000 043 046 047 048 049 050 051

2016.11 12 kurs sedziowski

 

 
Kalendarz - Kalendarz

132 Mecze

środa, 26.08.2015
1 11:30 GKS Bełchatów SSA - Astoria Szczerców 16-0
1 15:00 Piotrcovia II Piotrków Trybunalski - GUKS Gorzkowice 3-3
1 17:00 Omega Kleszczów - Czarni Rozprza 8-1
1 18:00 Start Niechcice - RAP Radomsko 0-7
czwartek, 27.08.2015
1 11:00 AP UKS Mazovia II Tomaszów Mazowiecki - UKS APN Piotrków Trybunalski 1-1
sobota, 29.08.2015
2 11:00 GUKS Gorzkowice - Start Niechcice 4-0
2 11:00 Czarni Rozprza - Concordia 1909 Piotrków Trybunalski 1-1
2 11:00 RAP Radomsko - Omega Kleszczów 1-4
2 13:00 GKS Bełchatów SSA - AP UKS Mazovia II Tomaszów Mazowiecki 7-0
niedziela, 30.08.2015
2 14:00 Astoria Szczerców - Włókniarz Zelów 2-9
2 17:00 UKS APN Piotrków Trybunalski - Piotrcovia II Piotrków Trybunalski 7-0
wtorek, 01.09.2015
1 17:00 Concordia 1909 Piotrków Trybunalski - Włókniarz Zelów 4-1
sobota, 05.09.2015
3 11:00 Concordia 1909 Piotrków Trybunalski - RAP Radomsko 3-1
3 13:00 Omega Kleszczów - GUKS Gorzkowice 2-1
3 15:00 AP UKS Mazovia II Tomaszów Mazowiecki - Astoria Szczerców 2-0
3 16:00 Start Niechcice - UKS APN Piotrków Trybunalski 0-17
niedziela, 06.09.2015
3 11:00 Włókniarz Zelów - Czarni Rozprza 5-2
3 15:00 Piotrcovia II Piotrków Trybunalski - GKS Bełchatów SSA 2-4
czwartek, 10.09.2015
4 17:00 UKS APN Piotrków Trybunalski - Omega Kleszczów 1-0
sobota, 12.09.2015
4 11:00 GUKS Gorzkowice - Concordia 1909 Piotrków Trybunalski 0-1
4 14:00 RAP Radomsko - Włókniarz Zelów 4-3
4 17:00 GKS Bełchatów SSA - Start Niechcice 11-0
niedziela, 13.09.2015
4 11:00 AP UKS Mazovia II Tomaszów Mazowiecki - Piotrcovia II Piotrków Trybunalski 0-5
4 14:00 Astoria Szczerców - Czarni Rozprza 0-2
sobota, 19.09.2015
5 11:00 Start Niechcice - AP UKS Mazovia II Tomaszów Mazowiecki 0-8
5 11:00 Concordia 1909 Piotrków Trybunalski - UKS APN Piotrków Trybunalski 0-7
5 17:00 Omega Kleszczów - GKS Bełchatów SSA 1-7
niedziela, 20.09.2015
5 11:00 Włókniarz Zelów - GUKS Gorzkowice 3-3
5 15:00 Czarni Rozprza - RAP Radomsko 1-0
5 15:00 Piotrcovia II Piotrków Trybunalski - Astoria Szczerców 8-0
sobota, 26.09.2015
6 11:00 GUKS Gorzkowice - Czarni Rozprza 2-0
6 11:00 Astoria Szczerców - RAP Radomsko 0-6
6 15:00 GKS Bełchatów SSA - Concordia 1909 Piotrków Trybunalski 5-0
6 17:00 UKS APN Piotrków Trybunalski - Włókniarz Zelów 16-0
niedziela, 27.09.2015
6 14:00 Piotrcovia II Piotrków Trybunalski - Start Niechcice 12-0
6 15:00 AP UKS Mazovia II Tomaszów Mazowiecki - Omega Kleszczów 1-0
sobota, 03.10.2015
7 11:00 Omega Kleszczów - Piotrcovia II Piotrków Trybunalski 1-1
7 11:00 Start Niechcice - Astoria Szczerców 0-4
7 11:00 Concordia 1909 Piotrków Trybunalski - AP UKS Mazovia II Tomaszów Mazowiecki 0-5
7 11:00 RAP Radomsko - GUKS Gorzkowice 0-4
niedziela, 04.10.2015
7 13:30 Włókniarz Zelów - GKS Bełchatów SSA 1-11
7 14:00 Czarni Rozprza - UKS APN Piotrków Trybunalski 0-4
sobota, 10.10.2015
8 11:00 Start Niechcice - Omega Kleszczów 0-3
8 15:00 GKS Bełchatów SSA - Czarni Rozprza 8-1
8 15:00 UKS APN Piotrków Trybunalski - RAP Radomsko 6-0
niedziela, 11.10.2015
8 11:00 Astoria Szczerców - GUKS Gorzkowice 0-1
8 13:00 AP UKS Mazovia II Tomaszów Mazowiecki - Włókniarz Zelów 6-1
8 14:00 Piotrcovia II Piotrków Trybunalski - Concordia 1909 Piotrków Trybunalski 2-1
sobota, 17.10.2015
9 11:00 GUKS Gorzkowice - UKS APN Piotrków Trybunalski 1-4
9 11:00 Concordia 1909 Piotrków Trybunalski - Start Niechcice 8-0
niedziela, 18.10.2015
9 11:00 Omega Kleszczów - Astoria Szczerców 6-1
9 11:00 Włókniarz Zelów - Piotrcovia II Piotrków Trybunalski 2-7
9 11:00 RAP Radomsko - GKS Bełchatów SSA 0-6
9 13:00 Czarni Rozprza - AP UKS Mazovia II Tomaszów Mazowiecki 2-8
sobota, 24.10.2015
10 11:00 Start Niechcice - Włókniarz Zelów 2-9
10 11:30 GKS Bełchatów SSA - GUKS Gorzkowice 4-1
niedziela, 25.10.2015
10 11:00 AP UKS Mazovia II Tomaszów Mazowiecki - RAP Radomsko 6-3
10 12:00 Astoria Szczerców - UKS APN Piotrków Trybunalski 0-2
10 13:00 Omega Kleszczów - Concordia 1909 Piotrków Trybunalski 0-1
10 14:00 Piotrcovia II Piotrków Trybunalski - Czarni Rozprza 3-1
sobota, 07.11.2015
11 11:00 GUKS Gorzkowice - AP UKS Mazovia II Tomaszów Mazowiecki 1-4
11 14:00 UKS APN Piotrków Trybunalski - GKS Bełchatów SSA 2-2
niedziela, 08.11.2015
11 11:00 Włókniarz Zelów - Omega Kleszczów 4-3
11 11:00 RAP Radomsko - Piotrcovia II Piotrków Trybunalski 2-4
11 12:00 Czarni Rozprza - Start Niechcice 0-3
11 14:00 Concordia 1909 Piotrków Trybunalski - Astoria Szczerców 1-3
sobota, 02.04.2016
12 11:00 GUKS Gorzkowice - Piotrcovia II Piotrków Trybunalski 3-4
12 11:00 Astoria Szczerców - GKS Bełchatów SSA 1-9
12 14:00 RAP Radomsko - Start Niechcice 3-0
12 16:30 UKS APN Piotrków Trybunalski - AP UKS Mazovia II Tomaszów Mazowiecki 2-0
niedziela, 03.04.2016
12 14:30 Włókniarz Zelów - Concordia 1909 Piotrków Trybunalski 5-3
12 16:00 Czarni Rozprza - Omega Kleszczów 3-1
sobota, 09.04.2016
13 11:00 Omega Kleszczów - RAP Radomsko 3-2
13 11:00 Concordia 1909 Piotrków Trybunalski - Czarni Rozprza 2-1
niedziela, 10.04.2016
13 11:00 Start Niechcice - GUKS Gorzkowice 0-9
13 11:00 Włókniarz Zelów - Astoria Szczerców 0-3
13 11:00 Piotrcovia II Piotrków Trybunalski - UKS APN Piotrków Trybunalski 0-2
13 17:00 AP UKS Mazovia II Tomaszów Mazowiecki - GKS Bełchatów SSA 3-7
środa, 13.04.2016
14 17:00 GUKS Gorzkowice - Omega Kleszczów 6-0
sobota, 16.04.2016
14 11:00 RAP Radomsko - Concordia 1909 Piotrków Trybunalski 3-0
14 17:00 UKS APN Piotrków Trybunalski - Start Niechcice 17-0
niedziela, 17.04.2016
14 12:00 Czarni Rozprza - Włókniarz Zelów 5-1
14 13:00 GKS Bełchatów SSA - Piotrcovia II Piotrków Trybunalski 5-2
14 14:00 Astoria Szczerców - AP UKS Mazovia II Tomaszów Mazowiecki 0-0
sobota, 23.04.2016
15 11:00 Omega Kleszczów - UKS APN Piotrków Trybunalski 0-7
15 11:00 Start Niechcice - GKS Bełchatów SSA 0-11
15 11:00 Concordia 1909 Piotrków Trybunalski - GUKS Gorzkowice 0-0
niedziela, 24.04.2016
15 13:30 Piotrcovia II Piotrków Trybunalski - AP UKS Mazovia II Tomaszów Mazowiecki 0-2
15 14:30 Włókniarz Zelów - RAP Radomsko 1-3
15 17:00 Czarni Rozprza - Astoria Szczerców 2-3
środa, 27.04.2016
16 18:00 GKS Bełchatów SSA - Omega Kleszczów 7-2
sobota, 30.04.2016
16 11:00 GUKS Gorzkowice - Włókniarz Zelów 2-0
16 11:00 Astoria Szczerców - Piotrcovia II Piotrków Trybunalski 1-3
16 14:00 RAP Radomsko - Czarni Rozprza 3-1
niedziela, 01.05.2016
16 13:00 AP UKS Mazovia II Tomaszów Mazowiecki - Start Niechcice 18-0
sobota, 07.05.2016
17 11:00 Omega Kleszczów - AP UKS Mazovia II Tomaszów Mazowiecki 1-0
17 11:00 Concordia 1909 Piotrków Trybunalski - GKS Bełchatów SSA 1-4
17 11:00 RAP Radomsko - Astoria Szczerców 3-1
niedziela, 08.05.2016
17 11:00 Start Niechcice - Piotrcovia II Piotrków Trybunalski 0-4
17 11:00 Czarni Rozprza - GUKS Gorzkowice 0-6
17 14:30 Włókniarz Zelów - UKS APN Piotrków Trybunalski 0-11
sobota, 14.05.2016
18 11:00 GUKS Gorzkowice - RAP Radomsko 2-1
18 17:00 GKS Bełchatów SSA - Włókniarz Zelów 8-0
18 17:00 UKS APN Piotrków Trybunalski - Czarni Rozprza 2-0
niedziela, 15.05.2016
18 11:00 AP UKS Mazovia II Tomaszów Mazowiecki - Concordia 1909 Piotrków Trybunalski 0-1
18 11:00 Piotrcovia II Piotrków Trybunalski - Omega Kleszczów 3-2
18 14:00 Astoria Szczerców - Start Niechcice 9-1
sobota, 21.05.2016
19 11:00 Omega Kleszczów - Start Niechcice 8-0
19 11:00 Włókniarz Zelów - AP UKS Mazovia II Tomaszów Mazowiecki 2-7
19 11:00 Concordia 1909 Piotrków Trybunalski - Piotrcovia II Piotrków Trybunalski 0-3
niedziela, 22.05.2016
19 11:00 GUKS Gorzkowice - Astoria Szczerców 5-0
19 11:00 Czarni Rozprza - GKS Bełchatów SSA 2-8
19 11:00 RAP Radomsko - UKS APN Piotrków Trybunalski 1-4
czwartek, 26.05.2016
16 17:30 UKS APN Piotrków Trybunalski - Concordia 1909 Piotrków Trybunalski 5-0
sobota, 28.05.2016
20 17:00 UKS APN Piotrków Trybunalski - GUKS Gorzkowice 6-1
niedziela, 29.05.2016
20 11:00 GKS Bełchatów SSA - RAP Radomsko 14-0
20 11:00 Start Niechcice - Concordia 1909 Piotrków Trybunalski 0-17
20 11:00 Piotrcovia II Piotrków Trybunalski - Włókniarz Zelów 4-0
20 14:00 Astoria Szczerców - Omega Kleszczów 5-1
20 15:00 AP UKS Mazovia II Tomaszów Mazowiecki - Czarni Rozprza 3-3
sobota, 04.06.2016
21 11:00 GUKS Gorzkowice - GKS Bełchatów SSA 0-2
21 11:00 UKS APN Piotrków Trybunalski - Astoria Szczerców 6-1
21 11:00 Czarni Rozprza - Piotrcovia II Piotrków Trybunalski 1-1
21 11:00 Włókniarz Zelów - Start Niechcice 8-0
21 11:00 Concordia 1909 Piotrków Trybunalski - Omega Kleszczów 1-3
21 11:00 RAP Radomsko - AP UKS Mazovia II Tomaszów Mazowiecki 1-3
sobota, 11.06.2016
22 11:00 Astoria Szczerców - Concordia 1909 Piotrków Trybunalski 1-2
22 11:00 Omega Kleszczów - Włókniarz Zelów 1-2
22 11:00 GKS Bełchatów SSA - UKS APN Piotrków Trybunalski 2-0
22 11:00 Start Niechcice - Czarni Rozprza 0-8
22 11:00 AP UKS Mazovia II Tomaszów Mazowiecki - GUKS Gorzkowice 0-4
22 11:00 Piotrcovia II Piotrków Trybunalski - RAP Radomsko 4-1


:: Powered by JoomLeague - Version 2.0.37.8ed3e7c ::

GODZINY PRACY BIURA

OZPN Piotrków Trybunalski
ul. Wysoka 6
97-300 Piotrków Trybunalski

8:00-16:00
(poniedziałek-środa, piątek)

10:00-18:00
(czwartek)

KONTAKT

Tel: (044) 647-46-33
Tel/Fax: (044) 648-70-04

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Konto: PEKAO S.A. o/Piotrków Trybunalski
Nr 58 1240 3116 1111 0000 3503 6151

NIP: 771-16-99-587

Joomla Templates by Joomla51.com

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pliki cookie używane są dla zapewnienia poprawnego działania strony.

Akceptuję pliki cookies z tej witryny.