000 043 046 047 048 049 050 051

2016.11 12 kurs sedziowski

 

 
Kalendarz - Kalendarz

42 Mecze

sobota, 29.08.2015
1 11:00 Skalnik Sulejów - GUKS Gorzkowice 1-2
1 11:00 Pilica Przedbórz - Włókniarz Moszczenica 3-3
sobota, 05.09.2015
2 11:00 GUKS Gorzkowice - Grocholice Bełchatów 0-2
2 13:30 Polonia Piotrków Trybunalski - Pilica Przedbórz 1-1
niedziela, 06.09.2015
2 11:00 LKS Lubochnia - Skalnik Sulejów 0-2
niedziela, 13.09.2015
3 11:00 Skalnik Sulejów - Włókniarz Moszczenica 4-1
3 16:00 Grocholice Bełchatów - LKS Lubochnia 0-4
sobota, 19.09.2015
4 11:00 Polonia Piotrków Trybunalski - Skalnik Sulejów 2-4
niedziela, 20.09.2015
4 11:00 Włókniarz Moszczenica - Grocholice Bełchatów 2-3
sobota, 26.09.2015
5 11:00 Grocholice Bełchatów - Polonia Piotrków Trybunalski 0-5
5 13:00 GUKS Gorzkowice - LKS Lubochnia 2-3
niedziela, 27.09.2015
5 11:00 Skalnik Sulejów - Pilica Przedbórz 2-2
sobota, 03.10.2015
6 11:00 Pilica Przedbórz - Grocholice Bełchatów 3-1
niedziela, 04.10.2015
6 11:00 Włókniarz Moszczenica - GUKS Gorzkowice 1-2
sobota, 10.10.2015
7 11:00 GUKS Gorzkowice - Polonia Piotrków Trybunalski 1-3
niedziela, 11.10.2015
7 11:00 LKS Lubochnia - Włókniarz Moszczenica 3-1
sobota, 17.10.2015
8 11:00 Skalnik Sulejów - Grocholice Bełchatów 3-1
8 11:00 Pilica Przedbórz - GUKS Gorzkowice 1-2
niedziela, 18.10.2015
8 14:00 Polonia Piotrków Trybunalski - LKS Lubochnia 0-0
sobota, 24.10.2015
9 11:00 Włókniarz Moszczenica - Polonia Piotrków Trybunalski 2-2
niedziela, 25.10.2015
9 11:00 LKS Lubochnia - Pilica Przedbórz 3-0
sobota, 02.04.2016
10 13:00 GUKS Gorzkowice - Skalnik Sulejów 1-0
niedziela, 03.04.2016
10 11:00 Włókniarz Moszczenica - Pilica Przedbórz 3-1
sobota, 09.04.2016
11 11:00 Pilica Przedbórz - Polonia Piotrków Trybunalski 0-3
11 13:00 Grocholice Bełchatów - GUKS Gorzkowice 1-3
niedziela, 10.04.2016
11 13:00 Skalnik Sulejów - LKS Lubochnia 4-0
sobota, 16.04.2016
12 11:00 Włókniarz Moszczenica - Skalnik Sulejów 2-3
niedziela, 17.04.2016
12 11:00 LKS Lubochnia - Grocholice Bełchatów 6-0
sobota, 23.04.2016
13 11:00 Grocholice Bełchatów - Włókniarz Moszczenica 0-5
niedziela, 24.04.2016
13 11:00 Skalnik Sulejów - Polonia Piotrków Trybunalski 2-0
sobota, 30.04.2016
14 00:00 Polonia Piotrków Trybunalski - Grocholice Bełchatów 3-0
14 17:00 Pilica Przedbórz - Skalnik Sulejów 0-7
niedziela, 01.05.2016
14 11:00 LKS Lubochnia - GUKS Gorzkowice 3-0
sobota, 07.05.2016
15 00:00 Grocholice Bełchatów - Pilica Przedbórz 0-3
15 13:00 GUKS Gorzkowice - Włókniarz Moszczenica 2-2
sobota, 14.05.2016
16 11:00 Polonia Piotrków Trybunalski - GUKS Gorzkowice 4-1
niedziela, 15.05.2016
16 14:00 Włókniarz Moszczenica - LKS Lubochnia 1-3
sobota, 21.05.2016
17 00:00 Grocholice Bełchatów - Skalnik Sulejów 0-3
17 13:00 GUKS Gorzkowice - Pilica Przedbórz 5-3
17 13:00 LKS Lubochnia - Polonia Piotrków Trybunalski 2-1
sobota, 28.05.2016
18 11:00 Pilica Przedbórz - LKS Lubochnia 0-2
18 11:00 Polonia Piotrków Trybunalski - Włókniarz Moszczenica 2-1


:: Powered by JoomLeague - Version 2.0.37.8ed3e7c ::

GODZINY PRACY BIURA

OZPN Piotrków Trybunalski
ul. Wysoka 6
97-300 Piotrków Trybunalski

8:00-16:00
(poniedziałek-środa, piątek)

10:00-18:00
(czwartek)

KONTAKT

Tel: (044) 647-46-33
Tel/Fax: (044) 648-70-04

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Konto: PEKAO S.A. o/Piotrków Trybunalski
Nr 58 1240 3116 1111 0000 3503 6151

NIP: 771-16-99-587

Joomla Templates by Joomla51.com

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pliki cookie używane są dla zapewnienia poprawnego działania strony.

Akceptuję pliki cookies z tej witryny.