000 038 039 040 041

2016.11 12 kurs sedziowski

 

 
Kalendarz - Kalendarz

132 Mecze

czwartek, 15.08.2013
1 17:00 Czarni Rozprza - Zapał Krzętów 0-0
sobota, 17.08.2013
1 17:00 BG Sport Bąkowa Góra - Polonia Gorzędów 3-1
1 18:00 Start Niechcice - Luciążanka Przygłów 2-2
niedziela, 18.08.2013
1 16:00 Ruch 1951 Chrzanowice - Pamapol-Hetman Rusiec 1-1
1 17:00 GKS Rogi - LUKS Gomunice 1-2
1 17:00 Victoria Żytno - Astoria Szczerców 3-1
sobota, 24.08.2013
2 17:00 LUKS Gomunice - Zapał Krzętów 6-0
2 17:00 Polonia Gorzędów - Czarni Rozprza 2-5
2 17:00 Luciążanka Przygłów - Victoria Żytno 0-1
2 17:00 Pamapol-Hetman Rusiec - BG Sport Bąkowa Góra 3-2
niedziela, 25.08.2013
2 17:00 Astoria Szczerców - Ruch 1951 Chrzanowice 3-1
2 17:00 GKS Rogi - Start Niechcice 1-0
sobota, 31.08.2013
3 17:00 BG Sport Bąkowa Góra - Astoria Szczerców 1-3
3 17:00 Ruch 1951 Chrzanowice - Luciążanka Przygłów 0-3
3 17:00 Start Niechcice - LUKS Gomunice 1-0
3 17:00 Czarni Rozprza - Pamapol-Hetman Rusiec 2-2
niedziela, 01.09.2013
3 16:00 Zapał Krzętów - Polonia Gorzędów 2-1
3 17:00 Victoria Żytno - GKS Rogi 1-6
sobota, 07.09.2013
4 17:00 LUKS Gomunice - Polonia Gorzędów 2-0
4 17:00 Start Niechcice - Victoria Żytno 4-0
4 17:00 Luciążanka Przygłów - BG Sport Bąkowa Góra 11-0
4 17:00 Pamapol-Hetman Rusiec - Zapał Krzętów 2-0
niedziela, 08.09.2013
4 16:00 Astoria Szczerców - Czarni Rozprza 0-2
4 17:00 GKS Rogi - Ruch 1951 Chrzanowice 3-2
sobota, 14.09.2013
5 16:00 BG Sport Bąkowa Góra - GKS Rogi 1-9
5 16:00 Polonia Gorzędów - Pamapol-Hetman Rusiec 3-2
5 16:30 Czarni Rozprza - Luciążanka Przygłów 4-1
niedziela, 15.09.2013
5 13:00 Zapał Krzętów - Astoria Szczerców 0-2
5 16:00 Ruch 1951 Chrzanowice - Start Niechcice 1-2
5 16:30 Victoria Żytno - LUKS Gomunice 1-6
sobota, 21.09.2013
6 16:00 LUKS Gomunice - Pamapol-Hetman Rusiec 1-1
6 16:00 Start Niechcice - BG Sport Bąkowa Góra 6-1
6 16:00 Luciążanka Przygłów - Zapał Krzętów 1-3
niedziela, 22.09.2013
6 16:00 Astoria Szczerców - Polonia Gorzędów 5-0
6 16:00 GKS Rogi - Czarni Rozprza 4-0
6 16:00 Victoria Żytno - Ruch 1951 Chrzanowice 1-4
sobota, 28.09.2013
7 16:00 Polonia Gorzędów - Luciążanka Przygłów 4-1
7 16:00 Czarni Rozprza - Start Niechcice 1-2
7 16:00 Pamapol-Hetman Rusiec - Astoria Szczerców 0-5
niedziela, 29.09.2013
7 11:00 BG Sport Bąkowa Góra - Victoria Żytno 0-5
7 16:00 Ruch 1951 Chrzanowice - LUKS Gomunice 2-7
7 16:00 Zapał Krzętów - GKS Rogi 1-1
sobota, 05.10.2013
8 15:30 LUKS Gomunice - Astoria Szczerców 0-0
8 15:30 Start Niechcice - Zapał Krzętów 3-1
8 15:30 Luciążanka Przygłów - Pamapol-Hetman Rusiec 3-0
niedziela, 06.10.2013
8 15:00 Ruch 1951 Chrzanowice - BG Sport Bąkowa Góra 2-2
8 15:00 GKS Rogi - Polonia Gorzędów 1-1
8 15:30 Victoria Żytno - Czarni Rozprza 1-2
sobota, 12.10.2013
9 15:00 Polonia Gorzędów - Start Niechcice 0-1
9 15:30 Czarni Rozprza - Ruch 1951 Chrzanowice 2-0
9 15:30 Pamapol-Hetman Rusiec - GKS Rogi 3-0
niedziela, 13.10.2013
9 11:00 BG Sport Bąkowa Góra - LUKS Gomunice 1-1
9 15:00 Astoria Szczerców - Luciążanka Przygłów 2-1
9 15:00 Zapał Krzętów - Victoria Żytno 3-2
sobota, 19.10.2013
10 15:00 LUKS Gomunice - Luciążanka Przygłów 2-1
10 15:00 Start Niechcice - Pamapol-Hetman Rusiec 6-0
niedziela, 20.10.2013
10 14:00 Ruch 1951 Chrzanowice - Zapał Krzętów 1-1
10 15:00 BG Sport Bąkowa Góra - Czarni Rozprza 2-6
10 15:00 GKS Rogi - Astoria Szczerców 1-4
10 15:00 Victoria Żytno - Polonia Gorzędów 3-0
sobota, 26.10.2013
11 15:00 Polonia Gorzędów - Ruch 1951 Chrzanowice 1-2
11 15:00 Luciążanka Przygłów - GKS Rogi 4-0
11 15:00 Czarni Rozprza - LUKS Gomunice 0-0
11 15:00 Pamapol-Hetman Rusiec - Victoria Żytno 4-3
niedziela, 27.10.2013
11 14:00 Astoria Szczerców - Start Niechcice 0-1
11 14:00 Zapał Krzętów - BG Sport Bąkowa Góra 3-0
sobota, 29.03.2014
12 00:00 Polonia Gorzędów - BG Sport Bąkowa Góra 3-0
12 15:00 Luciążanka Przygłów - Start Niechcice 0-2
12 15:00 Pamapol-Hetman Rusiec - Ruch 1951 Chrzanowice 3-0
niedziela, 30.03.2014
12 14:30 Zapał Krzętów - Czarni Rozprza 1-4
12 16:00 Astoria Szczerców - Victoria Żytno 0-1
12 16:00 LUKS Gomunice - GKS Rogi 1-2
sobota, 05.04.2014
13 00:00 BG Sport Bąkowa Góra - Pamapol-Hetman Rusiec 0-3
13 15:00 Ruch 1951 Chrzanowice - Astoria Szczerców 0-3
13 15:00 Czarni Rozprza - Polonia Gorzędów 3-0
13 16:00 Start Niechcice - GKS Rogi 2-0
niedziela, 06.04.2014
13 14:30 Zapał Krzętów - LUKS Gomunice 1-2
13 16:00 Victoria Żytno - Luciążanka Przygłów 1-1
sobota, 12.04.2014
14 00:00 Astoria Szczerców - BG Sport Bąkowa Góra 3-0
14 15:00 Polonia Gorzędów - Zapał Krzętów 0-0
14 16:00 Pamapol-Hetman Rusiec - Czarni Rozprza 3-4
14 16:30 Luciążanka Przygłów - Ruch 1951 Chrzanowice 1-0
niedziela, 13.04.2014
14 15:00 GKS Rogi - Victoria Żytno 6-2
14 16:00 LUKS Gomunice - Start Niechcice 1-2
piątek, 18.04.2014
15 00:00 BG Sport Bąkowa Góra - Luciążanka Przygłów 0-3
15 16:30 Czarni Rozprza - Astoria Szczerców 2-2
sobota, 19.04.2014
15 15:00 Ruch 1951 Chrzanowice - GKS Rogi 1-1
15 15:00 Zapał Krzętów - Pamapol-Hetman Rusiec 3-1
15 16:00 Victoria Żytno - Start Niechcice 0-1
15 16:30 Polonia Gorzędów - LUKS Gomunice 2-0
sobota, 26.04.2014
16 00:00 GKS Rogi - BG Sport Bąkowa Góra 3-0
16 17:00 Luciążanka Przygłów - Czarni Rozprza 1-1
16 17:00 Pamapol-Hetman Rusiec - Polonia Gorzędów 3-1
niedziela, 27.04.2014
16 16:00 Astoria Szczerców - Zapał Krzętów 2-0
16 17:00 LUKS Gomunice - Victoria Żytno 0-0
16 17:00 Start Niechcice - Ruch 1951 Chrzanowice 0-0
sobota, 03.05.2014
17 00:00 BG Sport Bąkowa Góra - Start Niechcice 0-3
17 17:00 Ruch 1951 Chrzanowice - Victoria Żytno 4-3
17 17:00 Polonia Gorzędów - Astoria Szczerców 2-0
17 17:00 Czarni Rozprza - GKS Rogi 6-0
17 17:00 Pamapol-Hetman Rusiec - LUKS Gomunice 1-0
niedziela, 04.05.2014
17 14:30 Zapał Krzętów - Luciążanka Przygłów 1-2
sobota, 10.05.2014
18 00:00 Victoria Żytno - BG Sport Bąkowa Góra 3-0
18 17:00 Start Niechcice - Czarni Rozprza 0-1
18 17:00 Luciążanka Przygłów - Polonia Gorzędów 1-2
niedziela, 11.05.2014
18 17:00 LUKS Gomunice - Ruch 1951 Chrzanowice 3-1
18 17:00 GKS Rogi - Zapał Krzętów 1-1
sobota, 17.05.2014
19 00:00 BG Sport Bąkowa Góra - Ruch 1951 Chrzanowice 0-3
19 17:00 Polonia Gorzędów - GKS Rogi 0-3
19 17:00 Zapał Krzętów - Start Niechcice 3-2
19 17:00 Czarni Rozprza - Victoria Żytno 3-0
19 17:00 Pamapol-Hetman Rusiec - Luciążanka Przygłów 0-3
niedziela, 18.05.2014
19 17:00 Astoria Szczerców - LUKS Gomunice 2-0
środa, 21.05.2014
18 16:00 Astoria Szczerców - Pamapol-Hetman Rusiec 0-1
sobota, 24.05.2014
20 00:00 LUKS Gomunice - BG Sport Bąkowa Góra 3-0
20 17:00 Ruch 1951 Chrzanowice - Czarni Rozprza 1-6
20 17:00 Start Niechcice - Polonia Gorzędów 2-1
20 17:30 Luciążanka Przygłów - Astoria Szczerców 1-0
niedziela, 25.05.2014
20 17:00 GKS Rogi - Pamapol-Hetman Rusiec 0-3
20 17:00 Victoria Żytno - Zapał Krzętów 1-2
niedziela, 01.06.2014
21 00:00 Czarni Rozprza - BG Sport Bąkowa Góra 3-0
21 17:00 Astoria Szczerców - GKS Rogi 2-2
21 17:00 Polonia Gorzędów - Victoria Żytno 3-1
21 17:00 Zapał Krzętów - Ruch 1951 Chrzanowice 8-0
21 17:00 Luciążanka Przygłów - LUKS Gomunice 2-0
21 17:00 Pamapol-Hetman Rusiec - Start Niechcice 2-0
niedziela, 08.06.2014
22 00:00 BG Sport Bąkowa Góra - Zapał Krzętów 0-3
22 17:00 LUKS Gomunice - Czarni Rozprza 0-4
22 17:00 Ruch 1951 Chrzanowice - Polonia Gorzędów 1-1
22 17:00 Start Niechcice - Astoria Szczerców 3-0
22 17:00 GKS Rogi - Luciążanka Przygłów 0-1
22 17:00 Victoria Żytno - Pamapol-Hetman Rusiec 3-0


:: Powered by JoomLeague - Version 2.0.37.8ed3e7c ::

GODZINY PRACY BIURA

OZPN Piotrków Trybunalski
ul. Wysoka 6
97-300 Piotrków Trybunalski

8:00-16:00
(poniedziałek-środa, piątek)

10:00-18:00
(czwartek)

KONTAKT

Tel: (044) 647-46-33
Tel/Fax: (044) 648-70-04

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Konto: PEKAO S.A. o/Piotrków Trybunalski
Nr 58 1240 3116 1111 0000 3503 6151

NIP: 771-16-99-587

Joomla Templates by Joomla51.com

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pliki cookie używane są dla zapewnienia poprawnego działania strony.

Akceptuję pliki cookies z tej witryny.