000 038 039 040 041

2016.11 12 kurs sedziowski

 

 
Kalendarz - Kalendarz

110 Mecze

sobota, 24.08.2013
1 17:00 LKS Mroczków - Mechanik Radomsko 1-2
niedziela, 25.08.2013
1 11:00 GUKS Gorzkowice - Astoria Szczerców 1-0
1 15:00 Sparta Ostrów - Pilica Przedbórz 0-5
1 17:00 Czartoria Ręczno - Omega Kleszczów 2-6
sobota, 31.08.2013
2 11:00 Pilica Przedbórz - KS Paradyż 2-2
niedziela, 01.09.2013
2 11:00 Astoria Szczerców - Czartoria Ręczno 5-0
2 11:00 Omega Kleszczów - LKS Mroczków 10-1
2 11:00 Mechanik Radomsko - Sparta Ostrów 3-0
poniedziałek, 02.09.2013
2 17:00 Zjednoczeni Gmina Bełchatów - GUKS Gorzkowice 1-1
sobota, 07.09.2013
3 16:00 LKS Mroczków - Astoria Szczerców 2-3
niedziela, 08.09.2013
3 11:00 GUKS Gorzkowice - Włókniarz Zelów 7-1
3 15:00 Sparta Ostrów - Omega Kleszczów 4-1
3 15:00 KS Paradyż - Mechanik Radomsko 5-0
3 17:00 Czartoria Ręczno - Zjednoczeni Gmina Bełchatów 4-3
środa, 11.09.2013
1 17:00 Zjednoczeni Gmina Bełchatów - Włókniarz Zelów 0-2
sobota, 14.09.2013
4 13:00 Zjednoczeni Gmina Bełchatów - LKS Mroczków 7-2
4 15:00 Astoria Szczerców - Sparta Ostrów 5-3
niedziela, 15.09.2013
4 11:00 GUKS Gorzkowice - Czartoria Ręczno 7-0
4 11:00 Omega Kleszczów - KS Paradyż 0-3
4 11:00 Włókniarz Zelów - Pilica Przedbórz 0-1
piątek, 20.09.2013
5 16:00 LKS Mroczków - GUKS Gorzkowice 2-6
sobota, 21.09.2013
5 11:00 Pilica Przedbórz - Mechanik Radomsko 1-4
niedziela, 22.09.2013
5 15:00 Sparta Ostrów - Zjednoczeni Gmina Bełchatów 3-1
5 15:00 KS Paradyż - Astoria Szczerców 9-1
5 16:00 Czartoria Ręczno - Włókniarz Zelów 2-6
sobota, 28.09.2013
6 12:00 GUKS Gorzkowice - Sparta Ostrów 7-5
niedziela, 29.09.2013
6 11:00 Omega Kleszczów - Pilica Przedbórz 5-4
6 11:00 Włókniarz Zelów - Mechanik Radomsko 4-3
6 16:00 Zjednoczeni Gmina Bełchatów - KS Paradyż 2-2
6 16:00 Czartoria Ręczno - LKS Mroczków 0-5
sobota, 05.10.2013
7 11:00 Mechanik Radomsko - Omega Kleszczów 4-2
7 15:30 LKS Mroczków - Włókniarz Zelów 2-1
niedziela, 06.10.2013
7 11:00 Pilica Przedbórz - Astoria Szczerców 5-0
7 15:00 Sparta Ostrów - Czartoria Ręczno 10-4
7 15:00 KS Paradyż - GUKS Gorzkowice 4-3
sobota, 12.10.2013
8 11:00 Zjednoczeni Gmina Bełchatów - Pilica Przedbórz 2-2
niedziela, 13.10.2013
8 11:00 Astoria Szczerców - Mechanik Radomsko 2-2
8 11:00 Włókniarz Zelów - Omega Kleszczów 5-0
8 15:00 LKS Mroczków - Sparta Ostrów 1-2
8 15:30 Czartoria Ręczno - KS Paradyż 0-6
sobota, 19.10.2013
9 11:00 Omega Kleszczów - Astoria Szczerców 3-1
niedziela, 20.10.2013
9 11:00 Pilica Przedbórz - GUKS Gorzkowice 2-3
9 11:00 Mechanik Radomsko - Zjednoczeni Gmina Bełchatów 2-0
9 14:30 Sparta Ostrów - Włókniarz Zelów 0-3
9 15:00 KS Paradyż - LKS Mroczków 4-1
sobota, 26.10.2013
10 11:00 Zjednoczeni Gmina Bełchatów - Omega Kleszczów 3-0
niedziela, 27.10.2013
10 11:00 GUKS Gorzkowice - Mechanik Radomsko 1-1
10 11:00 Włókniarz Zelów - Astoria Szczerców 4-1
10 14:00 Sparta Ostrów - KS Paradyż 3-4
10 14:00 Czartoria Ręczno - Pilica Przedbórz 0-4
sobota, 02.11.2013
11 10:00 Omega Kleszczów - GUKS Gorzkowice 1-5
niedziela, 03.11.2013
11 11:00 Astoria Szczerców - Zjednoczeni Gmina Bełchatów 3-0
11 11:00 Pilica Przedbórz - LKS Mroczków 3-0
11 13:00 KS Paradyż - Włókniarz Zelów 5-1
11 13:30 Mechanik Radomsko - Czartoria Ręczno 1-0
sobota, 29.03.2014
12 00:00 Włókniarz Zelów - Zjednoczeni Gmina Bełchatów 0-3
12 15:00 Pilica Przedbórz - Sparta Ostrów 6-2
niedziela, 30.03.2014
12 11:00 Omega Kleszczów - Czartoria Ręczno 0-3
12 11:00 Mechanik Radomsko - LKS Mroczków 3-1
12 12:00 Astoria Szczerców - GUKS Gorzkowice 1-0
sobota, 05.04.2014
13 16:00 LKS Mroczków - Omega Kleszczów 1-4
niedziela, 06.04.2014
13 11:00 GUKS Gorzkowice - Zjednoczeni Gmina Bełchatów 1-1
13 15:00 Sparta Ostrów - Mechanik Radomsko 2-1
13 15:00 KS Paradyż - Pilica Przedbórz 3-0
13 15:00 Czartoria Ręczno - Astoria Szczerców 0-7
sobota, 12.04.2014
14 00:00 Włókniarz Zelów - GUKS Gorzkowice 0-3
niedziela, 13.04.2014
14 11:00 Omega Kleszczów - Sparta Ostrów 1-3
14 11:00 Mechanik Radomsko - KS Paradyż 3-3
14 13:30 Astoria Szczerców - LKS Mroczków 3-2
14 16:00 Zjednoczeni Gmina Bełchatów - Czartoria Ręczno 3-1
piątek, 18.04.2014
15 00:00 Pilica Przedbórz - Włókniarz Zelów 3-0
15 11:00 KS Paradyż - Omega Kleszczów 7-1
15 16:30 LKS Mroczków - Zjednoczeni Gmina Bełchatów 3-2
sobota, 19.04.2014
15 15:00 Sparta Ostrów - Astoria Szczerców 3-3
15 15:00 Czartoria Ręczno - GUKS Gorzkowice 1-5
sobota, 26.04.2014
16 00:00 Włókniarz Zelów - Czartoria Ręczno 0-3
16 17:00 Astoria Szczerców - KS Paradyż 1-2
niedziela, 27.04.2014
16 11:00 GUKS Gorzkowice - LKS Mroczków 8-1
16 14:00 Mechanik Radomsko - Pilica Przedbórz 3-1
16 16:00 Zjednoczeni Gmina Bełchatów - Sparta Ostrów 2-0
czwartek, 01.05.2014
17 00:00 Mechanik Radomsko - Włókniarz Zelów 3-0
17 11:00 Sparta Ostrów - GUKS Gorzkowice 2-1
17 11:00 Pilica Przedbórz - Omega Kleszczów 4-3
17 12:00 KS Paradyż - Zjednoczeni Gmina Bełchatów 4-3
17 17:00 LKS Mroczków - Czartoria Ręczno 5-2
niedziela, 04.05.2014
18 00:00 Włókniarz Zelów - LKS Mroczków 0-3
18 11:00 GUKS Gorzkowice - KS Paradyż 1-6
18 11:00 Omega Kleszczów - Mechanik Radomsko 1-5
18 15:00 Czartoria Ręczno - Sparta Ostrów 0-4
18 17:00 Astoria Szczerców - Pilica Przedbórz 4-3
sobota, 10.05.2014
19 00:00 Omega Kleszczów - Włókniarz Zelów 3-0
niedziela, 11.05.2014
22 11:00 GUKS Gorzkowice - Omega Kleszczów 6-0
19 11:00 KS Paradyż - Czartoria Ręczno 15-0
19 11:00 Pilica Przedbórz - Zjednoczeni Gmina Bełchatów 1-4
19 11:00 Mechanik Radomsko - Astoria Szczerców 2-0
19 16:00 Sparta Ostrów - LKS Mroczków 4-3
piątek, 16.05.2014
20 17:00 LKS Mroczków - KS Paradyż 1-9
sobota, 17.05.2014
20 00:00 Włókniarz Zelów - Sparta Ostrów 0-3
niedziela, 18.05.2014
20 11:00 GUKS Gorzkowice - Pilica Przedbórz 1-1
czwartek, 22.05.2014
20 17:30 Zjednoczeni Gmina Bełchatów - Mechanik Radomsko 1-1
21 17:30 KS Paradyż - Sparta Ostrów 3-1
sobota, 24.05.2014
21 00:00 Astoria Szczerców - Włókniarz Zelów 3-0
21 11:00 Omega Kleszczów - Zjednoczeni Gmina Bełchatów 4-2
21 11:00 Pilica Przedbórz - Czartoria Ręczno 4-0
21 11:00 Mechanik Radomsko - GUKS Gorzkowice 2-0
środa, 28.05.2014
20 17:00 Astoria Szczerców - Omega Kleszczów 6-1
sobota, 31.05.2014
22 00:00 Włókniarz Zelów - KS Paradyż 0-3
22 11:00 Zjednoczeni Gmina Bełchatów - Astoria Szczerców 2-3
22 11:00 LKS Mroczków - Pilica Przedbórz 2-3
22 11:00 Czartoria Ręczno - Mechanik Radomsko 3-4


:: Powered by JoomLeague - Version 2.0.37.8ed3e7c ::

GODZINY PRACY BIURA

OZPN Piotrków Trybunalski
ul. Wysoka 6
97-300 Piotrków Trybunalski

8:00-16:00
(poniedziałek-środa, piątek)

10:00-18:00
(czwartek)

KONTAKT

Tel: (044) 647-46-33
Tel/Fax: (044) 648-70-04

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Konto: PEKAO S.A. o/Piotrków Trybunalski
Nr 58 1240 3116 1111 0000 3503 6151

NIP: 771-16-99-587

Joomla Templates by Joomla51.com

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pliki cookie używane są dla zapewnienia poprawnego działania strony.

Akceptuję pliki cookies z tej witryny.