000 043 046 047 048 049 050 051

2016.11 12 kurs sedziowski

 

 
Kalendarz - Kalendarz

132 Mecze

niedziela, 24.08.2014
1 14:00 Olimpia Wola Załężna - Błysk Aleksandrów 5-1
1 16:00 Sparta Ostrów - IKS Inowłódz 4-3
1 16:00 Jelnia-Krzczonów - LKS Będków 0-3
1 17:00 LKS Mroczków - Zjednoczeni Budziszewice 3-3
1 17:00 LZS Modrzewianka Modrzew - LKS Radzice 1-6
niedziela, 31.08.2014
2 11:00 Zjednoczeni Budziszewice - Sparta Ostrów 3-3
2 14:00 LUKS Mroczków-Dzielna - Olimpia Wola Załężna 0-3
2 15:00 Błysk Aleksandrów - LZS Modrzewianka Modrzew 2-1
2 15:00 Jelnia-Krzczonów - LKS Mroczków 2-0
2 16:00 LKS Radzice - LKS Czarnocin 2-1
niedziela, 07.09.2014
3 14:00 Olimpia Wola Załężna - IKS Inowłódz 6-5
3 15:30 Sparta Ostrów - Jelnia-Krzczonów 2-1
3 16:00 LKS Czarnocin - Błysk Aleksandrów 3-0
3 17:00 LKS Mroczków - LKS Będków 2-1
3 17:00 LZS Modrzewianka Modrzew - LUKS Mroczków-Dzielna 5-3
niedziela, 14.09.2014
4 11:00 Zjednoczeni Budziszewice - Olimpia Wola Załężna 2-6
4 14:00 LKS Mroczków - Sparta Ostrów 3-2
4 14:00 IKS Inowłódz - LZS Modrzewianka Modrzew 2-0
4 15:00 LKS Będków - LKS Radzice 1-5
4 16:30 LUKS Mroczków-Dzielna - LKS Czarnocin 2-3
niedziela, 21.09.2014
5 14:00 Olimpia Wola Załężna - Jelnia-Krzczonów 3-0
5 15:00 Sparta Ostrów - LKS Będków 7-0
5 15:00 LKS Czarnocin - IKS Inowłódz 2-2
5 15:00 LZS Modrzewianka Modrzew - Zjednoczeni Budziszewice 3-1
5 15:00 LKS Radzice - Błysk Aleksandrów 5-1
niedziela, 28.09.2014
6 11:00 Zjednoczeni Budziszewice - LKS Czarnocin 1-3
6 13:00 LKS Mroczków - Olimpia Wola Załężna 1-6
6 15:00 LKS Będków - Błysk Aleksandrów 1-5
6 15:00 Jelnia-Krzczonów - LZS Modrzewianka Modrzew 3-3
6 16:00 LUKS Mroczków-Dzielna - LKS Radzice 0-2
niedziela, 05.10.2014
7 14:00 Olimpia Wola Załężna - Sparta Ostrów 7-1
7 14:00 Błysk Aleksandrów - LUKS Mroczków-Dzielna 3-4
7 15:00 LKS Czarnocin - Jelnia-Krzczonów 8-0
7 15:00 LZS Modrzewianka Modrzew - LKS Mroczków 7-3
7 15:00 LKS Radzice - IKS Inowłódz 6-0
niedziela, 12.10.2014
8 11:00 Zjednoczeni Budziszewice - LKS Radzice 1-1
8 14:00 IKS Inowłódz - Błysk Aleksandrów 2-3
8 15:00 Sparta Ostrów - LZS Modrzewianka Modrzew 1-6
8 15:00 LKS Będków - LUKS Mroczków-Dzielna 0-3
8 15:30 LKS Mroczków - LKS Czarnocin 0-3
niedziela, 19.10.2014
9 11:00 Olimpia Wola Załężna - LKS Będków 14-0
9 14:00 LKS Czarnocin - Sparta Ostrów 6-0
9 14:00 Błysk Aleksandrów - Zjednoczeni Budziszewice 5-2
9 14:00 LKS Radzice - Jelnia-Krzczonów 5-0
9 15:00 LUKS Mroczków-Dzielna - IKS Inowłódz 0-1
niedziela, 26.10.2014
10 11:00 Olimpia Wola Załężna - LZS Modrzewianka Modrzew 2-0
10 11:00 Zjednoczeni Budziszewice - LUKS Mroczków-Dzielna 2-4
10 14:00 LKS Mroczków - LKS Radzice 1-5
10 14:00 LKS Będków - IKS Inowłódz 2-7
10 14:00 Jelnia-Krzczonów - Błysk Aleksandrów 3-2
niedziela, 02.11.2014
11 13:00 LKS Czarnocin - Olimpia Wola Załężna 1-2
11 13:00 LZS Modrzewianka Modrzew - LKS Będków 3-2
11 13:00 Błysk Aleksandrów - LKS Mroczków 5-3
11 13:00 IKS Inowłódz - Zjednoczeni Budziszewice 3-1
11 13:00 LUKS Mroczków-Dzielna - Jelnia-Krzczonów 0-2
11 13:30 LKS Radzice - Sparta Ostrów 7-0
niedziela, 09.11.2014
13 11:00 LKS Radzice - Olimpia Wola Załężna 2-0
12 13:00 LZS Modrzewianka Modrzew - LKS Czarnocin 1-6
12 13:00 Jelnia-Krzczonów - IKS Inowłódz 2-7
12 13:30 LKS Mroczków - LUKS Mroczków-Dzielna 2-6
12 13:30 Sparta Ostrów - Błysk Aleksandrów 2-3
12 13:30 LKS Będków - Zjednoczeni Budziszewice 1-3
niedziela, 16.11.2014
13 11:00 Zjednoczeni Budziszewice - Jelnia-Krzczonów 3-5
13 13:00 LKS Czarnocin - LKS Będków 4-1
13 13:00 IKS Inowłódz - LKS Mroczków 8-6
13 13:00 LUKS Mroczków-Dzielna - Sparta Ostrów 2-5
niedziela, 15.03.2015
14 11:00 Zjednoczeni Budziszewice - LKS Mroczków 3-2
14 13:00 IKS Inowłódz - Sparta Ostrów 2-2
14 14:00 LKS Radzice - LZS Modrzewianka Modrzew 8-1
14 15:00 LKS Będków - Jelnia-Krzczonów 2-2
14 15:00 Błysk Aleksandrów - Olimpia Wola Załężna 1-3
niedziela, 22.03.2015
15 11:00 Sparta Ostrów - Zjednoczeni Budziszewice 3-1
15 11:00 Olimpia Wola Załężna - LUKS Mroczków-Dzielna 1-0
15 14:30 LKS Mroczków - Jelnia-Krzczonów 1-2
15 15:00 LKS Czarnocin - LKS Radzice 2-2
15 15:00 LZS Modrzewianka Modrzew - Błysk Aleksandrów 2-6
niedziela, 29.03.2015
16 13:00 IKS Inowłódz - Olimpia Wola Załężna 0-2
16 14:00 Jelnia-Krzczonów - Sparta Ostrów 0-3
16 15:00 LKS Będków - LKS Mroczków 1-1
16 15:00 Błysk Aleksandrów - LKS Czarnocin 4-2
16 15:30 LUKS Mroczków-Dzielna - LZS Modrzewianka Modrzew 1-2
niedziela, 12.04.2015
17 14:00 Olimpia Wola Załężna - Zjednoczeni Budziszewice 6-2
17 14:00 LKS Radzice - LKS Będków 4-0
17 16:00 Sparta Ostrów - LKS Mroczków 3-1
17 16:00 LKS Czarnocin - LUKS Mroczków-Dzielna 4-1
17 16:00 LZS Modrzewianka Modrzew - IKS Inowłódz 0-2
niedziela, 19.04.2015
18 11:00 Zjednoczeni Budziszewice - LZS Modrzewianka Modrzew 4-2
18 14:00 IKS Inowłódz - LKS Czarnocin 2-2
18 15:00 LKS Będków - Sparta Ostrów 2-5
18 15:00 Jelnia-Krzczonów - Olimpia Wola Załężna 2-5
18 16:00 Błysk Aleksandrów - LKS Radzice 2-1
25 16:00 LUKS Mroczków-Dzielna - LKS Mroczków 2-1
niedziela, 26.04.2015
19 14:00 Olimpia Wola Załężna - LKS Mroczków 6-1
19 14:00 LKS Radzice - LUKS Mroczków-Dzielna 3-1
19 16:00 LZS Modrzewianka Modrzew - Jelnia-Krzczonów 1-2
19 16:00 Błysk Aleksandrów - LKS Będków 7-2
19 16:30 LKS Czarnocin - Zjednoczeni Budziszewice 3-0
sobota, 02.05.2015
20 17:00 IKS Inowłódz - LKS Radzice 0-3
niedziela, 03.05.2015
20 14:00 LUKS Mroczków-Dzielna - Błysk Aleksandrów 1-3
20 15:00 Jelnia-Krzczonów - LKS Czarnocin 5-3
20 16:00 Sparta Ostrów - Olimpia Wola Załężna 2-5
20 17:00 LKS Mroczków - LZS Modrzewianka Modrzew 5-1
niedziela, 10.05.2015
21 14:00 LUKS Mroczków-Dzielna - LKS Będków 3-0
21 15:00 LKS Radzice - Zjednoczeni Budziszewice 11-0
21 16:00 LZS Modrzewianka Modrzew - Sparta Ostrów 0-6
21 16:00 Błysk Aleksandrów - IKS Inowłódz 3-0
21 16:30 LKS Czarnocin - LKS Mroczków 5-2
sobota, 16.05.2015
22 15:00 Sparta Ostrów - LKS Czarnocin 3-5
niedziela, 17.05.2015
22 11:00 Zjednoczeni Budziszewice - Błysk Aleksandrów 2-1
22 14:00 IKS Inowłódz - LUKS Mroczków-Dzielna 5-0
22 15:00 LKS Będków - Olimpia Wola Załężna 1-4
22 16:00 Jelnia-Krzczonów - LKS Radzice 0-3
niedziela, 24.05.2015
23 14:00 IKS Inowłódz - LKS Będków 3-1
23 15:00 LKS Radzice - LKS Mroczków 6-1
23 15:00 LUKS Mroczków-Dzielna - Zjednoczeni Budziszewice 0-3
23 16:00 LZS Modrzewianka Modrzew - Olimpia Wola Załężna 0-3
23 17:00 Błysk Aleksandrów - Jelnia-Krzczonów 7-1
sobota, 30.05.2015
24 15:00 Sparta Ostrów - LKS Radzice 2-4
niedziela, 31.05.2015
24 11:00 LKS Mroczków - Błysk Aleksandrów 1-3
24 11:00 Olimpia Wola Załężna - LKS Czarnocin 4-2
24 11:00 Zjednoczeni Budziszewice - IKS Inowłódz 1-1
24 11:00 LKS Będków - LZS Modrzewianka Modrzew 4-1
24 11:00 Jelnia-Krzczonów - LUKS Mroczków-Dzielna 2-3
czwartek, 04.06.2015
25 17:00 LKS Czarnocin - LZS Modrzewianka Modrzew 2-1
25 17:00 Zjednoczeni Budziszewice - LKS Będków -
25 17:00 Błysk Aleksandrów - Sparta Ostrów 6-1
25 17:00 IKS Inowłódz - Jelnia-Krzczonów 3-1
niedziela, 07.06.2015
26 15:00 LKS Mroczków - IKS Inowłódz 4-2
26 15:00 Sparta Ostrów - LUKS Mroczków-Dzielna 6-2
26 15:00 Olimpia Wola Załężna - LKS Radzice 2-1
26 15:00 LKS Będków - LKS Czarnocin 0-2
26 15:00 Jelnia-Krzczonów - Zjednoczeni Budziszewice 3-2


:: Powered by JoomLeague - Version 2.0.37.8ed3e7c ::

GODZINY PRACY BIURA

OZPN Piotrków Trybunalski
ul. Wysoka 6
97-300 Piotrków Trybunalski

8:00-16:00
(poniedziałek-środa, piątek)

10:00-18:00
(czwartek)

KONTAKT

Tel: (044) 647-46-33
Tel/Fax: (044) 648-70-04

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Konto: PEKAO S.A. o/Piotrków Trybunalski
Nr 58 1240 3116 1111 0000 3503 6151

NIP: 771-16-99-587

Joomla Templates by Joomla51.com

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pliki cookie używane są dla zapewnienia poprawnego działania strony.

Akceptuję pliki cookies z tej witryny.