000 052 053 054 055 056 057

Kurs sędziowski

 

 
Kalendarz - Kalendarz

132 Mecze

sobota, 17.08.2013
1 17:00 Kasztelan Żarnów - Pionier Baby 1-4
1 17:00 LKS Białaczów - LKS Radzice 0-1
1 17:00 Stal Niewiadów - Syrenka Zakościele 3-3
niedziela, 18.08.2013
1 11:00 Tęcza Janków - Polonia Rokiciny 2-5
1 11:00 LKS Żelechlinek - Relax Czerniewice 1-2
1 17:00 RKS Rzeczyca - Atom Januszewice 7-0
sobota, 24.08.2013
2 17:00 Stal Niewiadów - RKS Rzeczyca 2-2
2 17:00 Polonia Rokiciny - LKS Białaczów 0-3
niedziela, 25.08.2013
2 16:00 LKS Radzice - Kasztelan Żarnów 3-0
2 17:00 Atom Januszewice - LKS Żelechlinek 4-1
2 17:00 Syrenka Zakościele - Pionier Baby 4-7
2 17:00 Relax Czerniewice - Tęcza Janków 1-4
sobota, 31.08.2013
3 15:00 Kasztelan Żarnów - Polonia Rokiciny 0-0
3 16:00 RKS Rzeczyca - Syrenka Zakościele 6-1
3 17:00 LKS Białaczów - Relax Czerniewice 0-4
3 17:00 Pionier Baby - LKS Radzice 1-2
niedziela, 01.09.2013
3 11:00 Tęcza Janków - Atom Januszewice 2-2
3 11:00 LKS Żelechlinek - Stal Niewiadów 1-3
sobota, 07.09.2013
4 17:00 Stal Niewiadów - Tęcza Janków 4-1
4 17:00 Polonia Rokiciny - Pionier Baby 1-1
niedziela, 08.09.2013
4 15:00 RKS Rzeczyca - LKS Żelechlinek 2-2
4 16:00 Atom Januszewice - LKS Białaczów 4-1
4 16:00 Syrenka Zakościele - LKS Radzice 1-1
4 16:00 Relax Czerniewice - Kasztelan Żarnów 5-4
sobota, 14.09.2013
5 16:30 LKS Białaczów - Stal Niewiadów 2-4
niedziela, 15.09.2013
5 11:00 Tęcza Janków - RKS Rzeczyca 2-3
5 11:00 LKS Żelechlinek - Syrenka Zakościele 2-4
5 11:00 Pionier Baby - Relax Czerniewice 1-6
5 16:00 Kasztelan Żarnów - Atom Januszewice 5-2
5 16:00 LKS Radzice - Polonia Rokiciny 4-1
sobota, 21.09.2013
6 16:00 Stal Niewiadów - Kasztelan Żarnów 7-0
niedziela, 22.09.2013
6 11:00 LKS Żelechlinek - Tęcza Janków 3-5
6 15:00 RKS Rzeczyca - LKS Białaczów 4-1
6 16:00 Atom Januszewice - Pionier Baby 2-2
6 16:00 Syrenka Zakościele - Polonia Rokiciny 1-3
6 16:00 Relax Czerniewice - LKS Radzice 5-0
sobota, 28.09.2013
7 16:00 LKS Białaczów - LKS Żelechlinek 1-2
7 16:00 Pionier Baby - Stal Niewiadów 0-7
7 16:00 Polonia Rokiciny - Relax Czerniewice 4-1
niedziela, 29.09.2013
7 11:00 Tęcza Janków - Syrenka Zakościele 5-0
7 15:00 LKS Radzice - Atom Januszewice 0-2
7 15:30 Kasztelan Żarnów - RKS Rzeczyca 1-2
sobota, 05.10.2013
8 15:30 Stal Niewiadów - LKS Radzice 6-1
niedziela, 06.10.2013
8 11:00 Tęcza Janków - LKS Białaczów 2-2
8 11:00 LKS Żelechlinek - Kasztelan Żarnów 1-4
8 14:00 RKS Rzeczyca - Pionier Baby 6-1
8 15:00 Syrenka Zakościele - Relax Czerniewice 1-2
8 15:30 Atom Januszewice - Polonia Rokiciny 1-0
sobota, 12.10.2013
9 15:30 LKS Białaczów - Syrenka Zakościele 4-2
9 15:30 Polonia Rokiciny - Stal Niewiadów 2-3
niedziela, 13.10.2013
9 15:00 Kasztelan Żarnów - Tęcza Janków 4-1
9 15:00 LKS Radzice - RKS Rzeczyca 2-2
9 15:00 Relax Czerniewice - Atom Januszewice 0-0
9 15:30 Pionier Baby - LKS Żelechlinek 3-2
sobota, 19.10.2013
10 15:00 LKS Białaczów - Kasztelan Żarnów 5-2
10 15:00 Stal Niewiadów - Relax Czerniewice 8-1
10 15:00 Syrenka Zakościele - Atom Januszewice 4-2
niedziela, 20.10.2013
10 11:00 Tęcza Janków - Pionier Baby 5-4
10 11:00 LKS Żelechlinek - LKS Radzice 1-0
10 13:00 RKS Rzeczyca - Polonia Rokiciny 2-0
sobota, 26.10.2013
11 15:00 Pionier Baby - LKS Białaczów 2-2
11 15:00 Polonia Rokiciny - LKS Żelechlinek 4-1
niedziela, 27.10.2013
11 14:00 Kasztelan Żarnów - Syrenka Zakościele 3-3
11 14:00 Atom Januszewice - Stal Niewiadów 0-1
11 14:00 LKS Radzice - Tęcza Janków 1-2
11 14:00 Relax Czerniewice - RKS Rzeczyca 2-4
sobota, 29.03.2014
12 15:00 Syrenka Zakościele - Stal Niewiadów 1-2
12 15:00 Polonia Rokiciny - Tęcza Janków 0-2
12 15:30 Pionier Baby - Kasztelan Żarnów 3-0
niedziela, 30.03.2014
12 14:00 LKS Radzice - LKS Białaczów 1-2
12 15:00 Atom Januszewice - RKS Rzeczyca 0-2
12 15:00 Relax Czerniewice - LKS Żelechlinek 4-3
sobota, 05.04.2014
13 15:00 LKS Białaczów - Polonia Rokiciny 3-2
niedziela, 06.04.2014
13 11:00 Tęcza Janków - Relax Czerniewice 6-6
13 11:00 LKS Żelechlinek - Atom Januszewice 3-4
13 14:00 RKS Rzeczyca - Stal Niewiadów 3-6
13 15:30 Kasztelan Żarnów - LKS Radzice 2-0
13 16:00 Pionier Baby - Syrenka Zakościele 1-1
sobota, 12.04.2014
14 16:00 Polonia Rokiciny - Kasztelan Żarnów 0-3
14 16:30 Stal Niewiadów - LKS Żelechlinek 2-0
niedziela, 13.04.2014
14 11:00 Syrenka Zakościele - RKS Rzeczyca 3-3
14 15:00 LKS Radzice - Pionier Baby 3-4
14 15:00 Relax Czerniewice - LKS Białaczów 3-5
14 15:30 Atom Januszewice - Tęcza Janków 1-0
piątek, 18.04.2014
15 16:00 LKS Białaczów - Atom Januszewice 2-0
15 16:30 Pionier Baby - Polonia Rokiciny 0-1
sobota, 19.04.2014
15 13:00 LKS Żelechlinek - RKS Rzeczyca 1-4
15 13:00 LKS Radzice - Syrenka Zakościele 1-0
15 15:00 Tęcza Janków - Stal Niewiadów 0-2
15 16:00 Kasztelan Żarnów - Relax Czerniewice 1-1
sobota, 26.04.2014
16 16:00 Syrenka Zakościele - LKS Żelechlinek 3-2
16 17:00 Stal Niewiadów - LKS Białaczów 2-0
niedziela, 27.04.2014
16 15:00 RKS Rzeczyca - Tęcza Janków 3-0
16 16:00 Relax Czerniewice - Pionier Baby 4-3
czwartek, 01.05.2014
16 16:00 Polonia Rokiciny - LKS Radzice 1-0
16 17:00 Atom Januszewice - Kasztelan Żarnów 2-0
sobota, 03.05.2014
17 12:00 Kasztelan Żarnów - Stal Niewiadów 0-2
17 16:00 LKS Białaczów - RKS Rzeczyca 3-3
17 17:00 Polonia Rokiciny - Syrenka Zakościele 0-4
niedziela, 04.05.2014
17 11:00 Tęcza Janków - LKS Żelechlinek 2-0
17 11:00 Pionier Baby - Atom Januszewice 1-1
sobota, 10.05.2014
18 17:00 Stal Niewiadów - Pionier Baby 8-0
niedziela, 11.05.2014
18 11:00 LKS Żelechlinek - LKS Białaczów 6-4
18 16:00 Atom Januszewice - LKS Radzice 3-1
18 16:00 Syrenka Zakościele - Tęcza Janków 0-2
18 16:00 Relax Czerniewice - Polonia Rokiciny 3-0
18 17:00 RKS Rzeczyca - Kasztelan Żarnów 6-1
środa, 14.05.2014
17 17:30 LKS Radzice - Relax Czerniewice 1-2
sobota, 17.05.2014
19 17:00 Polonia Rokiciny - Atom Januszewice 3-2
niedziela, 18.05.2014
19 11:00 LKS Białaczów - Tęcza Janków 1-2
19 16:00 Kasztelan Żarnów - LKS Żelechlinek 5-2
19 16:00 LKS Radzice - Stal Niewiadów 1-5
19 16:00 Relax Czerniewice - Syrenka Zakościele 3-2
19 17:00 Pionier Baby - RKS Rzeczyca 3-3
sobota, 24.05.2014
20 15:00 RKS Rzeczyca - LKS Radzice 3-2
20 17:00 Stal Niewiadów - Polonia Rokiciny 3-0
20 17:00 Syrenka Zakościele - LKS Białaczów 9-1
niedziela, 25.05.2014
20 11:00 Tęcza Janków - Kasztelan Żarnów 1-1
20 11:00 LKS Żelechlinek - Pionier Baby 0-2
20 16:00 Atom Januszewice - Relax Czerniewice 3-2
niedziela, 01.06.2014
21 17:00 Kasztelan Żarnów - LKS Białaczów 4-2
21 17:00 Atom Januszewice - Syrenka Zakościele 1-3
21 17:00 Pionier Baby - Tęcza Janków 3-0
21 17:00 Polonia Rokiciny - RKS Rzeczyca 4-1
21 17:00 LKS Radzice - LKS Żelechlinek 5-1
21 17:00 Relax Czerniewice - Stal Niewiadów 5-4
niedziela, 08.06.2014
22 17:00 Tęcza Janków - LKS Radzice 0-1
22 17:00 LKS Białaczów - Pionier Baby 2-2
22 17:00 LKS Żelechlinek - Polonia Rokiciny 2-3
22 17:00 Stal Niewiadów - Atom Januszewice 3-0
22 17:00 RKS Rzeczyca - Relax Czerniewice 2-2
22 17:00 Syrenka Zakościele - Kasztelan Żarnów 3-1


:: Powered by JoomLeague - Version 2.0.37.8ed3e7c ::

GODZINY PRACY BIURA

OZPN Piotrków Trybunalski
ul. Wysoka 6
97-300 Piotrków Trybunalski

8:00-16:00
(poniedziałek-środa, piątek)

10:00-18:00
(czwartek)

KONTAKT

Tel: (044) 647-46-33
Tel/Fax: (044) 648-70-04

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Konto: PEKAO S.A. o/Piotrków Trybunalski
Nr 58 1240 3116 1111 0000 3503 6151

NIP: 771-16-99-587

Joomla Templates by Joomla51.com

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pliki cookie używane są dla zapewnienia poprawnego działania strony.

Akceptuję pliki cookies z tej witryny.