000 043 046 047 048 049 050 051

2016.11 12 kurs sedziowski

 

 
Kalendarz - Kalendarz

132 Mecze

sobota, 23.08.2014
1 17:00 Pamapol-Hetman Rusiec - Grabka Grabica 3-1
niedziela, 24.08.2014
1 15:00 Zapał Krzętów - LKS Wola Krzysztoporska 1-1
1 16:00 Motor Bujniczki - Victoria Żytno 3-3
1 17:00 LUKS Gomunice - Polonia Gorzędów 1-1
1 17:00 Start Lgota Wielka - GKS Rogi 3-0
1 17:30 Astoria II Szczerców - Czarni Rozprza 1-4
sobota, 30.08.2014
2 16:30 Grabka Grabica - LUKS Gomunice 3-0
2 17:00 LKS Wola Krzysztoporska - Astoria II Szczerców 1-1
2 17:00 Czarni Rozprza - Pamapol-Hetman Rusiec 2-0
niedziela, 31.08.2014
2 16:00 Motor Bujniczki - Start Lgota Wielka 2-2
2 17:00 GKS Rogi - Zapał Krzętów 2-0
2 17:00 Victoria Żytno - Polonia Gorzędów 1-1
sobota, 06.09.2014
3 17:00 Start Lgota Wielka - Victoria Żytno 4-2
3 17:00 Pamapol-Hetman Rusiec - LKS Wola Krzysztoporska 0-7
niedziela, 07.09.2014
3 13:00 Polonia Gorzędów - Grabka Grabica 1-3
3 15:00 Zapał Krzętów - Motor Bujniczki 1-3
3 17:00 LUKS Gomunice - Czarni Rozprza 3-1
3 17:00 Astoria II Szczerców - GKS Rogi 5-0
sobota, 13.09.2014
4 16:00 LKS Wola Krzysztoporska - LUKS Gomunice 1-1
4 16:00 Start Lgota Wielka - Zapał Krzętów 3-0
4 16:30 Czarni Rozprza - Polonia Gorzędów 3-0
niedziela, 14.09.2014
4 15:00 Motor Bujniczki - Astoria II Szczerców 1-0
4 16:30 GKS Rogi - Pamapol-Hetman Rusiec 0-3
4 16:30 Victoria Żytno - Grabka Grabica 0-3
sobota, 20.09.2014
5 16:00 Grabka Grabica - Czarni Rozprza 1-0
5 16:00 Polonia Gorzędów - LKS Wola Krzysztoporska 2-1
5 16:00 Pamapol-Hetman Rusiec - Motor Bujniczki 3-1
niedziela, 21.09.2014
5 11:00 Astoria II Szczerców - Start Lgota Wielka 2-3
5 14:00 LUKS Gomunice - GKS Rogi 2-1
5 15:00 Zapał Krzętów - Victoria Żytno 1-1
sobota, 27.09.2014
6 16:00 LKS Wola Krzysztoporska - Grabka Grabica 3-1
6 16:00 Start Lgota Wielka - Pamapol-Hetman Rusiec 3-0
niedziela, 28.09.2014
6 15:00 Zapał Krzętów - Astoria II Szczerców 3-2
6 16:00 Motor Bujniczki - LUKS Gomunice 1-1
6 16:00 GKS Rogi - Polonia Gorzędów 4-1
6 16:00 Victoria Żytno - Czarni Rozprza 1-1
sobota, 04.10.2014
7 15:30 Polonia Gorzędów - Motor Bujniczki 2-2
7 15:30 Czarni Rozprza - LKS Wola Krzysztoporska 2-1
7 15:30 Pamapol-Hetman Rusiec - Zapał Krzętów 2-2
niedziela, 05.10.2014
7 13:00 Grabka Grabica - GKS Rogi 1-0
7 15:30 LUKS Gomunice - Start Lgota Wielka 2-2
7 15:30 Astoria II Szczerców - Victoria Żytno 3-2
niedziela, 12.10.2014
8 15:00 Motor Bujniczki - Grabka Grabica 1-1
8 15:00 Zapał Krzętów - LUKS Gomunice 1-1
8 15:00 Start Lgota Wielka - Polonia Gorzędów 3-1
8 15:00 GKS Rogi - Czarni Rozprza 1-1
8 15:30 Victoria Żytno - LKS Wola Krzysztoporska 2-0
8 15:30 Astoria II Szczerców - Pamapol-Hetman Rusiec 3-0
sobota, 18.10.2014
9 15:00 LKS Wola Krzysztoporska - GKS Rogi 1-0
9 15:00 Grabka Grabica - Start Lgota Wielka 0-2
9 15:00 Czarni Rozprza - Motor Bujniczki 5-1
9 15:00 Pamapol-Hetman Rusiec - Victoria Żytno 4-6
niedziela, 19.10.2014
9 14:00 Polonia Gorzędów - Zapał Krzętów 4-0
9 15:00 LUKS Gomunice - Astoria II Szczerców 1-1
sobota, 25.10.2014
10 14:00 Start Lgota Wielka - Czarni Rozprza 0-1
10 14:00 Pamapol-Hetman Rusiec - LUKS Gomunice 6-2
10 15:00 Astoria II Szczerców - Polonia Gorzędów 2-2
niedziela, 26.10.2014
10 14:00 Motor Bujniczki - LKS Wola Krzysztoporska 1-2
10 14:00 Zapał Krzętów - Grabka Grabica 3-3
10 14:00 Victoria Żytno - GKS Rogi 1-3
sobota, 08.11.2014
11 13:00 LKS Wola Krzysztoporska - Start Lgota Wielka 4-2
11 13:30 Grabka Grabica - Astoria II Szczerców 4-3
11 13:30 Polonia Gorzędów - Pamapol-Hetman Rusiec 3-2
11 13:30 Czarni Rozprza - Zapał Krzętów 4-2
niedziela, 09.11.2014
11 13:30 LUKS Gomunice - Victoria Żytno 0-2
11 13:30 GKS Rogi - Motor Bujniczki 1-1
sobota, 21.03.2015
12 15:00 Czarni Rozprza - Astoria II Szczerców 4-3
12 15:30 LKS Wola Krzysztoporska - Zapał Krzętów 5-2
niedziela, 22.03.2015
12 11:00 Polonia Gorzędów - LUKS Gomunice 1-5
12 15:00 GKS Rogi - Start Lgota Wielka 1-0
12 15:00 Victoria Żytno - Motor Bujniczki 1-0
12 15:30 Grabka Grabica - Pamapol-Hetman Rusiec 2-0
sobota, 28.03.2015
13 15:00 Start Lgota Wielka - Motor Bujniczki 3-0
13 15:00 Pamapol-Hetman Rusiec - Czarni Rozprza 2-4
niedziela, 29.03.2015
13 14:00 Zapał Krzętów - GKS Rogi 3-1
13 15:00 LUKS Gomunice - Grabka Grabica 2-3
13 15:00 Polonia Gorzędów - Victoria Żytno 1-3
13 15:00 Astoria II Szczerców - LKS Wola Krzysztoporska 2-1
sobota, 11.04.2015
14 16:00 LKS Wola Krzysztoporska - Pamapol-Hetman Rusiec 2-2
14 16:00 Czarni Rozprza - LUKS Gomunice 4-1
niedziela, 12.04.2015
14 15:00 Motor Bujniczki - Zapał Krzętów 0-3
14 16:00 Grabka Grabica - Polonia Gorzędów 5-0
14 16:00 GKS Rogi - Astoria II Szczerców 2-2
14 16:00 Victoria Żytno - Start Lgota Wielka 1-3
sobota, 18.04.2015
15 15:00 Pamapol-Hetman Rusiec - GKS Rogi 1-0
niedziela, 19.04.2015
15 12:00 Zapał Krzętów - Start Lgota Wielka 0-1
15 15:00 Polonia Gorzędów - Czarni Rozprza 1-1
15 15:30 Grabka Grabica - Victoria Żytno 3-0
15 16:00 LUKS Gomunice - LKS Wola Krzysztoporska 1-0
15 16:00 Astoria II Szczerców - Motor Bujniczki 5-1
sobota, 25.04.2015
16 17:00 Czarni Rozprza - Grabka Grabica 1-0
niedziela, 26.04.2015
16 11:00 Start Lgota Wielka - Astoria II Szczerców 4-2
16 15:00 Motor Bujniczki - Pamapol-Hetman Rusiec 0-0
16 16:00 LKS Wola Krzysztoporska - Polonia Gorzędów 3-1
16 17:00 GKS Rogi - LUKS Gomunice 0-2
16 17:00 Victoria Żytno - Zapał Krzętów 0-0
sobota, 02.05.2015
17 15:30 Pamapol-Hetman Rusiec - Start Lgota Wielka 3-3
17 16:00 Polonia Gorzędów - GKS Rogi 2-0
17 16:00 Astoria II Szczerców - Zapał Krzętów 1-2
17 17:00 Czarni Rozprza - Victoria Żytno 1-2
niedziela, 03.05.2015
17 15:30 Grabka Grabica - LKS Wola Krzysztoporska 9-3
17 17:00 LUKS Gomunice - Motor Bujniczki 0-0
sobota, 09.05.2015
18 16:00 Start Lgota Wielka - LUKS Gomunice 1-4
18 16:00 Victoria Żytno - Astoria II Szczerców 0-0
18 17:00 LKS Wola Krzysztoporska - Czarni Rozprza 3-2
niedziela, 10.05.2015
18 14:00 Zapał Krzętów - Pamapol-Hetman Rusiec 6-2
18 16:00 Motor Bujniczki - Polonia Gorzędów 0-1
18 17:00 GKS Rogi - Grabka Grabica 0-2
sobota, 16.05.2015
19 16:00 Grabka Grabica - Motor Bujniczki 2-2
19 16:00 Pamapol-Hetman Rusiec - Astoria II Szczerców 1-2
19 17:00 LKS Wola Krzysztoporska - Victoria Żytno 1-0
19 17:00 Czarni Rozprza - GKS Rogi 8-1
niedziela, 17.05.2015
19 16:00 Polonia Gorzędów - Start Lgota Wielka 3-0
19 17:00 LUKS Gomunice - Zapał Krzętów 0-1
niedziela, 24.05.2015
20 14:00 Zapał Krzętów - Polonia Gorzędów 2-1
20 16:00 Motor Bujniczki - Czarni Rozprza 1-1
20 16:00 Start Lgota Wielka - Grabka Grabica 1-2
20 17:00 GKS Rogi - LKS Wola Krzysztoporska 0-2
20 17:00 Victoria Żytno - Pamapol-Hetman Rusiec 1-1
20 17:00 Astoria II Szczerców - LUKS Gomunice 0-3
niedziela, 31.05.2015
21 17:00 LKS Wola Krzysztoporska - Motor Bujniczki 3-2
21 17:00 LUKS Gomunice - Pamapol-Hetman Rusiec 0-2
21 17:00 Grabka Grabica - Zapał Krzętów 3-1
21 17:00 Polonia Gorzędów - Astoria II Szczerców 3-2
21 17:00 GKS Rogi - Victoria Żytno 0-2
21 17:00 Czarni Rozprza - Start Lgota Wielka 2-2
niedziela, 07.06.2015
22 11:00 Motor Bujniczki - GKS Rogi 8-0
22 11:00 Zapał Krzętów - Czarni Rozprza 2-2
22 11:00 Start Lgota Wielka - LKS Wola Krzysztoporska 7-2
22 11:00 Pamapol-Hetman Rusiec - Polonia Gorzędów 1-1
22 11:00 Victoria Żytno - LUKS Gomunice 1-1
22 11:00 Astoria II Szczerców - Grabka Grabica 0-2


:: Powered by JoomLeague - Version 2.0.37.8ed3e7c ::

GODZINY PRACY BIURA

OZPN Piotrków Trybunalski
ul. Wysoka 6
97-300 Piotrków Trybunalski

8:00-16:00
(poniedziałek-środa, piątek)

10:00-18:00
(czwartek)

KONTAKT

Tel: (044) 647-46-33
Tel/Fax: (044) 648-70-04

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Konto: PEKAO S.A. o/Piotrków Trybunalski
Nr 58 1240 3116 1111 0000 3503 6151

NIP: 771-16-99-587

Joomla Templates by Joomla51.com

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pliki cookie używane są dla zapewnienia poprawnego działania strony.

Akceptuję pliki cookies z tej witryny.