000 038 039 040 041

2016.11 12 kurs sedziowski

 

 
Kalendarz - Kalendarz

132 Mecze

środa, 27.08.2014
1 11:00 Mazovia I Tomaszów Mazowiecki - Ceramika Opoczno 6-0
1 11:00 Ceramika II Opoczno - Włókniarz Moszczenica 1-5
1 15:00 Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki - Szczerbiec Wolbórz 1-1
1 16:00 WOY Bukowiec Opoczyński - AP UKS Mazovia II Tomaszów Mazowiecki 1-21
sobota, 30.08.2014
2 11:00 Włókniarz Moszczenica - LKS Mniszków 11-0
2 11:00 Stal Niewiadów - Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki 3-4
2 11:00 KS Paradyż - LKS Mroczków 13-1
niedziela, 31.08.2014
2 11:00 Ceramika Opoczno - WOY Bukowiec Opoczyński 10-1
2 11:00 Szczerbiec Wolbórz - Mazovia I Tomaszów Mazowiecki 0-8
2 17:00 AP UKS Mazovia II Tomaszów Mazowiecki - Ceramika II Opoczno 5-1
środa, 03.09.2014
1 17:00 Stal Niewiadów - KS Paradyż 1-1
sobota, 06.09.2014
3 11:00 LKS Mniszków - AP UKS Mazovia II Tomaszów Mazowiecki 0-14
3 13:00 Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki - KS Paradyż 5-2
3 14:00 WOY Bukowiec Opoczyński - Szczerbiec Wolbórz 1-4
3 15:00 Mazovia I Tomaszów Mazowiecki - Stal Niewiadów 14-0
niedziela, 07.09.2014
3 13:00 LKS Mroczków - Włókniarz Moszczenica 0-13
poniedziałek, 08.09.2014
3 17:00 Ceramika II Opoczno - Ceramika Opoczno 0-3
czwartek, 11.09.2014
1 17:00 LKS Mniszków - LKS Mroczków 1-0
sobota, 13.09.2014
4 11:00 Szczerbiec Wolbórz - Ceramika II Opoczno 3-3
4 11:00 Stal Niewiadów - WOY Bukowiec Opoczyński 3-1
4 11:00 KS Paradyż - Włókniarz Moszczenica 0-2
4 15:00 Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki - Mazovia I Tomaszów Mazowiecki 2-4
4 17:00 AP UKS Mazovia II Tomaszów Mazowiecki - LKS Mroczków 10-0
niedziela, 14.09.2014
4 11:00 Ceramika Opoczno - LKS Mniszków 12-0
piątek, 19.09.2014
5 15:45 LKS Mroczków - Ceramika Opoczno 0-12
sobota, 20.09.2014
5 11:00 LKS Mniszków - Szczerbiec Wolbórz 0-4
5 13:00 Mazovia I Tomaszów Mazowiecki - KS Paradyż 5-0
5 14:00 WOY Bukowiec Opoczyński - Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki 2-8
5 14:30 Włókniarz Moszczenica - AP UKS Mazovia II Tomaszów Mazowiecki 2-1
niedziela, 21.09.2014
5 11:00 Ceramika II Opoczno - Stal Niewiadów 2-2
sobota, 27.09.2014
6 11:00 Szczerbiec Wolbórz - LKS Mroczków 6-1
6 11:00 Stal Niewiadów - LKS Mniszków 8-0
6 17:00 Ceramika Opoczno - Włókniarz Moszczenica 3-3
niedziela, 28.09.2014
6 11:00 Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki - Ceramika II Opoczno 2-1
6 12:00 KS Paradyż - AP UKS Mazovia II Tomaszów Mazowiecki 1-4
6 13:00 Mazovia I Tomaszów Mazowiecki - WOY Bukowiec Opoczyński 17-0
sobota, 04.10.2014
7 11:00 LKS Mniszków - Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki 0-7
7 11:00 Ceramika II Opoczno - Mazovia I Tomaszów Mazowiecki 2-11
7 14:00 WOY Bukowiec Opoczyński - KS Paradyż 1-6
niedziela, 05.10.2014
7 11:00 LKS Mroczków - Stal Niewiadów 0-3
7 12:00 Włókniarz Moszczenica - Szczerbiec Wolbórz 3-0
7 15:00 AP UKS Mazovia II Tomaszów Mazowiecki - Ceramika Opoczno 2-3
piątek, 10.10.2014
8 16:00 KS Paradyż - Ceramika Opoczno 1-2
sobota, 11.10.2014
8 11:00 Stal Niewiadów - Włókniarz Moszczenica 0-7
8 11:00 Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki - LKS Mroczków 7-1
niedziela, 12.10.2014
8 11:00 Mazovia I Tomaszów Mazowiecki - LKS Mniszków 9-0
8 14:00 WOY Bukowiec Opoczyński - Ceramika II Opoczno 1-2
sobota, 18.10.2014
9 11:00 Ceramika Opoczno - Szczerbiec Wolbórz 8-0
9 11:00 LKS Mniszków - WOY Bukowiec Opoczyński 2-3
9 11:00 Włókniarz Moszczenica - Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki 3-1
9 15:00 LKS Mroczków - Mazovia I Tomaszów Mazowiecki 0-11
niedziela, 19.10.2014
9 15:00 AP UKS Mazovia II Tomaszów Mazowiecki - Stal Niewiadów 3-1
poniedziałek, 20.10.2014
9 16:00 Ceramika II Opoczno - KS Paradyż 0-2
środa, 22.10.2014
8 16:00 Szczerbiec Wolbórz - AP UKS Mazovia II Tomaszów Mazowiecki 0-4
sobota, 25.10.2014
10 11:00 Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki - AP UKS Mazovia II Tomaszów Mazowiecki 1-4
10 11:00 Ceramika II Opoczno - LKS Mniszków 7-0
10 15:00 KS Paradyż - Szczerbiec Wolbórz 1-1
niedziela, 26.10.2014
10 11:00 WOY Bukowiec Opoczyński - LKS Mroczków 2-1
10 11:00 Stal Niewiadów - Ceramika Opoczno 0-9
10 11:00 Mazovia I Tomaszów Mazowiecki - Włókniarz Moszczenica 1-2
wtorek, 28.10.2014
11 15:00 LKS Mroczków - Ceramika II Opoczno 1-6
czwartek, 30.10.2014
11 15:00 Ceramika Opoczno - Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki 4-1
piątek, 31.10.2014
11 15:00 LKS Mniszków - KS Paradyż 0-8
sobota, 08.11.2014
11 11:00 Szczerbiec Wolbórz - Stal Niewiadów 2-1
11 15:00 AP UKS Mazovia II Tomaszów Mazowiecki - Mazovia I Tomaszów Mazowiecki 0-1
niedziela, 09.11.2014
11 11:00 Włókniarz Moszczenica - WOY Bukowiec Opoczyński 3-0
sobota, 28.03.2015
12 11:00 Szczerbiec Wolbórz - Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki 2-2
12 11:00 AP UKS Mazovia II Tomaszów Mazowiecki - WOY Bukowiec Opoczyński 9-1
12 15:00 LKS Mroczków - LKS Mniszków 2-1
niedziela, 29.03.2015
12 11:00 Ceramika Opoczno - Mazovia I Tomaszów Mazowiecki 0-1
12 11:00 Włókniarz Moszczenica - Ceramika II Opoczno 6-0
12 11:00 KS Paradyż - Stal Niewiadów 4-2
czwartek, 02.04.2015
13 11:00 Mazovia I Tomaszów Mazowiecki - Szczerbiec Wolbórz 14-0
13 11:00 Ceramika II Opoczno - AP UKS Mazovia II Tomaszów Mazowiecki 3-1
13 15:00 Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki - Stal Niewiadów 9-2
13 16:00 WOY Bukowiec Opoczyński - Ceramika Opoczno 1-7
13 16:00 LKS Mniszków - Włókniarz Moszczenica 0-8
13 16:00 LKS Mroczków - KS Paradyż 1-8
sobota, 11.04.2015
14 11:00 Szczerbiec Wolbórz - WOY Bukowiec Opoczyński 2-0
14 11:00 Włókniarz Moszczenica - LKS Mroczków 11-1
14 11:00 Stal Niewiadów - Mazovia I Tomaszów Mazowiecki 0-11
14 11:00 KS Paradyż - Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki 2-4
niedziela, 12.04.2015
14 15:00 AP UKS Mazovia II Tomaszów Mazowiecki - LKS Mniszków 9-0
poniedziałek, 13.04.2015
14 16:00 Ceramika Opoczno - Ceramika II Opoczno 6-0
sobota, 18.04.2015
15 11:00 LKS Mniszków - Ceramika Opoczno 1-7
15 11:00 Ceramika II Opoczno - Szczerbiec Wolbórz 5-1
15 14:00 WOY Bukowiec Opoczyński - Stal Niewiadów 0-1
15 16:00 LKS Mroczków - AP UKS Mazovia II Tomaszów Mazowiecki 1-8
niedziela, 19.04.2015
15 11:00 Włókniarz Moszczenica - KS Paradyż 6-0
15 11:00 Mazovia I Tomaszów Mazowiecki - Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki 5-0
sobota, 25.04.2015
16 11:00 Szczerbiec Wolbórz - LKS Mniszków 2-0
16 11:00 Stal Niewiadów - Ceramika II Opoczno 0-1
16 11:00 KS Paradyż - Mazovia I Tomaszów Mazowiecki 0-7
niedziela, 26.04.2015
16 11:00 Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki - WOY Bukowiec Opoczyński 9-2
16 15:00 AP UKS Mazovia II Tomaszów Mazowiecki - Włókniarz Moszczenica 2-2
poniedziałek, 27.04.2015
16 16:00 Ceramika Opoczno - LKS Mroczków 13-0
sobota, 02.05.2015
17 11:00 LKS Mniszków - Stal Niewiadów 2-2
17 11:00 Włókniarz Moszczenica - Ceramika Opoczno 5-1
17 11:00 Ceramika II Opoczno - Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki 1-0
niedziela, 03.05.2015
17 11:00 LKS Mroczków - Szczerbiec Wolbórz 0-3
17 13:00 WOY Bukowiec Opoczyński - Mazovia I Tomaszów Mazowiecki 1-6
17 13:00 AP UKS Mazovia II Tomaszów Mazowiecki - KS Paradyż 8-0
sobota, 09.05.2015
18 11:00 Szczerbiec Wolbórz - Włókniarz Moszczenica 0-2
18 11:00 Stal Niewiadów - LKS Mroczków 3-2
18 11:00 KS Paradyż - WOY Bukowiec Opoczyński 5-0
niedziela, 10.05.2015
18 11:00 Ceramika Opoczno - AP UKS Mazovia II Tomaszów Mazowiecki 2-0
18 11:00 Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki - LKS Mniszków 4-0
18 15:00 Mazovia I Tomaszów Mazowiecki - Ceramika II Opoczno 5-1
sobota, 16.05.2015
19 09:30 Ceramika Opoczno - KS Paradyż 2-1
19 11:00 LKS Mniszków - Mazovia I Tomaszów Mazowiecki 0-10
19 11:00 Włókniarz Moszczenica - Stal Niewiadów 1-0
19 17:00 LKS Mroczków - Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki 0-8
niedziela, 17.05.2015
19 13:00 AP UKS Mazovia II Tomaszów Mazowiecki - Szczerbiec Wolbórz 5-2
wtorek, 19.05.2015
19 17:30 Ceramika II Opoczno - WOY Bukowiec Opoczyński 5-1
piątek, 22.05.2015
20 00:00 Mazovia I Tomaszów Mazowiecki - LKS Mroczków 3-0
20 17:00 WOY Bukowiec Opoczyński - LKS Mniszków 7-1
20 18:00 KS Paradyż - Ceramika II Opoczno 2-0
sobota, 23.05.2015
20 11:00 Szczerbiec Wolbórz - Ceramika Opoczno 0-4
20 11:00 Stal Niewiadów - AP UKS Mazovia II Tomaszów Mazowiecki 0-2
20 15:00 Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki - Włókniarz Moszczenica 2-4
niedziela, 31.05.2015
21 11:00 Ceramika Opoczno - Stal Niewiadów 4-1
21 11:00 Szczerbiec Wolbórz - KS Paradyż 1-3
21 11:00 LKS Mniszków - Ceramika II Opoczno 2-3
21 11:00 Włókniarz Moszczenica - Mazovia I Tomaszów Mazowiecki 0-7
21 11:00 LKS Mroczków - WOY Bukowiec Opoczyński 4-3
21 11:00 AP UKS Mazovia II Tomaszów Mazowiecki - Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki 6-3
sobota, 06.06.2015
22 11:00 Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki - Ceramika Opoczno 4-3
22 13:00 WOY Bukowiec Opoczyński - Włókniarz Moszczenica 1-5
22 13:00 Stal Niewiadów - Szczerbiec Wolbórz 4-0
22 13:00 KS Paradyż - LKS Mniszków 10-0
22 13:00 Mazovia I Tomaszów Mazowiecki - AP UKS Mazovia II Tomaszów Mazowiecki 3-2
22 13:00 Ceramika II Opoczno - LKS Mroczków 4-1


:: Powered by JoomLeague - Version 2.0.37.8ed3e7c ::

GODZINY PRACY BIURA

OZPN Piotrków Trybunalski
ul. Wysoka 6
97-300 Piotrków Trybunalski

8:00-16:00
(poniedziałek-środa, piątek)

10:00-18:00
(czwartek)

KONTAKT

Tel: (044) 647-46-33
Tel/Fax: (044) 648-70-04

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Konto: PEKAO S.A. o/Piotrków Trybunalski
Nr 58 1240 3116 1111 0000 3503 6151

NIP: 771-16-99-587

Joomla Templates by Joomla51.com

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pliki cookie używane są dla zapewnienia poprawnego działania strony.

Akceptuję pliki cookies z tej witryny.