000 038 039 040 041

2016.11 12 kurs sedziowski

 

 
Kalendarz - Kalendarz

240 Mecze

sobota, 10.08.2013
1 17:00 Polonia Piotrków Trybunalski - Zjednoczeni Gmina Bełchatów 3-0
1 17:00 Skalnik Sulejów - LKS Wola Krzysztoporska 0-1
niedziela, 11.08.2013
1 11:00 Świt Kamieńsk - KS Poświętne 1-4
1 11:00 Omega Kleszczów - Ceramika Opoczno 2-0
1 16:00 LKS Mniszków - LKS Lubochnia 2-2
1 17:00 MGKS Drzewica - Szczerbiec Wolbórz 0-1
1 17:00 Grabka Grabica - Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 1-4
1 17:00 WOY Bukowiec Opoczyński - GUKS Gorzkowice 1-1
czwartek, 15.08.2013
2 16:00 LKS Lubochnia - Skalnik Sulejów 3-0
2 16:00 Kawaleria Tomaszów Mazowiecki - MGKS Drzewica 1-1
2 17:00 GUKS Gorzkowice - KS Poświętne 6-0
2 17:00 Ceramika Opoczno - LKS Mniszków 0-2
2 17:00 LKS Wola Krzysztoporska - Grabka Grabica 1-1
2 17:00 Świt Kamieńsk - Zjednoczeni Gmina Bełchatów 1-2
2 17:00 Szczerbiec Wolbórz - Polonia Piotrków Trybunalski 0-1
2 17:00 WOY Bukowiec Opoczyński - Omega Kleszczów 2-3
niedziela, 18.08.2013
3 11:00 Omega Kleszczów - GUKS Gorzkowice 4-1
3 11:00 Skalnik Sulejów - Ceramika Opoczno 2-1
3 16:00 LKS Mniszków - WOY Bukowiec Opoczyński 2-1
3 17:00 KS Poświętne - Zjednoczeni Gmina Bełchatów 1-1
3 17:00 Świt Kamieńsk - Szczerbiec Wolbórz 2-1
3 17:00 MGKS Drzewica - LKS Wola Krzysztoporska 3-0
3 17:00 Polonia Piotrków Trybunalski - Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 4-0
3 17:00 Grabka Grabica - LKS Lubochnia 1-2
sobota, 24.08.2013
4 17:00 GUKS Gorzkowice - Zjednoczeni Gmina Bełchatów 1-0
4 17:00 Ceramika Opoczno - Grabka Grabica 5-0
4 17:00 LKS Lubochnia - MGKS Drzewica 3-3
4 17:00 LKS Wola Krzysztoporska - Polonia Piotrków Trybunalski 2-2
4 17:00 Szczerbiec Wolbórz - KS Poświętne 1-1
4 17:00 Kawaleria Tomaszów Mazowiecki - Świt Kamieńsk 0-2
niedziela, 25.08.2013
4 11:00 Omega Kleszczów - LKS Mniszków 3-2
4 16:00 WOY Bukowiec Opoczyński - Skalnik Sulejów 2-1
sobota, 31.08.2013
5 17:00 Zjednoczeni Gmina Bełchatów - Szczerbiec Wolbórz 3-0
5 17:00 Świt Kamieńsk - LKS Wola Krzysztoporska 2-1
5 17:00 Polonia Piotrków Trybunalski - LKS Lubochnia 2-3
5 17:00 Skalnik Sulejów - Omega Kleszczów 2-0
niedziela, 01.09.2013
5 16:00 KS Poświętne - Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 1-1
5 16:00 LKS Mniszków - GUKS Gorzkowice 0-1
5 17:00 MGKS Drzewica - Ceramika Opoczno 3-2
5 17:00 Grabka Grabica - WOY Bukowiec Opoczyński 0-3
sobota, 07.09.2013
6 15:00 GUKS Gorzkowice - Szczerbiec Wolbórz 1-1
6 16:00 LKS Wola Krzysztoporska - KS Poświętne 1-1
6 17:00 Ceramika Opoczno - Polonia Piotrków Trybunalski 1-0
6 17:00 LKS Lubochnia - Świt Kamieńsk 1-0
niedziela, 08.09.2013
6 11:00 Omega Kleszczów - Grabka Grabica 3-2
6 16:00 WOY Bukowiec Opoczyński - MGKS Drzewica 2-1
6 16:00 LKS Mniszków - Skalnik Sulejów 2-1
6 17:00 Kawaleria Tomaszów Mazowiecki - Zjednoczeni Gmina Bełchatów 0-0
sobota, 14.09.2013
7 16:00 Szczerbiec Wolbórz - Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 2-0
7 16:30 Zjednoczeni Gmina Bełchatów - LKS Wola Krzysztoporska 4-0
7 16:30 Świt Kamieńsk - Ceramika Opoczno 1-3
7 16:30 Polonia Piotrków Trybunalski - WOY Bukowiec Opoczyński 3-0
7 16:30 Skalnik Sulejów - GUKS Gorzkowice 0-3
niedziela, 15.09.2013
7 16:00 KS Poświętne - LKS Lubochnia 5-2
7 16:00 MGKS Drzewica - Omega Kleszczów 3-2
7 16:30 Grabka Grabica - LKS Mniszków 2-1
sobota, 21.09.2013
8 16:00 GUKS Gorzkowice - Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 2-1
8 16:00 Ceramika Opoczno - KS Poświętne 3-0
8 16:00 LKS Lubochnia - Zjednoczeni Gmina Bełchatów 0-2
8 16:00 LKS Wola Krzysztoporska - Szczerbiec Wolbórz 0-3
8 16:00 Skalnik Sulejów - Grabka Grabica 5-0
niedziela, 22.09.2013
8 11:00 Omega Kleszczów - Polonia Piotrków Trybunalski 3-1
8 15:00 WOY Bukowiec Opoczyński - Świt Kamieńsk 0-2
8 16:00 LKS Mniszków - MGKS Drzewica 3-1
sobota, 28.09.2013
9 16:00 KS Poświętne - WOY Bukowiec Opoczyński 0-3
9 16:00 Zjednoczeni Gmina Bełchatów - Ceramika Opoczno 3-2
9 16:00 Świt Kamieńsk - Omega Kleszczów 0-2
9 16:00 Polonia Piotrków Trybunalski - LKS Mniszków 3-2
9 16:00 Szczerbiec Wolbórz - LKS Lubochnia 3-1
niedziela, 29.09.2013
9 16:00 MGKS Drzewica - Skalnik Sulejów 3-1
9 16:00 Grabka Grabica - GUKS Gorzkowice 0-2
9 16:00 Kawaleria Tomaszów Mazowiecki - LKS Wola Krzysztoporska 5-1
sobota, 05.10.2013
10 15:00 GUKS Gorzkowice - LKS Wola Krzysztoporska 7-0
10 15:30 Ceramika Opoczno - Szczerbiec Wolbórz 0-2
10 15:30 LKS Lubochnia - Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 2-2
10 15:30 Skalnik Sulejów - Polonia Piotrków Trybunalski 0-1
niedziela, 06.10.2013
10 11:00 Omega Kleszczów - KS Poświętne 1-2
10 15:00 WOY Bukowiec Opoczyński - Zjednoczeni Gmina Bełchatów 1-1
10 15:30 Grabka Grabica - MGKS Drzewica 3-1
10 15:30 LKS Mniszków - Świt Kamieńsk 2-1
sobota, 12.10.2013
11 15:00 LKS Wola Krzysztoporska - LKS Lubochnia 2-0
11 15:00 Szczerbiec Wolbórz - WOY Bukowiec Opoczyński 0-0
11 15:00 Kawaleria Tomaszów Mazowiecki - Ceramika Opoczno 2-2
11 15:30 Zjednoczeni Gmina Bełchatów - Omega Kleszczów 2-0
11 15:30 Świt Kamieńsk - Skalnik Sulejów 4-2
11 15:30 Polonia Piotrków Trybunalski - Grabka Grabica 9-0
niedziela, 13.10.2013
11 15:00 KS Poświętne - LKS Mniszków 4-2
11 15:00 MGKS Drzewica - GUKS Gorzkowice 1-1
sobota, 19.10.2013
12 15:00 GUKS Gorzkowice - LKS Lubochnia 1-1
12 15:00 Ceramika Opoczno - LKS Wola Krzysztoporska 3-1
12 15:00 Skalnik Sulejów - KS Poświętne 1-4
niedziela, 20.10.2013
12 11:00 Omega Kleszczów - Szczerbiec Wolbórz 1-0
12 14:00 WOY Bukowiec Opoczyński - Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 1-1
12 15:00 MGKS Drzewica - Polonia Piotrków Trybunalski 1-4
12 15:00 Grabka Grabica - Świt Kamieńsk 1-3
12 15:00 LKS Mniszków - Zjednoczeni Gmina Bełchatów 3-2
sobota, 26.10.2013
13 15:00 LKS Lubochnia - Ceramika Opoczno 0-0
13 15:00 LKS Wola Krzysztoporska - WOY Bukowiec Opoczyński 4-2
13 15:00 Zjednoczeni Gmina Bełchatów - Skalnik Sulejów 5-0
13 15:00 Polonia Piotrków Trybunalski - GUKS Gorzkowice 6-1
13 15:00 Szczerbiec Wolbórz - LKS Mniszków 5-0
13 15:00 Kawaleria Tomaszów Mazowiecki - Omega Kleszczów 1-1
niedziela, 27.10.2013
13 13:30 Świt Kamieńsk - MGKS Drzewica 1-2
13 14:00 KS Poświętne - Grabka Grabica 4-1
sobota, 02.11.2013
14 13:30 GUKS Gorzkowice - Ceramika Opoczno 1-3
14 13:30 Polonia Piotrków Trybunalski - Świt Kamieńsk 2-1
14 13:30 Skalnik Sulejów - Szczerbiec Wolbórz 3-1
niedziela, 03.11.2013
14 11:00 Omega Kleszczów - LKS Wola Krzysztoporska 5-0
14 13:00 WOY Bukowiec Opoczyński - LKS Lubochnia 5-2
14 13:30 MGKS Drzewica - KS Poświętne 2-1
14 13:30 Grabka Grabica - Zjednoczeni Gmina Bełchatów 0-2
14 13:30 LKS Mniszków - Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 0-1
sobota, 09.11.2013
15 13:30 Ceramika Opoczno - WOY Bukowiec Opoczyński 2-1
15 13:30 LKS Lubochnia - Omega Kleszczów 2-3
15 13:30 LKS Wola Krzysztoporska - LKS Mniszków 1-1
15 13:30 Zjednoczeni Gmina Bełchatów - MGKS Drzewica 4-0
15 13:30 Świt Kamieńsk - GUKS Gorzkowice 2-1
15 13:30 Szczerbiec Wolbórz - Grabka Grabica 3-1
15 13:30 Kawaleria Tomaszów Mazowiecki - Skalnik Sulejów 0-0
niedziela, 10.11.2013
15 13:30 KS Poświętne - Polonia Piotrków Trybunalski 3-2
sobota, 16.11.2013
16 13:00 GUKS Gorzkowice - WOY Bukowiec Opoczyński 4-1
16 13:00 Ceramika Opoczno - Omega Kleszczów 1-1
16 13:00 LKS Lubochnia - LKS Mniszków 0-3
16 13:00 LKS Wola Krzysztoporska - Skalnik Sulejów 1-1
16 13:00 Zjednoczeni Gmina Bełchatów - Polonia Piotrków Trybunalski 1-0
16 13:00 Szczerbiec Wolbórz - MGKS Drzewica 4-1
16 13:00 Kawaleria Tomaszów Mazowiecki - Grabka Grabica 3-1
niedziela, 17.11.2013
16 13:00 KS Poświętne - Świt Kamieńsk 3-2
sobota, 23.11.2013
17 13:00 Zjednoczeni Gmina Bełchatów - Świt Kamieńsk 3-2
niedziela, 24.11.2013
17 11:00 Omega Kleszczów - WOY Bukowiec Opoczyński 0-1
17 13:00 KS Poświętne - GUKS Gorzkowice 2-2
17 13:00 MGKS Drzewica - Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 5-2
17 13:00 Polonia Piotrków Trybunalski - Szczerbiec Wolbórz 1-0
17 13:00 Grabka Grabica - LKS Wola Krzysztoporska 4-1
17 13:00 LKS Mniszków - Ceramika Opoczno 0-3
17 13:00 Skalnik Sulejów - LKS Lubochnia 0-3
sobota, 22.03.2014
18 15:00 GUKS Gorzkowice - Omega Kleszczów 2-1
18 15:00 LKS Lubochnia - Grabka Grabica 4-2
18 15:00 LKS Wola Krzysztoporska - MGKS Drzewica 0-2
18 15:00 Szczerbiec Wolbórz - Świt Kamieńsk 1-1
18 15:00 Kawaleria Tomaszów Mazowiecki - Polonia Piotrków Trybunalski 0-1
18 15:30 Ceramika Opoczno - Skalnik Sulejów 3-3
18 15:30 Zjednoczeni Gmina Bełchatów - KS Poświętne 1-0
niedziela, 23.03.2014
18 15:00 WOY Bukowiec Opoczyński - LKS Mniszków 1-3
sobota, 29.03.2014
19 15:00 Zjednoczeni Gmina Bełchatów - GUKS Gorzkowice 0-0
19 15:00 Świt Kamieńsk - Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 3-0
19 15:00 Polonia Piotrków Trybunalski - LKS Wola Krzysztoporska 3-2
19 15:00 Skalnik Sulejów - WOY Bukowiec Opoczyński 0-1
19 16:00 LKS Mniszków - Omega Kleszczów 2-7
niedziela, 30.03.2014
19 15:00 KS Poświętne - Szczerbiec Wolbórz 0-4
19 15:00 MGKS Drzewica - LKS Lubochnia 1-1
19 15:00 Grabka Grabica - Ceramika Opoczno 1-1
sobota, 05.04.2014
20 15:00 GUKS Gorzkowice - LKS Mniszków 3-1
20 15:00 LKS Lubochnia - Polonia Piotrków Trybunalski 1-3
20 16:00 Ceramika Opoczno - MGKS Drzewica 6-1
20 16:00 LKS Wola Krzysztoporska - Świt Kamieńsk 1-6
20 16:00 Szczerbiec Wolbórz - Zjednoczeni Gmina Bełchatów 1-1
20 16:00 Kawaleria Tomaszów Mazowiecki - KS Poświętne 1-1
niedziela, 06.04.2014
20 11:00 Omega Kleszczów - Skalnik Sulejów 5-1
20 16:00 WOY Bukowiec Opoczyński - Grabka Grabica 3-0
sobota, 12.04.2014
21 15:00 Polonia Piotrków Trybunalski - Ceramika Opoczno 3-0
21 16:00 Zjednoczeni Gmina Bełchatów - Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 1-0
21 16:00 Szczerbiec Wolbórz - GUKS Gorzkowice 0-3
21 16:00 Skalnik Sulejów - LKS Mniszków 1-4
21 16:30 Świt Kamieńsk - LKS Lubochnia 3-0
niedziela, 13.04.2014
21 15:00 Grabka Grabica - Omega Kleszczów 3-4
21 16:00 KS Poświętne - LKS Wola Krzysztoporska 2-1
21 16:00 MGKS Drzewica - WOY Bukowiec Opoczyński 1-0
piątek, 18.04.2014
22 15:00 GUKS Gorzkowice - Skalnik Sulejów 2-0
22 16:00 Ceramika Opoczno - Świt Kamieńsk 0-3
22 16:00 LKS Lubochnia - KS Poświętne 3-0
sobota, 19.04.2014
22 15:00 WOY Bukowiec Opoczyński - Polonia Piotrków Trybunalski 0-3
22 15:00 Omega Kleszczów - MGKS Drzewica 3-1
22 15:00 LKS Mniszków - Grabka Grabica 0-1
22 16:00 LKS Wola Krzysztoporska - Zjednoczeni Gmina Bełchatów 1-3
22 16:30 Kawaleria Tomaszów Mazowiecki - Szczerbiec Wolbórz 2-2
sobota, 26.04.2014
23 16:00 Zjednoczeni Gmina Bełchatów - LKS Lubochnia 1-1
23 16:00 Polonia Piotrków Trybunalski - Omega Kleszczów 2-0
23 16:00 Szczerbiec Wolbórz - LKS Wola Krzysztoporska 2-0
23 17:00 Świt Kamieńsk - WOY Bukowiec Opoczyński 0-0
23 17:00 Kawaleria Tomaszów Mazowiecki - GUKS Gorzkowice 1-1
niedziela, 27.04.2014
23 15:00 Grabka Grabica - Skalnik Sulejów 2-0
23 16:00 KS Poświętne - Ceramika Opoczno 1-4
23 16:00 MGKS Drzewica - LKS Mniszków 2-2
czwartek, 01.05.2014
24 11:00 Omega Kleszczów - Świt Kamieńsk 3-2
24 16:00 Ceramika Opoczno - Zjednoczeni Gmina Bełchatów 0-1
24 16:00 LKS Lubochnia - Szczerbiec Wolbórz 1-4
24 17:00 GUKS Gorzkowice - Grabka Grabica 4-0
24 17:00 LKS Wola Krzysztoporska - Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 1-2
24 17:00 WOY Bukowiec Opoczyński - KS Poświętne 2-1
24 17:00 LKS Mniszków - Polonia Piotrków Trybunalski 0-2
24 17:00 Skalnik Sulejów - MGKS Drzewica 1-1
niedziela, 04.05.2014
25 16:00 Kawaleria Tomaszów Mazowiecki - LKS Lubochnia 1-1
25 17:00 KS Poświętne - Omega Kleszczów 1-1
25 17:00 LKS Wola Krzysztoporska - GUKS Gorzkowice 2-4
25 17:00 Zjednoczeni Gmina Bełchatów - WOY Bukowiec Opoczyński 3-0
25 17:00 Świt Kamieńsk - LKS Mniszków 1-0
25 17:00 MGKS Drzewica - Grabka Grabica 3-0
25 17:00 Polonia Piotrków Trybunalski - Skalnik Sulejów 6-0
25 17:00 Szczerbiec Wolbórz - Ceramika Opoczno 4-1
sobota, 10.05.2014
26 17:00 GUKS Gorzkowice - MGKS Drzewica 2-2
26 17:00 Ceramika Opoczno - Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 1-2
26 17:00 LKS Lubochnia - LKS Wola Krzysztoporska 2-1
26 17:00 Skalnik Sulejów - Świt Kamieńsk 0-3
niedziela, 11.05.2014
26 11:00 Omega Kleszczów - Zjednoczeni Gmina Bełchatów 2-1
26 15:00 Grabka Grabica - Polonia Piotrków Trybunalski 0-5
26 16:00 LKS Mniszków - KS Poświętne 5-2
26 17:00 WOY Bukowiec Opoczyński - Szczerbiec Wolbórz 2-0
sobota, 17.05.2014
27 17:00 LKS Lubochnia - GUKS Gorzkowice 5-2
27 17:00 LKS Wola Krzysztoporska - Ceramika Opoczno 0-4
27 17:00 Zjednoczeni Gmina Bełchatów - LKS Mniszków 4-1
27 17:00 Świt Kamieńsk - Grabka Grabica 2-2
27 17:00 Polonia Piotrków Trybunalski - MGKS Drzewica 1-0
27 17:00 Szczerbiec Wolbórz - Omega Kleszczów 2-2
27 17:00 Kawaleria Tomaszów Mazowiecki - WOY Bukowiec Opoczyński 3-0
niedziela, 18.05.2014
27 17:00 KS Poświętne - Skalnik Sulejów 5-0
sobota, 24.05.2014
28 17:00 GUKS Gorzkowice - Polonia Piotrków Trybunalski 0-1
28 17:00 Ceramika Opoczno - LKS Lubochnia 0-2
28 17:00 Skalnik Sulejów - Zjednoczeni Gmina Bełchatów 1-1
niedziela, 25.05.2014
28 11:00 Omega Kleszczów - Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 6-0
28 15:00 Grabka Grabica - KS Poświętne 1-5
28 16:00 LKS Mniszków - Szczerbiec Wolbórz 3-0
28 17:00 MGKS Drzewica - Świt Kamieńsk 2-1
28 17:00 WOY Bukowiec Opoczyński - LKS Wola Krzysztoporska 7-3
sobota, 31.05.2014
29 17:00 KS Poświętne - MGKS Drzewica 1-2
29 17:00 Ceramika Opoczno - GUKS Gorzkowice 0-3
29 17:00 LKS Lubochnia - WOY Bukowiec Opoczyński 2-0
29 17:00 LKS Wola Krzysztoporska - Omega Kleszczów 0-5
29 17:00 Zjednoczeni Gmina Bełchatów - Grabka Grabica 4-1
29 17:00 Świt Kamieńsk - Polonia Piotrków Trybunalski 2-0
29 17:00 Szczerbiec Wolbórz - Skalnik Sulejów 2-0
29 17:00 Kawaleria Tomaszów Mazowiecki - LKS Mniszków 1-1
sobota, 07.06.2014
30 13:00 Grabka Grabica - Szczerbiec Wolbórz 2-3
30 17:00 GUKS Gorzkowice - Świt Kamieńsk 1-2
30 17:00 MGKS Drzewica - Zjednoczeni Gmina Bełchatów 1-1
30 17:00 Polonia Piotrków Trybunalski - KS Poświętne 6-2
30 17:00 WOY Bukowiec Opoczyński - Ceramika Opoczno 1-1
30 17:00 Omega Kleszczów - LKS Lubochnia 2-0
30 17:00 LKS Mniszków - LKS Wola Krzysztoporska 3-2
30 17:00 Skalnik Sulejów - Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 0-3


:: Powered by JoomLeague - Version 2.0.37.8ed3e7c ::

GODZINY PRACY BIURA

OZPN Piotrków Trybunalski
ul. Wysoka 6
97-300 Piotrków Trybunalski

8:00-16:00
(poniedziałek-środa, piątek)

10:00-18:00
(czwartek)

KONTAKT

Tel: (044) 647-46-33
Tel/Fax: (044) 648-70-04

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Konto: PEKAO S.A. o/Piotrków Trybunalski
Nr 58 1240 3116 1111 0000 3503 6151

NIP: 771-16-99-587

Joomla Templates by Joomla51.com

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pliki cookie używane są dla zapewnienia poprawnego działania strony.

Akceptuję pliki cookies z tej witryny.