000 038 039 040 041

2016.11 12 kurs sedziowski

 

 
Kalendarz - Kalendarz

132 Mecze

sobota, 23.08.2014
1 17:00 RKS Rzeczyca - Skalnik Sulejów 12-2
niedziela, 24.08.2014
1 11:00 Tęcza Janków - Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 0-4
1 11:00 Syrenka Zakościele - Polonia Rokiciny 0-3
1 16:00 Atom Januszewice - LKS Białaczów 1-1
1 17:00 Pionier Baby - Luciążanka Przygłów 0-1
1 17:00 Relax Czerniewice - Kasztelan Żarnów 2-1
sobota, 30.08.2014
2 16:00 Polonia Rokiciny - Pionier Baby 3-0
2 16:30 Kasztelan Żarnów - Atom Januszewice 2-4
2 17:00 LKS Białaczów - Tęcza Janków 1-1
niedziela, 31.08.2014
2 16:00 Kawaleria Tomaszów Mazowiecki - Syrenka Zakościele 3-0
2 17:00 RKS Rzeczyca - Relax Czerniewice 10-3
2 18:00 Skalnik Sulejów - Luciążanka Przygłów 1-2
sobota, 06.09.2014
3 17:00 Luciążanka Przygłów - Polonia Rokiciny 1-3
niedziela, 07.09.2014
3 11:00 Tęcza Janków - Kasztelan Żarnów 2-1
3 16:00 Relax Czerniewice - Skalnik Sulejów 2-1
3 16:00 Atom Januszewice - RKS Rzeczyca 2-2
3 17:00 Pionier Baby - Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 1-1
3 17:00 Syrenka Zakościele - LKS Białaczów 0-3
sobota, 13.09.2014
4 16:00 Kawaleria Tomaszów Mazowiecki - Luciążanka Przygłów 3-0
4 16:00 Skalnik Sulejów - Polonia Rokiciny 0-3
4 16:00 Kasztelan Żarnów - Syrenka Zakościele 6-1
4 16:30 LKS Białaczów - Pionier Baby 4-2
niedziela, 14.09.2014
4 16:00 Relax Czerniewice - Atom Januszewice 3-2
4 16:30 RKS Rzeczyca - Tęcza Janków 4-1
sobota, 20.09.2014
5 16:00 Luciążanka Przygłów - LKS Białaczów 2-4
5 16:00 Polonia Rokiciny - Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 2-2
niedziela, 21.09.2014
5 11:00 Tęcza Janków - Relax Czerniewice 1-1
5 15:30 Atom Januszewice - Skalnik Sulejów 4-3
5 16:00 Pionier Baby - Kasztelan Żarnów 2-3
5 16:00 Syrenka Zakościele - RKS Rzeczyca 0-1
sobota, 27.09.2014
6 15:00 RKS Rzeczyca - Pionier Baby 8-2
6 15:30 Kasztelan Żarnów - Luciążanka Przygłów 7-1
6 16:00 Skalnik Sulejów - Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 0-2
6 16:00 LKS Białaczów - Polonia Rokiciny 1-2
niedziela, 28.09.2014
6 15:30 Atom Januszewice - Tęcza Janków 2-0
6 16:00 Relax Czerniewice - Syrenka Zakościele 3-1
sobota, 04.10.2014
7 15:00 Kawaleria Tomaszów Mazowiecki - LKS Białaczów 0-1
7 15:30 Luciążanka Przygłów - RKS Rzeczyca 1-4
7 15:30 Polonia Rokiciny - Kasztelan Żarnów 0-1
niedziela, 05.10.2014
7 11:00 Tęcza Janków - Skalnik Sulejów 5-0
7 15:30 Pionier Baby - Relax Czerniewice 2-3
7 15:30 Syrenka Zakościele - Atom Januszewice 1-5
sobota, 11.10.2014
8 15:00 Skalnik Sulejów - LKS Białaczów 1-3
8 15:00 Kasztelan Żarnów - Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 0-2
niedziela, 12.10.2014
8 11:00 Tęcza Janków - Syrenka Zakościele 13-1
8 14:00 RKS Rzeczyca - Polonia Rokiciny 4-3
8 15:00 Relax Czerniewice - Luciążanka Przygłów 3-0
8 15:00 Atom Januszewice - Pionier Baby 1-3
sobota, 18.10.2014
9 15:00 Kawaleria Tomaszów Mazowiecki - RKS Rzeczyca 1-1
9 15:00 LKS Białaczów - Kasztelan Żarnów 6-0
9 15:00 Luciążanka Przygłów - Atom Januszewice 3-0
9 15:00 Polonia Rokiciny - Relax Czerniewice 0-2
niedziela, 19.10.2014
9 15:00 Pionier Baby - Tęcza Janków 3-0
9 15:00 Syrenka Zakościele - Skalnik Sulejów 2-1
sobota, 25.10.2014
10 15:00 Skalnik Sulejów - Kasztelan Żarnów 0-6
niedziela, 26.10.2014
10 11:00 Tęcza Janków - Luciążanka Przygłów 3-0
10 11:00 Syrenka Zakościele - Pionier Baby 2-1
10 14:00 Relax Czerniewice - Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 4-2
10 14:00 Atom Januszewice - Polonia Rokiciny 1-1
10 14:00 RKS Rzeczyca - LKS Białaczów 7-0
niedziela, 02.11.2014
11 13:30 Luciążanka Przygłów - Syrenka Zakościele 3-0
sobota, 08.11.2014
11 13:30 LKS Białaczów - Relax Czerniewice 5-2
11 13:30 Polonia Rokiciny - Tęcza Janków 3-0
niedziela, 09.11.2014
11 11:00 Kawaleria Tomaszów Mazowiecki - Atom Januszewice 7-0
11 13:30 Pionier Baby - Skalnik Sulejów 2-3
11 13:30 Kasztelan Żarnów - RKS Rzeczyca 2-6
sobota, 21.03.2015
12 15:00 Kawaleria Tomaszów Mazowiecki - Tęcza Janków 4-0
12 15:00 Skalnik Sulejów - RKS Rzeczyca 1-2
12 15:00 Polonia Rokiciny - Syrenka Zakościele 0-0
12 15:00 Kasztelan Żarnów - Relax Czerniewice 0-2
12 15:30 LKS Białaczów - Atom Januszewice 2-0
niedziela, 22.03.2015
12 11:00 Luciążanka Przygłów - Pionier Baby 1-2
sobota, 28.03.2015
13 15:30 Luciążanka Przygłów - Skalnik Sulejów 1-0
niedziela, 29.03.2015
13 11:00 Tęcza Janków - LKS Białaczów 2-2
13 11:00 Syrenka Zakościele - Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 0-4
13 15:00 Pionier Baby - Polonia Rokiciny 3-1
13 15:00 Relax Czerniewice - RKS Rzeczyca 2-3
13 15:30 Atom Januszewice - Kasztelan Żarnów 3-1
sobota, 11.04.2015
14 15:00 RKS Rzeczyca - Atom Januszewice 0-1
14 15:00 Kasztelan Żarnów - Tęcza Janków 3-2
14 16:00 Skalnik Sulejów - Relax Czerniewice 1-1
14 16:00 LKS Białaczów - Syrenka Zakościele 3-0
14 16:00 Polonia Rokiciny - Luciążanka Przygłów 2-0
14 16:30 Kawaleria Tomaszów Mazowiecki - Pionier Baby 10-1
sobota, 18.04.2015
15 15:30 Atom Januszewice - Relax Czerniewice 1-1
15 16:00 Polonia Rokiciny - Skalnik Sulejów 3-2
niedziela, 19.04.2015
15 11:00 Pionier Baby - LKS Białaczów 5-1
15 11:00 Tęcza Janków - RKS Rzeczyca 5-0
15 16:30 Luciążanka Przygłów - Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 0-0
15 16:30 Syrenka Zakościele - Kasztelan Żarnów 1-3
sobota, 25.04.2015
16 16:30 LKS Białaczów - Luciążanka Przygłów 1-1
16 17:00 Kawaleria Tomaszów Mazowiecki - Polonia Rokiciny 5-0
16 17:00 Skalnik Sulejów - Atom Januszewice 1-1
16 17:00 Kasztelan Żarnów - Pionier Baby 3-0
niedziela, 26.04.2015
16 16:00 Relax Czerniewice - Tęcza Janków 3-2
16 16:00 RKS Rzeczyca - Syrenka Zakościele 3-0
sobota, 02.05.2015
17 17:00 Kawaleria Tomaszów Mazowiecki - Skalnik Sulejów 2-0
17 17:00 Luciążanka Przygłów - Kasztelan Żarnów 3-0
17 17:00 Polonia Rokiciny - LKS Białaczów 3-0
niedziela, 03.05.2015
17 11:00 Tęcza Janków - Atom Januszewice 1-0
17 17:00 Pionier Baby - RKS Rzeczyca 0-2
17 17:00 Syrenka Zakościele - Relax Czerniewice 2-4
sobota, 09.05.2015
18 15:30 Kasztelan Żarnów - Polonia Rokiciny 3-2
18 16:00 Atom Januszewice - Syrenka Zakościele 3-0
18 17:00 Skalnik Sulejów - Tęcza Janków 1-1
18 17:00 LKS Białaczów - Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 0-3
18 17:00 RKS Rzeczyca - Luciążanka Przygłów 3-0
niedziela, 10.05.2015
18 16:00 Relax Czerniewice - Pionier Baby 6-3
sobota, 16.05.2015
19 17:00 Kawaleria Tomaszów Mazowiecki - Kasztelan Żarnów 3-0
19 17:00 LKS Białaczów - Skalnik Sulejów 1-2
19 17:00 Polonia Rokiciny - RKS Rzeczyca 0-3
niedziela, 17.05.2015
19 17:00 Pionier Baby - Atom Januszewice 2-3
19 17:00 Luciążanka Przygłów - Relax Czerniewice 7-4
19 17:00 Syrenka Zakościele - Tęcza Janków 0-6
sobota, 23.05.2015
20 16:00 Atom Januszewice - Luciążanka Przygłów 1-1
20 17:00 Skalnik Sulejów - Syrenka Zakościele 7-0
20 17:00 Kasztelan Żarnów - LKS Białaczów 3-2
niedziela, 24.05.2015
20 11:00 Tęcza Janków - Pionier Baby 4-1
20 17:00 Relax Czerniewice - Polonia Rokiciny 5-1
20 17:00 RKS Rzeczyca - Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 0-0
niedziela, 31.05.2015
21 17:00 Kawaleria Tomaszów Mazowiecki - Relax Czerniewice 2-0
21 17:00 Pionier Baby - Syrenka Zakościele 3-0
21 17:00 LKS Białaczów - RKS Rzeczyca 3-4
21 17:00 Luciążanka Przygłów - Tęcza Janków 1-2
21 17:00 Polonia Rokiciny - Atom Januszewice 4-2
21 17:00 Kasztelan Żarnów - Skalnik Sulejów 3-1
niedziela, 07.06.2015
22 11:00 Skalnik Sulejów - Pionier Baby 6-2
22 11:00 Relax Czerniewice - LKS Białaczów 2-2
22 11:00 Tęcza Janków - Polonia Rokiciny 5-1
22 11:00 Atom Januszewice - Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 2-1
22 11:00 RKS Rzeczyca - Kasztelan Żarnów 3-0
22 11:00 Syrenka Zakościele - Luciążanka Przygłów 3-4


:: Powered by JoomLeague - Version 2.0.37.8ed3e7c ::

GODZINY PRACY BIURA

OZPN Piotrków Trybunalski
ul. Wysoka 6
97-300 Piotrków Trybunalski

8:00-16:00
(poniedziałek-środa, piątek)

10:00-18:00
(czwartek)

KONTAKT

Tel: (044) 647-46-33
Tel/Fax: (044) 648-70-04

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Konto: PEKAO S.A. o/Piotrków Trybunalski
Nr 58 1240 3116 1111 0000 3503 6151

NIP: 771-16-99-587

Joomla Templates by Joomla51.com

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pliki cookie używane są dla zapewnienia poprawnego działania strony.

Akceptuję pliki cookies z tej witryny.