000 043 046 047 048 049 050 051

2016.11 12 kurs sedziowski

 

 
Kalendarz - Kalendarz

42 Mecze

niedziela, 07.09.2014
1 11:00 MGKS Drzewica - Luciążanka Przygłów 10-0
1 15:30 Concordia 1909 Piotrków Trybunalski - Ceramika Opoczno 0-4
1 17:00 Mazovia I Tomaszów Mazowiecki - Grabka Grabica 6-0
sobota, 13.09.2014
2 11:00 Grabka Grabica - Ceramika Opoczno 0-9
niedziela, 14.09.2014
2 11:00 Luciążanka Przygłów - Atom Januszewice 0-7
2 17:00 Mazovia I Tomaszów Mazowiecki - MGKS Drzewica 8-0
sobota, 20.09.2014
3 11:00 MGKS Drzewica - Grabka Grabica 2-2
niedziela, 21.09.2014
3 11:00 Atom Januszewice - Mazovia I Tomaszów Mazowiecki 2-5
3 15:30 Concordia 1909 Piotrków Trybunalski - Luciążanka Przygłów 3-0
niedziela, 28.09.2014
4 11:00 MGKS Drzewica - Atom Januszewice 1-2
4 11:00 Luciążanka Przygłów - Ceramika Opoczno 0-12
4 15:00 Mazovia I Tomaszów Mazowiecki - Concordia 1909 Piotrków Trybunalski 12-1
sobota, 04.10.2014
5 15:30 Atom Januszewice - Grabka Grabica 2-0
niedziela, 05.10.2014
5 13:00 Ceramika Opoczno - Mazovia I Tomaszów Mazowiecki 4-1
5 15:30 Concordia 1909 Piotrków Trybunalski - MGKS Drzewica 3-2
sobota, 11.10.2014
6 11:00 Grabka Grabica - Luciążanka Przygłów 7-0
6 15:00 MGKS Drzewica - Ceramika Opoczno 1-6
niedziela, 12.10.2014
6 11:00 Atom Januszewice - Concordia 1909 Piotrków Trybunalski 3-0
piątek, 17.10.2014
7 15:30 Ceramika Opoczno - Atom Januszewice 3-0
niedziela, 19.10.2014
7 11:00 Luciążanka Przygłów - Mazovia I Tomaszów Mazowiecki 0-15
7 15:30 Concordia 1909 Piotrków Trybunalski - Grabka Grabica 1-1
niedziela, 12.04.2015
8 11:00 Grabka Grabica - Mazovia I Tomaszów Mazowiecki 0-7
8 13:00 Ceramika Opoczno - Concordia 1909 Piotrków Trybunalski 5-0
8 14:00 Luciążanka Przygłów - MGKS Drzewica 1-0
niedziela, 19.04.2015
9 11:00 MGKS Drzewica - Mazovia I Tomaszów Mazowiecki 2-4
9 16:00 Ceramika Opoczno - Grabka Grabica 15-0
9 16:00 Atom Januszewice - Luciążanka Przygłów 3-1
niedziela, 26.04.2015
10 11:00 Grabka Grabica - MGKS Drzewica 0-4
10 13:30 Luciążanka Przygłów - Concordia 1909 Piotrków Trybunalski 2-0
10 17:00 Mazovia I Tomaszów Mazowiecki - Atom Januszewice 6-0
niedziela, 03.05.2015
11 15:00 Ceramika Opoczno - Luciążanka Przygłów 11-0
11 16:00 Atom Januszewice - MGKS Drzewica 2-1
środa, 06.05.2015
11 17:00 Concordia 1909 Piotrków Trybunalski - Mazovia I Tomaszów Mazowiecki 1-9
niedziela, 10.05.2015
12 11:00 MGKS Drzewica - Concordia 1909 Piotrków Trybunalski 1-0
12 11:00 Grabka Grabica - Atom Januszewice 0-8
12 17:00 Mazovia I Tomaszów Mazowiecki - Ceramika Opoczno 1-3
niedziela, 17.05.2015
13 11:00 Ceramika Opoczno - MGKS Drzewica 7-0
13 11:00 Luciążanka Przygłów - Grabka Grabica 3-0
13 11:00 Concordia 1909 Piotrków Trybunalski - Atom Januszewice 1-0
niedziela, 24.05.2015
14 11:00 Grabka Grabica - Concordia 1909 Piotrków Trybunalski 2-9
14 11:00 Atom Januszewice - Ceramika Opoczno 0-2
14 11:00 Mazovia I Tomaszów Mazowiecki - Luciążanka Przygłów 13-1


:: Powered by JoomLeague - Version 2.0.37.8ed3e7c ::

GODZINY PRACY BIURA

OZPN Piotrków Trybunalski
ul. Wysoka 6
97-300 Piotrków Trybunalski

8:00-16:00
(poniedziałek-środa, piątek)

10:00-18:00
(czwartek)

KONTAKT

Tel: (044) 647-46-33
Tel/Fax: (044) 648-70-04

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Konto: PEKAO S.A. o/Piotrków Trybunalski
Nr 58 1240 3116 1111 0000 3503 6151

NIP: 771-16-99-587

Joomla Templates by Joomla51.com

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pliki cookie używane są dla zapewnienia poprawnego działania strony.

Akceptuję pliki cookies z tej witryny.