000 043 046 047 048 049 050 051

2016.11 12 kurs sedziowski

 

 
Kalendarz - Kalendarz

109 Mecze

sobota, 17.08.2013
1 16:00 EBE SPN Bełchatów - LKS Dobryszyce 1-2
1 17:00 Alfa Kleszczów - Błękitni Chabielice 3-0
1 18:00 Warta-Carbo Pławno - Świt Kamieńsk 2-2
niedziela, 18.08.2013
1 17:00 Piast Krzywanice - Start Lgota Wielka 0-1
1 17:00 Victoria Woźniki - VIS Gidle 0-2
sobota, 24.08.2013
2 17:00 Błękitni Chabielice - Piast Krzywanice 1-1
2 17:00 LKS Dobryszyce - Warta-Carbo Pławno 0-0
niedziela, 25.08.2013
2 17:00 Świt Kamieńsk - Victoria Woźniki 4-2
2 17:00 Grocholice Bełchatów - Alfa Kleszczów 0-1
2 17:00 Start Lgota Wielka - EBE SPN Bełchatów 1-3
sobota, 31.08.2013
3 16:00 EBE SPN Bełchatów - Błękitni Chabielice 2-1
3 17:00 VIS Gidle - Świt Kamieńsk 6-2
3 18:00 Warta-Carbo Pławno - Start Lgota Wielka 0-4
niedziela, 01.09.2013
3 17:00 Piast Krzywanice - Grocholice Bełchatów 2-3
3 17:00 Victoria Woźniki - LKS Dobryszyce 3-3
sobota, 07.09.2013
4 17:00 Błękitni Chabielice - Warta-Carbo Pławno 2-3
4 17:00 LKS Dobryszyce - VIS Gidle 3-2
4 17:00 Alfa Kleszczów - Piast Krzywanice 1-2
niedziela, 08.09.2013
4 16:00 Start Lgota Wielka - Victoria Woźniki 2-2
4 17:00 Grocholice Bełchatów - EBE SPN Bełchatów 1-3
sobota, 14.09.2013
5 16:00 EBE SPN Bełchatów - Alfa Kleszczów 5-4
niedziela, 15.09.2013
5 16:00 VIS Gidle - Start Lgota Wielka 1-2
5 16:00 Warta-Carbo Pławno - Grocholice Bełchatów 1-2
5 16:30 Świt Kamieńsk - LKS Dobryszyce 0-1
5 16:30 Victoria Woźniki - Błękitni Chabielice 9-1
sobota, 21.09.2013
6 16:00 Błękitni Chabielice - VIS Gidle 3-0
6 16:00 Alfa Kleszczów - Warta-Carbo Pławno 1-1
6 16:00 Start Lgota Wielka - Świt Kamieńsk 1-2
niedziela, 22.09.2013
6 15:30 Grocholice Bełchatów - Victoria Woźniki 5-2
6 16:00 Piast Krzywanice - EBE SPN Bełchatów 1-0
sobota, 28.09.2013
7 16:00 LKS Dobryszyce - Start Lgota Wielka 1-2
7 16:00 Warta-Carbo Pławno - Piast Krzywanice 2-2
niedziela, 29.09.2013
7 15:00 VIS Gidle - Grocholice Bełchatów 4-0
7 16:00 Świt Kamieńsk - Błękitni Chabielice 3-1
7 16:00 Victoria Woźniki - Alfa Kleszczów 4-0
sobota, 05.10.2013
8 15:00 Alfa Kleszczów - VIS Gidle 3-5
8 15:30 Błękitni Chabielice - LKS Dobryszyce 2-3
niedziela, 06.10.2013
8 15:00 Grocholice Bełchatów - Świt Kamieńsk 3-5
8 15:00 Piast Krzywanice - Victoria Woźniki 0-2
8 15:00 EBE SPN Bełchatów - Warta-Carbo Pławno 2-1
sobota, 12.10.2013
9 15:00 LKS Dobryszyce - Grocholice Bełchatów 7-1
niedziela, 13.10.2013
9 15:00 VIS Gidle - Piast Krzywanice 3-0
9 15:00 Start Lgota Wielka - Błękitni Chabielice 7-2
9 15:30 Świt Kamieńsk - Alfa Kleszczów 4-1
9 15:30 Victoria Woźniki - EBE SPN Bełchatów 2-6
sobota, 19.10.2013
10 15:00 Alfa Kleszczów - LKS Dobryszyce 1-6
10 15:00 Warta-Carbo Pławno - Victoria Woźniki 1-0
niedziela, 20.10.2013
10 15:00 Grocholice Bełchatów - Start Lgota Wielka 1-3
10 15:00 Piast Krzywanice - Świt Kamieńsk 6-3
10 15:00 EBE SPN Bełchatów - VIS Gidle 6-3
sobota, 26.10.2013
11 14:00 Świt Kamieńsk - EBE SPN Bełchatów 1-1
11 15:00 LKS Dobryszyce - Piast Krzywanice 2-1
11 15:00 VIS Gidle - Warta-Carbo Pławno 2-1
niedziela, 27.10.2013
11 14:00 Błękitni Chabielice - Grocholice Bełchatów 2-1
11 14:00 Start Lgota Wielka - Alfa Kleszczów 1-0
sobota, 29.03.2014
12 00:00 Świt Kamieńsk - Warta-Carbo Pławno 0-3
12 16:00 Błękitni Chabielice - Alfa Kleszczów 2-3
12 16:00 VIS Gidle - Victoria Woźniki 2-1
niedziela, 30.03.2014
12 11:00 LKS Dobryszyce - EBE SPN Bełchatów 6-0
12 15:00 Start Lgota Wielka - Piast Krzywanice 2-4
sobota, 05.04.2014
13 00:00 Alfa Kleszczów - Grocholice Bełchatów 3-0
13 00:00 Victoria Woźniki - Świt Kamieńsk 3-0
13 16:00 Warta-Carbo Pławno - LKS Dobryszyce 3-1
13 16:00 EBE SPN Bełchatów - Start Lgota Wielka 2-1
niedziela, 06.04.2014
13 16:00 Piast Krzywanice - Błękitni Chabielice 5-0
sobota, 12.04.2014
14 00:00 Świt Kamieńsk - VIS Gidle 0-3
14 00:00 Grocholice Bełchatów - Piast Krzywanice 0-3
14 16:00 Błękitni Chabielice - EBE SPN Bełchatów 1-4
niedziela, 13.04.2014
14 11:00 LKS Dobryszyce - Victoria Woźniki 1-2
14 15:00 Start Lgota Wielka - Warta-Carbo Pławno 0-0
sobota, 19.04.2014
15 00:00 EBE SPN Bełchatów - Grocholice Bełchatów 3-0
15 15:00 VIS Gidle - LKS Dobryszyce 1-1
15 15:00 Warta-Carbo Pławno - Błękitni Chabielice 6-0
15 16:00 Victoria Woźniki - Start Lgota Wielka 2-2
15 16:30 Piast Krzywanice - Alfa Kleszczów 2-1
sobota, 26.04.2014
16 00:00 Grocholice Bełchatów - Warta-Carbo Pławno 0-3
16 00:00 LKS Dobryszyce - Świt Kamieńsk 3-0
16 15:00 Alfa Kleszczów - EBE SPN Bełchatów 3-3
16 17:00 Błękitni Chabielice - Victoria Woźniki 0-6
niedziela, 27.04.2014
16 15:00 Start Lgota Wielka - VIS Gidle 4-1
sobota, 03.05.2014
17 00:00 Świt Kamieńsk - Start Lgota Wielka 0-3
17 00:00 Victoria Woźniki - Grocholice Bełchatów 3-0
17 16:00 EBE SPN Bełchatów - Piast Krzywanice 2-3
17 17:00 Warta-Carbo Pławno - Alfa Kleszczów 0-2
niedziela, 04.05.2014
17 17:00 VIS Gidle - Błękitni Chabielice 7-2
sobota, 10.05.2014
18 00:00 Grocholice Bełchatów - VIS Gidle 0-3
18 00:00 Błękitni Chabielice - Świt Kamieńsk 3-0
niedziela, 11.05.2014
18 15:00 Alfa Kleszczów - Victoria Woźniki 0-5
18 15:00 Start Lgota Wielka - LKS Dobryszyce 5-1
18 17:00 Piast Krzywanice - Warta-Carbo Pławno 4-1
sobota, 17.05.2014
19 15:00 LKS Dobryszyce - Błękitni Chabielice 5-1
19 16:30 Warta-Carbo Pławno - EBE SPN Bełchatów 3-1
niedziela, 18.05.2014
19 16:00 Victoria Woźniki - Piast Krzywanice 4-5
19 17:00 VIS Gidle - Alfa Kleszczów 1-3
sobota, 24.05.2014
20 00:00 Grocholice Bełchatów - LKS Dobryszyce 0-3
20 00:00 Alfa Kleszczów - Świt Kamieńsk 3-0
20 16:00 EBE SPN Bełchatów - Victoria Woźniki 0-2
20 17:00 Błękitni Chabielice - Start Lgota Wielka 0-6
niedziela, 25.05.2014
20 17:00 Piast Krzywanice - VIS Gidle 1-1
niedziela, 01.06.2014
21 00:00 Świt Kamieńsk - Piast Krzywanice 0-3
21 00:00 Start Lgota Wielka - Grocholice Bełchatów 3-0
21 15:00 LKS Dobryszyce - Alfa Kleszczów 3-0
21 15:00 VIS Gidle - EBE SPN Bełchatów 3-0
21 15:00 Victoria Woźniki - Warta-Carbo Pławno 6-1
niedziela, 08.06.2014
22 00:00 Grocholice Bełchatów - Błękitni Chabielice 0-3
22 00:00 EBE SPN Bełchatów - Świt Kamieńsk 3-0
22 15:00 Alfa Kleszczów - Start Lgota Wielka 3-6
22 15:00 Piast Krzywanice - LKS Dobryszyce 3-0
22 15:00 Warta-Carbo Pławno - VIS Gidle 2-1


:: Powered by JoomLeague - Version 2.0.37.8ed3e7c ::

GODZINY PRACY BIURA

OZPN Piotrków Trybunalski
ul. Wysoka 6
97-300 Piotrków Trybunalski

8:00-16:00
(poniedziałek-środa, piątek)

10:00-18:00
(czwartek)

KONTAKT

Tel: (044) 647-46-33
Tel/Fax: (044) 648-70-04

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Konto: PEKAO S.A. o/Piotrków Trybunalski
Nr 58 1240 3116 1111 0000 3503 6151

NIP: 771-16-99-587

Joomla Templates by Joomla51.com

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pliki cookie używane są dla zapewnienia poprawnego działania strony.

Akceptuję pliki cookies z tej witryny.