienia poprawnego działania strony.

Akceptuję pliki cookies z tej witryny.