000 043 046 047 048 049 050 051

2016.11 12 kurs sedziowski

 

 
Kalendarz - Kalendarz

132 Mecze

niedziela, 23.08.2015
1 11:00 Tęcza Janków - LKS Białaczów 1-2
1 11:00 Olimpia Wola Załężna - Skalnik Sulejów 4-2
1 16:00 Atom Januszewice - Luciążanka Przygłów 1-3
1 17:00 Relax Czerniewice - Polonia Rokiciny 1-1
1 17:00 LKS Radzice - Kasztelan Żarnów 4-0
1 17:30 Pionier Baby - Lechia II 1923 Tomaszów Mazowiecki 2-8
sobota, 29.08.2015
2 15:00 Kasztelan Żarnów - Relax Czerniewice 3-5
2 17:00 Skalnik Sulejów - Lechia II 1923 Tomaszów Mazowiecki 2-1
2 17:00 LKS Białaczów - Atom Januszewice 3-0
2 17:00 Polonia Rokiciny - Tęcza Janków 1-0
niedziela, 30.08.2015
2 12:00 Olimpia Wola Załężna - LKS Radzice 2-0
2 17:00 Luciążanka Przygłów - Pionier Baby 2-1
niedziela, 06.09.2015
3 11:00 Tęcza Janków - Kasztelan Żarnów 2-1
3 16:00 Relax Czerniewice - Olimpia Wola Załężna 6-2
3 16:00 Atom Januszewice - Polonia Rokiciny 1-3
3 16:00 LKS Radzice - Skalnik Sulejów 3-0
3 17:00 Pionier Baby - LKS Białaczów 0-6
3 17:00 Lechia II 1923 Tomaszów Mazowiecki - Luciążanka Przygłów 3-1
sobota, 12.09.2015
4 16:00 Polonia Rokiciny - Pionier Baby 0-1
4 16:30 Skalnik Sulejów - Luciążanka Przygłów 0-1
4 16:30 LKS Białaczów - Lechia II 1923 Tomaszów Mazowiecki 2-8
niedziela, 13.09.2015
4 12:00 Olimpia Wola Załężna - Tęcza Janków 3-1
4 16:00 LKS Radzice - Relax Czerniewice 5-2
4 16:30 Kasztelan Żarnów - Atom Januszewice 3-2
niedziela, 20.09.2015
5 11:00 Tęcza Janków - LKS Radzice 1-3
5 11:00 Lechia II 1923 Tomaszów Mazowiecki - Polonia Rokiciny 5-0
5 16:00 Pionier Baby - Kasztelan Żarnów 1-0
5 16:00 Relax Czerniewice - Skalnik Sulejów 0-1
5 16:00 Luciążanka Przygłów - LKS Białaczów 0-3
sobota, 26.09.2015
6 16:00 Skalnik Sulejów - LKS Białaczów 1-0
6 16:00 Kasztelan Żarnów - Lechia II 1923 Tomaszów Mazowiecki 4-2
niedziela, 27.09.2015
6 12:00 Polonia Rokiciny - Luciążanka Przygłów 0-1
6 12:00 Olimpia Wola Załężna - Pionier Baby 2-0
6 16:00 Relax Czerniewice - Tęcza Janków 2-4
6 16:00 LKS Radzice - Atom Januszewice 4-1
sobota, 03.10.2015
7 15:00 Atom Januszewice - Relax Czerniewice 5-2
7 15:30 LKS Białaczów - Polonia Rokiciny 6-4
niedziela, 04.10.2015
7 11:00 Tęcza Janków - Skalnik Sulejów 2-3
7 15:00 Lechia II 1923 Tomaszów Mazowiecki - Olimpia Wola Załężna 7-2
7 15:30 Pionier Baby - LKS Radzice 3-2
7 15:30 Luciążanka Przygłów - Kasztelan Żarnów 1-1
sobota, 10.10.2015
8 15:30 Skalnik Sulejów - Polonia Rokiciny 0-1
niedziela, 11.10.2015
8 11:00 Tęcza Janków - Atom Januszewice 2-1
8 12:00 Olimpia Wola Załężna - Luciążanka Przygłów 5-5
8 15:00 Relax Czerniewice - Pionier Baby 3-2
8 15:00 Kasztelan Żarnów - LKS Białaczów 9-0
8 15:30 LKS Radzice - Lechia II 1923 Tomaszów Mazowiecki 2-0
sobota, 17.10.2015
9 15:00 LKS Białaczów - Olimpia Wola Załężna 4-2
9 15:00 Atom Januszewice - Skalnik Sulejów 3-2
9 15:00 Polonia Rokiciny - Kasztelan Żarnów 2-1
niedziela, 18.10.2015
9 15:00 Pionier Baby - Tęcza Janków 3-1
9 15:00 Luciążanka Przygłów - LKS Radzice 2-1
9 15:00 Lechia II 1923 Tomaszów Mazowiecki - Relax Czerniewice 11-2
sobota, 24.10.2015
10 15:00 Skalnik Sulejów - Kasztelan Żarnów 2-0
10 15:00 Atom Januszewice - Pionier Baby 3-3
niedziela, 25.10.2015
10 11:00 Tęcza Janków - Lechia II 1923 Tomaszów Mazowiecki 0-2
10 12:00 Olimpia Wola Załężna - Polonia Rokiciny 5-3
10 14:00 Relax Czerniewice - Luciążanka Przygłów 5-1
sobota, 31.10.2015
5 13:30 Atom Januszewice - Olimpia Wola Załężna 4-2
10 13:30 LKS Radzice - LKS Białaczów 5-0
sobota, 07.11.2015
11 13:30 LKS Białaczów - Relax Czerniewice 3-1
11 13:30 Polonia Rokiciny - LKS Radzice 0-1
niedziela, 08.11.2015
11 13:30 Pionier Baby - Skalnik Sulejów 3-4
11 13:30 Luciążanka Przygłów - Tęcza Janków 3-1
11 13:30 Kasztelan Żarnów - Olimpia Wola Załężna 5-3
11 13:30 Lechia II 1923 Tomaszów Mazowiecki - Atom Januszewice 8-1
sobota, 02.04.2016
12 16:00 Skalnik Sulejów - Olimpia Wola Załężna 3-2
12 16:00 LKS Białaczów - Tęcza Janków 1-0
12 16:00 Luciążanka Przygłów - Atom Januszewice 5-0
12 16:00 Polonia Rokiciny - Relax Czerniewice 0-7
niedziela, 03.04.2016
12 15:00 Lechia II 1923 Tomaszów Mazowiecki - Pionier Baby 3-0
12 16:00 Kasztelan Żarnów - LKS Radzice 1-2
sobota, 09.04.2016
13 16:00 Pionier Baby - Luciążanka Przygłów 2-3
niedziela, 10.04.2016
13 11:00 Tęcza Janków - Polonia Rokiciny 0-0
13 15:00 Atom Januszewice - LKS Białaczów 3-3
13 15:00 LKS Radzice - Olimpia Wola Załężna 1-5
13 15:00 Lechia II 1923 Tomaszów Mazowiecki - Skalnik Sulejów 8-2
13 16:00 Relax Czerniewice - Kasztelan Żarnów 4-3
sobota, 16.04.2016
14 15:00 Luciążanka Przygłów - Lechia II 1923 Tomaszów Mazowiecki 0-2
14 15:00 Kasztelan Żarnów - Tęcza Janków 3-0
14 16:30 Skalnik Sulejów - LKS Radzice 2-3
14 16:30 LKS Białaczów - Pionier Baby 2-3
14 16:30 Polonia Rokiciny - Atom Januszewice 5-2
niedziela, 17.04.2016
14 12:00 Olimpia Wola Załężna - Relax Czerniewice 3-2
niedziela, 24.04.2016
15 11:00 Tęcza Janków - Olimpia Wola Załężna 0-1
15 15:00 Lechia II 1923 Tomaszów Mazowiecki - LKS Białaczów 14-0
15 16:00 Relax Czerniewice - LKS Radzice 3-2
15 16:00 Atom Januszewice - Kasztelan Żarnów 1-2
15 17:00 Pionier Baby - Polonia Rokiciny 1-3
15 17:00 Luciążanka Przygłów - Skalnik Sulejów 1-1
sobota, 30.04.2016
16 16:30 Polonia Rokiciny - Lechia II 1923 Tomaszów Mazowiecki 0-2
16 17:00 Skalnik Sulejów - Relax Czerniewice 0-2
16 17:00 Kasztelan Żarnów - Pionier Baby 2-3
16 17:30 LKS Białaczów - Luciążanka Przygłów 0-6
niedziela, 01.05.2016
16 15:00 LKS Radzice - Tęcza Janków 2-1
wtorek, 03.05.2016
16 12:00 Olimpia Wola Załężna - Atom Januszewice 0-1
sobota, 07.05.2016
17 16:00 Atom Januszewice - LKS Radzice 1-6
17 17:00 LKS Białaczów - Skalnik Sulejów 5-1
niedziela, 08.05.2016
17 11:00 Tęcza Janków - Relax Czerniewice 2-3
17 15:00 Lechia II 1923 Tomaszów Mazowiecki - Kasztelan Żarnów 4-1
17 17:00 Pionier Baby - Olimpia Wola Załężna 1-4
17 17:00 Luciążanka Przygłów - Polonia Rokiciny 2-1
sobota, 14.05.2016
18 16:30 Polonia Rokiciny - LKS Białaczów 5-3
18 17:00 Skalnik Sulejów - Tęcza Janków 3-0
18 17:00 Kasztelan Żarnów - Luciążanka Przygłów 3-0
niedziela, 15.05.2016
18 12:00 Olimpia Wola Załężna - Lechia II 1923 Tomaszów Mazowiecki 5-7
18 16:00 LKS Radzice - Pionier Baby 6-1
18 17:00 Relax Czerniewice - Atom Januszewice 6-1
sobota, 21.05.2016
19 16:30 Polonia Rokiciny - Skalnik Sulejów 5-0
19 17:00 LKS Białaczów - Kasztelan Żarnów 0-3
19 17:00 Luciążanka Przygłów - Olimpia Wola Załężna 5-0
niedziela, 22.05.2016
19 15:00 Lechia II 1923 Tomaszów Mazowiecki - LKS Radzice 6-1
19 16:00 Atom Januszewice - Tęcza Janków 3-0
19 17:00 Pionier Baby - Relax Czerniewice 4-0
sobota, 28.05.2016
20 17:00 Skalnik Sulejów - Atom Januszewice 4-1
niedziela, 29.05.2016
20 11:00 Tęcza Janków - Pionier Baby 3-0
20 13:30 Olimpia Wola Załężna - LKS Białaczów 6-0
20 16:00 LKS Radzice - Luciążanka Przygłów 2-2
20 17:00 Relax Czerniewice - Lechia II 1923 Tomaszów Mazowiecki 2-5
20 17:00 Kasztelan Żarnów - Polonia Rokiciny 1-0
niedziela, 05.06.2016
21 17:00 Pionier Baby - Atom Januszewice 11-1
21 17:00 LKS Białaczów - LKS Radzice 0-2
21 17:00 Luciążanka Przygłów - Relax Czerniewice 5-0
21 17:00 Polonia Rokiciny - Olimpia Wola Załężna 2-5
21 17:00 Kasztelan Żarnów - Skalnik Sulejów 4-0
21 17:00 Lechia II 1923 Tomaszów Mazowiecki - Tęcza Janków 4-1
niedziela, 12.06.2016
22 11:00 Skalnik Sulejów - Pionier Baby 3-1
22 11:00 Relax Czerniewice - LKS Białaczów 7-1
22 11:00 Tęcza Janków - Luciążanka Przygłów 0-3
22 11:00 Atom Januszewice - Lechia II 1923 Tomaszów Mazowiecki 0-4
22 11:00 LKS Radzice - Polonia Rokiciny 4-0
22 11:00 Olimpia Wola Załężna - Kasztelan Żarnów 2-4


:: Powered by JoomLeague - Version 2.0.37.8ed3e7c ::

GODZINY PRACY BIURA

OZPN Piotrków Trybunalski
ul. Wysoka 6
97-300 Piotrków Trybunalski

8:00-16:00
(poniedziałek-środa, piątek)

10:00-18:00
(czwartek)

KONTAKT

Tel: (044) 647-46-33
Tel/Fax: (044) 648-70-04

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Konto: PEKAO S.A. o/Piotrków Trybunalski
Nr 58 1240 3116 1111 0000 3503 6151

NIP: 771-16-99-587

Joomla Templates by Joomla51.com

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pliki cookie używane są dla zapewnienia poprawnego działania strony.

Akceptuję pliki cookies z tej witryny.