000 052 053 054 055 056 057

Kurs sędziowski

 

 
Kalendarz - Kalendarz

90 Mecze

niedziela, 01.09.2013
1 11:00 UKS Orlik Ujazd - UKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski 1-2
1 13:30 Mazovia I Tomaszów Mazowiecki - Luciążanka Przygłów 28-0
1 15:00 Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki - Ceramika II Opoczno 4-3
poniedziałek, 02.09.2013
1 14:00 UKS APN Piotrków Trybunalski - AP UKS Mazovia II Tomaszów Mazowiecki 0-4
sobota, 07.09.2013
2 11:00 UKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski - Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki 2-0
niedziela, 08.09.2013
2 11:00 Concordia Piotrków Trybunalski - UKS APN Piotrków Trybunalski 3-1
2 11:00 Luciążanka Przygłów - AP UKS Mazovia II Tomaszów Mazowiecki 0-21
2 13:30 Ceramika II Opoczno - Ceramika Opoczno 0-6
2 16:00 Mazovia I Tomaszów Mazowiecki - UKS Orlik Ujazd 10-0
sobota, 14.09.2013
3 12:00 UKS APN Piotrków Trybunalski - Ceramika II Opoczno 9-1
3 15:00 Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki - Mazovia I Tomaszów Mazowiecki 0-9
3 17:00 Ceramika Opoczno - UKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski 6-1
niedziela, 15.09.2013
3 11:00 UKS Orlik Ujazd - Luciążanka Przygłów 3-2
3 16:00 AP UKS Mazovia II Tomaszów Mazowiecki - Concordia Piotrków Trybunalski 5-1
środa, 18.09.2013
1 16:00 Ceramika Opoczno - Concordia Piotrków Trybunalski 6-0
sobota, 21.09.2013
4 11:00 Luciążanka Przygłów - Concordia Piotrków Trybunalski 0-6
niedziela, 22.09.2013
4 11:00 UKS Orlik Ujazd - Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki 0-2
4 16:00 Mazovia I Tomaszów Mazowiecki - Ceramika Opoczno 4-1
poniedziałek, 23.09.2013
4 16:00 Ceramika II Opoczno - AP UKS Mazovia II Tomaszów Mazowiecki 2-11
czwartek, 26.09.2013
4 16:30 UKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski - UKS APN Piotrków Trybunalski 3-0
sobota, 28.09.2013
5 11:00 UKS APN Piotrków Trybunalski - Mazovia I Tomaszów Mazowiecki 0-10
5 13:30 Concordia Piotrków Trybunalski - Ceramika II Opoczno 5-1
niedziela, 29.09.2013
5 13:00 Ceramika Opoczno - UKS Orlik Ujazd 10-0
5 16:00 AP UKS Mazovia II Tomaszów Mazowiecki - UKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski 3-1
poniedziałek, 30.09.2013
5 15:00 Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki - Luciążanka Przygłów 3-1
sobota, 05.10.2013
6 11:00 UKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski - Concordia Piotrków Trybunalski 1-3
niedziela, 06.10.2013
6 11:00 Luciążanka Przygłów - Ceramika II Opoczno 0-4
6 11:00 UKS Orlik Ujazd - UKS APN Piotrków Trybunalski 0-5
6 16:00 Mazovia I Tomaszów Mazowiecki - AP UKS Mazovia II Tomaszów Mazowiecki 4-2
wtorek, 08.10.2013
6 16:00 Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki - Ceramika Opoczno 1-13
sobota, 12.10.2013
7 11:00 UKS APN Piotrków Trybunalski - Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki 2-2
niedziela, 13.10.2013
7 11:00 Concordia Piotrków Trybunalski - Mazovia I Tomaszów Mazowiecki 1-11
7 13:00 Ceramika Opoczno - Luciążanka Przygłów 9-0
7 15:00 Ceramika II Opoczno - UKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski 0-3
7 16:00 AP UKS Mazovia II Tomaszów Mazowiecki - UKS Orlik Ujazd 7-0
sobota, 19.10.2013
8 13:30 Ceramika Opoczno - UKS APN Piotrków Trybunalski 3-0
niedziela, 20.10.2013
8 11:00 Luciążanka Przygłów - UKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski 0-7
8 11:00 UKS Orlik Ujazd - Concordia Piotrków Trybunalski 0-3
8 15:00 Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki - AP UKS Mazovia II Tomaszów Mazowiecki 1-1
8 16:00 Mazovia I Tomaszów Mazowiecki - Ceramika II Opoczno 12-0
sobota, 26.10.2013
9 11:00 UKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski - Mazovia I Tomaszów Mazowiecki 1-7
9 13:00 UKS APN Piotrków Trybunalski - Luciążanka Przygłów 3-2
niedziela, 27.10.2013
9 11:00 Concordia Piotrków Trybunalski - Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki 0-0
9 13:00 Ceramika II Opoczno - UKS Orlik Ujazd 6-1
9 15:00 AP UKS Mazovia II Tomaszów Mazowiecki - Ceramika Opoczno 5-6
sobota, 05.04.2014
10 11:00 UKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski - UKS Orlik Ujazd 3-1
10 15:00 AP UKS Mazovia II Tomaszów Mazowiecki - UKS APN Piotrków Trybunalski 3-0
niedziela, 06.04.2014
10 11:00 Concordia Piotrków Trybunalski - Ceramika Opoczno 3-3
10 11:00 Luciążanka Przygłów - Mazovia I Tomaszów Mazowiecki 0-7
10 11:00 Ceramika II Opoczno - Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki 3-1
sobota, 12.04.2014
11 15:00 AP UKS Mazovia II Tomaszów Mazowiecki - Luciążanka Przygłów 12-0
niedziela, 13.04.2014
11 11:00 Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki - UKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski 4-1
11 11:00 UKS Orlik Ujazd - Mazovia I Tomaszów Mazowiecki 0-9
11 13:00 Ceramika Opoczno - Ceramika II Opoczno 9-1
piątek, 18.04.2014
12 00:00 Luciążanka Przygłów - UKS Orlik Ujazd 3-0
12 11:00 UKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski - Ceramika Opoczno 1-8
12 13:00 Ceramika II Opoczno - UKS APN Piotrków Trybunalski 2-1
12 17:00 Mazovia I Tomaszów Mazowiecki - Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki 10-1
12 18:30 Concordia Piotrków Trybunalski - AP UKS Mazovia II Tomaszów Mazowiecki 3-5
piątek, 25.04.2014
13 17:00 AP UKS Mazovia II Tomaszów Mazowiecki - Ceramika II Opoczno 9-0
sobota, 26.04.2014
13 00:00 Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki - UKS Orlik Ujazd 3-0
13 11:00 UKS APN Piotrków Trybunalski - UKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski 0-1
niedziela, 27.04.2014
13 15:30 Concordia Piotrków Trybunalski - Luciążanka Przygłów 3-0
sobota, 03.05.2014
14 00:00 UKS Orlik Ujazd - Ceramika Opoczno 0-3
14 11:00 UKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski - AP UKS Mazovia II Tomaszów Mazowiecki 1-6
niedziela, 04.05.2014
14 11:00 Luciążanka Przygłów - Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki 0-6
14 11:00 Ceramika II Opoczno - Concordia Piotrków Trybunalski 0-2
14 15:00 Mazovia I Tomaszów Mazowiecki - UKS APN Piotrków Trybunalski 14-0
sobota, 10.05.2014
15 00:00 UKS APN Piotrków Trybunalski - UKS Orlik Ujazd 3-0
niedziela, 11.05.2014
15 11:00 Ceramika Opoczno - Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki 3-0
15 11:00 Concordia Piotrków Trybunalski - UKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski 3-0
15 13:00 Ceramika II Opoczno - Luciążanka Przygłów 2-0
15 15:00 AP UKS Mazovia II Tomaszów Mazowiecki - Mazovia I Tomaszów Mazowiecki 1-7
wtorek, 13.05.2014
13 18:00 Ceramika Opoczno - Mazovia I Tomaszów Mazowiecki 1-3
sobota, 17.05.2014
16 00:00 UKS Orlik Ujazd - AP UKS Mazovia II Tomaszów Mazowiecki 0-3
niedziela, 18.05.2014
16 11:00 Luciążanka Przygłów - Ceramika Opoczno 0-6
16 15:00 Mazovia I Tomaszów Mazowiecki - Concordia Piotrków Trybunalski 9-1
czwartek, 22.05.2014
16 18:30 UKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski - Ceramika II Opoczno 8-2
11 19:00 UKS APN Piotrków Trybunalski - Concordia Piotrków Trybunalski 0-0
sobota, 24.05.2014
17 00:00 Concordia Piotrków Trybunalski - UKS Orlik Ujazd 3-0
17 13:00 UKS APN Piotrków Trybunalski - Ceramika Opoczno 0-14
17 13:00 UKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski - Luciążanka Przygłów 8-1
17 13:00 Ceramika II Opoczno - Mazovia I Tomaszów Mazowiecki 1-14
17 13:00 AP UKS Mazovia II Tomaszów Mazowiecki - Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki 2-3
wtorek, 27.05.2014
16 16:00 Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki - UKS APN Piotrków Trybunalski 3-0
sobota, 31.05.2014
18 00:00 UKS Orlik Ujazd - Ceramika II Opoczno 0-3
18 13:00 Ceramika Opoczno - AP UKS Mazovia II Tomaszów Mazowiecki 10-2
18 13:00 Luciążanka Przygłów - UKS APN Piotrków Trybunalski 3-0
18 13:00 Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki - Concordia Piotrków Trybunalski 3-2
18 13:00 Mazovia I Tomaszów Mazowiecki - UKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski 14-0


:: Powered by JoomLeague - Version 2.0.37.8ed3e7c ::

GODZINY PRACY BIURA

OZPN Piotrków Trybunalski
ul. Wysoka 6
97-300 Piotrków Trybunalski

8:00-16:00
(poniedziałek-środa, piątek)

10:00-18:00
(czwartek)

KONTAKT

Tel: (044) 647-46-33
Tel/Fax: (044) 648-70-04

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Konto: PEKAO S.A. o/Piotrków Trybunalski
Nr 58 1240 3116 1111 0000 3503 6151

NIP: 771-16-99-587

Joomla Templates by Joomla51.com

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pliki cookie używane są dla zapewnienia poprawnego działania strony.

Akceptuję pliki cookies z tej witryny.