000 038 039 040 041

2016.11 12 kurs sedziowski

 

 
Kalendarz - Kalendarz

42 Mecze

sobota, 06.09.2014
1 11:00 LUKS Gomunice - Świt Kamieńsk 1-13
1 11:00 Włókniarz Zelów - LKS Wola Krzysztoporska 5-2
niedziela, 07.09.2014
1 11:00 UKS Orzeł Dobryszyce - Ruch 1951 Chrzanowice 2-0
sobota, 13.09.2014
2 11:00 Ruch 1951 Chrzanowice - LUKS Gomunice 0-18
2 13:00 LKS Wola Krzysztoporska - UKS Orzeł Dobryszyce 4-0
niedziela, 14.09.2014
2 13:00 GKS Bełchatów SSA - Włókniarz Zelów 9-0
sobota, 20.09.2014
3 11:00 LUKS Gomunice - LKS Wola Krzysztoporska 0-8
3 11:00 Świt Kamieńsk - Ruch 1951 Chrzanowice 13-0
niedziela, 21.09.2014
3 11:00 UKS Orzeł Dobryszyce - GKS Bełchatów SSA 2-5
sobota, 27.09.2014
4 11:00 Włókniarz Zelów - UKS Orzeł Dobryszyce 11-0
4 13:00 LKS Wola Krzysztoporska - Świt Kamieńsk 2-1
4 15:00 GKS Bełchatów SSA - LUKS Gomunice 12-1
sobota, 04.10.2014
5 11:00 LUKS Gomunice - Włókniarz Zelów 0-3
5 11:00 Świt Kamieńsk - GKS Bełchatów SSA 0-8
5 11:00 Ruch 1951 Chrzanowice - LKS Wola Krzysztoporska 0-8
sobota, 11.10.2014
6 11:00 Włókniarz Zelów - Świt Kamieńsk 3-1
6 15:00 GKS Bełchatów SSA - Ruch 1951 Chrzanowice 20-0
niedziela, 12.10.2014
6 11:00 UKS Orzeł Dobryszyce - LUKS Gomunice 3-0
sobota, 18.10.2014
7 11:00 Świt Kamieńsk - UKS Orzeł Dobryszyce 4-0
7 11:00 Ruch 1951 Chrzanowice - Włókniarz Zelów 0-15
7 12:00 LKS Wola Krzysztoporska - GKS Bełchatów SSA 0-3
sobota, 11.04.2015
8 11:00 LKS Wola Krzysztoporska - Włókniarz Zelów 3-5
8 11:00 Świt Kamieńsk - LUKS Gomunice 16-0
niedziela, 12.04.2015
8 11:00 Ruch 1951 Chrzanowice - UKS Orzeł Dobryszyce 1-3
sobota, 18.04.2015
9 11:00 LUKS Gomunice - Ruch 1951 Chrzanowice 6-2
9 11:00 Włókniarz Zelów - GKS Bełchatów SSA 2-0
niedziela, 19.04.2015
9 11:00 UKS Orzeł Dobryszyce - LKS Wola Krzysztoporska 1-1
sobota, 25.04.2015
10 12:00 LKS Wola Krzysztoporska - LUKS Gomunice 2-1
10 13:00 GKS Bełchatów SSA - UKS Orzeł Dobryszyce 11-0
niedziela, 26.04.2015
10 11:00 Ruch 1951 Chrzanowice - Świt Kamieńsk 0-10
sobota, 02.05.2015
11 11:00 LUKS Gomunice - GKS Bełchatów SSA 0-9
11 11:00 UKS Orzeł Dobryszyce - Włókniarz Zelów 2-4
niedziela, 03.05.2015
11 11:00 Świt Kamieńsk - LKS Wola Krzysztoporska 1-0
sobota, 09.05.2015
12 11:00 Włókniarz Zelów - LUKS Gomunice 14-0
12 12:00 LKS Wola Krzysztoporska - Ruch 1951 Chrzanowice 3-1
12 15:00 GKS Bełchatów SSA - Świt Kamieńsk 10-1
niedziela, 17.05.2015
13 11:00 LUKS Gomunice - UKS Orzeł Dobryszyce 0-7
13 11:00 Świt Kamieńsk - Włókniarz Zelów 2-4
13 11:00 Ruch 1951 Chrzanowice - GKS Bełchatów SSA 0-15
niedziela, 24.05.2015
14 11:00 GKS Bełchatów SSA - LKS Wola Krzysztoporska 13-3
14 11:00 Włókniarz Zelów - Ruch 1951 Chrzanowice 11-0
14 11:00 UKS Orzeł Dobryszyce - Świt Kamieńsk 1-3


:: Powered by JoomLeague - Version 2.0.37.8ed3e7c ::

GODZINY PRACY BIURA

OZPN Piotrków Trybunalski
ul. Wysoka 6
97-300 Piotrków Trybunalski

8:00-16:00
(poniedziałek-środa, piątek)

10:00-18:00
(czwartek)

KONTAKT

Tel: (044) 647-46-33
Tel/Fax: (044) 648-70-04

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Konto: PEKAO S.A. o/Piotrków Trybunalski
Nr 58 1240 3116 1111 0000 3503 6151

NIP: 771-16-99-587

Joomla Templates by Joomla51.com

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pliki cookie używane są dla zapewnienia poprawnego działania strony.

Akceptuję pliki cookies z tej witryny.