000 038 039 040 041

2016.11 12 kurs sedziowski

 

 
Kalendarz - Kalendarz

182 Mecze

piątek, 15.08.2014
1 18:00 Start Niechcice - KS Poświętne 2-1
sobota, 16.08.2014
1 17:00 GUKS Gorzkowice - LKS Mierzyn 1-0
1 17:00 LKS Lubochnia - Szczerbiec Wolbórz 0-0
1 17:00 Zjednoczeni Gmina Bełchatów - Ceramika Opoczno 4-1
1 17:00 Świt Kamieńsk - MGKS Drzewica 0-0
1 17:00 Stal Niewiadów - LKS Mniszków 4-0
niedziela, 17.08.2014
1 11:00 Omega II Kleszczów - Concordia Piotrków Trybunalski 3-0
sobota, 23.08.2014
2 17:00 LKS Mierzyn - Świt Kamieńsk 1-2
2 17:00 Stal Niewiadów - Start Niechcice 3-1
2 17:00 Concordia Piotrków Trybunalski - GUKS Gorzkowice 2-2
2 17:30 Ceramika Opoczno - Omega II Kleszczów 1-4
niedziela, 24.08.2014
2 16:00 LKS Mniszków - Szczerbiec Wolbórz 1-5
2 17:00 KS Poświętne - Zjednoczeni Gmina Bełchatów 2-3
2 17:00 MGKS Drzewica - LKS Lubochnia 1-2
sobota, 30.08.2014
3 14:00 Świt Kamieńsk - Concordia Piotrków Trybunalski 2-1
3 17:00 GUKS Gorzkowice - Ceramika Opoczno 5-1
3 17:00 LKS Lubochnia - LKS Mierzyn 1-0
3 17:00 Szczerbiec Wolbórz - MGKS Drzewica 3-0
3 17:00 Start Niechcice - LKS Mniszków 3-1
niedziela, 31.08.2014
3 11:00 Zjednoczeni Gmina Bełchatów - Stal Niewiadów 4-1
3 11:00 Omega II Kleszczów - KS Poświętne 11-2
sobota, 06.09.2014
4 15:00 Start Niechcice - Zjednoczeni Gmina Bełchatów 1-2
4 17:00 Ceramika Opoczno - Świt Kamieńsk 1-1
4 17:00 LKS Mierzyn - Szczerbiec Wolbórz 1-2
4 17:00 Stal Niewiadów - Omega II Kleszczów 3-1
4 17:00 Concordia Piotrków Trybunalski - LKS Lubochnia 2-0
niedziela, 07.09.2014
4 16:00 KS Poświętne - GUKS Gorzkowice 0-1
4 16:00 LKS Mniszków - MGKS Drzewica 1-2
sobota, 13.09.2014
5 16:00 LKS Lubochnia - Ceramika Opoczno 2-1
5 16:00 Zjednoczeni Gmina Bełchatów - LKS Mniszków 1-1
5 16:30 GUKS Gorzkowice - Stal Niewiadów 0-1
5 16:30 Świt Kamieńsk - KS Poświętne 4-3
5 16:30 Szczerbiec Wolbórz - Concordia Piotrków Trybunalski 1-0
niedziela, 14.09.2014
5 11:00 Omega II Kleszczów - Start Niechcice 5-2
5 16:30 MGKS Drzewica - LKS Mierzyn 3-0
sobota, 20.09.2014
6 16:00 Ceramika Opoczno - Szczerbiec Wolbórz 2-3
6 16:00 Zjednoczeni Gmina Bełchatów - Omega II Kleszczów 6-1
6 16:00 Start Niechcice - GUKS Gorzkowice 0-1
6 16:00 Stal Niewiadów - Świt Kamieńsk 1-1
6 16:00 Concordia Piotrków Trybunalski - MGKS Drzewica 3-2
niedziela, 21.09.2014
6 16:00 KS Poświętne - LKS Lubochnia 1-0
6 16:00 LKS Mniszków - LKS Mierzyn 4-2
sobota, 27.09.2014
7 14:00 Świt Kamieńsk - Start Niechcice 5-1
7 16:00 GUKS Gorzkowice - Zjednoczeni Gmina Bełchatów 0-1
7 16:00 LKS Lubochnia - Stal Niewiadów 2-0
7 16:00 LKS Mierzyn - Concordia Piotrków Trybunalski 0-5
7 16:00 Szczerbiec Wolbórz - KS Poświętne 3-0
niedziela, 28.09.2014
7 11:00 Omega II Kleszczów - LKS Mniszków 3-3
7 16:00 MGKS Drzewica - Ceramika Opoczno 2-4
sobota, 04.10.2014
8 15:30 Ceramika Opoczno - LKS Mierzyn 4-2
8 15:30 Zjednoczeni Gmina Bełchatów - Świt Kamieńsk 0-0
8 15:30 Start Niechcice - LKS Lubochnia 1-3
8 15:30 Stal Niewiadów - Szczerbiec Wolbórz 3-0
niedziela, 05.10.2014
8 11:00 Omega II Kleszczów - GUKS Gorzkowice 2-1
8 15:00 KS Poświętne - MGKS Drzewica 1-1
8 15:00 LKS Mniszków - Concordia Piotrków Trybunalski 3-2
sobota, 11.10.2014
9 15:00 GUKS Gorzkowice - LKS Mniszków 1-3
9 15:00 LKS Mierzyn - KS Poświętne 1-6
9 15:00 Szczerbiec Wolbórz - Start Niechcice 3-3
9 15:00 Concordia Piotrków Trybunalski - Ceramika Opoczno 2-1
9 15:30 LKS Lubochnia - Zjednoczeni Gmina Bełchatów 0-3
9 15:30 Świt Kamieńsk - Omega II Kleszczów 2-4
niedziela, 12.10.2014
9 15:30 MGKS Drzewica - Stal Niewiadów 2-3
sobota, 18.10.2014
10 15:00 GUKS Gorzkowice - Świt Kamieńsk 1-1
10 15:00 Zjednoczeni Gmina Bełchatów - Szczerbiec Wolbórz 1-1
10 15:00 Start Niechcice - MGKS Drzewica 3-4
10 15:00 Stal Niewiadów - LKS Mierzyn 4-1
niedziela, 19.10.2014
10 11:00 Omega II Kleszczów - LKS Lubochnia 1-2
10 15:00 KS Poświętne - Concordia Piotrków Trybunalski 1-3
10 15:00 LKS Mniszków - Ceramika Opoczno 5-1
sobota, 25.10.2014
11 14:00 LKS Lubochnia - GUKS Gorzkowice 1-1
11 14:00 LKS Mierzyn - Start Niechcice 5-3
11 14:00 Świt Kamieńsk - LKS Mniszków 1-1
11 14:00 Szczerbiec Wolbórz - Omega II Kleszczów 5-1
11 14:00 Concordia Piotrków Trybunalski - Stal Niewiadów 1-1
11 15:00 Ceramika Opoczno - KS Poświętne 3-1
niedziela, 26.10.2014
11 14:00 MGKS Drzewica - Zjednoczeni Gmina Bełchatów 0-1
niedziela, 02.11.2014
12 11:00 Omega II Kleszczów - MGKS Drzewica 1-3
12 13:00 GUKS Gorzkowice - Szczerbiec Wolbórz 1-4
12 13:00 Zjednoczeni Gmina Bełchatów - LKS Mierzyn 2-0
12 13:30 Świt Kamieńsk - LKS Lubochnia 1-2
12 13:30 LKS Mniszków - KS Poświętne 2-1
12 13:30 Start Niechcice - Concordia Piotrków Trybunalski 3-0
12 13:30 Stal Niewiadów - Ceramika Opoczno 1-0
sobota, 08.11.2014
13 13:00 LKS Mierzyn - Omega II Kleszczów 2-2
13 13:00 Szczerbiec Wolbórz - Świt Kamieńsk 1-1
13 13:00 Concordia Piotrków Trybunalski - Zjednoczeni Gmina Bełchatów 1-1
13 13:30 Ceramika Opoczno - Start Niechcice 2-2
13 13:30 LKS Lubochnia - LKS Mniszków 3-0
niedziela, 09.11.2014
13 13:30 KS Poświętne - Stal Niewiadów 0-0
13 13:30 MGKS Drzewica - GUKS Gorzkowice 2-1
sobota, 14.03.2015
14 00:00 Concordia Piotrków Trybunalski - Omega II Kleszczów 0-3
14 15:00 Ceramika Opoczno - Zjednoczeni Gmina Bełchatów 1-2
niedziela, 15.03.2015
14 15:00 KS Poświętne - Start Niechcice 1-3
14 15:00 LKS Mierzyn - GUKS Gorzkowice 2-2
14 15:00 MGKS Drzewica - Świt Kamieńsk 2-3
14 15:00 Szczerbiec Wolbórz - LKS Lubochnia 4-0
14 15:00 LKS Mniszków - Stal Niewiadów 0-2
sobota, 21.03.2015
15 00:00 GUKS Gorzkowice - Concordia Piotrków Trybunalski 3-0
15 15:00 LKS Lubochnia - MGKS Drzewica 0-2
15 15:00 Świt Kamieńsk - LKS Mierzyn 4-1
15 15:00 Start Niechcice - Stal Niewiadów 0-1
niedziela, 22.03.2015
15 11:00 Zjednoczeni Gmina Bełchatów - KS Poświętne 13-0
15 11:00 Omega II Kleszczów - Ceramika Opoczno 3-4
15 15:00 Szczerbiec Wolbórz - LKS Mniszków 2-0
sobota, 28.03.2015
16 15:00 Ceramika Opoczno - GUKS Gorzkowice 0-3
16 16:00 KS Poświętne - Omega II Kleszczów 1-6
16 16:00 Stal Niewiadów - Zjednoczeni Gmina Bełchatów 0-0
niedziela, 29.03.2015
16 00:00 Concordia Piotrków Trybunalski - Świt Kamieńsk 0-3
16 15:00 LKS Mierzyn - LKS Lubochnia 2-3
16 15:00 MGKS Drzewica - Szczerbiec Wolbórz 1-1
16 16:00 LKS Mniszków - Start Niechcice 0-2
sobota, 11.04.2015
17 15:00 GUKS Gorzkowice - KS Poświętne 3-0
17 15:00 Świt Kamieńsk - Ceramika Opoczno 2-0
17 15:00 Szczerbiec Wolbórz - LKS Mierzyn 2-0
niedziela, 12.04.2015
17 00:00 LKS Lubochnia - Concordia Piotrków Trybunalski 3-0
17 11:00 Zjednoczeni Gmina Bełchatów - Start Niechcice 3-0
17 11:00 Omega II Kleszczów - Stal Niewiadów 3-1
17 16:00 MGKS Drzewica - LKS Mniszków 2-2
sobota, 18.04.2015
18 00:00 Concordia Piotrków Trybunalski - Szczerbiec Wolbórz 0-3
18 16:00 Ceramika Opoczno - LKS Lubochnia 0-2
18 16:00 Start Niechcice - Omega II Kleszczów 0-1
18 16:30 Stal Niewiadów - GUKS Gorzkowice 2-1
niedziela, 19.04.2015
18 16:00 KS Poświętne - Świt Kamieńsk 1-8
18 16:00 LKS Mierzyn - MGKS Drzewica 1-0
18 16:00 LKS Mniszków - Zjednoczeni Gmina Bełchatów 0-9
sobota, 25.04.2015
19 00:00 MGKS Drzewica - Concordia Piotrków Trybunalski 3-0
19 16:00 GUKS Gorzkowice - Start Niechcice 2-1
19 16:00 LKS Lubochnia - KS Poświętne 2-1
19 16:00 Świt Kamieńsk - Stal Niewiadów 2-3
19 17:00 Szczerbiec Wolbórz - Ceramika Opoczno 3-0
niedziela, 26.04.2015
19 11:00 Omega II Kleszczów - Zjednoczeni Gmina Bełchatów 1-2
19 17:00 LKS Mierzyn - LKS Mniszków 3-0
środa, 29.04.2015
20 17:00 KS Poświętne - Szczerbiec Wolbórz 0-4
sobota, 02.05.2015
20 00:00 Concordia Piotrków Trybunalski - LKS Mierzyn 0-3
20 16:00 Start Niechcice - Świt Kamieńsk 1-2
20 17:00 Ceramika Opoczno - MGKS Drzewica 2-0
20 17:00 Zjednoczeni Gmina Bełchatów - GUKS Gorzkowice 4-1
20 17:00 LKS Mniszków - Omega II Kleszczów 2-3
20 17:00 Stal Niewiadów - LKS Lubochnia 1-0
sobota, 09.05.2015
21 00:00 Concordia Piotrków Trybunalski - LKS Mniszków 0-3
21 17:00 GUKS Gorzkowice - Omega II Kleszczów 4-2
21 17:00 LKS Lubochnia - Start Niechcice 2-0
21 17:00 Świt Kamieńsk - Zjednoczeni Gmina Bełchatów 4-1
21 17:00 Szczerbiec Wolbórz - Stal Niewiadów 3-0
niedziela, 10.05.2015
21 17:00 LKS Mierzyn - Ceramika Opoczno 2-5
21 17:00 MGKS Drzewica - KS Poświętne 5-1
sobota, 16.05.2015
22 17:00 LKS Mniszków - GUKS Gorzkowice 0-1
22 17:00 Start Niechcice - Szczerbiec Wolbórz 0-3
22 17:00 Stal Niewiadów - MGKS Drzewica 0-1
niedziela, 17.05.2015
22 11:00 Omega II Kleszczów - Świt Kamieńsk 2-4
22 16:00 KS Poświętne - LKS Mierzyn 0-2
22 17:00 Zjednoczeni Gmina Bełchatów - LKS Lubochnia 2-1
sobota, 23.05.2015
22 00:00 Ceramika Opoczno - Concordia Piotrków Trybunalski 3-0
23 00:00 Concordia Piotrków Trybunalski - KS Poświętne 0-3
23 15:00 LKS Lubochnia - Omega II Kleszczów 2-3
23 17:00 Ceramika Opoczno - LKS Mniszków 2-0
23 17:00 Świt Kamieńsk - GUKS Gorzkowice 0-2
23 17:00 MGKS Drzewica - Start Niechcice 1-0
23 17:00 Szczerbiec Wolbórz - Zjednoczeni Gmina Bełchatów 0-0
niedziela, 24.05.2015
23 17:00 LKS Mierzyn - Stal Niewiadów 0-2
sobota, 30.05.2015
24 00:00 Stal Niewiadów - Concordia Piotrków Trybunalski 3-0
24 17:00 GUKS Gorzkowice - LKS Lubochnia 3-0
24 17:00 Start Niechcice - LKS Mierzyn 2-0
24 17:30 Omega II Kleszczów - Szczerbiec Wolbórz 2-1
niedziela, 31.05.2015
24 11:00 Zjednoczeni Gmina Bełchatów - MGKS Drzewica 1-0
24 16:00 LKS Mniszków - Świt Kamieńsk 2-1
24 17:00 KS Poświętne - Ceramika Opoczno 1-6
czwartek, 04.06.2015
25 00:00 Concordia Piotrków Trybunalski - Start Niechcice 0-3
25 17:00 KS Poświętne - LKS Mniszków 2-6
25 17:00 Ceramika Opoczno - Stal Niewiadów 1-1
25 17:00 LKS Lubochnia - Świt Kamieńsk 1-2
25 17:00 LKS Mierzyn - Zjednoczeni Gmina Bełchatów 1-3
25 17:00 MGKS Drzewica - Omega II Kleszczów 0-0
25 17:00 Szczerbiec Wolbórz - GUKS Gorzkowice 0-3
niedziela, 07.06.2015
26 00:00 Zjednoczeni Gmina Bełchatów - Concordia Piotrków Trybunalski 3-0
26 15:00 GUKS Gorzkowice - MGKS Drzewica 1-1
26 17:00 Świt Kamieńsk - Szczerbiec Wolbórz 4-1
26 17:00 LKS Mniszków - LKS Lubochnia 1-3
26 17:00 Start Niechcice - Ceramika Opoczno 1-2
26 17:00 Stal Niewiadów - KS Poświętne 3-0
26 17:00 Omega II Kleszczów - LKS Mierzyn 6-0


:: Powered by JoomLeague - Version 2.0.37.8ed3e7c ::

GODZINY PRACY BIURA

OZPN Piotrków Trybunalski
ul. Wysoka 6
97-300 Piotrków Trybunalski

8:00-16:00
(poniedziałek-środa, piątek)

10:00-18:00
(czwartek)

KONTAKT

Tel: (044) 647-46-33
Tel/Fax: (044) 648-70-04

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Konto: PEKAO S.A. o/Piotrków Trybunalski
Nr 58 1240 3116 1111 0000 3503 6151

NIP: 771-16-99-587

Joomla Templates by Joomla51.com

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pliki cookie używane są dla zapewnienia poprawnego działania strony.

Akceptuję pliki cookies z tej witryny.