000 038 039 040 041

2016.11 12 kurs sedziowski

 

 
Kalendarz - Kalendarz

72 Mecze

sobota, 24.08.2013
1 15:30 LKS Będków - Zjednoczeni Budziszewice 1-1
1 16:00 Olimpia Wola Załężna - LUKS Mroczków-Dzielna 4-2
niedziela, 25.08.2013
1 14:00 IKS Inowłódz - LKS Czarnocin 4-1
1 17:00 LZS Modrzewianka Modrzew - Błysk Aleksandrów 1-2
sobota, 31.08.2013
2 15:30 LKS Będków - IKS Inowłódz 1-5
niedziela, 01.09.2013
2 16:00 Zjednoczeni Budziszewice - Błysk Aleksandrów 0-1
2 16:00 Motor Bujniczki - LZS Modrzewianka Modrzew 3-1
2 17:00 LKS Czarnocin - Olimpia Wola Załężna 1-0
sobota, 07.09.2013
3 16:00 Olimpia Wola Załężna - LKS Będków 11-0
niedziela, 08.09.2013
3 13:00 IKS Inowłódz - Zjednoczeni Budziszewice 3-3
3 16:00 Błysk Aleksandrów - Motor Bujniczki 0-2
3 17:00 LZS Modrzewianka Modrzew - LUKS Mroczków-Dzielna 0-3
niedziela, 15.09.2013
4 14:00 IKS Inowłódz - Olimpia Wola Załężna 1-4
4 16:00 LKS Czarnocin - LZS Modrzewianka Modrzew 1-1
4 16:00 Zjednoczeni Budziszewice - Motor Bujniczki 2-3
4 16:00 LUKS Mroczków-Dzielna - Błysk Aleksandrów 4-2
niedziela, 22.09.2013
5 15:00 Motor Bujniczki - LUKS Mroczków-Dzielna 1-2
5 15:00 Olimpia Wola Załężna - Zjednoczeni Budziszewice 3-0
5 16:00 Błysk Aleksandrów - LKS Czarnocin 0-3
5 16:00 LZS Modrzewianka Modrzew - LKS Będków 3-0
sobota, 28.09.2013
6 15:30 LKS Będków - Błysk Aleksandrów 8-2
niedziela, 29.09.2013
6 14:00 IKS Inowłódz - LZS Modrzewianka Modrzew 1-4
6 16:00 LKS Czarnocin - Motor Bujniczki 1-5
6 16:00 Zjednoczeni Budziszewice - LUKS Mroczków-Dzielna 5-0
niedziela, 06.10.2013
7 11:00 Błysk Aleksandrów - IKS Inowłódz 2-1
7 14:00 Motor Bujniczki - LKS Będków 4-1
7 14:30 LZS Modrzewianka Modrzew - Olimpia Wola Załężna 2-1
7 15:00 LUKS Mroczków-Dzielna - LKS Czarnocin 6-0
sobota, 12.10.2013
8 15:30 LKS Będków - LUKS Mroczków-Dzielna 2-1
niedziela, 13.10.2013
8 14:00 IKS Inowłódz - Motor Bujniczki 0-2
8 14:00 Olimpia Wola Załężna - Błysk Aleksandrów 6-2
8 15:00 Zjednoczeni Budziszewice - LKS Czarnocin 1-1
niedziela, 20.10.2013
9 13:00 LKS Czarnocin - LKS Będków 5-0
9 14:00 Motor Bujniczki - Olimpia Wola Załężna 1-2
9 15:00 LZS Modrzewianka Modrzew - Zjednoczeni Budziszewice 3-0
9 15:00 LUKS Mroczków-Dzielna - IKS Inowłódz 0-3
niedziela, 13.04.2014
10 14:00 LKS Czarnocin - IKS Inowłódz 7-0
10 15:00 Błysk Aleksandrów - LZS Modrzewianka Modrzew 2-1
10 16:00 Zjednoczeni Budziszewice - LKS Będków 6-2
10 16:00 LUKS Mroczków-Dzielna - Olimpia Wola Załężna 2-4
piątek, 18.04.2014
11 17:00 LZS Modrzewianka Modrzew - Motor Bujniczki 0-2
sobota, 19.04.2014
11 12:00 Olimpia Wola Załężna - LKS Czarnocin 3-1
11 15:00 Błysk Aleksandrów - Zjednoczeni Budziszewice 0-0
11 15:00 IKS Inowłódz - LKS Będków 6-2
niedziela, 27.04.2014
12 15:00 LKS Będków - Olimpia Wola Załężna 1-4
12 15:00 Motor Bujniczki - Błysk Aleksandrów 2-1
12 16:00 Zjednoczeni Budziszewice - IKS Inowłódz 1-1
12 17:00 LUKS Mroczków-Dzielna - LZS Modrzewianka Modrzew 2-3
sobota, 03.05.2014
13 11:00 Olimpia Wola Załężna - IKS Inowłódz 3-0
13 17:00 Błysk Aleksandrów - LUKS Mroczków-Dzielna 3-2
niedziela, 04.05.2014
13 15:00 Motor Bujniczki - Zjednoczeni Budziszewice 2-1
13 17:00 LZS Modrzewianka Modrzew - LKS Czarnocin 7-1
sobota, 10.05.2014
14 17:00 Zjednoczeni Budziszewice - Olimpia Wola Załężna 2-2
niedziela, 11.05.2014
14 14:00 LKS Czarnocin - Błysk Aleksandrów 5-2
14 15:00 LKS Będków - LZS Modrzewianka Modrzew 1-2
14 17:00 LUKS Mroczków-Dzielna - Motor Bujniczki 0-2
sobota, 17.05.2014
15 15:30 Błysk Aleksandrów - LKS Będków 3-0
niedziela, 18.05.2014
15 11:00 LUKS Mroczków-Dzielna - Zjednoczeni Budziszewice 4-3
15 16:00 Motor Bujniczki - LKS Czarnocin 0-0
15 17:00 LZS Modrzewianka Modrzew - IKS Inowłódz 4-3
sobota, 24.05.2014
16 17:00 Olimpia Wola Załężna - LZS Modrzewianka Modrzew 6-1
niedziela, 25.05.2014
16 14:00 IKS Inowłódz - Błysk Aleksandrów 5-0
16 15:00 LKS Czarnocin - LUKS Mroczków-Dzielna 1-1
16 15:00 LKS Będków - Motor Bujniczki 0-6
niedziela, 01.06.2014
17 15:00 LKS Czarnocin - Zjednoczeni Budziszewice 3-0
17 15:00 Błysk Aleksandrów - Olimpia Wola Załężna 4-2
17 15:00 Motor Bujniczki - IKS Inowłódz 3-1
17 15:00 LUKS Mroczków-Dzielna - LKS Będków 9-0
niedziela, 08.06.2014
18 15:00 LKS Będków - LKS Czarnocin 2-3
18 15:00 Zjednoczeni Budziszewice - LZS Modrzewianka Modrzew 3-4
18 15:00 IKS Inowłódz - LUKS Mroczków-Dzielna 1-2
18 15:00 Olimpia Wola Załężna - Motor Bujniczki 1-1


:: Powered by JoomLeague - Version 2.0.37.8ed3e7c ::

GODZINY PRACY BIURA

OZPN Piotrków Trybunalski
ul. Wysoka 6
97-300 Piotrków Trybunalski

8:00-16:00
(poniedziałek-środa, piątek)

10:00-18:00
(czwartek)

KONTAKT

Tel: (044) 647-46-33
Tel/Fax: (044) 648-70-04

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Konto: PEKAO S.A. o/Piotrków Trybunalski
Nr 58 1240 3116 1111 0000 3503 6151

NIP: 771-16-99-587

Joomla Templates by Joomla51.com

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pliki cookie używane są dla zapewnienia poprawnego działania strony.

Akceptuję pliki cookies z tej witryny.