000 038 039 040 041

2016.11 12 kurs sedziowski

 

 
Kalendarz - Kalendarz

110 Mecze

środa, 28.08.2013
1 17:00 KS Poświętne - MGKS Drzewica 10-1
1 17:00 Astoria Szczerców - Pilica Przedbórz 2-2
1 17:00 LKS Mniszków - IKS Inowłódz 5-1
1 17:00 Grocholice Bełchatów - Ruch 1951 Chrzanowice 0-3
1 17:00 Kasztelan Żarnów - Relax Czerniewice 7-3
sobota, 31.08.2013
2 11:00 IKS Inowłódz - KS Poświętne 1-7
niedziela, 01.09.2013
2 11:00 Świt Kamieńsk - LKS Mniszków 2-1
2 11:00 MGKS Drzewica - Astoria Szczerców 5-3
2 11:00 Ruch 1951 Chrzanowice - Kasztelan Żarnów 3-1
2 11:00 Pilica Przedbórz - Grocholice Bełchatów 9-1
sobota, 07.09.2013
3 00:00 Relax Czerniewice - Ruch 1951 Chrzanowice 3-4
3 11:00 KS Poświętne - Świt Kamieńsk 2-1
3 16:30 Astoria Szczerców - IKS Inowłódz 5-3
niedziela, 08.09.2013
3 11:00 Grocholice Bełchatów - MGKS Drzewica 5-3
3 11:00 Kasztelan Żarnów - Pilica Przedbórz 7-0
sobota, 14.09.2013
4 11:00 LKS Mniszków - KS Poświętne 2-1
4 13:00 Pilica Przedbórz - Relax Czerniewice 3-0
niedziela, 15.09.2013
4 11:00 Świt Kamieńsk - Astoria Szczerców 3-4
4 11:00 MGKS Drzewica - Kasztelan Żarnów 2-6
4 11:00 IKS Inowłódz - Grocholice Bełchatów 2-7
sobota, 21.09.2013
5 15:00 Ruch 1951 Chrzanowice - Pilica Przedbórz 1-3
niedziela, 22.09.2013
5 11:00 Astoria Szczerców - LKS Mniszków 5-2
5 11:00 Grocholice Bełchatów - Świt Kamieńsk 0-7
5 11:00 Relax Czerniewice - MGKS Drzewica 3-0
5 11:00 Kasztelan Żarnów - IKS Inowłódz 7-1
sobota, 28.09.2013
6 11:00 KS Poświętne - Astoria Szczerców 3-6
6 11:00 LKS Mniszków - Grocholice Bełchatów 6-2
niedziela, 29.09.2013
6 11:00 Świt Kamieńsk - Kasztelan Żarnów 4-3
6 11:00 MGKS Drzewica - Ruch 1951 Chrzanowice 4-5
6 11:00 IKS Inowłódz - Relax Czerniewice 0-11
sobota, 05.10.2013
7 15:00 Ruch 1951 Chrzanowice - IKS Inowłódz 5-0
7 15:00 Kasztelan Żarnów - LKS Mniszków 1-0
niedziela, 06.10.2013
7 11:00 Grocholice Bełchatów - KS Poświętne 2-4
7 11:00 Relax Czerniewice - Świt Kamieńsk 5-5
7 13:00 Pilica Przedbórz - MGKS Drzewica 4-1
sobota, 12.10.2013
8 11:00 KS Poświętne - Kasztelan Żarnów 3-1
8 11:00 Astoria Szczerców - Grocholice Bełchatów 7-0
8 11:00 LKS Mniszków - Relax Czerniewice 3-3
niedziela, 13.10.2013
8 11:00 Świt Kamieńsk - Ruch 1951 Chrzanowice 1-0
środa, 16.10.2013
8 15:30 IKS Inowłódz - Pilica Przedbórz 0-6
sobota, 19.10.2013
9 15:00 Ruch 1951 Chrzanowice - LKS Mniszków 3-1
niedziela, 20.10.2013
9 11:00 MGKS Drzewica - IKS Inowłódz 5-3
9 11:00 Relax Czerniewice - KS Poświętne 4-3
9 11:00 Kasztelan Żarnów - Astoria Szczerców 2-1
9 13:00 Pilica Przedbórz - Świt Kamieńsk 6-1
sobota, 26.10.2013
10 11:00 LKS Mniszków - Pilica Przedbórz 3-2
10 14:00 Astoria Szczerców - Relax Czerniewice 5-4
niedziela, 27.10.2013
10 11:00 KS Poświętne - Ruch 1951 Chrzanowice 2-3
10 11:00 Świt Kamieńsk - MGKS Drzewica 13-0
10 11:00 Grocholice Bełchatów - Kasztelan Żarnów 1-8
sobota, 02.11.2013
11 11:00 Ruch 1951 Chrzanowice - Astoria Szczerców 1-4
11 11:00 IKS Inowłódz - Świt Kamieńsk 0-10
niedziela, 03.11.2013
11 11:00 MGKS Drzewica - LKS Mniszków 0-4
11 11:00 Relax Czerniewice - Grocholice Bełchatów 6-2
11 13:00 Pilica Przedbórz - KS Poświętne 3-0
sobota, 29.03.2014
12 11:00 IKS Inowłódz - LKS Mniszków 2-1
niedziela, 30.03.2014
12 11:00 MGKS Drzewica - KS Poświętne 1-4
12 11:00 Relax Czerniewice - Kasztelan Żarnów 0-5
12 11:00 Ruch 1951 Chrzanowice - Grocholice Bełchatów 2-3
12 11:00 Pilica Przedbórz - Astoria Szczerców 2-1
sobota, 05.04.2014
13 11:00 KS Poświętne - IKS Inowłódz 5-0
13 11:00 Astoria Szczerców - MGKS Drzewica 3-0
niedziela, 06.04.2014
13 11:00 LKS Mniszków - Świt Kamieńsk 3-1
13 11:00 Grocholice Bełchatów - Pilica Przedbórz 7-0
13 11:30 Kasztelan Żarnów - Ruch 1951 Chrzanowice 2-1
sobota, 12.04.2014
14 11:00 IKS Inowłódz - Astoria Szczerców 0-11
14 13:00 MGKS Drzewica - Grocholice Bełchatów 1-9
niedziela, 13.04.2014
14 11:00 Ruch 1951 Chrzanowice - Relax Czerniewice 2-0
14 11:00 Pilica Przedbórz - Kasztelan Żarnów 2-2
14 13:00 Świt Kamieńsk - KS Poświętne 2-3
piątek, 18.04.2014
15 16:00 Grocholice Bełchatów - IKS Inowłódz 2-1
sobota, 19.04.2014
15 11:00 KS Poświętne - LKS Mniszków 1-0
15 11:00 Astoria Szczerców - Świt Kamieńsk 3-3
15 11:00 Relax Czerniewice - Pilica Przedbórz 3-1
15 12:30 Kasztelan Żarnów - MGKS Drzewica 7-0
sobota, 26.04.2014
16 11:00 LKS Mniszków - Astoria Szczerców 2-1
16 11:00 IKS Inowłódz - Kasztelan Żarnów 0-10
niedziela, 27.04.2014
16 11:00 Świt Kamieńsk - Grocholice Bełchatów 4-3
16 11:00 MGKS Drzewica - Relax Czerniewice 5-7
16 11:00 Pilica Przedbórz - Ruch 1951 Chrzanowice 0-3
czwartek, 01.05.2014
17 11:00 Astoria Szczerców - KS Poświętne 3-1
17 11:00 Grocholice Bełchatów - LKS Mniszków 0-3
17 11:00 Relax Czerniewice - IKS Inowłódz 4-3
17 11:00 Ruch 1951 Chrzanowice - MGKS Drzewica 3-0
17 13:30 Kasztelan Żarnów - Świt Kamieńsk 2-0
niedziela, 04.05.2014
18 11:00 KS Poświętne - Grocholice Bełchatów 2-1
18 11:00 Świt Kamieńsk - Relax Czerniewice 4-2
18 11:00 MGKS Drzewica - Pilica Przedbórz 4-1
18 11:00 LKS Mniszków - Kasztelan Żarnów 1-3
18 11:00 IKS Inowłódz - Ruch 1951 Chrzanowice 0-4
sobota, 10.05.2014
19 13:00 Pilica Przedbórz - IKS Inowłódz 2-2
niedziela, 11.05.2014
19 11:00 Grocholice Bełchatów - Astoria Szczerców 3-7
19 11:00 Relax Czerniewice - LKS Mniszków 0-1
19 11:00 Ruch 1951 Chrzanowice - Świt Kamieńsk 2-0
19 13:00 Kasztelan Żarnów - KS Poświętne 3-0
sobota, 17.05.2014
20 11:00 KS Poświętne - Relax Czerniewice 4-0
niedziela, 18.05.2014
20 15:00 Świt Kamieńsk - Pilica Przedbórz 7-0
środa, 21.05.2014
20 17:30 LKS Mniszków - Ruch 1951 Chrzanowice 2-1
20 17:30 IKS Inowłódz - MGKS Drzewica 3-2
czwartek, 22.05.2014
20 18:00 Astoria Szczerców - Kasztelan Żarnów 2-6
niedziela, 25.05.2014
21 11:00 MGKS Drzewica - Świt Kamieńsk 3-4
21 11:00 Relax Czerniewice - Astoria Szczerców 6-1
21 11:00 Ruch 1951 Chrzanowice - KS Poświętne 1-0
21 11:00 Pilica Przedbórz - LKS Mniszków 1-5
21 11:00 Kasztelan Żarnów - Grocholice Bełchatów 3-1
niedziela, 01.06.2014
22 11:00 KS Poświętne - Pilica Przedbórz 3-1
22 11:00 Astoria Szczerców - Ruch 1951 Chrzanowice 1-5
22 11:00 LKS Mniszków - MGKS Drzewica 1-0
22 11:00 Grocholice Bełchatów - Relax Czerniewice 3-1
22 14:00 Świt Kamieńsk - IKS Inowłódz 5-0


:: Powered by JoomLeague - Version 2.0.37.8ed3e7c ::

GODZINY PRACY BIURA

OZPN Piotrków Trybunalski
ul. Wysoka 6
97-300 Piotrków Trybunalski

8:00-16:00
(poniedziałek-środa, piątek)

10:00-18:00
(czwartek)

KONTAKT

Tel: (044) 647-46-33
Tel/Fax: (044) 648-70-04

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Konto: PEKAO S.A. o/Piotrków Trybunalski
Nr 58 1240 3116 1111 0000 3503 6151

NIP: 771-16-99-587

Joomla Templates by Joomla51.com

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pliki cookie używane są dla zapewnienia poprawnego działania strony.

Akceptuję pliki cookies z tej witryny.