000 038 039 040 041

2016.11 12 kurs sedziowski

 

 
Kalendarz - Kalendarz

110 Mecze

sobota, 24.08.2013
1 11:00 Kawaleria Tomaszów Mazowiecki - LKS Mierzyn 1-2
niedziela, 25.08.2013
1 14:00 Atom Januszewice - Omega Kleszczów 1-16
1 16:00 LKS Czarnocin - Włókniarz Zelów 3-1
środa, 28.08.2013
2 11:00 Włókniarz Zelów - Grabka Grabica 1-0
2 17:00 LKS Mierzyn - Astoria Szczerców 14-1
2 17:00 Omega Kleszczów - Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 7-1
2 17:00 MUKS Olimpijczyk Sławno - LKS Czarnocin 0-4
sobota, 31.08.2013
3 11:00 Astoria Szczerców - Omega Kleszczów 0-10
3 16:30 Atom Januszewice - Włókniarz Zelów 0-8
niedziela, 01.09.2013
3 13:30 Grabka Grabica - MUKS Olimpijczyk Sławno 5-0
3 17:00 Concordia Piotrków Trybunalski - LKS Mierzyn 3-0
sobota, 07.09.2013
4 11:00 MUKS Olimpijczyk Sławno - Atom Januszewice 5-1
4 11:00 Włókniarz Zelów - Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 0-2
4 13:00 Omega Kleszczów - Concordia Piotrków Trybunalski 6-0
niedziela, 08.09.2013
4 15:00 LKS Czarnocin - Grabka Grabica 3-2
4 16:00 LKS Mierzyn - Mechanik Radomsko 4-2
środa, 11.09.2013
5 16:00 Atom Januszewice - LKS Czarnocin 0-5
5 16:00 Mechanik Radomsko - Omega Kleszczów 1-2
5 17:00 Astoria Szczerców - Włókniarz Zelów 1-3
5 17:00 Kawaleria Tomaszów Mazowiecki - MUKS Olimpijczyk Sławno 8-1
sobota, 14.09.2013
6 11:00 Włókniarz Zelów - Concordia Piotrków Trybunalski 1-1
niedziela, 15.09.2013
6 11:00 LKS Czarnocin - Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 1-0
6 11:00 Grabka Grabica - Atom Januszewice 6-1
6 15:00 MUKS Olimpijczyk Sławno - Astoria Szczerców 4-1
środa, 18.09.2013
1 16:00 Concordia Piotrków Trybunalski - Mechanik Radomsko 3-2
sobota, 21.09.2013
7 11:00 Astoria Szczerców - LKS Czarnocin 0-6
7 11:00 LKS Mierzyn - Omega Kleszczów 4-4
7 13:00 Kawaleria Tomaszów Mazowiecki - Grabka Grabica 0-2
niedziela, 22.09.2013
7 11:00 Concordia Piotrków Trybunalski - MUKS Olimpijczyk Sławno 10-0
7 13:30 Mechanik Radomsko - Włókniarz Zelów 2-1
sobota, 28.09.2013
8 11:00 MUKS Olimpijczyk Sławno - Mechanik Radomsko 0-7
8 16:00 Atom Januszewice - Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 2-3
niedziela, 29.09.2013
8 11:00 LKS Czarnocin - Concordia Piotrków Trybunalski 1-1
8 11:00 Grabka Grabica - Astoria Szczerców 6-0
sobota, 05.10.2013
9 11:00 Astoria Szczerców - Atom Januszewice 9-0
9 11:00 LKS Mierzyn - Włókniarz Zelów 4-0
niedziela, 06.10.2013
9 11:00 Concordia Piotrków Trybunalski - Grabka Grabica 4-1
9 11:00 Mechanik Radomsko - LKS Czarnocin 0-4
sobota, 12.10.2013
10 11:00 MUKS Olimpijczyk Sławno - LKS Mierzyn 0-6
10 15:00 Atom Januszewice - Concordia Piotrków Trybunalski 1-7
niedziela, 13.10.2013
10 14:00 Grabka Grabica - Mechanik Radomsko 0-1
10 14:00 Włókniarz Zelów - Omega Kleszczów 0-3
10 15:00 Kawaleria Tomaszów Mazowiecki - Astoria Szczerców 0-0
sobota, 19.10.2013
11 11:00 Mechanik Radomsko - Atom Januszewice 3-0
11 13:00 Omega Kleszczów - MUKS Olimpijczyk Sławno 13-0
niedziela, 20.10.2013
11 10:30 LKS Mierzyn - LKS Czarnocin 3-1
11 11:00 Concordia Piotrków Trybunalski - Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 6-0
sobota, 26.10.2013
12 11:00 Astoria Szczerców - Concordia Piotrków Trybunalski 0-5
12 13:00 Kawaleria Tomaszów Mazowiecki - Mechanik Radomsko 3-2
niedziela, 27.10.2013
12 11:00 LKS Czarnocin - Omega Kleszczów 2-1
12 14:00 Grabka Grabica - LKS Mierzyn 2-3
środa, 30.10.2013
13 15:00 Mechanik Radomsko - Astoria Szczerców 2-2
sobota, 02.11.2013
13 11:00 LKS Mierzyn - Atom Januszewice 21-0
13 13:00 Omega Kleszczów - Grabka Grabica 9-1
niedziela, 03.11.2013
13 11:00 Włókniarz Zelów - MUKS Olimpijczyk Sławno 6-0
sobota, 22.03.2014
14 11:00 LKS Mierzyn - Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 6-0
niedziela, 23.03.2014
14 11:00 Włókniarz Zelów - LKS Czarnocin 0-3
14 13:00 Omega Kleszczów - Atom Januszewice 17-1
sobota, 29.03.2014
15 11:00 Astoria Szczerców - LKS Mierzyn 0-6
15 13:00 Kawaleria Tomaszów Mazowiecki - Omega Kleszczów 0-17
niedziela, 30.03.2014
15 12:00 Grabka Grabica - Włókniarz Zelów 0-0
15 16:00 LKS Czarnocin - MUKS Olimpijczyk Sławno 12-2
sobota, 05.04.2014
16 11:00 MUKS Olimpijczyk Sławno - Grabka Grabica 0-0
16 13:00 Omega Kleszczów - Astoria Szczerców 14-0
16 14:30 LKS Mierzyn - Concordia Piotrków Trybunalski 1-0
niedziela, 06.04.2014
16 11:00 Włókniarz Zelów - Atom Januszewice 12-0
sobota, 12.04.2014
17 14:30 Mechanik Radomsko - LKS Mierzyn 0-8
17 15:30 Atom Januszewice - MUKS Olimpijczyk Sławno 3-4
niedziela, 13.04.2014
17 11:00 Concordia Piotrków Trybunalski - Omega Kleszczów 0-0
17 12:00 Grabka Grabica - LKS Czarnocin 4-1
17 13:00 Kawaleria Tomaszów Mazowiecki - Włókniarz Zelów 2-1
piątek, 18.04.2014
18 11:00 MUKS Olimpijczyk Sławno - Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 1-3
18 11:00 Włókniarz Zelów - Astoria Szczerców 4-0
sobota, 19.04.2014
18 13:00 Omega Kleszczów - Mechanik Radomsko 6-2
18 16:00 LKS Czarnocin - Atom Januszewice 7-2
sobota, 26.04.2014
19 11:00 Astoria Szczerców - MUKS Olimpijczyk Sławno 4-2
19 13:00 Kawaleria Tomaszów Mazowiecki - LKS Czarnocin 6-2
niedziela, 27.04.2014
19 11:00 Concordia Piotrków Trybunalski - Włókniarz Zelów 3-0
19 12:00 Atom Januszewice - Grabka Grabica 1-8
czwartek, 01.05.2014
20 11:00 MUKS Olimpijczyk Sławno - Concordia Piotrków Trybunalski 0-3
20 11:00 Włókniarz Zelów - Mechanik Radomsko 1-0
20 13:00 Omega Kleszczów - LKS Mierzyn 5-1
20 14:00 Grabka Grabica - Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 3-0
20 16:00 LKS Czarnocin - Astoria Szczerców 8-1
niedziela, 04.05.2014
21 11:00 Astoria Szczerców - Grabka Grabica 1-3
21 11:00 Kawaleria Tomaszów Mazowiecki - Atom Januszewice 15-0
21 11:00 Concordia Piotrków Trybunalski - LKS Czarnocin 3-1
21 14:00 Mechanik Radomsko - MUKS Olimpijczyk Sławno 8-2
sobota, 10.05.2014
22 10:30 Grabka Grabica - Concordia Piotrków Trybunalski 1-0
22 16:30 LKS Czarnocin - Mechanik Radomsko 7-0
niedziela, 11.05.2014
22 11:00 Włókniarz Zelów - LKS Mierzyn 2-3
22 12:00 Atom Januszewice - Astoria Szczerców 1-2
środa, 14.05.2014
14 17:00 Mechanik Radomsko - Concordia Piotrków Trybunalski 0-5
niedziela, 18.05.2014
23 11:00 Astoria Szczerców - Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 3-3
23 11:00 Concordia Piotrków Trybunalski - Atom Januszewice 16-1
23 11:00 Mechanik Radomsko - Grabka Grabica 1-2
wtorek, 20.05.2014
23 17:30 LKS Mierzyn - MUKS Olimpijczyk Sławno 14-0
sobota, 24.05.2014
24 11:00 MUKS Olimpijczyk Sławno - Omega Kleszczów 0-12
24 15:00 Kawaleria Tomaszów Mazowiecki - Concordia Piotrków Trybunalski 0-3
24 16:00 Atom Januszewice - Mechanik Radomsko 1-0
niedziela, 25.05.2014
24 17:00 LKS Czarnocin - LKS Mierzyn 3-2
środa, 28.05.2014
23 18:00 Omega Kleszczów - Włókniarz Zelów 12-0
sobota, 31.05.2014
25 11:00 LKS Mierzyn - Grabka Grabica 3-0
25 11:00 Omega Kleszczów - LKS Czarnocin 12-0
25 11:00 Mechanik Radomsko - Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 3-2
26 11:00 MUKS Olimpijczyk Sławno - Włókniarz Zelów 0-1
wtorek, 03.06.2014
25 17:00 Concordia Piotrków Trybunalski - Astoria Szczerców 8-0
sobota, 07.06.2014
26 11:00 Astoria Szczerców - Mechanik Radomsko 4-2
26 11:00 Grabka Grabica - Omega Kleszczów 1-0
26 11:00 Atom Januszewice - LKS Mierzyn 0-13


:: Powered by JoomLeague - Version 2.0.37.8ed3e7c ::

GODZINY PRACY BIURA

OZPN Piotrków Trybunalski
ul. Wysoka 6
97-300 Piotrków Trybunalski

8:00-16:00
(poniedziałek-środa, piątek)

10:00-18:00
(czwartek)

KONTAKT

Tel: (044) 647-46-33
Tel/Fax: (044) 648-70-04

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Konto: PEKAO S.A. o/Piotrków Trybunalski
Nr 58 1240 3116 1111 0000 3503 6151

NIP: 771-16-99-587

Joomla Templates by Joomla51.com

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pliki cookie używane są dla zapewnienia poprawnego działania strony.

Akceptuję pliki cookies z tej witryny.