000 038 039 040 041

2016.11 12 kurs sedziowski

 

 
Kalendarz - Kalendarz

54 Mecze

niedziela, 31.08.2014
1 11:00 Pilica Przedbórz - GUKS Gorzkowice 2-7
1 16:00 Świt Kamieńsk - KS Poświętne 0-4
1 16:30 Zjednoczeni Gmina Bełchatów - Astoria Szczerców 1-2
sobota, 06.09.2014
2 11:00 KS Poświętne - Omega Kleszczów 0-6
2 11:00 Astoria Szczerców - Pilica Przedbórz 9-0
niedziela, 07.09.2014
2 11:00 GUKS Gorzkowice - Świt Kamieńsk 3-1
niedziela, 14.09.2014
3 11:00 KS Paradyż - KS Poświętne 3-1
3 13:30 Omega Kleszczów - GUKS Gorzkowice 3-1
3 16:00 Świt Kamieńsk - Astoria Szczerców 0-1
niedziela, 21.09.2014
4 11:00 Zjednoczeni Gmina Bełchatów - Pilica Przedbórz 4-3
4 11:00 GUKS Gorzkowice - KS Paradyż 3-2
4 12:00 Astoria Szczerców - Omega Kleszczów 2-1
sobota, 27.09.2014
5 16:00 KS Paradyż - Astoria Szczerców 2-3
niedziela, 28.09.2014
5 11:00 KS Poświętne - GUKS Gorzkowice 2-8
5 15:00 Świt Kamieńsk - Zjednoczeni Gmina Bełchatów 1-4
sobota, 04.10.2014
6 11:00 Pilica Przedbórz - Świt Kamieńsk 0-3
niedziela, 05.10.2014
6 11:00 Zjednoczeni Gmina Bełchatów - Omega Kleszczów 1-0
6 12:00 Astoria Szczerców - KS Poświętne 3-0
sobota, 11.10.2014
7 11:00 Omega Kleszczów - Pilica Przedbórz 5-1
niedziela, 12.10.2014
7 11:00 GUKS Gorzkowice - Astoria Szczerców 2-5
7 11:00 KS Paradyż - Zjednoczeni Gmina Bełchatów 1-3
sobota, 18.10.2014
8 11:00 Pilica Przedbórz - KS Paradyż 0-3
niedziela, 19.10.2014
8 11:00 Zjednoczeni Gmina Bełchatów - KS Poświętne 3-0
8 15:00 Świt Kamieńsk - Omega Kleszczów 1-3
niedziela, 26.10.2014
9 11:00 GUKS Gorzkowice - Zjednoczeni Gmina Bełchatów 2-2
9 11:00 KS Poświętne - Pilica Przedbórz 4-3
9 12:00 KS Paradyż - Świt Kamieńsk 4-2
sobota, 11.04.2015
10 15:00 Astoria Szczerców - Zjednoczeni Gmina Bełchatów 1-1
niedziela, 12.04.2015
10 11:00 GUKS Gorzkowice - Pilica Przedbórz 5-2
10 14:00 KS Poświętne - Świt Kamieńsk 2-1
10 16:00 KS Paradyż - Omega Kleszczów 1-3
sobota, 18.04.2015
11 11:00 Świt Kamieńsk - GUKS Gorzkowice 0-0
11 11:00 Pilica Przedbórz - Astoria Szczerców 3-1
niedziela, 19.04.2015
11 11:00 Omega Kleszczów - KS Poświętne 3-1
niedziela, 26.04.2015
12 11:00 GUKS Gorzkowice - Omega Kleszczów 5-1
12 14:00 KS Poświętne - KS Paradyż 0-5
12 15:30 Astoria Szczerców - Świt Kamieńsk 8-1
sobota, 02.05.2015
13 11:00 Pilica Przedbórz - Zjednoczeni Gmina Bełchatów 2-3
niedziela, 03.05.2015
13 11:00 Omega Kleszczów - Astoria Szczerców 0-4
13 16:00 KS Paradyż - GUKS Gorzkowice 6-0
sobota, 09.05.2015
14 16:30 Zjednoczeni Gmina Bełchatów - Świt Kamieńsk 5-4
niedziela, 10.05.2015
14 16:00 Astoria Szczerców - KS Paradyż 4-3
sobota, 16.05.2015
15 11:00 Omega Kleszczów - Zjednoczeni Gmina Bełchatów 4-1
15 16:00 KS Poświętne - Astoria Szczerców 0-4
niedziela, 17.05.2015
15 16:30 Świt Kamieńsk - Pilica Przedbórz 3-0
niedziela, 24.05.2015
16 11:00 Pilica Przedbórz - Omega Kleszczów 2-4
poniedziałek, 25.05.2015
16 17:30 Zjednoczeni Gmina Bełchatów - KS Paradyż 2-4
środa, 27.05.2015
16 17:00 Astoria Szczerców - GUKS Gorzkowice 1-1
sobota, 30.05.2015
17 11:00 Omega Kleszczów - Świt Kamieńsk 6-6
17 11:00 KS Poświętne - Zjednoczeni Gmina Bełchatów 8-3
17 15:00 KS Paradyż - Pilica Przedbórz 1-1
piątek, 05.06.2015
18 18:00 Świt Kamieńsk - KS Paradyż 2-4
sobota, 06.06.2015
18 11:00 Zjednoczeni Gmina Bełchatów - GUKS Gorzkowice 1-3
18 11:00 Pilica Przedbórz - KS Poświętne 4-0


:: Powered by JoomLeague - Version 2.0.37.8ed3e7c ::

GODZINY PRACY BIURA

OZPN Piotrków Trybunalski
ul. Wysoka 6
97-300 Piotrków Trybunalski

8:00-16:00
(poniedziałek-środa, piątek)

10:00-18:00
(czwartek)

KONTAKT

Tel: (044) 647-46-33
Tel/Fax: (044) 648-70-04

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Konto: PEKAO S.A. o/Piotrków Trybunalski
Nr 58 1240 3116 1111 0000 3503 6151

NIP: 771-16-99-587

Joomla Templates by Joomla51.com

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pliki cookie używane są dla zapewnienia poprawnego działania strony.

Akceptuję pliki cookies z tej witryny.