000 043 046 047 048 049 050 051

2016.11 12 kurs sedziowski

 

 
Kalendarz - Kalendarz

110 Mecze

środa, 26.08.2015
1 11:00 Włókniarz Moszczenica - Mazovia I Tomaszów Mazowiecki 1-10
1 11:00 Ceramika Opoczno - Skalnik Sulejów 4-0
1 16:00 RAP II Radomsko - Stal Niewiadów 0-4
1 17:00 UKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski - Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki 2-1
sobota, 29.08.2015
2 11:00 Stal Niewiadów - LKS Lubochnia 2-0
niedziela, 30.08.2015
2 13:00 Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki - RAP II Radomsko 2-4
2 14:00 Skalnik Sulejów - Włókniarz Moszczenica 1-0
2 17:00 Mazovia I Tomaszów Mazowiecki - UKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski 5-1
niedziela, 06.09.2015
3 11:00 RAP II Radomsko - Mazovia I Tomaszów Mazowiecki 0-1
3 13:30 GKS Bełchatów II SSA - Stal Niewiadów 0-3
3 16:00 LKS Lubochnia - Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki 3-1
3 17:00 UKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski - Skalnik Sulejów 6-1
sobota, 12.09.2015
4 17:00 Ceramika Opoczno - Włókniarz Moszczenica 5-0
4 17:00 LKS Mroczków - UKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski 0-14
niedziela, 13.09.2015
4 13:00 Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki - GKS Bełchatów II SSA 2-1
4 14:00 Skalnik Sulejów - RAP II Radomsko 0-4
4 15:00 Mazovia I Tomaszów Mazowiecki - LKS Lubochnia 14-0
środa, 16.09.2015
1 17:00 LKS Lubochnia - GKS Bełchatów II SSA 0-4
czwartek, 17.09.2015
3 17:00 Włókniarz Moszczenica - LKS Mroczków 7-0
sobota, 19.09.2015
5 11:00 Stal Niewiadów - Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki 4-1
5 14:00 RAP II Radomsko - LKS Mroczków 6-0
niedziela, 20.09.2015
5 11:00 GKS Bełchatów II SSA - Mazovia I Tomaszów Mazowiecki 0-4
5 13:00 LKS Lubochnia - Skalnik Sulejów 3-4
5 17:00 UKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski - Ceramika Opoczno 2-1
środa, 23.09.2015
2 17:00 LKS Mroczków - Ceramika Opoczno 0-9
niedziela, 27.09.2015
6 11:00 Włókniarz Moszczenica - UKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski 1-4
6 11:00 Ceramika Opoczno - RAP II Radomsko 5-0
6 12:00 LKS Mroczków - LKS Lubochnia 0-6
6 13:00 Mazovia I Tomaszów Mazowiecki - Stal Niewiadów 2-0
6 14:00 Skalnik Sulejów - GKS Bełchatów II SSA 1-1
sobota, 03.10.2015
7 11:00 Stal Niewiadów - Skalnik Sulejów 3-1
7 14:00 RAP II Radomsko - Włókniarz Moszczenica 1-5
niedziela, 04.10.2015
7 13:00 GKS Bełchatów II SSA - LKS Mroczków 3-0
7 15:00 LKS Lubochnia - Ceramika Opoczno 1-3
7 17:00 Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki - Mazovia I Tomaszów Mazowiecki 1-12
sobota, 10.10.2015
8 11:00 Skalnik Sulejów - Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki 1-0
8 13:00 Ceramika Opoczno - GKS Bełchatów II SSA 3-0
8 15:00 LKS Mroczków - Stal Niewiadów 2-12
niedziela, 11.10.2015
8 11:00 Włókniarz Moszczenica - LKS Lubochnia 0-3
8 16:00 UKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski - RAP II Radomsko 5-1
sobota, 17.10.2015
9 11:00 Stal Niewiadów - Ceramika Opoczno 1-5
9 15:00 LKS Lubochnia - UKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski 1-1
niedziela, 18.10.2015
9 11:00 Mazovia I Tomaszów Mazowiecki - Skalnik Sulejów 4-0
9 13:00 GKS Bełchatów II SSA - Włókniarz Moszczenica 10-3
sobota, 24.10.2015
10 11:00 RAP II Radomsko - LKS Lubochnia 1-2
10 14:00 LKS Mroczków - Mazovia I Tomaszów Mazowiecki 0-18
niedziela, 25.10.2015
10 11:00 Włókniarz Moszczenica - Stal Niewiadów 4-2
10 11:00 Ceramika Opoczno - Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki 7-0
10 16:00 UKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski - GKS Bełchatów II SSA 1-1
czwartek, 29.10.2015
9 16:00 Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki - LKS Mroczków 16-0
piątek, 30.10.2015
11 16:30 GKS Bełchatów II SSA - RAP II Radomsko 3-0
sobota, 07.11.2015
11 11:00 Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki - Włókniarz Moszczenica 3-2
11 11:00 Stal Niewiadów - UKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski 3-0
niedziela, 08.11.2015
11 10:00 Skalnik Sulejów - LKS Mroczków 4-0
11 15:30 Mazovia I Tomaszów Mazowiecki - Ceramika Opoczno 1-0
sobota, 02.04.2016
12 11:00 GKS Bełchatów II SSA - LKS Lubochnia 2-3
12 11:00 Stal Niewiadów - RAP II Radomsko 2-0
12 15:00 Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki - UKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski 2-1
niedziela, 03.04.2016
12 11:00 Mazovia I Tomaszów Mazowiecki - Włókniarz Moszczenica 8-0
12 13:00 Skalnik Sulejów - Ceramika Opoczno 0-7
sobota, 09.04.2016
13 11:00 Włókniarz Moszczenica - Skalnik Sulejów 0-1
13 11:00 LKS Lubochnia - Stal Niewiadów 1-4
niedziela, 10.04.2016
13 11:00 Ceramika Opoczno - LKS Mroczków 14-0
13 13:30 UKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski - Mazovia I Tomaszów Mazowiecki 1-3
sobota, 16.04.2016
14 11:00 Stal Niewiadów - GKS Bełchatów II SSA 4-1
14 15:00 Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki - LKS Lubochnia 3-0
14 17:00 Mazovia I Tomaszów Mazowiecki - RAP II Radomsko 9-1
niedziela, 17.04.2016
14 13:00 LKS Mroczków - Włókniarz Moszczenica 2-4
14 14:00 Skalnik Sulejów - UKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski 1-4
sobota, 23.04.2016
15 10:30 GKS Bełchatów II SSA - Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki 1-3
15 14:00 Włókniarz Moszczenica - Ceramika Opoczno 0-11
15 14:00 RAP II Radomsko - Skalnik Sulejów 2-2
niedziela, 24.04.2016
15 11:00 LKS Lubochnia - Mazovia I Tomaszów Mazowiecki 0-5
sobota, 30.04.2016
16 11:00 LKS Mroczków - RAP II Radomsko 0-6
16 15:00 Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki - Stal Niewiadów 3-0
niedziela, 01.05.2016
16 11:00 Ceramika Opoczno - UKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski 3-0
16 11:00 Skalnik Sulejów - LKS Lubochnia 1-4
16 15:00 Mazovia I Tomaszów Mazowiecki - GKS Bełchatów II SSA 4-2
wtorek, 03.05.2016
15 11:00 UKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski - LKS Mroczków 4-1
czwartek, 05.05.2016
17 16:00 Stal Niewiadów - Mazovia I Tomaszów Mazowiecki 0-3
piątek, 06.05.2016
17 17:00 RAP II Radomsko - Ceramika Opoczno 1-1
sobota, 07.05.2016
17 13:00 GKS Bełchatów II SSA - Skalnik Sulejów 5-1
niedziela, 08.05.2016
17 11:00 UKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski - Włókniarz Moszczenica 3-3
17 11:00 LKS Lubochnia - LKS Mroczków 4-0
środa, 11.05.2016
13 18:00 RAP II Radomsko - Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki 1-2
sobota, 14.05.2016
18 11:00 Włókniarz Moszczenica - RAP II Radomsko 3-1
18 11:00 Skalnik Sulejów - Stal Niewiadów 3-0
niedziela, 15.05.2016
18 11:00 Ceramika Opoczno - LKS Lubochnia 5-0
18 13:00 Mazovia I Tomaszów Mazowiecki - Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki 11-0
18 14:00 LKS Mroczków - GKS Bełchatów II SSA 1-10
sobota, 21.05.2016
19 11:00 GKS Bełchatów II SSA - Ceramika Opoczno 0-7
19 11:00 Stal Niewiadów - LKS Mroczków 9-1
19 14:00 RAP II Radomsko - UKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski 1-4
19 15:00 Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki - Skalnik Sulejów 1-0
niedziela, 22.05.2016
19 11:00 LKS Lubochnia - Włókniarz Moszczenica 1-0
środa, 25.05.2016
20 18:00 Włókniarz Moszczenica - GKS Bełchatów II SSA 1-2
piątek, 27.05.2016
20 17:00 Ceramika Opoczno - Stal Niewiadów 7-0
sobota, 28.05.2016
20 11:00 Skalnik Sulejów - Mazovia I Tomaszów Mazowiecki 0-0
niedziela, 29.05.2016
20 13:30 UKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski - LKS Lubochnia 5-0
20 14:00 LKS Mroczków - Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki 0-8
sobota, 04.06.2016
21 11:00 LKS Lubochnia - RAP II Radomsko 1-3
21 11:00 Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki - Ceramika Opoczno 0-4
21 11:00 GKS Bełchatów II SSA - UKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski 1-0
21 11:00 Stal Niewiadów - Włókniarz Moszczenica 10-2
21 11:00 Mazovia I Tomaszów Mazowiecki - LKS Mroczków 9-0
sobota, 11.06.2016
22 11:00 Włókniarz Moszczenica - Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki 5-2
22 11:00 Ceramika Opoczno - Mazovia I Tomaszów Mazowiecki 1-0
22 11:00 LKS Mroczków - Skalnik Sulejów 0-5
22 11:00 UKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski - Stal Niewiadów 0-3
22 11:00 RAP II Radomsko - GKS Bełchatów II SSA 1-1


:: Powered by JoomLeague - Version 2.0.37.8ed3e7c ::

GODZINY PRACY BIURA

OZPN Piotrków Trybunalski
ul. Wysoka 6
97-300 Piotrków Trybunalski

8:00-16:00
(poniedziałek-środa, piątek)

10:00-18:00
(czwartek)

KONTAKT

Tel: (044) 647-46-33
Tel/Fax: (044) 648-70-04

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Konto: PEKAO S.A. o/Piotrków Trybunalski
Nr 58 1240 3116 1111 0000 3503 6151

NIP: 771-16-99-587

Joomla Templates by Joomla51.com

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pliki cookie używane są dla zapewnienia poprawnego działania strony.

Akceptuję pliki cookies z tej witryny.