000 038 039 040 041

2016.11 12 kurs sedziowski

 

 
Kalendarz - Kalendarz

132 Mecze

środa, 27.08.2014
1 11:00 Włókniarz Moszczenica - Polonia Gorzędów 3-0
1 13:00 Ceramika Opoczno - Pilica Przedbórz 5-1
1 14:00 Polonia Piotrków Trybunalski - LKS Lubochnia 3-1
1 17:00 Skalnik Sulejów - WOY Bukowiec Opoczyński 4-6
1 17:00 Czarni Rozprza - Victoria Żytno 6-1
1 17:30 Grocholice Bełchatów - GUKS Gorzkowice 4-2
sobota, 30.08.2014
2 11:00 LKS Lubochnia - GUKS Gorzkowice 3-0
2 11:00 Polonia Gorzędów - Grocholice Bełchatów 0-3
2 11:00 Pilica Przedbórz - Czarni Rozprza 5-1
niedziela, 31.08.2014
2 11:00 Polonia Piotrków Trybunalski - Ceramika Opoczno 0-6
2 11:00 Victoria Żytno - Skalnik Sulejów 4-9
2 16:00 WOY Bukowiec Opoczyński - Włókniarz Moszczenica 9-3
sobota, 06.09.2014
3 11:00 GUKS Gorzkowice - Polonia Gorzędów 3-0
3 11:00 Skalnik Sulejów - Pilica Przedbórz 2-1
3 11:00 Grocholice Bełchatów - WOY Bukowiec Opoczyński 1-5
3 11:00 Czarni Rozprza - Polonia Piotrków Trybunalski 0-1
3 15:00 Ceramika Opoczno - LKS Lubochnia 6-0
niedziela, 07.09.2014
3 11:00 Włókniarz Moszczenica - Victoria Żytno 4-1
sobota, 13.09.2014
4 11:00 Pilica Przedbórz - Włókniarz Moszczenica 2-1
4 17:00 Ceramika Opoczno - Czarni Rozprza 14-0
niedziela, 14.09.2014
4 11:00 Polonia Piotrków Trybunalski - Skalnik Sulejów 2-0
4 11:00 Victoria Żytno - Grocholice Bełchatów 2-4
4 15:00 WOY Bukowiec Opoczyński - GUKS Gorzkowice 8-0
piątek, 19.09.2014
5 16:30 Czarni Rozprza - LKS Lubochnia 1-6
sobota, 20.09.2014
5 11:00 GUKS Gorzkowice - Victoria Żytno 3-0
5 11:00 Skalnik Sulejów - Ceramika Opoczno 0-5
5 11:00 Grocholice Bełchatów - Pilica Przedbórz 2-2
5 11:00 Włókniarz Moszczenica - Polonia Piotrków Trybunalski 2-1
sobota, 27.09.2014
6 11:00 LKS Lubochnia - WOY Bukowiec Opoczyński 4-3
6 11:00 Pilica Przedbórz - GUKS Gorzkowice 0-1
6 11:00 Czarni Rozprza - Skalnik Sulejów 1-4
niedziela, 28.09.2014
6 11:00 Ceramika Opoczno - Włókniarz Moszczenica 5-0
6 11:00 Polonia Piotrków Trybunalski - Grocholice Bełchatów 1-1
6 11:00 Victoria Żytno - Polonia Gorzędów 3-2
sobota, 04.10.2014
7 11:00 GUKS Gorzkowice - Polonia Piotrków Trybunalski 2-2
7 11:00 Skalnik Sulejów - LKS Lubochnia 1-4
7 11:00 Grocholice Bełchatów - Ceramika Opoczno 3-4
7 11:00 Polonia Gorzędów - Pilica Przedbórz 1-5
7 11:00 Włókniarz Moszczenica - Czarni Rozprza 8-2
niedziela, 05.10.2014
7 11:00 WOY Bukowiec Opoczyński - Victoria Żytno 14-1
sobota, 11.10.2014
8 11:00 LKS Lubochnia - Victoria Żytno 7-0
8 11:00 Skalnik Sulejów - Włókniarz Moszczenica 2-1
8 11:00 Pilica Przedbórz - WOY Bukowiec Opoczyński 0-6
8 11:00 Czarni Rozprza - Grocholice Bełchatów 0-4
niedziela, 12.10.2014
8 11:00 Polonia Piotrków Trybunalski - Polonia Gorzędów 3-0
8 13:00 Ceramika Opoczno - GUKS Gorzkowice 5-1
sobota, 18.10.2014
9 11:00 GUKS Gorzkowice - Czarni Rozprza 3-5
9 11:00 Grocholice Bełchatów - Skalnik Sulejów 2-4
9 11:00 Polonia Gorzędów - Ceramika Opoczno 0-10
niedziela, 19.10.2014
9 11:00 WOY Bukowiec Opoczyński - Polonia Piotrków Trybunalski 8-0
9 11:00 Victoria Żytno - Pilica Przedbórz 1-7
9 12:00 Włókniarz Moszczenica - LKS Lubochnia 1-1
sobota, 25.10.2014
10 11:00 LKS Lubochnia - Pilica Przedbórz 2-1
10 11:00 Skalnik Sulejów - GUKS Gorzkowice 3-2
10 11:00 Czarni Rozprza - Polonia Gorzędów 0-1
niedziela, 26.10.2014
10 11:00 Polonia Piotrków Trybunalski - Victoria Żytno 6-0
10 11:00 Włókniarz Moszczenica - Grocholice Bełchatów 0-1
10 15:00 Ceramika Opoczno - WOY Bukowiec Opoczyński 0-3
niedziela, 02.11.2014
5 11:00 Polonia Gorzędów - WOY Bukowiec Opoczyński 0-9
sobota, 08.11.2014
11 11:00 GUKS Gorzkowice - Włókniarz Moszczenica 3-0
11 11:00 Grocholice Bełchatów - LKS Lubochnia 2-3
11 11:00 Polonia Gorzędów - Skalnik Sulejów 1-1
11 11:00 Pilica Przedbórz - Polonia Piotrków Trybunalski 1-2
niedziela, 09.11.2014
11 11:00 Victoria Żytno - Ceramika Opoczno 1-3
11 13:00 WOY Bukowiec Opoczyński - Czarni Rozprza 15-0
wtorek, 11.11.2014
4 12:00 LKS Lubochnia - Polonia Gorzędów 4-1
sobota, 28.03.2015
12 11:00 GUKS Gorzkowice - Grocholice Bełchatów 1-3
12 11:00 LKS Lubochnia - Polonia Piotrków Trybunalski 0-1
12 11:00 Polonia Gorzędów - Włókniarz Moszczenica 3-4
12 11:00 Pilica Przedbórz - Ceramika Opoczno 0-4
niedziela, 29.03.2015
12 11:00 Victoria Żytno - Czarni Rozprza 2-2
12 15:00 WOY Bukowiec Opoczyński - Skalnik Sulejów 1-0
czwartek, 02.04.2015
13 11:00 Skalnik Sulejów - Victoria Żytno 7-1
13 11:00 Grocholice Bełchatów - Polonia Gorzędów 7-1
13 11:00 Czarni Rozprza - Pilica Przedbórz 0-10
13 12:00 Włókniarz Moszczenica - WOY Bukowiec Opoczyński 0-7
13 13:00 Ceramika Opoczno - Polonia Piotrków Trybunalski 3-1
wtorek, 07.04.2015
13 11:00 GUKS Gorzkowice - LKS Lubochnia 0-2
sobota, 11.04.2015
14 11:00 LKS Lubochnia - Ceramika Opoczno 0-4
14 11:00 Polonia Piotrków Trybunalski - Czarni Rozprza 6-0
14 11:00 Polonia Gorzędów - GUKS Gorzkowice 2-2
14 11:00 Pilica Przedbórz - Skalnik Sulejów 2-0
niedziela, 12.04.2015
14 11:00 Victoria Żytno - Włókniarz Moszczenica 1-6
14 16:00 WOY Bukowiec Opoczyński - Grocholice Bełchatów 4-1
środa, 15.04.2015
15 16:00 Włókniarz Moszczenica - Pilica Przedbórz 3-1
sobota, 18.04.2015
15 11:00 GUKS Gorzkowice - WOY Bukowiec Opoczyński 1-4
15 11:00 Skalnik Sulejów - Polonia Piotrków Trybunalski 1-1
15 11:00 Polonia Gorzędów - LKS Lubochnia 0-6
15 11:00 Czarni Rozprza - Ceramika Opoczno 0-12
niedziela, 19.04.2015
15 13:00 Grocholice Bełchatów - Victoria Żytno 5-1
sobota, 25.04.2015
16 11:00 LKS Lubochnia - Czarni Rozprza 3-0
16 11:00 Pilica Przedbórz - Grocholice Bełchatów 1-2
16 13:00 Ceramika Opoczno - Skalnik Sulejów 7-0
niedziela, 26.04.2015
16 11:00 Polonia Piotrków Trybunalski - Włókniarz Moszczenica 1-0
16 11:00 Victoria Żytno - GUKS Gorzkowice 4-2
16 13:00 WOY Bukowiec Opoczyński - Polonia Gorzędów 9-0
środa, 29.04.2015
17 16:00 GUKS Gorzkowice - Pilica Przedbórz 4-6
sobota, 02.05.2015
17 11:00 Skalnik Sulejów - Czarni Rozprza 13-0
17 14:30 Włókniarz Moszczenica - Ceramika Opoczno 2-4
niedziela, 03.05.2015
17 11:00 Polonia Gorzędów - Victoria Żytno 3-3
17 16:00 WOY Bukowiec Opoczyński - LKS Lubochnia 5-0
środa, 06.05.2015
17 17:00 Grocholice Bełchatów - Polonia Piotrków Trybunalski 0-1
sobota, 09.05.2015
18 00:00 Czarni Rozprza - Włókniarz Moszczenica 0-3
18 11:00 LKS Lubochnia - Skalnik Sulejów 2-0
18 11:00 Pilica Przedbórz - Polonia Gorzędów 4-0
18 11:00 Victoria Żytno - WOY Bukowiec Opoczyński 2-6
18 15:00 Ceramika Opoczno - Grocholice Bełchatów 4-0
niedziela, 10.05.2015
18 11:00 Polonia Piotrków Trybunalski - GUKS Gorzkowice 2-1
sobota, 16.05.2015
19 11:00 GUKS Gorzkowice - Ceramika Opoczno 0-6
19 14:30 Włókniarz Moszczenica - Skalnik Sulejów 1-1
19 15:00 Polonia Gorzędów - Polonia Piotrków Trybunalski 3-4
niedziela, 17.05.2015
19 11:00 Victoria Żytno - LKS Lubochnia 1-5
19 16:00 WOY Bukowiec Opoczyński - Pilica Przedbórz 4-0
sobota, 23.05.2015
19 00:00 Grocholice Bełchatów - Czarni Rozprza 3-0
20 00:00 Czarni Rozprza - GUKS Gorzkowice 0-3
20 11:00 LKS Lubochnia - Włókniarz Moszczenica 6-0
20 11:00 Polonia Piotrków Trybunalski - WOY Bukowiec Opoczyński 1-3
20 11:00 Skalnik Sulejów - Grocholice Bełchatów 2-1
20 11:00 Pilica Przedbórz - Victoria Żytno 5-0
20 13:00 Ceramika Opoczno - Polonia Gorzędów 3-0
sobota, 30.05.2015
21 00:00 Polonia Gorzędów - Czarni Rozprza 3-0
21 11:00 GUKS Gorzkowice - Skalnik Sulejów 4-3
21 11:00 WOY Bukowiec Opoczyński - Ceramika Opoczno 0-5
21 11:00 Grocholice Bełchatów - Włókniarz Moszczenica 4-2
21 11:00 Pilica Przedbórz - LKS Lubochnia 6-0
21 11:00 Victoria Żytno - Polonia Piotrków Trybunalski 0-4
sobota, 06.06.2015
22 13:30 Polonia Piotrków Trybunalski - Pilica Przedbórz 4-0
22 15:00 Ceramika Opoczno - Victoria Żytno 11-0
22 15:00 LKS Lubochnia - Grocholice Bełchatów 3-2
22 15:00 Skalnik Sulejów - Polonia Gorzędów 4-0
22 15:00 Włókniarz Moszczenica - GUKS Gorzkowice 1-2
niedziela, 07.06.2015
22 00:00 Czarni Rozprza - WOY Bukowiec Opoczyński 0-3


:: Powered by JoomLeague - Version 2.0.37.8ed3e7c ::

GODZINY PRACY BIURA

OZPN Piotrków Trybunalski
ul. Wysoka 6
97-300 Piotrków Trybunalski

8:00-16:00
(poniedziałek-środa, piątek)

10:00-18:00
(czwartek)

KONTAKT

Tel: (044) 647-46-33
Tel/Fax: (044) 648-70-04

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Konto: PEKAO S.A. o/Piotrków Trybunalski
Nr 58 1240 3116 1111 0000 3503 6151

NIP: 771-16-99-587

Joomla Templates by Joomla51.com

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pliki cookie używane są dla zapewnienia poprawnego działania strony.

Akceptuję pliki cookies z tej witryny.