000 052 053 054 055 056 057

Kurs sędziowski

 

 
Kalendarz - Kalendarz

56 Mecze

sobota, 05.09.2015
1 11:00 LUKS Gomunice - Start Niechcice 3-5
1 11:00 Świt Kamieńsk - LKS Mierzyn 3-4
1 11:00 Włókniarz Zelów - Ruch 1951 Chrzanowice 22-1
1 11:00 UKS Orzeł Dobryszyce - Astoria Szczerców 3-5
sobota, 12.09.2015
2 11:00 Astoria Szczerców - Ruch 1951 Chrzanowice 11-0
2 11:00 LKS Mierzyn - Włókniarz Zelów 15-1
2 11:00 Start Niechcice - Świt Kamieńsk 0-15
2 11:00 UKS Orzeł Dobryszyce - LUKS Gomunice 6-1
sobota, 19.09.2015
3 11:00 LUKS Gomunice - Astoria Szczerców 6-1
3 11:00 Świt Kamieńsk - UKS Orzeł Dobryszyce 11-0
3 11:00 Włókniarz Zelów - Start Niechcice 15-0
3 12:00 Ruch 1951 Chrzanowice - LKS Mierzyn 0-13
sobota, 26.09.2015
4 11:00 LUKS Gomunice - Świt Kamieńsk 0-18
4 11:00 Start Niechcice - Ruch 1951 Chrzanowice 5-2
niedziela, 27.09.2015
4 11:00 Astoria Szczerców - LKS Mierzyn 1-12
4 11:00 UKS Orzeł Dobryszyce - Włókniarz Zelów 2-5
sobota, 03.10.2015
5 11:00 LKS Mierzyn - Start Niechcice 13-0
5 11:00 Świt Kamieńsk - Astoria Szczerców 8-2
5 11:00 Włókniarz Zelów - LUKS Gomunice 6-0
5 12:00 Ruch 1951 Chrzanowice - UKS Orzeł Dobryszyce 1-2
sobota, 10.10.2015
6 11:00 Astoria Szczerców - Start Niechcice 6-2
6 11:00 Świt Kamieńsk - Włókniarz Zelów 2-1
6 11:00 UKS Orzeł Dobryszyce - LKS Mierzyn 0-18
niedziela, 11.10.2015
6 11:00 LUKS Gomunice - Ruch 1951 Chrzanowice 2-3
sobota, 17.10.2015
7 11:00 Ruch 1951 Chrzanowice - Świt Kamieńsk 1-18
7 11:00 Start Niechcice - UKS Orzeł Dobryszyce 9-2
7 11:00 Włókniarz Zelów - Astoria Szczerców 10-0
niedziela, 18.10.2015
7 11:00 LKS Mierzyn - LUKS Gomunice 23-0
sobota, 16.04.2016
8 00:00 Start Niechcice - LUKS Gomunice 0-3
8 11:00 Astoria Szczerców - UKS Orzeł Dobryszyce 6-0
8 11:00 LKS Mierzyn - Świt Kamieńsk 4-0
8 14:00 Ruch 1951 Chrzanowice - Włókniarz Zelów 1-13
sobota, 23.04.2016
9 00:00 LUKS Gomunice - UKS Orzeł Dobryszyce 0-3
9 00:00 Świt Kamieńsk - Start Niechcice 3-0
9 11:00 Włókniarz Zelów - LKS Mierzyn 1-6
9 14:00 Ruch 1951 Chrzanowice - Astoria Szczerców 0-13
sobota, 30.04.2016
10 00:00 Start Niechcice - Włókniarz Zelów 0-3
10 11:00 LKS Mierzyn - Ruch 1951 Chrzanowice 20-0
10 11:00 UKS Orzeł Dobryszyce - Świt Kamieńsk 1-5
niedziela, 01.05.2016
10 00:00 Astoria Szczerców - LUKS Gomunice 3-0
sobota, 07.05.2016
11 00:00 Świt Kamieńsk - LUKS Gomunice 3-0
11 00:00 Ruch 1951 Chrzanowice - Start Niechcice 3-0
11 11:00 LKS Mierzyn - Astoria Szczerców 8-0
11 11:00 Włókniarz Zelów - UKS Orzeł Dobryszyce 5-0
sobota, 14.05.2016
12 00:00 LUKS Gomunice - Włókniarz Zelów 0-3
12 00:00 Start Niechcice - LKS Mierzyn 0-3
12 11:00 Astoria Szczerców - Świt Kamieńsk 1-1
niedziela, 15.05.2016
12 11:00 UKS Orzeł Dobryszyce - Ruch 1951 Chrzanowice 6-4
sobota, 21.05.2016
13 13:00 Włókniarz Zelów - Świt Kamieńsk 2-0
niedziela, 22.05.2016
13 00:00 Ruch 1951 Chrzanowice - LUKS Gomunice 3-0
13 00:00 Start Niechcice - Astoria Szczerców 0-3
13 11:00 LKS Mierzyn - UKS Orzeł Dobryszyce 18-0
piątek, 27.05.2016
14 11:00 Astoria Szczerców - Włókniarz Zelów 3-0
niedziela, 29.05.2016
14 00:00 LUKS Gomunice - LKS Mierzyn 0-3
14 00:00 UKS Orzeł Dobryszyce - Start Niechcice 3-0
14 11:00 Świt Kamieńsk - Ruch 1951 Chrzanowice 15-0


:: Powered by JoomLeague - Version 2.0.37.8ed3e7c ::

GODZINY PRACY BIURA

OZPN Piotrków Trybunalski
ul. Wysoka 6
97-300 Piotrków Trybunalski

8:00-16:00
(poniedziałek-środa, piątek)

10:00-18:00
(czwartek)

KONTAKT

Tel: (044) 647-46-33
Tel/Fax: (044) 648-70-04

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Konto: PEKAO S.A. o/Piotrków Trybunalski
Nr 58 1240 3116 1111 0000 3503 6151

NIP: 771-16-99-587

Joomla Templates by Joomla51.com

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pliki cookie używane są dla zapewnienia poprawnego działania strony.

Akceptuję pliki cookies z tej witryny.